Zakład Techniki Próżniowej Tepro

Koszalin

Opinie o Zakład Techniki Próżniowej Tepro

ico81 2009-03-29 19:04:35
BARDZO DOBRE WARUNKI,DOBRZE ROZWIJAJĄCA SIE FIRMA,CIEKAWA PRACA.
aaa 2010-01-25 16:53:25
ha ha ha ha po prostu jest tam lipa!!!
anonimowy 2010-08-02 12:58:23
Jakie sa zarobki na operatora cnc ?
anonim1 2012-04-13 12:04:56
a ja powiem tak - nie ma tragedii. Z perspektywy operatora cnc jest tylko jedna podstawowa wada - niskie zarobki. Na początku dostajesz najnizsza krajową brutto +30% premii, która raczej jest, ale być nie musi ;) Oczywiscie z upływem czasu zarobki sie zwiększają, lecz bez nadgodzin cieżko mówić o normalnych pieniądach. Poza tym, atmosfera w pracy jak najbardziej normalna. Pracownicy raczej zgrani, pokojowo do siebie nastawieni. Niestety dopóki szefostwo nie zrozumie, że praca operatora/programisty jest więcej warta niż więźnia zamiatającego ulice, będzie taka duża rotacja pracowników. Dobre miejsce by nauczyć się zawodu, ale słabe by zostać tam na dłużej. takie jest moje zdanie :)
teprówka 2012-11-27 18:33:00
W Tepro zorganizowali piknik w październiku dla pracowników i ich rodzin a teraz potrącają im za to z pensji. Nikt nie był uprzedzony wcześniej o tym fakcie i był to pierwszy piknik ( a wcześniej były już inne organizowane) gdzie pracownicy sami zasponsorowali sobie imprezę. Wstyd i nikt z pracowników już się w Tepro nie będzie bawił na żadnej imprezie.
Bonów na święta też nie będzie bo fundusz socjalny świeci pustkami. Tylko roboty i zamówień coraz więcej....
:):):) 2013-01-08 08:44:53
Zarobki nie są wysokie.To trzeba przyznać.Atmosfera jest przyjazna.Tylko najbardziej wkurzają mnie osoby, które udają, że coś robią a tak naprawdę to nic nie robią!!!Mają czas na wszystko, tylko nie na pracę.Kawka, internet i tak cały dzień...Gdyby tak umieścić kamerę nad biurkiem co niektórych osób z pewnością kwalifikowaliby się do zwolnienia!!!
benek 2013-05-13 17:58:59
Co macie dokładnie na myśli pisząc że zarobki nie są wysokie? Czyli ile można mniej więcej zarobić? Zadzwonili dzisiaj do mnie z Zakładów Techniki Próżniowej "Tepro" s.a. i chciałem dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy tam i jakie panują warunki. Jest szansa na umowę o pracę a jeśli nie to jaką dają?
eryk 2013-07-14 12:34:48
Mieliśmy zarabiać 1800 EUR i tak było przez pierwszy miesiąc... codziennie nadgodziny, pracowaliśmy też w niedzielę. Plecy bolały, ręce bolały, naklejaliśmy sobie plastry przeciwbólowe a majster i tak wyzywał nas od najgorszych... w żaden sposób nie udało nam się wykonać normy.
der 2014-02-12 17:04:51
to w tepro w euro płacą i to jeszcze 1800, widzę, że się wiele zmieniło ;)
sławek 2015-03-11 17:45:45
a to oni w tepro w Polsce płacą w euro? to bardzo ciekawe, bo jeszcze nie słyszałem o polskim pracodawcy który na własnym terenie by wypłacał pracownikom pensję w euro. co więcej, jest to bardzo wysoka kwota jak na tą branżę i jej obecną sytuację na rynku.niezwykła sprawa. natomiast na jakich stanowiskach tyle płacą?
darek 2016-10-11 22:23:33
TEPRO również deleguje pracowników do prac budowlanych w Niemczech (zbrojarz, cieśla, ...) i te zarobki wymieniane wyżej w EURO dotyczą tych pracowników.
Foll 2016-10-12 14:08:53
No do niemiec to faktycznie jest potrzebnych spora liczba ludzi, ale dobrze, bo praca jest wyjątkowo okej
Zostaw swoją opinię o Zakład Techniki Próżniowej Tepro - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Techniki Próżniowej Tepro