Opinie o Z.U.O.Hydroster w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z.U.O.Hydroster. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.U.O.Hydroster na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.U.O.Hydroster w Gdańsk

Były pracownik Nowy wpis

Prezes ma niespełnione ambicje a do tego nie umie postępować z ludzimi. Jeżeli, takie stanowisko pełni osoba która stoi na czele to nie może być dobrze. Agresja i brak po hamowania tej osoby nie polepsza sytuacji. Ten komentarz i tak jest łagodny....

Mirek Nowy wpis

Pracowalem a raczej zaczynalem jako uczen na Grunwaldzkiej w1972r instruktorem byl Sarnecki potem na obrobce Goerke ( obaj bardzo fani),potm na sw. Barbary na obroce pod mistrzem W.Plichta wspanialy czlowiek .Bylo fajnie bylo przyjaznie ,ale bylo to dawno , dawno temu .

Wiktoria Nowy wpis
@Mirek

A ile lat pracowałeś w firmie? Skoro było tak dobrze, dlaczego zdecydowałeś się na odejście?

Kandydat Nowy wpis

Najgorsza rozmowa na jakiej byłem. Prezes to osobo poniżej jakichkolwiek standardów. Podczas odpowiadania wchodził w słowo wtrącał najczęściej nic nie wnoszące chamskie uwagi. W pewnym momencie myślałem, że takie zachowanie to część swego rodzaju testu sprawdzającego jednak nic bardziej mylnego. Mój rozmówca kilkukrotnie podkreślał jaką to potężną międzynarodową firmą jest Hydroster co potwierdziło mi fakt, że żyjemy w 2 innych światach (firma niestety nie dorosła do ega wspomnianego Pana) . W tym wszystkim jest plus Pani z recepcji a zarazem szef HR przemiła osoba. Podsumowując Naprawdę współczuje ludziom którzy są zmuszeni pracować w tak toksycznym środowisku głęboka komuna radzę nie marnować czasu.

Prezes śmieszny. Zero nadgodzin. Zarobki najmniejsze. Najlepiej umieć wszystko i robić za darmo.... każdy ma Cie gdzieś. Nawet socjal zabrali bo nie mają kasy. (usunięte przez administratora) w papierach oraz narzędzia co mają po 40 lat. Nigdy nic nie kupują (narzędzia). Nie polecam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Z.U.O.Hydroster? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Helena

Witajcie, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Z.U.O.Hydroster. Najbardziej interesuje mnie fakt czy pandemia wpłynęła w jakiś sposób na firmę a tym samym na pracownika. Czy coś się zmieniło?

Bogna

Gdyby było inaczej to na forum mielibyśmy znacznie więcej wpisów a tu sporadycznie są zamieszczane nowe opinie.

Tymon

@Szczery Dla mnie to szukanie na siłę błędów w firma, która tak naprawdę jest ok!!

Szczery

Nie polecam. Zarząd nie patrzy na dobro pracownika, nie ceni dlugoletnich pracowników..traktowanie przedmiotowe, pensje bez rewelacji.

Mira

Słyszałem, że firma to dobry pracodawca . Mam zamiar aplikować i mam nadzieję, że podpowiecie mi jakieś wskazówki.

maciekparzynski

Witam,czytam te opinie i sie smieje jedna osoba chyba napisala konkret /jak sie nie nauczyles to zle i ze jest sposobnos nauki Ja konczylem szkole Hydrosteru w 73,tak jestem stary nie bylem komunista ani w parti uczylem sie zawodu mialem zajebistego instruktora Henryk Rapior /nazwisko moglem zle napisac juz nie pamietam pisowni nauczyl mnie sorowego czlowieka wszystkiego od podstaw .Powiem tak, cale zycie wzorowalem /staralem sie sie na nim, fachowiec myslalem co on by zrobil i powiedzial w danej sytuacji.Od 85 roku mniej wiecej plywam jako fitter maszynowy (usunięte przez administratora) robota w moim zawodzie to kontynuacja zawodu po szkolnych doswiadczeniach w Hydrosterze .

rumak

@redek dobrze piszesz. Praca jako serwisant wcale nie należy do łatwych, na tym trzeba się znać. Podejrzewam, że jest to mocno kontrolowane w trakcie zatrudnienia.

Mistrz Serwisu

Pracowałem blisko 4 lata w latach 2003-2006 i jak najbardziej sobie chwalę. Gdyby nie oferta od światowego potentata w branży morskich urządzeń przeładunkowych i co za tym idzie kilkukrotnie wyższą pesnję od tej w Hydrosterze, to pewnie bym został. Ten kto się nie nauczył w Hydrosterze, to widocznie tak chciał. Ja zwiedziłem kawał świata na serwisach maszyn sterowych. Praca samodzielna, podejmowanie decyzji pod presją, kontakt z armatorami/stoczniami z całego świata. Jeśli dla kogoś to nie jest najlepsza możliwość nauki, to niepotrzebnie został inżynierem. Za moich czasów przychodziło sporo inżynierów po studiach i po roku praktyki szukali czegoś nowego - takie osoby pewnie nie wyniosły zbyt wiele. Ja bardzo sobie chwalę to doświadczenie i możliwość nauki od Kierownika Serwisu - pana Bielawskiego. Za moich czasów była też świetna ekipa młodych ludzi, którzy już się niestety rozeszli. Firma, która jest pod "batem" Remontówki lekko nie ma, ale w mojej ocenie w tamtym okresie prezes (którego też już nie ma) radził sobie bardzo dobrze. Zarobki też nie były najgorsze, według mnie rynkowe dla polskich pracodawców. Firmę polecam! To kim jestem dziś w dużej mierze zawdzięczam właśnie Hydrosterowi!

adam

tak, wyróżnia się - brakiem kompetencji większości kierowników do podejmowania jakichkolwiek samodzielnych, przemyślanych i NOWOCZESNYCH decyzji. Nikt się nie wychyla, siedzą cicho jak urzędnik na państwowej posadce. Kto sprytny ten odszedł - wystarczy zobaczyć na oferty pracy, że ciągle kogoś szukają - to nie oznaka rozwoju w tym przypadku... :)

kkkkkkkkkk

ja tam zaczynałem od praktyk i pracowałem 2 lata puźniej zwolnili i dwa lata się nie odzywali i teraz sobie przypomnieli o mnie. syf jak ch... tam jest

tomi

firma - taka na przeczekanie, tam się niczego nie nauczysz, technologie maszynowo-narzędziowe - lata 60/70. Gumisiowi brakuje wszystkiego, a z resztą idź i sprawdź.

siwy

jak masz pojęcie i ci sie chce i nie robisz fuszerki to jest ok. mozna spotkac ludzi z naprawde duzym doswiadczeniem i sie od nich uczyc

a ja zaczynałęm tam od praktyk i zostalem. nie narzekam. duzo zalerzy od działu

Praca w charakterze pracownika umysłowego nie wniesie nic do waszego doświadczenia. Nie będę się rozpisywał, dlaczego tak ja sądzę, ale świat im umknął już dawno temu i teraz pozostało jedno (usunięte przez administratora)r />

Zuch

Naprawdę nie rozumiem Waszych niepochlebnych opinii. Pracowałem w firmie prawie 3 lata i nigdy nie miałem żadnej sytuacji nieporuzumień bądź niedopełnienia wynagrodzenia ze strony tego pracodawcy. Za wszstkie nadgodziny otrzymywałem solidną pensję i miałem wiele podróży zagranicznych. Serdecznie pozdrawiam zarząd, 3 majcie się i oby tak dalej.

jakie

tam zarobki?(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Z.U.O.Hydroster - Gdańsk

• Jak się pracuje w Z.U.O.Hydroster?

Zobacz opinie na temat firmy Z.U.O.Hydroster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Z.U.O.Hydroster