Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

Sheezo

Dzień dobry, mam zamiar złożyć podanie na stanowisko "Inżynier Elektronik". Chciałem się spytać, jak atmosfera w pracy, czy jest dużo nowych projektów i czy ta praca to na chwilę czy dłuższy pobyt? Pozdrawiam.

Witam na. Jakie zarobki można liczyć jako operator wózka widłowego i jak wygląda praca na magazynie lub dostarczaniu produktów na linie?

pogodynka

aplikuj to się dowiesz

Yyyyy
@Nowy

Robota na magazynie jak najbardziej spoko ale ludzie tam .... bez komentarza

@Nowy

Pracowałem tam na magazynie, stawki śmiesznie niskie i premia której nie widać. Przełożeni są na tyle nieudolni, że nawet nie dowiesz się za co jest ona przyznawana, a jak się nie zgadzasz z zabraną premią zaczyna się spychologia, ostatni ratunek to kierownik, któremu nic nie przekazują i zatajają prawdę. Praca typowo dla ludzi co mają dwie lewe ręce, są głupi, szybcy i na zegarku się nie znają. Taka jest moja opinia i tym zakładzie

@Yyyyy

No właśnie ludzie z magazyny są beznadziejni fałszywi obgadują jeden drugiego po za tym obiboki ciągle na telefonach siedzą dziwne że nikt tego nie widzi

taki sobie

weź się do roboty to będziesz miał więcej siana !!!

Ilona

Podobno połowa załogi na kwarantannie. Ktoś coś wie...

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BMZ Poland?

Tylko dla biur reszta to dla nich nie pracownicy tylko niższa sfera nie ważna

bibini

uciekać kasa marne grosze za soboty nie płacą wypłaty tak cienkie że trzeba wybierać czy wybrać się do fryzjera czy dzieciom buty kupić dramat omijać szerokim łukiem

Ktos

Czy są przyjęcia na produkcję

Juhuuu

Pewnie,poznasz samych przyjaciół :) do grobowej deski powodzenia hahaha

bolo

Atmosfera w pracy--ciezka sa zwolnienia i kazdy kto nie jest pupilem koordynatora lub pupilem lizusa koordynatora moze liczyc sie ze zwolnieniem a jesli do tego jest slacszym ogniwem to napewno koord. go wywali.Przelozeni --ogromne kumoterswo i obgadywania,wysmiewanie tych ,ktorzy maja odrobine honoru i nie plaszcza sie.Przyjec jako tako niema chyba ze elektrycy,ligistyka.Pracowac/?NAJNIZSZA w kraju MA BYC 2800..pracownik tzw. nowy ma 2850 .pracownik ze stazem 10 letnim ma 2850. oczywiscie jest premia najwieksza 600zl ale zabierana za ...L4,zatrzymane palety,reklamacje, brak norm. Normy kosmiczne prace na wiekszosci linii mozna zaliczyc do akordu..

Gienia
@bolo

Oj tak zgadzam sie. Kto nie jest lizusem koordynatora wylatuje... Firma chyba lubi chyba osoby ktore liza (usunięte przez administratora) Zwalniaja ludzi ktorzy pracuja po 10 lat a trzymaja leniwych ktorzy robia buble i kabluja naookraglo.

...
@bolo

Z tego co sie dowiedziałam to pracownik 2letni ma więcej wypłaty niż pracownik 10 l

Odp.
@...

Potwierdzam zarobek z 10 letnim stażem.

J

Firma plotkarzy i tyle na każdym dziale ludzie tam tylko plotkują wszyscy są fałszywi tam najleoiej nie ufać nikomu ludzie tu są poprostu straszni zamiast robić swoje to zajmują się czyimś zyciem totalny bałagan i romanse w tej firmie to na porzadku dziennym

Ja..

Wiedze ze Bocian nieźle sie nudzi.... ???????? Moze zaczniesz robic cos bardziej przydatnego niz pisanie na tym forum.... ????????

Odp.

Odpowiadam na pytanie.Niema więcej siana,nawet wczasów pod gruszą nie płacą. Firma nie ma Siana to niech idzie do BOCIANA..

XxX

Slyszalam ze u naszej ulubionej p. Koordynator nastepna osoba sie zwolniła...

Ddd

Nawet na odchodne p. A...musiala sie do niej przyczepic. Beznadziejna jest. Ale kolezanka sie nie dala i potraktowala ja tak jak na to zasluguje. Mialam okazje byc swiadkiem

Ona
@Ddd

W punkt opisane. Nie jest dziwne dla mnie ze nie chciala tu wracać i pracować dalej u pani (usunięte przez administratora). Slyszac to i bywajac u niej nieraz na lini sama bym nie chciala u niej pracować.

ppp
@Ddd

jak tam Sandra, fajnie klapac ozorem na lewo i na prawo?

Hgy
@Ona

Napisze to co juz tu ktis napisał. Tak jest jaj sie dostrzega nie to co powinno. Najwazniejsze ploteczki i obrabianie tylka kolezance bo jej nie ma. A dziwisz sie p. Koordynatorko ze nie chciala wracac na linie bo ja nie. Napewno doszla do nieh informacja jak miala obeabiany tylek przez koordynatorke i" kolezanki"

Boro

A wiec tak, zwolnienia zwolnieniami. Zawsze były i będą trzeba tylko utrzymywać bardzo bliskie stosunki z panem kierownikiem, jak osoba z jednego obszaru dolnej hali:) wtedy o zwolnienia nie trzeba się martwić :)

Na MM jest tylko jedna osoba, ktora pracuje(kolega M) reszta to kompletne obiboki, tylko sie durnowato smieja i wydzieraja na cala hale-zwlaszcza ten najmlodszy. Zwalniaja dziewczyne ktora naprawde sie starala i dobrze pracowala- poleciec powinna osoba ktora za tym stoi.

pikus

tak zwalniaja super pracownikow jakim byla osoba na MM...i pracownikow produkcji zostala garstka po kilka osob na linii .Mam pytanie co z koordynatorami bo teraz to juz naprawde niemaja co robic cala gorna hale ogarnie gora 2 koordynatorow.Kierownik nie widzi ze maja tylko po kilka osob na linii..a kasaaaa leci to sa oszczednosci tylko w pracownikach produkcji i MM?

Haha

Najpierw najazd na magazyn a teraz na market haha, ale ktoś ma bólek w pupci.

Magdalenka

Pracuję w BMZ ponad 6 lat. Nie chodzę na chorobowe, zawsze jestem chętna na nadgodziny, nigdy nie mam problemu gdy jest potrzeba pójścia na inną linię, staram się pracować starannie i sumiennie. Także mogę rozumieć, że jestem idealną kandydatką do zwolnienia? ????

Tols
@Magdalenka

Masz rację jesteś idealna kandydatką. Nie robisz najważniejszrgp nie płaszczysz się przed koordynatorem. A to on podaje osoby do zwolnienia. .????

Ufff

A ja się cieszę, że odeszłam z tej firmy. Sama podjęłam ta decyzję i nie żałuję. Teraz pracując gdzieś indziej widzę kolosalną różnicę. W BMZ brak szacunku, zero docenienia, latanie po liniach.

Abcdefg

Życzę Ci żebyś zrobila tyle dziennie ile to obiboki tępa strzało :D , mówię o tym jako pracownik produkcji i wiem że na chlopaków z MM zawsze mozna liczyc co by sie nie dzialo, zawsze jest wszystko na miejscu i zawsze jak wolamy to idą, a zwlaszcza ten najmlodszy kolega K, zresztą tak samo kolega S więc nie gadaj glupot. Kolega K S i M są nie do zastąpienia.

Mała
@Abcdefg

To chyba jakiś żart... Jak można tych chłopaków tak oczerniać oni pracują za cały dział MM swoją wiedzą przebijają wszystkich liderów i koordynatorów włącznie. Chłopaki nie przejmujcie się to tylko zazdrość waszych #kolegów#

Kiedy kierownicy w tej firmie przejrzą na oczy, nieudolni koordynatorzy, jak na liniach tak i logistyce. Jak może być koordynatorem osoba, ma mniejszą wiedzę od 70% pracowników i ciągle próbuje wdrażać nowe pomysły, które ludzie z góry skreślają, gdyż znają swoją pracę, a idzie to tylko w gorszą stronę. Tutaj apel do prezesów i dyrektorów, ludzie bez kompetencji znajdują się na stołakach, a w firmie się nic nie zmienia, może czas na jakieś roszady i dalszy rozwój. Pozdrawiam ludzi pracy.

prawda
@Anonim

Zgadzam sie z opiniami pracownikow.Koordynatorzy nie dosc ze obgaduja swoje zmienniczki na SIM0 jakie to sa nieudolne i nic nie potrafia to dokladnie jak napisane obgaduja pracownikow--ale zeby to bylo obgadywanie to mozna jeszcze zniesc bo kazdy kogos zawsze obgada aleee to jest tak perfidne i wredne na dodatek dodaja wlasne wersje zee osoba obgadywana----wspolczuje-- i to na gorenj hali to samo .Kierownik nic z tym nie zrobi sam boi sie jak i koordynatorzy ze moze stracic prace a przedewszystkim koordynatorzy maja go centralnie....od samego poczatku.Mam pytanie po po co tyle koordynatorow jak zazwyczaj idzie kilka linii raz na jedym raz na drugim obszarze i w to im graj pracy malo a kasa co miesiac ta sama.Wystarczy jak na dole 2 koord. na gorze 3 kord, a na nowej 1 koord.ILE TYSIECY zaklad zaoszczedzi co miesiacc.Reszte kordynat. przesunac na produkcjie i wrazie wzrostu produkcji i koniec pandemi (oczywiscie z pensja pracownika) zawsze beda mogli wziasc udzial w rekrutacji ogolnej. i wrocic na stanowiska.Przeciez dla dobra firmy MOGA TO ZROBIC..Po co utrzymywac tylu koordynatorow.Pracownik produkcji jest potrzebny bo to on napedza linie produkcyjne bo wiekszosc koord. nie ma nawet pojecia o artykulach ,ktore produkuje.

tola
@prawda

GORA moze mysli ,ze to kordynator przekazuje wiedze pracownikowi o danym artykule?? NIESTETY -- to pracownik na linii uczy pracownika ,ktory przychodzi na dany projekt. pokazuje i uczula na co ma zwracac uwage w trakcie pracy na swoim stanowisku lub kilku stanowiskach bo zazwyczaj ma sie kilka stanowisk pracy A zatrzymane palety i buble sa tylko dlatego ,ze OW pracownik musi uczyc sie i starac sie wykonac norme zeby wszyscy na danym zleceniu mogli dostac premie...Zawsze tak bylo... Wiec racja po co tyle koordynatorow..

Gucio
@Anonim

Tak jest. Poodsuwali ludzi ktorzy tu jeszcze pracuja od samego początku - budowali ta firmę - a teraz maja ich za nic i bron boze zeby odezwali sie ze wiedza cos wiecej od reszty. Tego sie w tej firmie nie docenia. Zwalnia sie w firmie dobrych pracownikow a przedluzaja umowy osobą konfliktowym, tym co udaja ze pracuja lub spaceruja cale 8 godzin po hali z telefonem.

Ty

No jak mozna tak obrabiac komus tylek. I to jeszcze pani koordynator wstyd az sie sluchac tego nie da. Zal mi tylko tej obgadanej dziewczyny.. Wstyd i jeszcze raz wstyd

hehesz
@Ty

Z jakiego obszaru ta wygadana koordynatorka jest ?

Pracownik ????
@hehesz

Usunelu moja opinie nie ladnie. To druga próba. Pewnie pani z dolnej hali razem ze swoimi pupilkami

Ona
@Pracownik ????

Mnie to dziwi tylko jedno. Przeciez kolezanka predzej czy później wroci do pracy i napewno sie dowie jak miała tyłek obrabiany. Bo to juz nie jest plotkowanie bo nie ma co robić to jest tak jawne obgadywanie że po prostu nie wiem jak tak można.

Pewnie
@hehesz

No to pewnie A. z dołu z nową prawa ręka he he

Korona
@Pewnie

Zagadka rozwiązana ale chyba nie byla trudna patrzac na to co sie dzieje.

Nie ma nikogo kto zajmie się porządkiem bo to firma w której są ludzie którzy nie wiedzą co ze sobą w życiu zrobić nie wiem kto normalny tam pracuje .To że patologia to się zgodzę po zachowaniu ludzi z tej firmy można wnioskować że nie mają raczej dużych ambicji.

Ja mam pytanie czy mamy kierownika w tej firmie bo myślę gdyby był to zainteresowałby się bałaganem na obszarach jak za porzadek na obszarach odpowiadał brygadzista to wszędzie był błysk systemowo i fizycznie a teraz samowolka chyba tylko jeden koordynator potrafi cokolwiek ogarnąć

Mhy

Myślę, że nie trzeba nawet pisać o jakiego koordynatora chodzi ???????? Pracownik uwierz mi że chyba jeszcze nie doświadczyłeś bałaganu na produkcji ???? Pozdrawiam maruderów

Prawda

Niech w końcu zamkną tą formę, zastawianie się , że niby wszystko dla dobra pracownika - smieszne. Zawsze pracownik był NIKIM w tej firmie. Uczciwi pracownicy wszędzie sobie poradzą. Tak tylko problem dla lizo.... Trzebaby było zaczynać od nowa he....

Praca

Najlepsze że nie spodziewał byś się po nich :) że po studiach

Pracownica
@Praca

Niektórzy tam nawet liczyć nie potrafią wyżej nie wiem kto tam może być po studiach prostaki .Myślą że z magazynu a nic nie potrafią

Szefu
@Pracownica

Zapraszam na magazyn, sprawdzimy jak liczą ludzie z Produkcji

Szefu

Sugerujesz ze to jest ta patologia? Nieładnie w stosunku do współpracowników. Gdzie wartości firmy?

Kkkk
@Pracownica

Zapraszamy na magazyn zobaczymy jak liczysz Bo jak ty w pisowni błędy robisz to strach pomyśleć jak ty liczysz

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland