Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

świeżak

Witam, prośba o info jak wygląda praca w administracji/biurze? Jak atmosfera, kadra zarządzająca? Z góry dzięki.

Niki
@świeżak

Zależy gdzie trafisz...

Nowa

Jaki jest zeczywisty zarobek netto?

The Tiger@

A ile masz lat?

Rox
@The Tiger@

The Tiger@
@Rox

@Rox: No to powinnaś wiedzieć jak obliczyć netto z brutto.

Bocian

Puk puk tu Bocian :) Coś się zmieniło?

~żaba
@Bocian

Przyjdź to zobaczysz :)

Siemka mam pytanie jaka atmosfera w pracy i zarobki na początku ?

@Nowy

na rozmowie wszystko ci powiedzą

Labamba
@Nowy

Źle traktują nowych pracowników dlatego mało kto zostaje po pierwszych dniach. Jak masz silna psyche i motywację bo nie masz na chleb to dasz radę ale na rozmowie prawdy nie powiedzą.

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Stary dinozaur

To co się teraz dzieje w bmz to jest jakieś Nieporozumienie !! Zawsze był tutaj (usunięte przez administratora) , mobing , niekompetentni przełożeni i kierownictwo ;) pracownik to dla nich tania siła robocza !! Liczą się sztuki i kasa .. wiecznie mało , mało . Nie można się odezwać .. trzeba uważać co się mówi bo co druga ,,znajoma twarz” jest zaraz przy biurku kordynatora ! Fałsz na każdym kroku !! Pracujemy po 12 h przez dwa tygodnie ... plus soboty które miały być wolne i są do wybrania , w okresie 12 godzinnym ! Oczywiście jak się okazało ,, zły przekaz informacji” hahaha jak zawsze ! Kłamią , manipulują na każdym kroku , zmiany decyzji w ciągu dnia 5 razy ! Wszystko pod górkę ! Jest grudzień firma się obudziła ! W okresie covid i śwąt , zapier... dala się tutaj non stop ! Nowi pracownicy po kilku dniach dziękują ! Obiecuje się złote góry ! Podwyżki za które zaraz będzie wszytko ucinane . Ludzie za marne gorsze dodatkowej premii się sprzedadzą :D . W każdej firmie trzeba pracować ale to jaka praca jest w bmz !! Ludzie sie starają a wiecznie wykorzystywanie ! Dasz palec to wezmą cała rękę ! Byle wycisnać ostanie soki z człowieka ! Smiechu warte ! Nie polecam nikomu !!

@Stary dinozaur

Jedno wielkie dziadostwo,niema ludzi dobrze zarządzających do kierownika włącznie.Klamstwa, zabieranie premii pod byle pretekstem jak koordynatorowi się spodoba.Tragedia

@Stary dinozaur

Pozdrawiam 100/100 nic dodać nic ująć!!! Trzeba przezimować i na wiosnę podziękuje tej firmie. Takiego wyzysku pracownika jeszcze nie spotkałam.

@Stary dinozaur

To prawda. Kierownictwo to chyba myśli, ze pracuja tu roboty a nie ludzie. Sam kierownik to jakas kpina.

Ile czasu jeszcze będą 12stki?bo nie daje już rady

Bmz

Myslisz ze kogos to obchodzi ze nie dajemy rady-ta firma to wielkie bagno, takiego (usunięte przez administratora)nie ma nigdzie. Trzeba zmienic robote i tyle.

@Bmz

Pytam ile czasu jeszcze a nie czy kogoś to obchodzi czy ktoś ma jakieś sprawdzone info bo ciągle zmieniaja zdanie.

Burak
@Stary dinozaur

Popieram w każdym calu.Do osób chcących podjąć pracę w bmz apeluję o omijanie firmy szerokim łukiem.

Rada
@Bmz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!!!

Rzodkiewka
@Burak

Tak to prawda. Omijać. Praca fajna ale ludzie.... Praca dla magików którzy wejdą staną i robią jak pracownik z 5 letnim stażem. Nie wiem czemu takich nie zatrudniają. Przecież taka długa kolejka przed bramą czeka !!! Na wstępie mówią co innego a okazuje się co innego. Spadam stąd

Arbuziara
@Rzodkiewka

Całkowicie zgadzam się z Twoją opinią. Jestem nowym pracownikiem , przy przyjęciu dowiedziałam się że mam się uczyć i spokojnie pracować bo od tego jest okres próbny na jaki jestem przyjęta. Tymczasem w trzecim dniu pracy tzw. "koleżanki z linii" poinformowały mnie że mam pracować bardzo szybko bo na mnie jest liczona norma i jak nie wypracuję swojej normy to one nie dostaną premii. Czuję się jak piąte koło u wozu , jak niepotrzebny balast. Prawda jest taka że nowe osoby nie są tu mile widziane. Z drugiej strony jak ktoś się ma cieszyć że ma nową osobę na linii jak musi ją jednocześnie uczyć,pilnować,sprawdzać a czas leci i normy siłą rzeczy nie da się wtedy wypracować. Brak normy to brak dodatkowych pieniążków i koło się zamyka. Jestem nowa i czuję się niemile widziana,odtrącona i bardzo źle się tu czuję. Całkowity brak wsparcia "starszych" pracowników a i koordynatorka tu niestety nie pomaga, bo jak twierdzi nic nie może na to poradzić bo decyzja o takim sposobie pracy idzie z góry. Pracuję tu od 2 miesięcy i mam strasznego doła. Do pracy idę bardzo niechętnie i nie wiem co dalej będzie. Praca dla osób z silnym charakterem,mało wrażliwych i takich co potrafią się nieprzejmować. Ja jestem inna , przykro mi bo daję z siebie wszystko. Pozdrawiam nowych pracowników i życzę sobie i innym dużo siłyi wytrwałości.

XXXXX XXX
@Arbuziara

Po prostu żle trafiłas,To nie jest praca dla osób o silnym charakterze-tylko ich braku! większosc to smutni ludzie,mało dowartosciowani i głównie po szkole podstawowej ...

@Arbuziara

umów się na rozmowę z kierownikiem bo tak nie może być do cholery !!

Arbuziara
@pogodynka

Nie chcę rozmowy z kierownikiem bo wyjdę na "kapusia". Skoro rozmowa z koordynatorką nic nie dała to ja odpuszczam........ Dziękuję za zainteresowanie i radę :-)

@Arbuziara

zapytaj dlaczego na rozmowie tak (usunięte przez administratora)nowych pracowników

dawny prcownik

A ile teraz płacą? Dalej 5tys brutto, czy w końcu podnieśli? Bo jakby wychodziło min 5 netto i jeszcze jakieś premie to bym wrócił.

meg
@Stary dinozaur

w ogłoszeniu pisza o fajnej atmosferze i ciekawej pracy, czyli odpuścic sobie aplikowanie ? bo z tego co czytam nie warto

Byłypracownik
@meg

Lepiej sobie odpuść, szkoda nerwów i niszczenia swojej osobowości w tym łajnie...

pogodynka

BMZ jak chcecie zatrzymać ludzi jak czyta się takie opinie nowych pracowników !! mobbing,zastraszanie,poganianie itp. Kierowniku proszę coś z tym zrobić a nie zamiatać wszystko pod dywan !! Co się tu dzieje,to jakaś masakra !!!

ToJaWac

Co tam słychać na utr? ZieloniVaBank ????

koordynator

tylko narzekacie to ZWOLNIJCIE SIE im mniej takicj mendow jak wy bedzie lepiej pracowało, jest gdzies lepiej to składać cv i cieszyc nowa pracą i zarobkiem.

Kot
@koordynator

(usunięte przez administratora) Nie bądz taka pewna siebie bo Ty pierwsza jeszcze będziesz składać cv .

Agata
@Kot

Przypominam Ci, że forum to służy do dyskusji na tematy, które są ściśle związane z ogólnymi warunkami pracy w BMZ Poland. Nalegam zatem, aby Twoje wypowiedzi skupiały się wokół najwartościowszych tu kwestiach. Wnioskuję, iż musisz być pracownikiem wspomnianego przedsiębiorstwa. Czytałam, że jednym z etapów rekrutacji jest spotkanie w siedzibie firmy, podczas którego kandydat osobiście pozna rekrutera oraz przełożonego. Zdradzisz nam, na jakie pytania należy się nastawić, przygotowując się do takiej rozmowy?

Tola
@koordynator

No super, właśnie od takiego. Niby koordynatora powinni odejść wszyscy pracownicy.Powinien zostać na Swoim obszarze Sam.

Bartosz
@Tola

Masz rację, że osoba, która ma wyższe stanowisko nie może wykorzystywać swojej pozycji do wywierania presji na osoby niższego szczebla. Fajnie by było gdybyś napisała coś więcej o wynagrodzeniu i umowach, które są podpisywane z nowymi pracownikami. Firma BMZ Poland na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/bmz-poland-sp-z-o-o,7206 zamieszcza ogłoszenia rekrutacyjne. Może ktoś będzie chciał tam zajrzeć.

@koordynator

Mendow? To pewnie ta super koordynatorka od obrazania ludzi i prowadzenia mobingu na linii-tylko to potrafi nic piza tym!

balcerek
@koordynator

"mendow" patologio do pierwszej klasy szkoły podstawowej wróć!!!!

Kiki
@koordynator

Nigdzie juz nie jest lepiej szkoda tylko ze ludzie niszcza tajka fajna firme

Szczęśliwa była pracownica
@Kot

One sa zbyt pewne siebie (usunięte przez administratora) byle zgnoić człowieka na lini

Onamloda
@koordynator

Właśnie tacy ludzie jak ty są koordynatorami [osoby niekompetetne i nienadajace się na stanowisko do zarządzania ludźmi] i dlatego to wszystko tak wygląda a nie inaczej. Zamiast wprowadzać dobra atmosferę w pracy to ino dosciska dosciska i myśli że jest kimś ważnym. Żenada...

Bogdan
@Onamloda

Zgadzam się z Tobą. Osoby, które kierują grupą ludzi powinni mieć odpowiednie podejście, żeby zmotywować pracowników, a nie ich zniechęcić. Czy myślisz, że atmosferę w pracy można jednak poprawić? A inne aspekty zatrudnienia takie jak wynagrodzenie i przysługujące dodatki. Chętnie dowiem się od Ciebie jak one wyglądają.

Siata na leb
@koordynator

Takie (usunięte przez administratora) jak Ty to powinni tempic jak zarazę kiedyś karma wróci do ciebie (usunięte przez administratora) koordynatorko i szlag cię wkoncu trafi parówo

@koordynator

Spokojnie to kwestia czasu bmz za nie długo się zdziwi jak mało pracowników zostanie a reszta się zwolni bo wiecznie będzie musiała chodzić na nadgodziny

@koordynator

Posiadacie Państwo bardzo niski kapitał zakładowy.

@koordynator

To , Ciebie powinni zwolnić,ile osób pracowałoby w spokoju, koordynator z bożej laski.(usunięte przez administratora)

Tols
@Bartosz

Praca jest fajna.Niestety niekompetni koordynatorzy włącznie z kierownikiem.Nie potrafią rozwiązywać problemów ,nieradza sobie.Najlepsza ich metoda to zastraszenia , przenoszenie na inne obszary, zabieranie premii.Nie podejmują próby wyjaśnienia problemu.Koordynator ,który przynajmniej powinniśmy spróbować wstawić się za pracownikiem że strachu przed utrata stanowiska nie robi nic.W dalszym ciągu brak szacunku dla uczciwych pracowników nie mam na myśli lizodupow którzy niestety na każdym obszarze są i którzy w dalszym ciągu są traktowani specjalnie tzn.moga gnębić i odgadywać razem z koordynatorem wszystkich którzy w danym momencie a czasami nawet tylko w danym dniu nie przypadli im do gustu.Koordynatorzy nie znają sytuacji pracowników na swoich obszarach ,a że zazwyczaj rządzi na linii ich (usunięte przez administratora)to czekają az to oni załatwią problemy na obszarze.

Jagoda

Witam! Czy firma oferuje transport pracowników do pracy

tylko z Bytomia

@pogodynka

Dziękuję za odpowiedź. A czy można znaleźć gdzies w necie rozkład jazdy. Bytom jest duży. Ciekawa jestem czy jedzie przez Arki Bożka

@Jagoda

musisz popytać osób które dojeżdżają busikiem Z tego co wiem to tylko z jednego miejsca jeździ

Stefek burczymucha
@Jagoda

@Jagoda bus z Bytomia jedzie z dworca i z miechowic. W któreś z tych miejsc trzeba dojechać.

@Stefek burczymucha

Do dworca mam blisko. Dziękuję

@Stefek burczymucha

Cześć. Napiszcie proszę o której jest bud w Bytomiu pod dworcem. Plis

@Nowa

Miało być bus. Gdzie można się dowiedzieć skąd dokładnie o o której jeździ. Nie ma kogo zapytać

Onna

Pierwsza zmiana o 5.00, druga o 13.00 spod auchan

@Onna

Wielkie dzięki!!!

Stary dinozaur

To może umów ją na lekcje makijażu ;) co będzie w nowym toku lepiej wyglądać :) Pozdrawiam . Życzę szczęśliwego nowego roku

Pracownica

Wydawalo sie, że obecny kierownik wniesie w końcu troche normalności do BMZ, ale niestety jest gorzej jak bylo! Pracownicy pozostawieni juz kompletnie sami sobie, tak zle jeszcze nie bylo!

Królik
@Pracownica

Kierownik to raczej zajmuje się flirtowaniem z dziewczynami i rozmawianie z nimi przez służbowy telefon żeby matka jego dziecka się nie dowiedziała ! Co jak co ale poprzedni kierownik przynajmniej nie miał żadnych romansikow na hali;)

Hanka

Co Ty za bzdury piszesz.

Ruda
@Hanka

Taka prawda, niestety kierownik jest do bani, tylko uśmieszki i telefoniki wiadomo z kim

Szalony
@Królik

Dziewczyno co ty piszesz zazdrosna widać jesteś ty masz pracować a nie obserwowac.Macie swojego koordynatora na linii to pierwsze kroki skieruj do niego ale plotki muszą być kto z kim śpi i wogole że jeszcze pracujesz to się dziwię .Co ciebie obchodzi życie prywatne kierownika z tego co wnioskuje to Dziewczyny przez taką koleżankę nie zrobią normy bo ty zamiast pracować to bawisz się w detektywa

@Królik

Podsłuch masz u kierownika w telefonie ze wiesz co gada i z kim ;) moze zazdrosna bo nie dzwoni do Ciebie , żałosne ... każdy niech lepiej pilnuje swojego nosa ..

Jeszcze nie pracownik

Witam chciałem zapytać ja wyglada praca i ja to jest z tymi 12stkami czy to tak jest cały czas czy też przez jakiś okres

@Jeszcze nie pracownik

12 sa czasami, często pod koniec roku, a tak to wpadaja czasem 3zmiany... Nadgodziny 100% platne.

Jeszcze nie pracownik

Co znaczy że wpadają czasami 3zmiany?

@Jeszcze nie pracownik

No, ze czasem wproadzaja 3zmiany, zależy na jakim projekcie sie jest i jakie jest aktualne zapotrzebowanie, raz byly nocki tylko dla chetnych, raz dla wszystkich, w tym roku akurat mi osobiscie trafil sie miesiac w ktorym byly 3zmiany... Wiec moga sie "zdarzyć" co do 12 To byly dwa tyg w listopadzie, pozniej dwa tyg normlanie po 8h i teraz na poczatku grudnia tez 2tyg po 12h... Obecnie pracujemy po 8h plotki chodza o następnych 12 po Nowym Roku... Ale plotkami w tej firmie nie ma co sie przejmowac... Pracuja tu same baby wiec dopuki nie ma czysto potwierdzonej informacji nie ma co w nie wierzyc

Jeszcze nie pracownik

Dzięki za informacje .Same baby to znaczy że ja jako płeć męska nie mam co tam się przyjmować?Nie myślałem akurat o produkcji tylko o magazynie ,czy ktoś może opisac jak wygląda tam praca czy warto się przyjąć bo jestem w kropce i nie wiem czy nie pożałuje zmiany pracy.

@Jeszcze nie pracownik

to już twoja decyzja,nikt za ciebie nie zadecyduje

Kamil

Macie podwyżki na koniec roku może ?

@Kamil

podwyżki obowiązują u nas od 1 stycznia

Pracuś

W NGK s przyjęcia i dobrze płacą

A pracownicy magazynu to dalej takie (usunięte przez administratora)

Jejku to po co tam siedzicie w bagnie widocznie taka (usunięte przez administratora)firma to dla was jedyna deska ratunku pracowałem na magazynie ale ludzie tam są tak (usunięte przez administratora) że szkoda gadać a pracy jest dużo dla chcącego nic trudnego widać że nie macie perspektyw więc sobie pracujcie w tej (usunięte przez administratora)firmie marudy

To

@Xxx

Z jakiej linii?

...
@Jeszcze pracownik

Skoro jesteś taki/a "idealny/a" , to czemu nie powiesz jej tego prosto w oczy? (usunięte przez administratora) w necie (usunięte przez administratora) w świecie

Praca nie jest ciężka ,ale brak dobrej organizacji jest bolączką w tej firmie. Nie tylko pracą człowiek żyje- ale w BMZ trzeba być dyspozycyjnym 24 h. Praca w tej firmie dezorganizuje życie prywatne .Zarobek marny, warunki szkodliwe ( o czym się nie mówi). Koordynatorzy -bogowie . Atmosferę tworzą pracownicy -więc jest jak jest .Ja akurat trafiłam na zgrany zespół i to dawało mi siłę i chęci do pracy. Ogólnie odradzam pracę w tej firmie. jest wiele więcej lepszych firm za godziwe pieniądze i lepsze warunki .

pracownik logistyki

na logistyce to jest jakaś porażka.... dwóch koordynatorów się zwalnia (a jest ich tylko dwóch!) dwoje liderów tez odchodzi i pracownicy co nie maja żadnej z tego kasy ani tymbardziej umiejętności zarządzają obszarem!! kierownik ma gdzieś potrzeby pracowników i odwiedza palarnie co chwile... nosi już swoje fajki?? nic dziwnego ze pracownicy maja już wszystko gdzieś skoro nikt go nie nadzoruje bo nie ma kto... zatrudniają nowego lidera zewnątrz bo twierdzą ze świeże spojrzenie na prace, a potem mu powiedzą ze nie ma na to pieniędzy i ludzi żeby moc coś zmienić... zdecydowanie odradzam aplikowania na logistykę. zreszta, nazwa nie ma nic wspólnego z logistyka

@pracownik logistyki

Bo stąd się odchodzi,wszyscy co mają trochę szacunku do siebie już dawno odeszli a stara ekipa tkwi bo...dzieci ,bo są samotnie wychowujące je, bo się boją.Ale nie ma co tkwic i narzekac -uciekaććććć jak najdalej dla dobra psychicznego

Ktos
@pracownik logistyki

Ja pracuje na logistyce i nie mam problemu z dogadaniem się z kierownikiem myślą że jak coś Ci leży na sercu to można się umówić z kierownikiem na rozmowę z miła chęcią Cię wysłucha i pomoże trzeba tylko mieć odwagę porozmawiac

pracownik logistyki
@Ktos

O drobnostki nie ma problemu pogadać. Ale o sprawy które znacznie ci ułatwia prace to absolutnie bo nie ma kasy ani kto tego zrobić

Logistyka
@pracownik logistyki

Zgadzam się z Tobą w 100% ....teraz co się dzieje to jest jakiś dramat... a góra ma to daleko i głęboko ... szkoda słów na tą firmę i ludzi którzy nią zarządzają ... wykorzystywanie i robienie ludzi w ...uja to norma ...nas nie wykończy covid tylko osoby zarządzające tym" przybytkiem "...bo firmą tego nazwać nie można ...niestety...

Jak tam dyrektorze? Coś Nam obiecałeś. Może przypomnieć,pracujemy po 12 godzin to soboty będą wolne.... Obietnica twoja....

xD

To pytanie. To tak na serio? Nic nowego. Przecież tu zawsze tak było. To, że ktoś im jeszcze wierzy w zapewnienia i obietnice to nawet mile. Wręcz urocze.

Nowy prac.

Zatrudniasz się mówią ci praca na 2 zmiany po 8 godzin, jesteś pierwszy dzień w pracy: mówią że są 2 tygodnie po 12 godz pozniej 2 tygodnie po 8 godzin i soboty. Haha omijać.

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland