Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

Natalia

Brak szacunku dla kandydatów, którzy rezerwują swój czas aby pojechać na rozmowę do firmy, gdzie niezłe spasiony koleś niby kierownik nie raczy wyciągnąć głowy zza komputera. Pomimo informacji o zwrotnym kontakcie telefonicznym-brak kontaktu. Bardzo słaba firma,co obrazuje atmosfera, już na samym początku. Nie polecam!!!!

Buzia

Witam. Mam pytanie odnośnie trybu pracy, jest ona stojąca czy siedząca w głównej mierze?

@Buzia

Przeważnie stojąca, niektóre linie maja stanowiska siedzące .

Prawda

Pracowałem tam dawno temu i cieszę się, że już nie pracuję. Są firmy na śląsku, gdzie można się spotkać z etycznym podejściem. Szkoda czasu na tę firmę.

Mysza
@Prawda

Witam A może jakieś namiary na firmę gdzie traktują pracowników z szacunkiem z góry dziękuję za odpowiedź ,szukam pracy w ochronie ,może być na produkcji tylko bez nocnej zmiany

@Prawda

W tej firmie brak kierownika, niewiem czy nikt tego nue widzi..

Ok

Zgadzam sie brak osoby zarzadzajacej,kierownik nie robi nic by pomóc pracownikom .Mało tego chyba boi się koordynatorow i ma swoich ulubionych,ktorych sobie wybral. Zenada bo pozwala im na pomiatanie pracownikami ,kumoterstwa .

Misia
@Ok

Unika rozmow z pracownikami.

Rekrut

Dlaczego na logistykę ciągle poszukują pracowników? Jest was za mało czy jak?

xxx
@Rekrut

Czasem przychodzą tacy, co popracują tydzień, miesiąc - dwa i cyk idą na L4 bez końca, lub zwalniają się bo im za ciężko. A praca nie należy do najcięższych, dla kumatej osoby nie ma żadnej filozofii choć czasami trzeba być idiotoodpornym ;)

Jan
@xxx

To niedobrze, że jest taka rotacja. Zastanawia mnie czemu ktoś szuka pracy, a potem idzie na zwolnienie. Przecież to żadna korzyść. Dla nowych osób macie jakieś szkolenia, żeby załapali o co chodzi w tej robocie?

xxx
@Jan

To już trzeba zapytać te osoby. Szkolą starsi stażem, trzeba być mega nieogarniętym żeby nie załapać o co kaman. Tym bardziej, że dużo osób to młodzi ludzie, w trakcie studiów albo jako pierwsza praca żeby złapać doświadczenie. Sporo osób też narzeka, a pracuje dalej więc...różowo nie ma nigdzie, a wybór jest zawsze można zmienić pracę ????

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Byłam tu

Jakiś czas temu pracowałam kilka lat i co dobrego mnie spotkało ? A no to że firma nie przedłużyła mi umowy jak byłam na macierzyńskim. Dziękuję bardzo ponieważ przyszlieszyliscie poprostu to co i tak chciałam zrobić . Ogólnie nie polecam działań wielkich panów na stołkach .

obserwatorka

heej powie mi ktoś jak ma na imię taki nowy chłopak z linii 15? Przystojniak z niego ;* zmiana teraz ranne zmiany

Barbara M
@obserwatorka

Przystojniak i mega ciacho to jest nasz inżynier ktury ma inicjały jak ten sławny i popularny odrdzewiacz do staryh zaworuw :P :P :P :P :P :P (W.D.)

Słownik

Polecam

@Barbara M

czytasz to co piszesz ? weź słownik ortograficzny !

P.k
@Barbara M

O WojCiacho! Nooo z niego to jest super chlopak! Atakować dziewczyny!

Desos

Czy pracuje tu ktoś z Bytomia? Chodzi o dojazd

Maria

Szukam pracy. Czy warto aplikować do tej firmy na stanowisko pracownik produkcyjny? Jak się pracuje i jaka jest płaca?

Bolo
@Maria

Wymagania od pierwszego dnia jak od starego pracownika.Po tyg .lub nawet wcześniej Ty musisz uczyć już nowych pracowników.Starsi pracownicy uczą nowych.Musza także wypracować swoją normę bo lprojekty są zbalansowane tzn.praca wyliczona w sekundach.

Tołdi

Z metra cięta najlepsza cwaniara mobbing pierwsza klasa ale zaniedlugo się to zmieni!!!! Już nagrania są które powedruja do odpowiednich Państwowych służb :)) pozdrawiamy koleżankę z metra cięta hahahah

Palec
@Tołdi

Popieram Cię,niech zaczną się bać i Ci co na to przyzwalają,swoją drogą już gdzieś w sieci było w jakiejś gazecie,że w bmz panuje mobbing można tym artykułem podeprzeć się w zgłoszeniu np. do inspekcji pracy.Pozdrawiam ciężko pracujące dziewczyny na produkcji trzymam się z wami.

Lol
@Tołdi

Ja tez sie dolaczam-popieram!

Lol
@Palec

Musialoby sie zmienic cale kierownictwo bo niestety teraz przyzwolenie jest i bedzie. Nie ma do kogokolwiek sie zwrocic bo wszystko zamiatane pod dywan.

bulbulator z przyczłapnikiem
@Tołdi

Mobbing w BMZ?! Jeszcze chyba nie pracowaliście w firmie gdzie jest prawdziwy mobbing. I nie mówie tu o byle obgadywaniu za plecami czy o popędzaniu żeby tylko normę wyrobić. Tylko o takim prawdziwym, gdzie moobingowała żona od szefa, robiła sobie co chciała, potrafiła wydrzeć jape na pracownika na całą firmę powiedzieć, że jest (tu słowa brzydkie) a na drugi dzień jak do rany przyłóż. Ludzie czekali na wpłatę o ona nie mogła zrobić bo miała 100 innych powodów - i to czasami tak absurdalnych jak to, że musiała kiśić ogórki i nie miała czasu. Moża książke napisać. Co najciekawsze, wszsyscy pracownicy (średnio około 25-30) to akceptowało, no bo lepiej taka praca jak żadna, ale ten czas w pewnym momencie się skończył. Firma na rynku ponad 30lat, a takie klocki się dzieją już około 20. Teraz dopiero, jak niektórzy się pozwalniali to skarżą ją do sądu i wygrywają sprawy. ja tam już nie pracuje aleutrzymuje kontakt z osobami które tam pracują i pracowały i kompletnie nie się nie zmieniło. Co najciekawsze wyroki i zadośćuczynienia które sądowanie musi zapłacić pokrzywdzonym nic ją nie nauczyły i wiem od osób które ta pracują, że ostatni jak przed wigilią dostała pismo do sądu o moobing (kolejny raz) to chodziła po całej firmie i się odgrażała po kolei każdemu pracownikowi. Też mógłbym spokojnie do sądu tym iść, świadkowie się znajdą i sprawa wygrana, ale widziałem ją ostatni raz ostatniego dnia w pracy i nie mam zamiaru na nią patrzeć choć przez minutę. A dodatkowo też wiem, że po ostatnim wyroku, że musi zabulić kilka tyś odszkodowania to jeszcze na sali sądowej, przy sędzinie się odgrażała byłem pracownikowi, że ona tak tego nie zostawi i będzie on miał problemy bo kłami, itp. Na ogłoszeniu wyroku takie słowa! Nie mam pojęcia co tym pracowników tam trzyma, ja też zrobiłem wielki błąd, że tak długo tam siedziałem, ale teraz od pewnego czasu jestem w BMZ i złego słowa na temat moobingu nie powiem. A z metra cięta jest spoko osobą, i do żartu i do pracy, chociaż do tego drugiego nie jestem pewien, bo nie mam z nią styczności 8h dzinnie. Reasumując. Można zarzucić niskie wypłaty (nie jest to automotiv gdzie zarobki są odpowiednich stanowiskach są czasami około 20-30% wieksze na starcie)ale tak jak piszę, mobbing w BMZ?! Ha! Ja Was prosze!

@bulbulator z przyczłapnikiem

Dokladnie ta z metra cięta tez drze jape na cala hale obrazajac przy tym pracownikow a za chwile jak gdyby nic.

Tołdi

Postanowiłam dać jej jeszcze jedna szanse zobaczymy jak się spisze. W razie wątpliwości niezwłocznie powiadomię j.w.

Wariant
@Tołdi

Jakim prawem weszłaś z tel na halę produkcyjną po drugie jak się nie słuchacie tylko plotki na linii to musi porządek robić najlepsza koordynator pozdrawiam ja serdecznie trzymaj się M bo jesteś the best

@Wariant

Wiesz co to są oszczerstwa i pomówienia?? To tylko nagrania można w dzisiejszych czasach robić telefonem?? Poczytaj zainteresuj się trochę techniką nagrywania bez użycia telefonu a później wystawiaj komentarze nieuku!! Widać dupowłaz bez mydła. Reszty lepiej nie komentuj bo idiotke z siebie robisz!

Wariant
@Tołdi

I...... to jesteś ty a pani M dobrze robi z takimi jak ty tępić bo jeszcze chwilę i by miała bajzel na linii a tak robi porządek bo znam ją dokładnie i wiem że jest wspaniałym człowiekiem .A telefon to jest do czego ci potrzebny na linii żeby pisać bzdury i robić fotki koleżankom ty masz pracować a nie w kulki grać bez komentarza

King
@Tołdi

Firma jest najgorszą firma na strefie puki co tam pracuje bo ciężkie czasy ,ale dogadać się nie idzie z nikim szczególnie z magazynem oni tam nie robią nic plus romansów ciekawe że nikt nic z tym nie robi !!!czy normalne jest to że pewien pan z magazynu znika ze swoją koleżanką w toalecie?ciekawe co oni tam robią i czemu nikt na to nie zwraca uwagi -z firmy zrobił się (usunięte przez administratora)

Kulka
@King

A byłeś kiedyś w środku na magazynie, żeby uważać, że nic nie jest robione? Bo nie wydaje mi się. Jak jesteś taki mądry to jest rekrutacja na pracownika magazynu, zobaczymy jak się wykażesz.

Koleżanka
@bulbulator z przyczłapnikiem

Jednak to że w innych firmach jest mobing większy czy mniejszy nie uprawnia do tego ludzi w BMZ żeby tak traktowali ludzi jak traktują.

meg
@bulbulator z przyczłapnikiem

czytam tą wypowiedz i nie dowierzam ...jakby na mnie wydarla się przy wszystkich nieważne czy to żona szafa to wydarłabym się na nią jeszcze głośniej i takbym ją zjechałą że by jej oko zbiełało i pier******łabym drzwiami , ludzie nie dajcie sie szmacic takiej pracy jest od cholery a po takim g****nie to trauma pozostaje, sami dajrmy przyzwolenie na obozowe traktowanie tym hienom

kam
@meg

Czytam i nie wierzę, że za takie pieniądze firmy jeszcze potrafią szmacić pracownika. Ja powiem tylko tyle, mobbing jaki panuje u mnie w pracy, wyzywanie od upośledzonych zjebów, (usunięte przez administratora) itd. i rzucanie (usunięte przez administratora) do pracowników przy wszystkich (a nie jest to firma prywatna tylko państwówka) spowodowały, że mam ich dość i mam ich w (usunięte przez administratora) już do tego stopnia, że szukam sobie roboty, chcę iść na 8 godzin bez przedłużek ze spokojną głową ,że za chwile nie każą mi gdzieś jechać na (usunięte przez administratora) wie ile a na dodatek może uda się zmienić to (usunięte przez administratora) towarzystwo. Pieniędzy nie mam złych około 4 tysiące na ręke ale pieniądze to nie wszystko. Nawet i większe pieniądze nie zatrzymają mnie w tym (usunięte przez administratora) gdzie teraz jestem. A co dopiero firma która płaci grosze i jeszcze szmacą ludzi. Nie dajcie się. Roboty jest full starczy poszukać

Stefcia
@kam

Czyli taki sam (usunięte przez administratora) jak w bmz,tylko tutaj jeszcze mniejsze pieniądze.

kam
@Stefcia

No domyślam się że to samo. Jak tam mnie nie zatrzymają nawet większe pieniądze a w dodatku nie moge się za dużo odezwać bo to grozi wylotem dyscyplinarnym czego bym tam nie chciał, to w takiej prywatnej firmie za takie grosze to miałbym pierwszy wybuch i cała firma stanęłaby do góry nogami. A moje wybuchy pare lat temu wyglądały inaczej niż teraz, teraz poroznosiłbym wszystko co stanęłoby mi na drodze. Więc trzeba szukać dalej i olać temat.

@Tołdi

Czy może chodzi o Panią B.J?

Czy chodzi o B.T?

Agnieszka
@Wariant

Wspaniały człowiek szanuje ludzi. Koordynator to nie obozowe kapo. Liderkom w głowach się poprzewracało. Myślą że są kimś do pomiatanie ludźmi? Kultury!!!!! Żenada

Jaki tu jest system pracy? W ogłoszeniu piszą tylko o pracy zmianowej i w weekendy. Chcę aplikować na lidera logistyki.

@Tomek

Dwie zmiany 5:40-13:40 i 14:10-22:10. Aktualnie są dwunastki wiec nocki i ranki są. Czasem pojawi się sobota pracująca. Aplikuj i próbuj. :)

@Zmiany

Dziękuję za odpowiedź. Jak rozliczane są te godziny? Do wypłaty czy do wybrania, a może jakiś inny sposób rozliczania? W ogłoszeniu pisze również, że pracuje się na systemie ERP. Jakim?

@Tomek

12stki są zawsze do wybrania i są 100% płatne, soboty tez są 100% płatne ale czasem każą wybierać. W BMZ Poland pracuje się na systemie Microsoft Dynamics AX

@Zmiany

Dziękuję ślicznie, za jasną odpowiedź. Niestety nie pracowałem jeszcze na tym systemie, bo u mnie był JD Edwards. Pozdrawiam.

@Tomek

Pomyłka, 12stki do wypłacenia a nie do wybrania. System jest banalnie prosty wiec nie ma się czego bać :)

Koleżanka
@Tomek

Od poniedziałku do piątku na rano następny tydzień na popołudnie. Czasami sobota do wybrania. Czasem są dwunastki cały tydzień. Teraz też jedna linia robi na trzy zmiany

@Zmiany

A jak ktoś nie może robić 12?? I przyjmuje się z wiedzą że tam jest system 2 zmianowy gdyż tak się ogłaszają

Aleksandra
@Koleżanka

Jak często zdarzają się pracujące soboty w BMZ? Czy na nich obowiązuje normalna stawka jak za inne dni pracujące czy jakaś wyższa? Co w momencie gdy ktoś nie może pracować w soboty?

Agnieszka
@Aleksandra

Soboty są do odbioru. Czyli wolny dzień w tygodniu za przepracowaną sobotę. Jak często to zlezy od lini i tego czy uda się wyrobić plan w tygodniu

@Aleksandra

obecnie soboty są na bieżąco wypłacane

Aleksandra
@pogodynka

O, to super :) Taka forma rozliczenia nawet lepiej mi pasuje. Mogę się właśnie jeszcze dowiedzieć jak są liczone? Ile dzięki nim można sobie 'dorobić' do miesięcznego wynagrodzenia w BMZ?

wszystko zależy od stawki

juznie

Wydaje się być oczywiste, że profesjonaliści to ludzie odważni, merytoryczni, dla których formułowanie prostych komunikatów jest chlebem powszednim. Niestety takiego profesjonalizmu nie doczekacie się w BMZ po stronie HR czy kierownictwa. Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Nie marnujcie czasu...., chyba, że to lubicie. PS: kim są, kogo reprezentują ludzie, których zawodową postawą jest unikanie i uciekanie. Jeśli szukasz przełożonego o takich cechach - jesteś w domu.

Botak

Nie polecam nikomu tej pracy a w szczególności u wielkiej Pani kordynator B.T która sobie strasznie dużo pozwala i stosuje (usunięte przez administratora) wobec nowych pracowników teksty nie na miejscu współczuję ludzie którzy do niej trafiają ma swoje ulubienicę..... Była już zgłaszana o (usunięte przez administratora) ale widocznie tej firmie i nikomu to nie przeszkadza ze pracownicy się przez nią zwalniają :) Na samym początku miła fajna A po miesiącu pracy dramt.....

Botak

Nie polecam nikomu tej pracy a w szczególności u wielkiej Pani kordynator B.J która sobie strasznie dużo pozwala i stosuje (usunięte przez administratora) wobec nowych pracowników teksty nie na miejscu współczuję ludzie którzy do niej trafiają ma swoje ulubienicę..... Była już zgłaszana o (usunięte przez administratora) ale widocznie tej firmie i nikomu to nie przeszkadza ze pracownicy się przez nią zwalniają :) Na samym początku miła fajna A po miesiącu pracy dramt.....

Karierowicz

Ile zarabia parobek na magazynie?

Witam, proszę o informacje jak wygląda praca w dziale UR. Czy mają dużo awari, czy nie ma problemów z zakupem części i narzędzi, jak wyglada warsztat oraz czy z kierownikiem można się dogadać.

Pracownicy

Najgorsza jest wszechobecnie panującą PATOLOGIA... Która to akceptowana przez WIĘKSZOŚĆ - po pewnym czasie staje się czymś normalnym.... I dotyczy to większości stanowsk.

dziobak
@Pracownicy

potwierdzam na stihlu najgorzej

Iks de
@dziobak

Wyjasnil slowo patologia :) bo chyba nie znasz znaczenia

Dobre
@dziobak

A dlaczego?

Zed123
@Pracownicy

(usunięte przez administratora)to tam jest na każdym dziale market,magazyn, produkcja i te romansowanie wszędzie, niektórzy tak więcej romansują niż pracują szkoda że góra tego nie widzi ! Więcej reżimu dla pracowników i baby z produkcji które zamiast obgadywac powinny więcej pracować!!!firma dla desperatów!!!

dziobak
@Iks de

nie umiem również czytać i pisać, mama mi dykyuje

Luxmed

Jak z opieką stomatologiczną w gliwicach i okolicy? Jaka jest cena za zwykłą blombe czy może jest refundowana? A ortodoncja? Czy ktoś już korzystał właśnie z usług luxmedu?

AKTUALNE

Czy w BMZ poland obowiazuje DressCode? Nie. Nie obowiazuje.....ale 80% w dresach:)....Czy podzialalo dla kandydujacych?;)

Ta firma to jedne wielkie (usunięte przez administratora) Dla osób którzy chcą się przyjąć w tej firmie jednym słowem NIE WARTO. Oczekują od nowego pracownika 100% efektywności, aby od pierwszego dnia robić normę a w tym ani jednej pomyłki. Przydałby się jakiś konkretny trener do przyuczenia a nie wszystko byle jak byle było a potem efekty są jakie są. W dodatku kobiety które tam pracują panoszą się jak święte krowy myślą, że im wszystko wolno, bo one tam dłużej pracują i „wiedzą lepiej”(więcej pracy, mniej ploteczek) Szkoda nerwów i czasu. Kasa marna, wymagania jakby płacili miliony i w dodatku od razu narzucana jest sobota pracująca informując człowieka dopiero pod koniec tygodnia gdzie tak naprawdę każdy ma swoje życie prywatne i cenny czas.

Mily
@.

Dziewczyno daj sobie spokój z tą pracą bo żadnego wsparcia są wyjątki ale na palcach u jednej ręki policzysz fałsz i obłuda bardzo dobre koordynatorki odchodzą bo mają dość tego wszystkiego czekaj może trafisz do R W popieram ta koordynator jest super i dąży do celu nie słuchaj opini bo ona jest super reszta to bez komentarza pozdrawiam serdecznie

Bezsilna
@Mily

Już tyły dobrych ludzi odeszło, że odejście koordynatorek raczej nie wpłynie tutaj na jaką kolwiek zmianę. Ale dobrze robią i powodzenia może w innej firmie będą docenione. Bo faktycznie inne mogły brać z was przykład. Powodzenia! A bmz niech odczuje

Nowa

Heeeeej witam wszystkich Proszę napiszcie mi czy macie jakieś przestoje wakacyjne, czy każdy bierze urlop kiedy chce i jak to wyglada na święta czy jest postój firmy i najważniejsze ile minutowa jest przerwa. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia, ( nie zapytałam na rozmowie rekrutacyjnej )

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland