Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

Areczek

Ile na start na produkcji lub logistyce ?

Bocian

Jaka kasa na produkcji lub logistyce ?

Aaa
@Bocian

A co? A chcesz pożyczkę wziąć? Zapraszam

Radek

Cześć, Planuje aplikować na jedno z stanowskich w działe inżynierii. Ktoś podpowie jak tam się pracuje? Zespół, rozwój i obowiązki jaki jest manager? Pzdr

Niewarto
@Radek

Nie warto. Firma obecnie ma duże problemy kadrowe. Do tego dochodzi duży chaos wśród organizacji. Póki się dział techniczny i R&D nie ustabilizują to nie ma co aplikować.

Radek
@Niewarto

Duże problemy kadrowe jakiego rodzaju? Brak pracowników czy nieodpowiedni do stanowiska? Temat trochę nieaktualny, bo podjąłem pracę w innym miejscu, ale chętnie dowiem się co mnie ominęło :-)

@Radek

No raczej, że tyle nie czekałeś na odp. ;p A co gdyby się okazało, że nie mają tu problemów tylko wręcz przeciwnie to byś żałował? ;)

Tenneco

Pracownicy produkcji! Nie macie co narzekać. Tutaj mówi się dzień dobry i proszę a nie (usunięte przez administratora) szybciej. Praca na produkcji nie dla (usunięte przez administratora) trzeba się trochę skupić co się robi.

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

unik

syf kiła i mogiła

Lokkkass

Nie polecam nikomu , a szczególnie. Nowym pracownikom Kieras nawet nie odpowie na dzień dobry . Wprowadzili 3 zmiany nie wiadomo kiedy się skończą ,i drugie zmiany w sobotę przez 6 tygodni, zero Premi Z kierownikiem nie pogadasz bo ucieka ???? A nowym zatrudnionym pracownikom mówią że nocki są sporadycznie , a nikt na umowie nie ma że praca w zmianie nocnej A za nockę dostajesz 150 zł za msc. ..

Małgorzata

Do kogo konkretnie pijesz i czego nie robią, że od razu leniwe?

Areczek

Hej Jaki jest sens pracy jako stażysta skoro młodzi do 26 r życia nie płacą podatku dochodowego ?

Ola

Który to?

@Ola

Ale co ten podatek ma do rzeczy?

Babka12

Chciałabym się dowiedzieć ile zarabia się na produkcji brutto / netto i dodatki .

Karierowicz

Hej ! Z czego wynikają różnice płac kobiet i mężczyzn ?

Jan
@Karierowicz

To aż tak się różnią że pytasz? Według mnie nie powinno być żadnej różnicy na tym samym stanowisku. Bo właściwie dlaczego? Nie?

Bocian

Jak wyglądają zarobki w tym roku ?

Jak dobrze ze uciekłam z tego (usunięte przez administratora) Na inne linie notorycznie wylatują te same osoby. Pupile i starzy pracownicy zawsze zostają. Tam się liczy tylko opinia prawej ręki bo koordynator nie zna ludzi i w sumie nie ma tam koordynatorów. Rządzą tam zastępczynie. Nie dziwie się ze ludzie uciekają. Jak jesteś nowa to nic uszkodzić nie możesz bo zaraz (usunięte przez administratora) ci obrobią. Najlepsze są te starsze przyjaciółki które tak się niby kochają a jak są rozłączone to (usunięte przez administratora) tak sobie obrabiają ze aż zal tego było sluchac. Kierownik nie jest świadomy ze to nie on niszczy rzekomo firmę jak to mówi produkcja tylko ona sama bo te baby nauczyły sje tylko mącić na liniach a koordynatorzy to łykają jak pelikany.

były biurkowiec

Miałem epizod w tej firmie, biurowy. Ósemka na rękę jakieś auto, dyrektor mober i fajnie śmieszne spotkanka z tj. Ehhh, dobre doświadczenie dla mnie to takie, żeby nie pracować z szefem Polakiem. Mober wyleciał, nie nadawał się na dyra w żadnym calu swego nikłego wzrostu. W takiej parodii firmy jeszcze nie działałem. Jak tak popatrzeć, to z mojego pokoju jeszcze mniej niż połowa ludzi tam trwa, więc chyba da się przystosować do dilbertozy. Miło wspominam dzień gdy pracując powiedziałem sobie dość, dziś to ostatni dzień. Taksóweczką miło dowieziono mnie do domu. Generalnie jaki piszecie brak wdrożenia dla nowych pracowników jest na każdym poziomie firmy, firma nie ma "tradycji", ludzi, etosu, szacunku, a raczej śmiech z wykonanej prezentacji, śmiech jak się starasz dokończyć i ciągnąć temat. A jak to w polskich realiach zawsze w pobliżu jest kolega, który tak pomaga, że wtapiasz u szefa. A za dzień czy dwa zapyta jak poszło... W biurze też nikt nie ma czasu na merytoryczną pomoc. Praca dla bardzo doświadczonych, samodzielnych ludzi mimo, że działy rozbudowane a kompetencje rozlane. Struktura idealna do pracy zespołowej ale Polska to kraj indywidualistów. Headhunterzy nie mają pojęcia o tej firmie i sprzedają ekskrementy w złotku, byleś się zgodził pracować za to maja prowizję, a czasem tak jak ja wdeptujesz w ... sami wiecie. BMZ to nie tylko minusy, bo to byłoby niesprawiedliwe, oceniać ją jednostronnie tak jak ja. Mi ona nie pasuje, teraz mam więcej w portfelu a pracuję spokojniej. Rotacja w firmie była i chyba jest, kiedyś miała dobry PR, teraz zupełnie o niej nie słychać, może to i lepiej, mniej ludzi daje się nabrać...

@były biurkowiec

Gdzie w takim razie proponujesz aplikować, by było lepiej i by było "dobrze" ? :)

Ktoś:)
@były biurkowiec

Ciekawego co sam zaoferowales firmie:)

Potencjalny biurkowiec
@Marry

W którym dziale i na jakim stanowisku dają 8 na rękę i auto? Ja też chcę. ;-)

Esmo

Witam, Ile zarabia koordynator np odpowiedzialny za produkcje?jakie ma narzedzia pracy?firma oferuje po okresie probnym umowe na 3lata,czy po tym czasie komus przedluzaja?

Czy BMZ Poland zapewnia kartę multisportu?

Jus

Tak

Bogdan
@Jus

Super, coś jeszcze dorzucają, czy to jedyny benefit?

Praciwnik

Tak jest multisport

@Bogdan

Lux med Multi sport Dofinansowanie kantyny Dojazd z Bytomia

Torro
@Bogdan

Luxmedy też są

Bocian

Czy magazyn również będzie pracował po 12 godzin? Chciałbym dostać więcej siana bo pracuje tu już dość długo.

Kto to ten bocian
@Bocian

To raz piszesz czy są podwyżki a teraz ze jesteś na magazynie. To się zdecyduj co piszesz a nie zaśmiecasz głupimi komentarzami goworka

ermerich
@Kto to ten bocian

przecież to są boty goworka

Leon

Oferta pracy dot. księgowej/ księgowego jest chyba z 2 miesiące i ciągle ją odnawiają. Co jest z tą firmą? Mało płacą? Mało kandydatów do pracy? Czy mają jakiś problem?

se7en

Pojawiła się oferta pracy jako koordynator logistyki, na jakie wynagrodzenie można liczyć, 10 000zl realne?

Aaa
@se7en

Nawet kierownik tyle nie ma pewnie

se7en
@Aaa

Rozumiem, dzięki. Zapominam o bmz. Pozdrawiam

@se7en

@se7en, oferta znów jest dostępna, zastanawiam się czy aplikować... wspomniałeś że zapominasz BMZ, czy uważasz że Twoje oczekiwania finansowe są realne do osiągnięcia, jeśli tak, to gdzie np.? Szukam pracy w logistyce, mam 6-cio letnie doświadczenie. Z góry dzięki za odpowiedź! :)

A

Moja przygoda z tą firmą skończyła się na etapie rekrutacji, ale myślę, że mogę z czystym sumieniem odradzić pracę w BMZ. HR mają na żenująco niskim poziomie. Rekrutacja była na stanowisko specjalistyczne, a dokładniej na (ogólnie) programistę. Najpierw rozmowa telefoniczna. Za jakiś czas dzwoni pani z HR z propozycją umówienia spotkania. Nie chce się zgodzić na późniejszy termin, i bardzo naciska na to aby rozmowa odbyła się jak najszybciej, bo mają mało czasu. Zgodziłem się przełożyć swoje plany, po to żeby przejść tę rozmowę wcześniej. Na kolejnej rozmowie jest osoba techniczna i ta sama pani z HR. O ile osoba techniczna wydawała się jak najbardziej OK, to z rozmowy HR wynikało, że jest to (usunięte przez administratora). Ciągła kontrola pracownika. Pytania HR jak z jakiejś ankiety lub testu psychologicznego, gdzie można odpowiedzieć tylko tak/nie i tak przez dosłownie 30 minut. Z czego niektóre pytania sformułowane są tak, że nie ma dobrej odpowiedzi (w stylu "Czy przestał już pan bić żonę?"). Po wszystkim obietnica szybkiej odpowiedzi (czy to pozytywnej czy negatywnej). Oczywiście odpowiedzi się nigdy nie doczekałem. Absolutny brak szacunku. Najpierw dosłownie błagają o zmianę planów, żeby tylko rozmowa odbyła się w dogodnym dla nich terminie, a potem nie mają tyle godności, żeby przekazać, że nie są zainteresowani. Ogólnie mam wrażenie, że nie byli zainteresowanie przez 1 z 2 powodów (rozmowę techniczną oceniam dobrze) : 1) Słaby wynik w teście psychologicznym HR 2) Wymagania finansowe Jeśli prawdziwym powodem były wymagania finansowe, to zdecydowanie odradzam szukanie tutaj pracy specjalistom. Jeśli wymagania mają spore, a pensja która jest standardem za takie umiejętności w innych firmach (bardzo często mniejszych) jest nie do osiągnięcia, to szkoda czasu na aplikowanie. Plus oczywiście naganne podejście HR do kandydatów.

Jakub
@A

A jeli mozna wiedzieć, ile chciałeś na rękę że było to takie nie do spełnienia? Chciałem tam aplikować ale teraz się zastanawiam...

@A

Dokładnie, ja również chciałam aplikować, jednak Twoja opinia daje do myślenia... A. czy możesz przybliżyć choć kilka pytań jakie były stawiane na rozmowie? I mniej więcej jaki przedział oczekiwań finansowych, bo może faktycznie szkoda czasu na aplikację...

Hej ! Jak wygląda praca na logistyce ? Dlaczego ciągle szukają nowych pracowników ? Trzeba lizać (usunięte przez administratora) czy można normallnie pracować ?

Bieda

Marne zarobki :( Na produkcji +\- 2500 na rękę :( Premia obcinana co miesiąc :( Szkoda że tak nisko wyceniają pracę swoich pracowników, nic dziwnego że ludzie się zwalniają…..

Jan
@Bieda

Czemu premia jest obcinana? Ludzie nie robią zysków, czy firma cienko przędzie po pandemii? To trochę takie demotywacyjne zachowanie wobec pracowników.

Bolo
@Jan

Glowna przyczyna jest firma.Ciagle awarie maszyn,brak komponentow.Do tego ciagla ogromna rotacja pracownikow po liniach ,co gdzie sie jtos troche nauczy to zmiana i tak przez caly czas.wprowadzanie trzech zmian na sile wpychanie na nie pracownikow.Firma dobrze STOI.W październiku byla impreza zakladowa 10 lecie firmy.A teraz zabrali polowe premii.moze na pokrycie imprezy?Premia zabierana jest za niewyrobienie harmonogramy -awarie lub scrap-ciagla rotacja pracownikow po obszarach.i za inne rzeczy.

Gucio
@Bolo

Tu jest czyste kumoterstwo

jeszcze pracownik
@Bolo

hej , a może brak premii to przez to ze zamiast pracować to na produkcji bawicie się na komputerach firmowych służących do pracy w jakieś montowanie pseudo "wiadomości" na temat skrapu i dajecie to na fb. brawo ,a później wszystkie działy maja po premii.

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland