Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

Anymous

Jak wyglada praca w utrzymaniu ruchu ? Dlaczego tak często wystawiają ogłoszenie na to stanowisko i jak wygkadają zarobki ?

Brak nazwy
@Anymous

Firma się rozbudowuje, produkcja 24/7, stąd potrzeba nowych osób.

@Brak nazwy

Produkcja 24/7 to na jednym projekcie. Jedni sobie chwalą drudzy nie chcą tak robić a ci co mają większe plecki to robią po 8h niż 12h. Ale poczekajmy aż na kolejnych wprowadzą pracę po 12h. W tym miesiącu znowu robimy 12h na produkcji nie wiem jak w innych działach bo różne pogłoski chodzą.

@Anymous

Tyle ogłoszeń dają bo nie ma ludzi tam w tym dziale ale nie dziwie się że nie chce nikt się przyjmować za takie pieniądze jak słyszałam jak dają to też bym nie przyjęła się. Podobno większe pieniądze mają ludzie jako elektromonterzy na innym projekcie ale czy faktycznie tak jest ciężko stwierdzić.Słyszałam że tamtejszy kierownik na utrzymaniu ruchu to też swoje wymagania ma a sam nie jest lepszy.

Joanna
@Dwunastak

To o jakich kwotach mówisz niby że tak cienko? Ile za h tam jest?

@Joanna

No raczej kokosów tutaj nie dają patrząc na warunki pracy jakie są na produkcji. Przy 12h może dostaniesz coś koło 3,5 tys na rękę przy dobrych wiatrach. No chyba że wezmą nam premie. To nawet 12h nie pomoże. Jak inne działy mają rozliczanie nie wiem bo ja pracuje na produkcji.

Ppppppp

Hahahaha wez nie siej plot. Spokojnie wyciągną przeszło 4tys

@Ppppppp

Ok zgodzę się że przy dwunastkach wyciągniesz czwórkę przodu.......ale właśnie tylko gdy zadylasz po dwanaście przez dwa tygodnie bez przerwy.....tyle powinniśmy zarabiać normalnie ,pracując po osiem godzin .....ale czego się spodziewadać po niemieckiej firmie która działa w Polsce ? Właśnie tego.....tyrania za grosze ,braku szacunku ....ty masz robić jak (usunięte przez administratora) a góra i tak tego nie doceni ......

Fachowiec
@pracownik

Spokojnie dacie radę tak jechać,aż do Świąt Bożego Narodzenia bo potem oczywiście będzie trochę wolnego to sobie odpoczniecie.

kandydatka
@Dwunastak

W ogłoszeniu o pracę tej firmy jest napisane " możliwość wyboru 8- lub 12-godzinnego systemu pracy" tak jest faktycznie?

Takise
@kandydatka

Wybór masz fikcyjny bo i tak dwunastki teraz są do końca roku i nie ważne czy ci pasuje,,musisz,,i koniec

Nowa
@kandydatka

Ba…mało ze w ogłoszeniu to i na rozmowie rekrutacyjnej przedstawiają zmiany do wyboru , owszem poinformowali również o możliwości pracy na 12 godzin, ale w wyjątkowych sytuacjach które mogą się zdarzyć maks 2 x w roku po 2 tygodnie… w tej chwili informacja ze do końca roku będą 12 bo podobno mało ludzi…. (Szkoda ze nikt nie konsultuje tego z pracownikami, a nie tylko nowi pracownicy są niezadowoleni, ale również starzy pracownicy.. wiec nie dziwne ze nie ma chętnych do pracy… ja osobiście poszukuje już nowej pracy, a słyszałam od innych „świeżych „ pracowników ze również planują szukać nowej skoro tak to ma wyglądać (lepiej odejść na początku skoro już widzi się brak poszanowanie do pracownika, niż utknąć tak jak wieloletni pracownicy ). A tak na marginesie te 12 ok niech będą ale dla ludzi chętnych - przecież jest również możliwość takiego zatrudnienia w tej firmie… przecież ludzie pracujący po 12 h są zdecydowanie mniej wydajni ( i to nie przekłada się tylko na dany dzien, ale im człowiek mniej wypoczęty tym w kolejnych dniach jest coraz bardziej mniej wydajny ) wiec nie wiem w jaki sposób góra chce nadrobić czas. Tak dla informacji jesli czyta to jakiś kierownik - warto zapoznać się z jakimikolwiek badaniami odnośnie efektywności pracownika … ( moze nie jest to strona z wynikami, ale coś rozjaśnia ) https://proseedmag.pl/know-how/niska-efektywnosc-w-pracy-5-najczestszych-przyczyn

Dziendobry
@Dwunastak

Witam. A czy tomprawda ,że pracuje się na produkcji po 8 godzin ,na dwie zmiany i się zarabia 4200?. Tak mi ktoś powiedział. Czy to prawda czy ktoś kłamie?.

@Dziendobry

Teraz pracuje sie po 8 na 3 zmiany lub 12stki , zalezy gdzie sie trafi. 4200 netto ? Watpie. 4200/4300 brutto

~nn

Nie rozumiem niektórych ludzi. Jak przychodzicie na rozmowę, chyba można zobaczyć/zapytać o warunki pracy, jak wiecie że to jest produkcja (a chyba przyjmując się na stanowisko prac.produkcji ma się tego świadomość) to wiadomo, nie ma siedzenia przy biurku tylko praca fizyczna. Jeśli coś mi nie odpowiada w pracy szukam innej, proste. W kółko tylko można tu poczytać 90% narzekania. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, każdy ma wybór co dla niego jest najlepsze. Tkwić w czymś co męczy i jeszcze narzekać jak to źle to już czysty masochizm ;) Ogarnijcie się niektórzy.

Xyz
@~nn

Tylko ze na rozmowie czesto nie mowi sie prawdy, wiemy co mowia ludzie nowo przyjeci.

jedrek
@~nn

To pracuj do konca zycia po 12 godzin i ciagle od 14-2

BMZ- spełnienie marzeń

Będąc w pracy czuje się lepiej niż w domu. Z tą firmą mam tylko pozytywne wspomnienia, super ludzie, płace średnie, ale wszystko rekompensuje towarzystwo w pracy. Najchętniej pracowałabym 7 dni w tygodniu po 12h

Love bmz xD
@BMZ- spełnienie marzeń

Towarzystwo świetnie mówisz? Tez się czuje tam jak w RAJU przez duże R

Love bmz xD

Jakby ktoś nowy pytał jakie mamy zmiany w pracy to od razu wam mówię, ze NIEZNANE XD

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Daniel

(usunięte przez administratora) w pracy przez współpracowników i zero reakcji Pani Gosi tj. koordynator. Podczas gdy to ja byłem ofiarą (usunięte przez administratora) zostałem zwolniony przez fałszywe oskarżenie mnie przez współpracowników (kobiety) o groźby rękoczynów, sprawa trafiła z mojej strony na policję o pomówienia za które zostałem zwolniony, do PIPu o (usunięte przez administratora)oraz odwołałem się do sądu pracy od decyzji dyrektora o zwolnieniu mnie. Nie dano mi wgl szansy na wytłumaczenie i od razu postawiono mnie przed faktem dokonanym, wezwano mnie do biura gdzie od razu dostałem wypowiedzenie umowy a według dyrektora decyzja była ostateczna. Odradzam każdemu tą firmę to jest jakaś kpina żeby al człowieka zwolnić bo ktoś coś sobie wymyślił, pracownicy tam są zaprzyjaźnieni z koordynatorem co powoduje brak jakichkolwiek szans na rzetelne, równe i sprawiedliwe traktowania nowych pracowników. Jak sam usłyszałem od współpracowników to że "jestem nowy i nie mam nic do gadania i oceniania bo oni pracują 10 lat a ja nie"

taki sobie
@Daniel

to prawda

Stanowiska na produkcji

Cześć. Czy ktos może mi wypisać jakie macie stanowiska na produkcji za jakie pieniążki? Np Operator - 5k netto Koordynator - 7k netto Kierownik - 9k netto Itp

S.t
@Stanowiska na produkcji

Żartujesz operator 5 netto?????????????????????????????

Jeruzalem
@Stanowiska na produkcji

Operator 15k koordynator coś około 30k Kierownik charytatywnie Sprzątaczki to już kontrakty mają Dyrektor płaci za stanowisko swoje

Karierowicz

Hej ! Dlaczego ludzie nie chcą tu pracować ?

@Karierowicz

Jak dlaczego? Ludzie przychodzą na rozmowy dowiadują się że praca po 8h a nagle zatrudniasz się przychodzisz na 12 godzin a w umowie co innego zapisane. Zawsze byliśmy powiadamiania że będą wprowadzane dwunastki i dawali ciepła herbatę/kawę i prowiant w postaci marnej bułki z kawałkiem sera i szynki. A teraz nawet nie dają tego. A biurowi to co 4 godzinki na śniadanka obiadki chodzą. Chciałabym aby taki jeden z drugim ruszył zad z biura i zapieprzal na linii. Ciekawe czy by tak mu wesoło było.

@Dwunastak

Dwunastki Dzien w Dzień .tak przez. dwa tygodnie. Żeby ktoś sobie nie myślał że dwa dni i przerwa dwa dni.Nie .dwa tygodnie od poniedziałku do piątku.Ludzie ledwo żyją do tego klima raz działa raz nie. Jedna przerwa 20 min.druga 10 min.

@Dwunastak

A czy logistyka też pracuje po 12 h ?

Dwunastak

Tak logistyka idzie też 12 godzin. No chyba że jesteś pupilem koordynatora to możesz iść jak Ci się podoba

@Bolo

I jeszcze dowiadujesz się jak masz w piątek na 6 do 18 że trzeba przyjść w sobotę na 8 godzin bo produkcja najważniejsza.

Student
@Dwunastak

Trzeba było się uczyć :) nie dość, że śniadanka i obiadki to jeszcze inna pensja.

Bolec

NIE POLECAM!!!!! Nikt tam nie dba o prawa ludzi. Czuję się tam jak niższa warstwa społeczna a to dzięki mnie macie akumulatory. Stoi się po 8 godzin nogi wysiadają a mimo prisx nie załatwia siedzenia. Czasami na ostatnią chwilę dowiadujesz się że przychodzisz na 12 h gdzie w umowie nie było to uwzględnione ake przyjść musisz. Przerwa trwa niby 20 min ale tak baoesede po 10 już i tak musisz stać na stanowisku. Jedyna udają rzecz w tej formie to kantyna przerwa gdzie mogę zjeść posiłek to ulubiona pora dnia. Reasumując trzymajcie się od tego miejsca z daleka albo skończycie z garbem i o kulach

@Bolec

Zgadzam się w 100% NIE POLECAMY PRACY W TEJ FIRMIE, człowiek kończy urlop po czym dowiaduje się od znajomych że musi przyjść na 2 tygodnie na 12 godzinne zmiany:/ w środku lata w sezonie urlopowym. DZIĘKUJEMY SZANOWNY PRACODAWCO, ciekawe czy osoba która to zaplanowała też siedzi dziennie po 12h. Jeszcze raz powtarzam lepiej iść kosić trawę na umowę zlecenie niż pracować w tej firmie!

kandydat
@Tołdi

a ile płącą za taką masakre?

@kandydat

Nic nie warte pieniądze:/ lepiej szukać pracy jako sprzątacz niż tutaj

Areczek

To się zwolnij !!

@Areczek

A co myślisz zrobiłem?? sam gnij w tym bagnie a się dorobisz garba bueheheh teraz mam o wiele lepiej i za większą kasę. Tylko czekam aż sam się zwolnisz i się pochwalisz ze zrobiłeś coś porządnego dla siebie

Krystyna
@Tołdi

nic nie warte pieniądze to znaczy ile dokladnie? moze dla ciebie to mało ale dla kogoś kto musi zarabiac na kredyt to wiele... napiszesz?

Areczek

Kiedy wprowadzą 12 h nocki na weekendach bo już po 8 h znudziło mi się robić:)

Witam. Ta firma to porażka jednym słowem. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej do działu utrzymania Ruchu. Pan który rektrutował mnie nie ma bladego pojęcia o pracy w Utrzymaniu Ruchu. Biadoli o czymś co nie ma związku z pracą w tym dziale. Jeżeli chce być naukowcem to bym zatrudnił się jako filozoffilozof/naukowiec a nie jako elektryk czy mechanik. Poziom wiedzy dramat. Po oprowadzeniu mnie po hali można stwierdzic że praca Ok ale jeżeli ktoś zadaje Ci pytania nie związane z tą pracą to nie dziwie się że nikogo nie mają. Płacą trochę gorzej niż w innych zakładach pracy na strefie bynajmniej takie informacje uzyskalem. Raczej nie będę więcej startować w tej firmie na kandydata chyba że do Biura chociaż nie wiem czy i tam Bóg wie co trzeba umieć tym co idą na rozmowę trzymam kciuki za nich.

Weronika
@Marcin

Czyli pewnie ten pan był z HR a nie z jakiegoś specjalistycznego działu? Miałeś kontakt na tej rekrutacji tylko z nim czy tez z ewentualnym przełożonym?

@Weronika

Rozmowa odbywała się przy dwójce panów stawiam że jeden Pan to był z HR a drugi Pan z działu UR. A potem oprowadzał mnie niczego sobie Pan z UR. Nie pamiętam imienia ale nie będę tutaj wymieniać. Tak czy inaczej jestem negatywnie nastawiony i odradzam każdemu kto tu przychodzi podjąć pracę w tej firmie. Myślę że czytając komentarze nawet na produkcji jest kiepsko. Pozdrawiam

@Marcin

Dobrze zrobiłeś że nie zatrudniłeś się. Nie ma przyszłości w tym dziale bo widzę że pracuje tutaj dużo osób co nie mają pojęcia o niczym. Znajdzie się może jedna dwie osoby co mają dużą wiedzę reszta to tylko siedzi w biurze i kawki popija albo chodzą na papieroski. Ci co mają wiedze to ich liderzy wykorzystują ich żeby oni nie musieli pracować za nich. Taka prawda widzi to kazdy na produkcji. Powodzenia

Paulina
@Dwunastak

Mówisz ze nie ma w tym dziale, może warto poszukać na innych pracy? Chyba nie wszędzie jest tak samo co?

true

Pracowałem tam jakiś czas temu, a z tego co słyszałem to dużo się nie zmieniło. Jest dużo więcej lepszych firm dla pracownika niż ta. Jeśli jesteś osobą ze słabym morale, lubisz pracę w stresujacym środowisku to jest to miejsce dla Ciebie. Ja nie polecam.

jest b duzo ogłoszen - praca na produkcji- , z czego to wynika z tak dużej rotacji/ warunki m wynagrodzenie, traktowanie czy z rozwoju firmy? pytam aby uniknąć kolejnego miejsca pracy o obozowym klimacie

S.t
@Kandydat

Rotacja wynika z braku szacunku do pracowników ,za duzo osob tam pracuje ,ktorzy leczą sobie kompleksy poniżając i traktując innych z gory .Zaczyna sie to od wyzszej kadry zarządzającej i leci az po tych koordytatorach i liderach...duzo by pisac (usunięte przez administratora) to nie jest ,ale godny polecenia nie jest

@Kandydat

Hej,pracuję w BMZ rok czasu,szczerze powiem nie wiem ile jeszcze dam radę wytrzymać. Tak tutaj jest obozowy klimat. Wszystko odbywa się biegiem (dosłownie). Biegiem do szatni,biegiem na halę,biegiem do toalety,biegiem na przerwę i na koniec biegiem do domu........Nigdy nikomu nie polecę tutaj pracować. Pracuję bo muszę,ale mam nadzieję już niedługo. Na linii nie wolno rozmawiać,tzn. upomina koordynator ,więc rozmawiamy jak nie ma go na horyzoncie. W trakcie pracy jak chcesz do toalety to ktoś inny musi Cię zastąpić ,więc to nie jest fajne , do tego liczą Ci ile razy wychodzisz. Napić się możesz ,owszem ale napoje stoją w metalowej szfce czasem na środku hali i jest do nich daleko,więc żeby nie odchodzić od stanowiska pracy poprostu piję tylko na przerwie,która trwa 20minut. Nie licz na stałe miejsce pracy,ponieważ co tydzień lądujesz w innym miejscu i z innym ludżmi pracujesz. Co chwilę uczysz się robić coś innego i wszystko musisz robić SZYBKO, tak uczą na wstępie,masakra. Zgrzewasz,kleisz,lutujesz SZYBKO, i ma być jeszcze dokładność i precyzja na którą nie ma czasu,słabe to.........Wszystkie te czynności robisz na STOJĄCO, bo zabierają krzesła,a jak jakieś znajdzie się przypadkiem na linii to siada "stary" pracownik :-(. Jak masz coś do załatwienia np. w kadrach to po pracy lub przed pracą lub na swojej przerwie bo Koordynator Ci nie pozwoli w trakcie pracy. TAK , TO JEST (usunięte przez administratora),nie polecam,szczerze.

Bzdura
@Kulka

Wychodzisz sikac kiedy chcesz, pijesz kiedy chcesz, kadry ogarniasz w godz pracy a nie po lub na przerwie. Nigdzie nie biegasz.

@Bzdura

Mi i koleżance koordynatorka nie pozwoliła w godzinach pracy iść do kadr, więc nie wiem od czego lub kogo to zależy. Nie pisz więc że piszę BZDURY !!!! Do toalety owszem idziesz kiedy potrzebujesz,ale za drugim lub co gorsza już trzecim razem ktoś Ci to wytknie i to też nie BZDURA tylko sama prawda.

Alicja
@Kulka

Serio? :/ a na magazynie też sa podobne warunki?

@Alicja

Alicja na magazynie jest całkiem inaczej,inny charakter pracy.Musiałabyś pytać kogoś z magazynu.

Magazynier
@Alicja

Alicja powiem tak ....na magazynie jest spokojniejsza praca ,robisz to co do ciebie należy ....ewentualnie jak w danej chwili nie masz komisów u siebie pomagasz innej osobie .Jednak praca jest ciężka pod względem fizycznym ,trzeba się nadzwigać a komponenty nie należą do lekkich...zależy kto co lubi ...jak lubisz pracę w ciągłym ruchu i nie boisz się pracy fizycznej to jak najbardziej polecam.

kandydatka
@Kandydat

Hej Jest w stanie ktoś zdradzić tajemnice jakie są zarobki na produkcji / składanie, lutowanie bateryjek /? nie pisza w ofercie a to dość istotne zanim się zacznie fatygę, z góry wdzięczna

Prawda

Klepoatra
@S.t

Dokladnie masz racje.

Dark

Pracowałam w tej firmie krótko, ale na tyle długo by przekonać, że ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora). Nikogo nie obchodzi, że jestes nowa i dopiero sie uczysz. Codziennie lądujesz na nowym stanowisku albo obszarze nie mając okazji się uczyć, a wiadomo że żeby sie nauczyć trzeba chwile postać na stanowisku. A nastepnie wymagaja od ciebie perfekcji na każdym stanowisku. Ciągła gonitwa, nie masz sie kiedy napić czy do toalety iść. Koordynatorka (nazwiska nie podam bo RODO) od ciebie wymaga, a tym czasem sama siedzi sobie na fejbuczku, kilka razy ją na tym przyłapałam jak przechodziłam obok. Nie wspomne już, że z koordynatorką nie szło się dogadać, bo w ogole nie zamierzała cię wysłuchać, miała swoje racje przy których uparcie tkwiła. Żeby jeszcze płacili przyzwoicie, ale dostajesz jakieś 2600 na rękę (łacznie z premią), a o dofinansowaniu do wczasów zapomnij, marne 300 zł na otarcie łez. Pracowałam w kilku zakładach i wszędzie dawali po 1000 zł, a nawet ponad. Jedyny plus to stołówka pracownicza z bistrem, upszejma obsługą i miłe panie w kadrach (pozdrawiam). Ale ogolnie nie polecam pracy w tym zakładzie, jak mam dostawać po (usunięte przez administratora) to za lepsze pieniądze.

@Dark

Dokładnie tak jest, POTWIERDZAM. Zresztą ja już gdzieś poniżej wpisałam swoją opinię niemal identyczną,więc jest coś na rzeczy.

@Dark

Potwierdzam, prawda.

as

Kto jest aktualnie dyrektorem tej firmy?

Joanna
@as

A to ma jakieś znaczenie kto nim jest?

Kandydat 1234

Czy ktos sie orientuje jakie sa teraz zarobki na produkcji ? Czy sa jakies testy rekrutacyjne ? Jesli tak to jak one wygladaja ? Jak z przerwami podczas pracy ? Czy mozna miec picie Kolo siebie czy nie ? Czy jest dojazd pracowniczy ?

Jan
@Kandydat 1234

Ale masz dużo pytań. Chcesz aplikować na produkcje? Z tego co przeczytałem to atmosfera taka sobie, a o zarobkach nikt nie wspomniał. Sam też chce się dostać tu do pracy więc jakbyś zdobył info to napisz :)

Czy w BMZ Gliwice pracuje się w soboty?

Takise

Jest obszar na którym pracuje się każdą sobotę na dwie zmiany,a są obszary gdzie tylko jak jest potrzeba

Krystyna
@Takise

pewnie biuro ma wolne a produkcja pracuje, no nie ? czy soboty placone sa jak dni w tygodniu ?

Ktoś zdradzi jaki klimat w biurach (logistyka/zakupy/sprzedaż).Normalnie czy wymagania z kosmosu?

Była mała czarna z metra cięta która ryja darła, to zastąpiła ją kolejna która bawi się w Panią i władcę, myśli że jest nie wiadomo kim. Już ma ksywkę (usunięte przez administratora) ????????????????

Lolek

Z jakiej linii taka cwana?

@Lolek

Na górze, dużo ich nie ma

Lolek

A to juz wiem o kogo chodzi. Pani K.p. Ale bez przesady, to nie to co było. Poza tym jak widzę co się dzieje na liniach to się nie dziwię. Niektórzy zapominają po co chodzą do pracy.

Jakie zarobki ?

Karierowicz

Jakie stawki na produkcji lub magazynie ?

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland