WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja

Opinie o WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja

andrzej 2015-03-22 17:30
NIE POLECAM!!!WRECZ ODRADZAM ,nie poważna firma tak jak właściciel!
aaa 2015-09-17 15:57
Takiego chamstwa i bezczelności nie widziałam dawno !!!
MISZTA 2015-11-02 13:37
W FIRMIE PRACOWAŁAM 3 LATA. PRACODAWCA JAK MAŁO KTO WYROZUMIAŁY I LUDZKI. ALE WIDZĄC POWYŻSZE OPINIE LUDZIE MAJĄ PROBLEM Z PUNKTUALNOŚCIĄ I WYKONYWANIEM OBOWIĄZKÓW BO SZEF TO OSOBA WYMAGAJĄCA I LUBIĄCA PUNKTUALNOŚĆ :-)
WARUNKI PRACY BARDZO DOBRE, WSPÓŁPRACOWNICY PRZYJAŹNI LUDZIE. GORĄCO POLECAM.
Aslim 2016-04-21 15:00
Zastanawiam się czy WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja ma umowe o prace czy może wcale nie mają niczego takiego?
Włodi1916 2017-03-16 20:16
Na pewno mocną stroną Pana Właściciela jest poczucie humoru, bo nie umiem inaczej wyjaśnić oferty 1300 zł.
niezadowolony klient 2017-03-31 17:56
Nie zamawiajcie tam mebli ! Oszukują klientów ! Bardzo długo czeka się na zamówienie i na koniec przychodzi całkowicie nie zgodne z zamówieniem. A właściciel oraz pracownicy kpią sobie z całej sytuacji. Bezczelność, arogancja oraz oszustwo!
ps84 2017-06-19 14:05
Kilka lat temu firma była przykładem rzetelności i profesjonalizmu.

Dziś od kierowcę po właściciela mamy przekrój najgorszych cech, od frustracji po chamstwo wobec klientów.

Kiepsko opłacani fachowcy robią produkty z wadami, to generuje niezadowolenie klientów. Wracające na reklamację produkty generują frustracje, ta odbijana jest na klientach, a jeśli oni nie płacą to nie ma z czego zapłacić lepszym pracownikom. I tak w kółko.
Zostaw swoją opinię o WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WILKING ZBIGNIEW FILIPIAK W Warszawie, branża: meble biurowe - produkcja