OK POLSKA

Gogolin

Opinie o OK POLSKA

daro 2015-07-24 10:18:37
i co znalazłes jakos firme czy próbujesz dostac sie do ok polska pozdrawiam
stara gwardia 2015-07-24 17:31:37
Zalatwie prace komus kto jest z okolic miedzy opolem a raciborzem.pelne niemieckie warunki na poczatek 14 .25 centow brutto. Nocleg gratis .jedynie dojazdy w wlasnym zakresie...zjazdy co jedna niedziele. Fajertagi platne i wolne.mozliwosc pracy w soboty i do wybrania.. .. osoba musi byc w miare kumata nie pijaca i co najwazniejsze nie palaca.. jestem z kedzierzyna kozla.
marek 2015-07-28 10:26:12
Czesc
Byłbym zainteresowany skątaktowaniem sie z Toba w celu podjecia pracy z Toba. Prosze o jakis katakt z Toba. Oczywiscie nie pale nie pije ale jestem z okolic Warszawy moze jakos udało by sie dogadac. pracuje obecnie u podwykonawcy
pozdrawiam
Marek 2015-07-28 18:11:38
Mam nadzieje ze ktos sie odezwie ze ,,starej gwardii,, i da jakis namiar do siebie
Łukasz 2015-07-30 19:37:23
Witam Państwa
mam pytanie czy ktos sie orjentuje ile obecnie płaca w firmie Ok Polska na dzien dobry? i jak ogólnie przedstawia sie sytuacja z kosztami dojazdu na daną budowe w polsce. Z góry dziękuje.
pozdrawiam
magazynier 2015-08-02 18:26:01
pozdrawiam super kierownika bawola
asior 2015-08-10 19:26:57
Firma dobra tylko czasowo az nie znajdzie sie naprawde cos dobrego. Naprawde nie polecam wiazac z nia nadzieji.
Dowode na to ze funkcjonuje tam jakis dziwny uklad jest taki ze setyi o ile nie tysiace ludzi juz obeszlo a jakos majstrowie i kierownictwo sie trzyma posadek
asior 2015-08-21 00:28:18
Widze ze ktoras z pracownic biura dba a dobre notowania firmy. Ale to nic nie da bo my fizyczni wiemy swoje. Znajdzie swoja przystan ....moj Boze co za bzdury ja przez ta firme zniszczylem swoje nerwy
asior 2015-09-21 06:01:02
Czyli "de fakto"zgadzasz sie ze mna firma dobra na chwile.to ze firma nie szuka teraz niikogo to rowniez nie dziwne tylko normalne .zbliza sie zima. Szukaja tylko wiosna potem sa typowe zagrywki i i testowanie twojej pokory. To juz ale jest normalne w firmach tego typu
Wk...........y 2015-09-23 20:38:52
03.10.2015 to jest data imprezy firmowej na którą ich stać, a na wypłaty ich nie stać. Oczywiście impreza dla budowlańców którymi są pracownicy biura tzw. UMYSŁOWI Dzwoniąc do biura z zapytaniem kiedy będzie przelew? Usłyszysz odpowiedz "kontrahenci nie płacą" Kochana Kadro! ZASTANÓW SIĘ!!!!! , bo jak narazie to my "fizyczni "zap........y na wasze wypłaty.
Robi 38 2015-09-26 20:59:51
Cześć, daj namiar na dobrą firmę w Niemczech, pozdrawiam.
amazon 2015-10-05 15:27:15
Panowie firma osadnik to dno. Jak juz ukraincow biorą to swiadczy tylko o firmie. Wyzysk Polaka.
polak 2015-10-25 06:44:11
To juz ok jedzie odbudowywac Donbas
kazik 2015-10-28 12:55:50
Dobra firma to ok polska. A najlepsi to majstrowie na te stanowiska przyjac szczegolnie ukraincow.
fifi 2015-11-02 11:00:37
Pracowalem kiedys e OK i dzis wiem ze wieloletnia praca w tego rodzaju firmie powoduje choroby jakie na ogol wypisywane sa na papierosach (tych pozornie lepszych rowniez)
Grzybolo 2015-11-08 21:28:56
Firma w porządku fakt od jakiś 3 miesięcy spóźniają się z wypłatami. Atmosfera w pracy w porządku, zależy też na jaką budowę się trafi, co do wyjazdów idzie się dogadać nie trzeba przymusowo zjeżdżać trzeba się z kierownictwem dogadać. A co do ślązaków którzy są najbardziej pokrzywdzeni z tego co widzę to śmiać mi się z was chce bo gdymy nie MY górale z małopolski to dawno by ta firma padła bo wy do roboty się nie nadajecie. Taka smutna prawda na wasz temat :) Pozdro dla ekipy z Weissach i Leonbergu :)
stara gwardia 2015-11-10 21:08:30
Czuje sie wywolany do tablicy. Za trzy lata udaje sie na emeryture . W zusie powiedziano mi ze okres pracy w ok przypomina ser szwajcarski. Ponowie gorale bez urazy . bo mam tez wielu przyjaciol wsrod was ale tego typu interktywy to typowe polskie ....lepiej nie skoncze. Zycze wam wiele spokoju ,ale wiem skad sie biora tego typi bi
hanys 2015-11-11 12:50:13
Panie (usunięte przez administratora) czy jak ci tam. Wiedz ze firma ok powstala na naszych slaskich kosciach. I mysle ze pan Osadnik do dzis wspomina stare czasy.. To wasze przyjscie do firmy wszystko zdu.....lo. Ale nie goraczkuj sie tak bo wiekszosc z nas pracuje juz w niemieckich firmach a wy mam nadzieje trzymiecie sie od BRD z daleka
kadra 2015-11-16 16:02:43
Wyplaty nie ma. Ludzie trzeba wypie.... z tej firmy
zaintresowany 2015-11-19 11:09:31
a jesli sie pracuje za granica to firma płaci w euro czy zł? i od jakiej stawki wogóle sie zaczyna za ganica na poczatek?
ktos 2015-11-19 18:21:53
Witam Panowie pora pakować manatki bo wypłat nie ma i nie wiadomo kiedy będą firma została bez grosza przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i teraz tylko żeruje na tych co jeszcze nie odeszli... Pewnie po nowym roku z nową nazwa zaczną znowu swój proceder.
malopolanin 2015-11-20 14:25:56
O ile chodzi o stawki to podobno kiedys ok byla na tzw warunkach niemieckich . Szybko sie jednak z tego wycofala bo bank niemiecki kiedy firma 2 dni spozniala sie z wyplata robila od razu szum..A tak moze sobie pozwolic na miesieczne opoznienia. Co do slazakow to troche was rozumie bo wielu spotykalem ludzi ze slaska bardzo w porzadku. Za poprzednia obrazliwa wypowiedz przepraszam .
oj lubu dubu 2015-11-20 16:20:34
Za granica porzadne firmy placa oczywiscie w euro .Mniej porzadne w zlotowkach albo wogole nie placa....
pracownik 2015-11-23 05:51:52
W ogloszeniach to moze i wynika.Jak ktos moze oceniac firme na podstawie ogloszen. Podejrzenie budzi fakt ze ciagle szuka sie nowych. Swiadczy to o tym ze po czasie aktualni juz zmadrzeli
pyzdra 2015-11-25 12:34:52
Przeciez z ogloszen nic nigdy do konca nie wynika. Ale jedno trza powiedziec wyplaty maja byc co do dnia i basta. A jak nie to won z takimi firmami i ostana sie yno te co placa regolarnie . Wszelkie tlumaczenia to kretactwo . Pozdrowienia dla myslacych podobnie.
magazynier 2015-11-28 21:29:15
pozdrowienia dla bawola
bąk 2015-12-14 11:32:48
heh.... co za firma... na przelewy czeka się przeszło miesiąc... za damski ch.. niedługo nikt tam nie będzie pracował, no ale cóż może wkóńcu ktoś się chyci im za d.pe... co oni sobie myślą że ludzie kasą sraja na każdym kroku... Robota ok ale terminowość wypłat to szkoda w ogóle gadać....
dziadek 2015-12-14 15:18:15
Gwarantuje ze nikt za tylek firmy nie bedzie bral . Tsak jak pewne jest ze pokornie jak co dzien bedziemy tyrac od rana do nocy. Troche pogdybiemy ale jak przyjdzie co do czego to ogonek podkulimy i do pracy panowie. Takie sa juz prawa natury. Lepiej juz bylo.
bąk 2015-12-14 19:51:29
No myśle, że tyłki niedługo ich będą boleć. Kto tak pracować będzie to będzie ale nikt kto szanuje siebie! Są prawa, są ustawy - każdy płaci za swoje czyny.
bolek 2016-01-23 17:44:56
Obecnie cały czas są poślizgi, może nie miesięczne ale są. Powód- problemy na zagranicznych kontraktach...
wyga 2016-01-24 11:57:13
Te problemy sa juz od prawie 20 lat. Jak to jest ze firma przez tak dlugi czas nie wypracowala kapitalu na zabezpieczenie wyprzedzajace jeden miesiac wyplaty.takie firmy nie powinne wogole byc wprowadzane na rynek . Juz nie powiem zagraniczny. .
mgr inż 2016-02-11 08:57:52
Trzymać się z daleka na każdym kroku przekręty budowa w Danii to porażka chamstwo niedouczonych majstrów atmosfera koszmar, w firmie słodzą a jak cie złapią jesteś niewolnikiem bez szans na wypłatę
Mars 2016-02-16 17:52:16
Jaki specjalista? Jakich produktów? Bo chyba nie OK Polska, sprawdźcie najpierw dokładnie o jakiej firmie piszecie. OK Polska z tematu, to firma budowlana, sami ludzie, zero sprzętu (nie licząc rękawiczek i młotków). Atmosfera bardzo fajna, zarobki średnie, ale od nowego roku znowu płacą w terminie. Pozdrawiam.
hmmm 2016-02-19 23:15:46
Do starej gwardii ja też z ok mieszkam obok Opola macie może namiar na jakąś normalną firmę z chęcią zacznę od wczoraj
jo-jo 2016-02-19 23:22:15
A ten bertram to kto taki a i jakiś esesmam o nich słyszałem co nie co
krolll 2016-02-20 08:14:42
Pracowałem w Ok co wam napisać jak wszystko wiecie po prostu jedna wielka banda oszustów i złodziei zwłaszcza kierownicy i majstrowie którzy długo siedzą dupskami na posadkach i budują sobie chałupy z materiałów firmowych a szczególne pozdrowienia dla majstra spiocha Sylwestra T. Ten do dopiero nie rób mam ostatnie dni na Bielanach śpioch do roboty bo ci obetna wypłatę
benio 2016-04-24 19:07:37
Czy ktoś może podać jakieś aktualne informacje tj. stawki, rodzaje umów, dodatkowe świadczenia, przejazdy, stabilność zatrudnienia, jakieś koszty...? Będę wdzięczny za odpowiedź, bo różnie firmy to organizują...
magazynier 2016-05-23 21:17:26
bawol jest ok
ja 2016-06-05 17:42:34
Co o OK Polska można powiedzieć? Pracuje tu krótko ale już się przekonałem co tu jest. Syf Syf i jeszcze raz syf. Kierownictwo nie umie zarządzać robotami, zła organizacja pracy, zarobki niskie (bo godzin mało). Jedynie co to atmosfera dość dobra. Każdy kto coś umie to spokojnie tu sobie daje rade. Zauważyłem że przyjmują ludzi którzy pojęcia o robocie nie mają. Krótko mówiąc jeżeli jesteś fachowcem to porobisz tu miesiąc i uciekniesz... Jeżeli chcecie próbujcie ja uciekam z tej firmy
Ananas 2016-08-08 21:38:48
Witam mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie .. po ile godzin pracuje się codziennie? Ile wychodzi netto ? Czy są duże budowle ? W jakim rejonie są budowy ? Z góry dzięki
air 2016-08-26 20:43:04
a jak tam adzus i gery
pop 2016-09-04 12:03:01
bertram rano wstaje mowi dzien dobry to juz klamie
Kaaabi 2016-09-10 22:17:13
Bawoł wielce oburzony ze kierowcy maja stłuczki na autostradach,a moze bys sie tak idioto zastanowił skad te stluczki sie biora? Kierowca po dwunastu godzinach roboty ma byc w pelni zdolny do jazdy po 500-600 kilometrow? Wczesniej puszcza tylko jednego busa lizusow z kamienicy... Po co wy go trzymacie w tej firmie....
Kudłaty 2016-09-11 08:18:10
Witam w jakich krajach ok teraz ma pracę i czy płacą terminowo.Dzięki za info
pop 2016-09-12 20:36:55
daj se na luz szkoda zdrowia
magazynier 2016-09-15 20:59:58
a ja pozdrawiam bawola
Kudłaty 2016-09-21 16:20:32
A kto to jest bawoł
Pracuś 2016-09-21 19:26:30
Ja chcę na pomocnika Bawoła
Totem 2016-10-03 16:55:10
I to pisze Sam szef firmy.
Djn 2016-10-06 21:44:40
Powiedzcie mi czy jest tutaj możliwość zatrudnienia się ale tylko na rok, czy nie będzie z tym jakichkolwiek problemów że na tak krótko, bo muszę wyjechać?
Zostaw swoją opinię o OK POLSKA - Gogolin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OK POLSKA