Opinie o Business School w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Business School. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Business School o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business School w Warszawa

marco Nowy wpis

Trzymajcie się od nich z daleka wyłudzają środki unijne i mają już na głowie NIK, Pracowałem u nich i starali się bardzo, żebym podpisał się pod ich machlojkami. Nie zgodziłem się i nie dostałem wypłaty. Firma kant. A ten cały Tomek to ich synek, nie dajcie się wykiwać

Iwan Nowy wpis

Jeśli praca w szkole jest spełnieniem osobistych ambicji to nic dziwnego, że ludzie są zadowoleni i nie zależy nikomu na tym forum.

Martyna Nowy wpis

Podpowiedzcie kilka wskazówek jak przebiega rekrutacja nauczycieli do szkoły?

Jacek

To forum pracownicze a wszelkie uwagi do firmy trzeba kierować na inny adres.

@Jacek

Gdybym rozważał pracę w tej "firmie" raczej chciałbym wiedzieć wszystko to co zostało tu napisane. Świadczy to o ogólnej uczciwości, tudzież jej braku, tej instytucji...

@Tomek

Nie bardzo rozumiem na czym ma polegać brak uczciwości. Na tym, że szkoła dochodzi swoich nieopłaconego czesnego? Przypominam, że szkoła nie jest instytucją charytatywną i za słuchaczy którzy nie opłacili czesnego zapłacili inni słuchacze płacący terminowo.

@Tomek

Wszystkie roszczenia szkoły są uzasadnione, choć faktycznie część spraw jest przedawniona.(usunięte przez administratora) ps. Ciekawe co sądzą inni słuchacze płacący trochę więcej przez to, że część osób nie zapłaciło.

@Tomek

Tak się składa że doskonała większość roszczeń opisanych w tym wątku to były zwykłe próby wyłudzenia pieniędzy. Pisali tu ludzie którzy mieli potwierdzenia wpłat, odnośnie których byli pozywani. Tak samo jest w moim przypadku. Czuć w ostatnich kilku komentarzach rękę obecnych pracowników, odgórny przykaz? Znaczy że ludzie czytali, to dobrze ;)

@Tomek

Nie jest kwestionowane bo nie ma to najmniejszego sensu w przypadku przedawnionych roszczeń...

Pracownik Nowy wpis
@Tomek

Nie wiem dlaczego w form pracowniczym omawiane są sprawy związane z rozliczeniem usług, przez osoby które nie pracowały ani nie planują pracować na rzecz szkoły ale skoro takie wpisy są to należy odpowiedzieć. Proszę o konkretne informacje, jakich zaległości dotyczył pozew szkoły aby sprawę można było jednoznacznie wyjaśnić. To że ktoś nie zapłacił część rat nie oznacza że nie zalegała z pozostałymi. Bardzo często słuchacze zapominali w ogóle złożyć podania o skreślenie, a także o dwóch / trzech ratach należnych po skreśleniu. Zwracam także uwagę, że zarzucanie próby wyłudzenia to poważne oskarżenie, które oczernia szkołę. Proponuję jednoznacznie sprawę wyjaśnić przed stawianiem takich zarzutów aby nie narażać się na ewentualne odszkodowanie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Business School?

Z tego co wiem atmosfera w Warszawie jest dobra ale szkołą ma wiele oddziałów, nie znam ludzi z oddziałów.

Pracowałem dla szkoły w latach 2014-2018. Jestem zadowolony. Dobra atmosfera, dotrzymali słowa co do warunków pracy.

Te dostałam nikt nie pisze jak to się skończyło u nich a jak z Tobą?

O 9

Nie wiem ja bym poszła dla świętego spokoju i tak oddadzą pieniądze nic nie szkodzi pójść i mieć to na pewno z głowy:-)

wściekła!!!

a miałes sprawe jak to sie skonczylo ??

Mynyx

Ja jutro zanoszę odpowiedź na pozew.

Milla

Hej obronić jak... Ja dostałam wezwanie i według prawa 2tyg na odwołanie aby ustosunkować się do wezwania.... Podając oczywiście swoją wersję poza tym najlepiej skonsultować to z prawnikiem...

Wiadomo coś?

Milla
@Kasia

Póki co czekam na odpowiedź z sądu....

@Milla

A jak to u Ciebie wyglądało? Co prawnik powiedział?

@Milla

I jak odpowiedź przyszła??

Sylwia

Pewnie trzeba wyjaśnić i będzie po sprawie. Czasem nowy pracownik coś pomyli i robi się nerwowo.

Bardzo fajna szkoła. Osobiście, skończyłem filologię ang. oraz reklamę i marketing i... bardzo sobie chwalę. Na obu kierunkach dobry poziom, kadra w jak najlepszym porządku, bardzo mili i merytoryczni wykładowcy. Nigdy nie miałem żadnego problemu z załatwieniem czegoś, czy to u nauczyciela, czy w sekretariacie. Wszędzie spotykane profesjonalne podejście i zaangażowanie. Z całego serca polecam!

Zuza

Zawsze trzeba pilnować dokumentów. Często nie dogadamy tematów, cos sobie wymyślimy a później jest rozczarowanie.

Ktoś

Nie zapisujcie się na projekty unijne które oni prowadzą ponieważ nie wypłacają pózniej pieniędzy za staż. Właśnie się okazało że pracuje za darmo

Kongo

Bardzo dobra szkoła. Polecam ją wszystkim, którzy chcą się nauczyć czegoś więcej w danej dziedzinie. Bardzo dobra kadra wykładowców i doradców zawodowych. Płacą 6,67 netto za godzinę nauki, plus zwrot kosztów dojazdów na podstawie biletu oraz płatny staż po zakończeniu szkolenia na 3 miesiące w wysokości 1750 netto/m-c.

Marek94

Oszuści, nic wogulę się nie nauczyłem, nauczyciel nie mają wiedzy

koneser

Odradzam szkołę, to jest poprostu pseudo szkoła (usunięte przez administratora) kłamią przy podpisywaniu umowy, lepiej podpisać przy prawniku, pełno kruczków

Marlena95

Poziom jest śmieszny, nauczycielka od zajęć zawodowych na rachunkowości sama nie wiedziała jak liczyć, szkoła wypisała mnie bez mojej zgody narażając mnie na dodatkowe koszty, złozieje

ehm

najgorsza szkoła jaka tylko może być zero przygotowania na zajęciach ciągle czegoś brakowało pani od kosmetologii wychodziła z zajęć i dokupowała kosmetyki w drogeriach... pomijając to nie zapisujcie się tam. musicie podpisać umowę i nie daj Boże będziecie chcieli sie wypisać..wszystko trzeba opłacić. nawet jak nie chodziliście i złożyliśćie rezygnację już dawno.nie polecam!!!

oszukany

Nie podpisujcie umów!

Natek

Nie wiecie przypadkiem jak wygląda nie współpraca, a praca w Business School? Co prawda na ich stronie nie mają żadnych konkretnych informacji http://www.business-school.pl/o-nas/dlaczego-my.html oczywiście oprócz szerokiej gamy usług. Zastanawiam się na co można u nich liczyć jako nauczyciel nauk ścisłych ze sporym doświadczeniem?

jarek

Ja tez rozwazam business school oraz kurs gowork.pl jak marry, marry zdecydowałas się na jakas opcję? Albo ktoś może polecić, bo korzystał z obu?

Zostaw merytoryczną opinię o Business School - Warszawa

• Jak się pracuje w Business School?

Zobacz opinie na temat firmy Business School tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business School?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business School?

Kandydaci do pracy w Business School napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business School