Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Hemmersbach

zdjecie uzytkownika
Technik - 2012-05-28 21:34:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca sama w sobie na stanowisku nie jest taka straszna, ale normy które dyrektor sobie wymyśla są zbyt duże, zwiększył normę do 12 pod pretekstem że będziemy dostawać komputery po NW 2,3szt. Na dzień dzisiejszy NW nie otrzymujemy gdyż 4 osoby robią te komputery i zamykają na siebie a norma pozostała. A co za tym idzie, mniejsze premię gdyż ciężko jest wyrabiać powyżej normy. Ostatnio wszystko idzie w coraz gorszym kierunku. W firmie coraz bardziej mi się nie podoba, bo nikt nie jest koniem tyrającym w polu, a to nie jest produkcja tylko trzeba stawiać diagnozę jednego dnia uda się zrobić 12 innego natomiast nie. Jak dla mnie to dyrektor niszczy tą firmę i nie szanuję swoich pracowników. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
wojto - 2012-05-31 19:39:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Elo poczytajcie sobie :))

[usunięte przez moderatora]
Ciekawe co na to medion ;DDDDD
pozdro dla ziomków
zdjecie uzytkownika
Neo - 2012-06-10 13:11:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A nic medionowi do tego bo Pan jest z Polski, a Medion nie naprawia lenovo polskich klientów, chyba ze Pan z DE albo UK zakupił go od innego klienta który owego lapka nabył z polskiej dystrybucji.
zdjecie uzytkownika
hotboy - 2012-07-03 19:44:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie ma to jak pracowac przy +50 na hali
zdjecie uzytkownika
tedeN - 2012-07-11 22:39:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Właśnie, co tam nowego w poczciwym hemmersba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ??
zdjecie uzytkownika
human rights - 2012-07-11 23:22:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kurde..wszyscy zastraszeni...nikt nie chce napisać o kochanej firmie????
zdjecie uzytkownika
Marian_Paździoch - 2012-07-12 12:22:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tylko powiem, że coraz więcej ludzi z hem spotykam w IBMie :)
zdjecie uzytkownika
pracownik innej firmy - 2012-07-14 16:54:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam u nas na zakładzie jest podobna sytuacja wszyscy są zastraszani na maxa jesteśmy na etapie strajku który trwa już 2 tygodnie.Słyszałam że u was na zakładzie pracowała 2 lata temu [usunięte przez moderatora] Manager Hr co możecie o niej powiedziec ?
zdjecie uzytkownika
pracownik innej firmy - 2012-07-14 18:52:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przez [usunięte przez moderatora] poleciało u nas 23 osoby dostali zwolnienia dyscyplinarne sądząc że strajk jest nielegalny o czym może stwierdzić jedynie sąd a walczymy o podwyżki płac jak i fundusz socjalny teraz widze że taka sytuacja nie dzieje się tylko u nas na zakładzie a wszędzie gdzie pracowała [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
avanger - 2012-07-15 20:57:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
może ona chłopa nie ma, to niech się zatrudni w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u to jej dogodzą...łehehe, niedługo sam dyrektor będzie pracować za montera łehehe...
zdjecie uzytkownika
były wierny oddany - 2012-07-20 21:47:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Admini wogóle nie udzielają się na forum bo padnie od razu cień podejrzenia ze strony hmm..... wiecie kogo !!!
zdjecie uzytkownika
tehniker - 2012-07-24 22:31:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
admini to ciotki ... karzdy tehnik to wie. technicy sa najleprzi
zdjecie uzytkownika
werker - 2012-08-12 20:12:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak fajnie w Hem się zrobiło, że nikt nie dodaje postów ??
zdjecie uzytkownika
Były - 2012-08-12 22:48:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
werker - 2012-08-12 20:12:32

Tak fajnie w Hem się zrobiło, że nikt nie dodaje postów ??
po prostu hemmersbachowskie pokolenie krytykujące i odważne albo wymarło lub się zwolniło ewentualnie zostało zwolnione... została posłuszna masa...
zdjecie uzytkownika
były robol - 2012-09-03 15:53:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to prawda że [usunięte przez moderatora] wyrwał się z tego [usunięte przez moderatora] ?
zdjecie uzytkownika
Marcel - 2012-09-18 09:26:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej mam pytanie czy w Hemmersba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dają umowy na czas nieokreślony serwisantom?
Dajcie znać...
zdjecie uzytkownika
serwisant - 2012-09-20 20:22:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] umowa tylko na czas określony, wyzysk jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i do tego nadgodzin nie płacą
zdjecie uzytkownika
Arek - 2012-09-22 08:39:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam

Proszę o pomoc jak dojść do Hemmersbacha od strony Msi zęby nie iść na około jest wogole taka droga , jakie autobusy mpk kursują na bielany wrocławskie z kolo dworca będę wdzięczny za pomoc .
zdjecie uzytkownika
HDD - 2012-09-28 22:55:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] za nadgodziny nie placili 2 lata temu teraz zawsze placa jakos nie zauwazylem zeby mi nie zaplacili . [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
fajny zakład - 2012-10-08 19:42:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile mogę zarobić jako nowy szeregowy pracownik?
zdjecie uzytkownika
Macias - 2012-10-08 21:36:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jako nowy pracownik tego kołchozu możesz dorobić się co najwyżej wrzodów na żołądku. Tyle w temacie. Cenzury nie ma
zdjecie uzytkownika
Wolfrud - 2012-11-04 10:17:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie jest.
zdjecie uzytkownika
ANONIM - 2012-11-14 15:18:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2009-06-23 21:25:53

Witam. Jak długo czeka się na odpowiedź? Z tego co wiem to sporo jest CV także sam rozumiesz. Nie wiem jak to jest rozpatrywane ale taka rada. Jesli Ci zależy na pracy podejdź do firmy i zapytaj się co i jak (najlepiej weź jeszcze ze sobą CV). Oni wolą widzieć osobę którąmają przyjąć. Powodzenia

P.S. Nie jest tak źle jak piszą czasami
Pracowałem tam jeszcze w tym roku, ogólnie atmosfera ok. Płaca jako tako spoko, ale reszta to tragedia. Sporo osób zestresowanych, części zamienne, które dostajesz to kupa złomu i na dodatek jest ich za mało. Do tego Niemcy chodzą i szukają do czego by się tu przyczepić. Podsumowując jeśli ktoś szuka pracy, przypiliło go a zna się na iT to można tam przezimować. Rotajca jest na tyle duża, że spokojnie w każdej chwili znajdziecie tam prace, wystarczy przejechać się na bielany bezpośrednio. Denerwujące jest też nieśrednione warunki płac jeśli chodzi o pośredników. Nadal się z tym nie uporali
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Rozmowa, jak rozmowa. Nic specjalnego nie było. Niemniej obiecano na niej gruszki na wierzbie - szkolenia, rozwój, możliwości... Wyszło z tego oczywiście nic.
Pytania: Były pytania ściśle techniczne, więc jeśli ktoś udaje że wie, to może się wyłożyć
zdjecie uzytkownika
katana - 2012-12-13 15:35:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Szukam pracy jako serwisant drukarek
Możecie napisać jak wygląda sprawa serwisu drukarek.
Elementy się wymienia czy naprawia ?
Jakie są główne usterki ?
Dzięki za info.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2012-12-17 16:18:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odradzam Ci pakować się w to bagno, wiem bo pracowałem tu ponad 3 lata co prawda nie jako serwisant. Nie masz pleców lub nie jesteś rodziną zostaniesz zgnojony i zdegradowany jako kontroler bądź pakowacz albo dostaniesz obiegówkę. Wierz mi, widziałem w tej firmie dużo rzeczy. Nie sądzę, ze w tej pseudo niemieckiej firemce zmieniło się coś na lepsze...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemmersbach

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Hemmersbach?
Zadaj pytanie
x