Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Hemmersbach

zdjecie uzytkownika
Neo - 2012-06-10 13:11:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A nic medionowi do tego bo Pan jest z Polski, a Medion nie naprawia lenovo polskich klientów, chyba ze Pan z DE albo UK zakupił go od innego klienta który owego lapka nabył z polskiej dystrybucji.
zdjecie uzytkownika
hotboy - 2012-07-03 19:44:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie ma to jak pracowac przy +50 na hali
zdjecie uzytkownika
tedeN - 2012-07-11 22:39:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Właśnie, co tam nowego w poczciwym hemmersba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ??
zdjecie uzytkownika
human rights - 2012-07-11 23:22:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kurde..wszyscy zastraszeni...nikt nie chce napisać o kochanej firmie????
zdjecie uzytkownika
Marian_Paździoch - 2012-07-12 12:22:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja tylko powiem, że coraz więcej ludzi z hem spotykam w IBMie :)
zdjecie uzytkownika
pracownik innej firmy - 2012-07-14 16:54:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam u nas na zakładzie jest podobna sytuacja wszyscy są zastraszani na maxa jesteśmy na etapie strajku który trwa już 2 tygodnie.Słyszałam że u was na zakładzie pracowała 2 lata temu [usunięte przez moderatora] Manager Hr co możecie o niej powiedziec ?
zdjecie uzytkownika
pracownik innej firmy - 2012-07-14 18:52:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przez [usunięte przez moderatora] poleciało u nas 23 osoby dostali zwolnienia dyscyplinarne sądząc że strajk jest nielegalny o czym może stwierdzić jedynie sąd a walczymy o podwyżki płac jak i fundusz socjalny teraz widze że taka sytuacja nie dzieje się tylko u nas na zakładzie a wszędzie gdzie pracowała [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
avanger - 2012-07-15 20:57:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
może ona chłopa nie ma, to niech się zatrudni w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u to jej dogodzą...łehehe, niedługo sam dyrektor będzie pracować za montera łehehe...
zdjecie uzytkownika
były wierny oddany - 2012-07-20 21:47:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Admini wogóle nie udzielają się na forum bo padnie od razu cień podejrzenia ze strony hmm..... wiecie kogo !!!
zdjecie uzytkownika
tehniker - 2012-07-24 22:31:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
admini to ciotki ... karzdy tehnik to wie. technicy sa najleprzi
zdjecie uzytkownika
werker - 2012-08-12 20:12:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak fajnie w Hem się zrobiło, że nikt nie dodaje postów ??
zdjecie uzytkownika
Były - 2012-08-12 22:48:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
werker - 2012-08-12 20:12:32

Tak fajnie w Hem się zrobiło, że nikt nie dodaje postów ??
po prostu hemmersbachowskie pokolenie krytykujące i odważne albo wymarło lub się zwolniło ewentualnie zostało zwolnione... została posłuszna masa...
zdjecie uzytkownika
były robol - 2012-09-03 15:53:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to prawda że [usunięte przez moderatora] wyrwał się z tego [usunięte przez moderatora] ?
zdjecie uzytkownika
Marcel - 2012-09-18 09:26:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej mam pytanie czy w Hemmersba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dają umowy na czas nieokreślony serwisantom?
Dajcie znać...
zdjecie uzytkownika
serwisant - 2012-09-20 20:22:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] umowa tylko na czas określony, wyzysk jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i do tego nadgodzin nie płacą
zdjecie uzytkownika
Arek - 2012-09-22 08:39:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam

Proszę o pomoc jak dojść do Hemmersbacha od strony Msi zęby nie iść na około jest wogole taka droga , jakie autobusy mpk kursują na bielany wrocławskie z kolo dworca będę wdzięczny za pomoc .
zdjecie uzytkownika
HDD - 2012-09-28 22:55:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] za nadgodziny nie placili 2 lata temu teraz zawsze placa jakos nie zauwazylem zeby mi nie zaplacili . [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
fajny zakład - 2012-10-08 19:42:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile mogę zarobić jako nowy szeregowy pracownik?
zdjecie uzytkownika
Macias - 2012-10-08 21:36:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jako nowy pracownik tego kołchozu możesz dorobić się co najwyżej wrzodów na żołądku. Tyle w temacie. Cenzury nie ma
zdjecie uzytkownika
Wolfrud - 2012-11-04 10:17:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie jest.
zdjecie uzytkownika
ANONIM - 2012-11-14 15:18:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2009-06-23 21:25:53

Witam. Jak długo czeka się na odpowiedź? Z tego co wiem to sporo jest CV także sam rozumiesz. Nie wiem jak to jest rozpatrywane ale taka rada. Jesli Ci zależy na pracy podejdź do firmy i zapytaj się co i jak (najlepiej weź jeszcze ze sobą CV). Oni wolą widzieć osobę którąmają przyjąć. Powodzenia

P.S. Nie jest tak źle jak piszą czasami
Pracowałem tam jeszcze w tym roku, ogólnie atmosfera ok. Płaca jako tako spoko, ale reszta to tragedia. Sporo osób zestresowanych, części zamienne, które dostajesz to kupa złomu i na dodatek jest ich za mało. Do tego Niemcy chodzą i szukają do czego by się tu przyczepić. Podsumowując jeśli ktoś szuka pracy, przypiliło go a zna się na iT to można tam przezimować. Rotajca jest na tyle duża, że spokojnie w każdej chwili znajdziecie tam prace, wystarczy przejechać się na bielany bezpośrednio. Denerwujące jest też nieśrednione warunki płac jeśli chodzi o pośredników. Nadal się z tym nie uporali
zdjecie uzytkownika
katana - 2012-12-13 15:35:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Szukam pracy jako serwisant drukarek
Możecie napisać jak wygląda sprawa serwisu drukarek.
Elementy się wymienia czy naprawia ?
Jakie są główne usterki ?
Dzięki za info.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2012-12-17 16:18:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odradzam Ci pakować się w to bagno, wiem bo pracowałem tu ponad 3 lata co prawda nie jako serwisant. Nie masz pleców lub nie jesteś rodziną zostaniesz zgnojony i zdegradowany jako kontroler bądź pakowacz albo dostaniesz obiegówkę. Wierz mi, widziałem w tej firmie dużo rzeczy. Nie sądzę, ze w tej pseudo niemieckiej firemce zmieniło się coś na lepsze...
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Rozmowa, jak rozmowa. Nic specjalnego nie było. Niemniej obiecano na niej gruszki na wierzbie - szkolenia, rozwój, możliwości... Wyszło z tego oczywiście nic.
Pytania: Były pytania ściśle techniczne, więc jeśli ktoś udaje że wie, to może się wyłożyć
zdjecie uzytkownika
katana - 2012-12-17 19:37:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wątpię aby było gorzej niż tyra w LG na 3 zmiany za max 1500.
Niech się ktoś wypowie, kto aktualnie tam pracuje jako serwisant.
A jak tam ogólnie ludzie ?
zdjecie uzytkownika
xxx - 2012-12-19 14:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Człowieku jeżeli byłeś serwisantem odradzam ci tu składać papiery. Zostaniesz zatrudniony na umowę śmieciową za 2300 brutto a jak nie wyrobisz normy siedzisz do wieczora, gdzie nie masz płaconych nadgodzin. [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemmersbach

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Hemmersbach?
Zadaj pytanie