DL Invest Group PM S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o DL Invest Group PM S.A.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika DL Invest Group PM S.A.

Pracownik firmy - Firma

01.09.2023 12:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

DL Invest Group PM S.A.ikona wywiad

DL Invest Group jest jednym z najszybciej rozwijających się deweloperów i inwestorów w Polsce. Działamy na rynku nieruchomości komercyjnych od ponad 15 lat.

Co stanowi podstawę Państwa oferty?

DL Invest Group PM S.A.ikona wywiad

Nasz model biznesowy zakłada pełną realizację procesu inwestycyjnego w oparciu o wewnętrzną strukturę Grupy, a następnie aktywne, długoterminowe zarządzanie projektami w roli właściciela. Naszym klientom oferujemy powierzchnie wysokiej jakości, o które dbamy nie tylko do momentu przekazania, ale także przez cały okres użytkowania. Nasze podejście opiera się na możliwości elastycznego reagowania na potrzeby najemców. Potwierdzeniem naszego wieloletniego doświadczenia i kompetencji jest zdywersyfikowany portfel nieruchomości, który zachowuje niemalże pełen poziom najmu. Jest to możliwe dzięki utrzymaniu nieruchomości w najwyższej jakości, dbaniu o potrzeby najemców oraz dostarczaniu doskonałej usługi, w oparciu o unikatowy model zarządzania.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

DL Invest Group PM S.A.ikona wywiad

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, stale rozszerzamy zasoby kadrowe działów. Chcemy, aby DL Invest Group rósł w siłę i miał w swoich zasobach najlepszych specjalistów z branży. Zawsze warto sprawdzać otwarte procesy rekrutacyjne. Jeśli w danej chwili nie szukamy osób na konkretne stanowisko, można wysłać do nas wiadomość e-mail na adres hr@dlinvest.pl, abyśmy umieścili kandydata w bazie i uwzględnili jego aplikację w kolejnych procesach rekrutacyjnych.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

DL Invest Group PM S.A.ikona wywiad

W DL Invest Group prowadzimy rekrutację dwuetapową. Pierwszy etap procesu rekrutacji jest przeprowadzony przez Dział HR, abyśmy mogli lepiej poznać każdego kandydata, oraz sprawdzić, czy jego praktyczne doświadczenie odpowiada naszym wymaganiom. Następnie, jeśli kandydat zostanie zakwalifikowany do kolejnego etapu, odbywa się spotkanie z Dyrektorem działu, którego dotyczy rekrutacja. Taki typ prowadzenia procesów rekrutacyjnych pozwala na świadomy wybór nowego pracownika, a jednocześnie kandydat ma szansę dowiedzieć się więcej o naszej firmie.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

DL Invest Group PM S.A.ikona wywiad

Zdajemy sobie sprawę z tego, że start w nowej pracy może być stresujący, dlatego staramy się zminimalizować ten dyskomfort, odpowiednio wdrażając nowego pracownika. Dział HR wraz z Dyrektorem wskazanego działu przygotowują spersonalizowany proces adaptacji nowego pracownika, jeszcze przed jego pierwszym dniem w nowej roli - to sprawia, że wdrożenie staje się szczególnie efektywne.

WK Nowy wpis

Tak jak zostało kiedyś napisane to głównie dział HR organizuje szkolenia? A co z tymi bardziej specjalistycznymi? Prowadzone są teraz nabory chociażby dla technika obiektu logistycznego. Czy podczas pracy można liczyć na rozwój na tym stanowisku?

Nela Nowy wpis
@WK

Szkolenia są wewnętrzne w zakresie wykonywanych obowiązków. Dla każdego działu.

RD Nowy wpis
@Nela

Ok, no to super, że takie są. A zewnętrznych szkoleń żadnych nie ma? Czy jak pracownik byłby zainteresowany jakimś szkoleniem zewnętrznym ( zgodnym ze stanowiskiem pracy) to może liczyć na wsparcie finansowe z firmy?

Nova

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy na recepcji w tym obiekcie? Widzę mnóstwo negatywnych opinii, ale o recepcji zero info. Zastanawiam się czy warto podjąć się tej pracy.

@Nova

W celu pozyskania informacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą pod numerem +32 253 00 95. Chętnie zaprosimy Panią do naszej siedziby, gdzie zorganizujemy spotkanie z Pracownikami Recepcji w celu pozyskania przez Panią bezpośredniej, rzetelnej i merytorycznej opinii, jak również będzie Pani mogła zobaczyć miejsce i sposób wykonywania tej pracy.

Kate Nowy wpis

Czy pracował ktoś w dziale kadr i może wyrazić opinię ... Jest oferta na to stanowisko

Jak w DL Invest Group PM S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DL Invest Group PM S.A.? Czy kandydat na stanowisko Księgowy / Księgowa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Czy DL Invest Group PM S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jagna

Co miało wpływ na to, że od niedawna cos się zmieniło i wprowadzono jakieś szkolenia? o jakich w zasadzie mowa? Nie wiem do czego się odnosisz, ale czy to dotyczy każdego stanowiska? ile czasu zabierają i jaki jest zakres merytoryczny?

Nala
@Jagna

Każdy dział ma jakieś szkolenia. Nowa z hrów jest zaangażowana.

Lisek

Jak wyglada sprawa urlopów w firmie? Jak to rozkłada się na współpracę b2b a jak na uop? Ktoś wie?

Kimbo

Byłem tam pracownikiem kasa (usunięte przez administratora) ,ale faktycznie dla pracowników jest na czas. Co do atmosfery i całej otoczki to powiem tylko tak ostatni dzień był najlepszy. Czy polecam - jak masz 18 czy 19 lat szukasz pierwszej pracy to czemu nie nauczy Cię (usunięte przez administratora) życia i przy okazji będą kieszonkowe

Sylwia

czyli poszczęściło Ci sie z Twoim zespołem czy w innych może być podobnie? jak tak czytam poprzednie komentarze to po prostu się zastanawiam... jakieś ewentualne porady żeby dobrze się pracowało skoro drugi rok jesteś? i czy zespół można zmienić?

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej do komercjalizacji, mówiono mi ze można dość szybko osiągnąć tam spore zarobki jak i rozwój i awans w strukturach, najlepsi ponoć po kilku tygodniach zostali dyrektorami. Jest możliwe?

Magda

Jak wygląda współpraca z DL Invest z perspektywy najemcy?. Zastanawiam się nad wynajmem biura u nich i chętnie poznałabym opinie innych najemców.

Misz masz

Nie wiem kolego czy zdradzanie prywatnych planów Zarządu powinno kogokolwiek interesować i zaczyna być z natury dziwnych ale nawet tutaj żadnej prawdy nie ma i są to rzeczy wyssane z palca , no prócz samochodu który najwyraźniej razi tych z Tico po oczach jeśli nie chciało się pracować. Chłop pracuje po 15 godzin to ma. Współpracowałem z firma i zakończyłem współpracę wyłącznie ze względu na przeprowadzkę do innego miasta. Praca jest wymagająca i nie będzie dla urzędnika. Ale ogólna atmosfera, rozwój i możliwości są ogromne.Pracowałem w dziale budowlanym

Misz Masz

Aaaa czyli ktoś wyrzucony (usunięte przez administratora) :) wszystko jasne. Dla Twojej wiadomości nie zostałem zatrudniony do działu budowlanego po znajomościach a w czasie normalnej ,standardowej 2 etapowej rekrutacji na podstawie cv z dobrym doświadczeniem i duża wiedza. Ludzi z umiejętnościami tu się szanuje.

Ola

Zakończyły się kolejne inwestycje, to świadkowie(usunięte przez administratora) Przecież tak jest cały czas. Myślicie, że to przypadek? Wystarczy porozmawiać z byłymi pracownikami.

@Ola

i co z takiej rozmowy ostatecznie wyjdzie? i co do tych wspomnianych braków kadrowych to jaka jest reakcja? udało się już je zapełnić odpowiednimi osobami? jeśli tak to po jakim czasie, jak teraz rekrutacje przebiegają na takie stanowiska?

Sylwia

poważnie jestem ciekawa jak taka rozmowa mogłaby wyjść gdyby potencjalny kandydat właśnie w ten sposób wyraziłby własne aspiracje. Obecnie na stronie widziałam ogłoszenie dla analityka finansowego. W przypadku tego stanowiska cechy, które zostały napisane są zbędne? Jakie więc inne są kluczowe, żeby odnaleźć się podczas pracy w biurze?

Sylwia

I coś z okazji tych świąt bożego narodzenia się tu otrzymuje oprócz życzeń? było coś teraz w tym roku? i co z Wielkąnocą, uwzględnia się ją jakkolwiek lub inne święta?

Ilona

Obraz kreślicie (usunięte przez administratora), ale zauważyłam, że dotyczy tylko relacji z kierownictwem. A co z zarobkami? Spotkałam się z nowym kryzysowym podejściem ludzi w wielu firmach, typu: "wytrzymam tutaj ile się da, dopóki przyzwoicie zarabiam". To jest tego typu miejsce, czy absolutnie?

Robinson
@Ilona

Nie zgadzam się z niektórymi opiniami. Pracuję już ponad rok i naprawdę jest ok. Na zarobki też nie narzekam.

Sylwia

Można wobec tego prosić o definicję "dobrego" pracownika w ujęciu stricte firmy? sporo negatywów widziałam i zastanawia mnie poziom trudności zatrudnienia. jakie wymagania i kwalifikacje masz przy tym na myśli, żeby kasa sypnęła dobra?

Sylwia

No w firmie to raczej pracodawca jest od tego albo jakiś przełożony? Ciebie nie doceniali, że tak piszesz? A jakie miałeś wyniki, jak praca wyglądała?

Robinson

Anciu, nie kłam chciało by się rzec.Jestem pracownikiem - nie zwolnił się tutaj żaden Dyrektor odkąd jestem a jestem ok 16 miesięcy.

Rybka
@Robinson

Widziałeś kiedyś żeby się dyr zwolnił? Ja jeszcze nie widziałem, no chyba że ktoś go wyrzucił.

A w jakim kolorze? Fiołkowym, jak logo DLa?

Daro

Od samego początku mówił że chce mieć tylko papier żeby startować do innych firm

Plaza

dzień dobry , czy Pana firmie też(usunięte przez administratora) Prosze o kontakt

Wairon

Zgadza się firma jest (usunięte przez administratora) i stosuje (usunięte przez administratora) metody współpracy które prowadzą (usunięte przez administratora)zapłacenia za wykonane usługi. Totalna (usunięte przez administratora) tej firmy nie zna granic!!!!!

Wairon

Mamy podobną sytuację.

Czy w DL INVEST GROUP wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Boss

W głowach wam się poprzewracało , przecież dostajecie wypłatę

@Boss

(usunięte przez administratora)Teraz szukają specjalisty ds wynajmu na kontrakcie b2b. To na takiej pozycji jest tylko wypłata kontraktowa, czy też jakaś prowizja od każdej transakcji?

Olek

Też słyszałem, że wielu najemców, a także firm budowlanych, które przez współpracę(usunięte przez administratora), chce opowiedzieć swoje historie. Ciekawe, (usunięte przez administratora) też tak ochoczo zabiorą głos.

Gabriela

Na jakim stanowisku jesteś? Albo dziale.

Zostaw merytoryczną opinię o DL Invest Group PM S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w DL Invest Group PM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DL Invest Group PM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DL Invest Group PM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 10 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DL Invest Group PM S.A.