PPUH Liszka Piotr ul. harcerska 14

Rybnik

Opinie o PPUH Liszka Piotr ul. harcerska 14

ex-pracownik 2010-10-27 21:39:18
Przepracowałem pełny tydzień? dalej nic nie wiadomo? Pan liszka telefonów nie odbiera, nie rozlicza ludzi (naciąga na pracę za free!) wg mnie to po prostu wielki [usunięte przez administratora] ! ! ! Powinni się nim zająć np. UP - też miał tam ogłoszenie, policja za wyłudzenie usługi itp. Przestrzegam przed tym pracodawcą ! Chyba że ktoś lubi pracować codziennie po 12 godzin za darmo!
anonim 2011-01-23 12:03:42
Pracowałem u Pana [usunięte przez administratora].Nie zgłasza pracowników do ZUS.Przez to okrada skarb państwa,nie płaci za przepracowane godziny stwierdzając "jakoś się dogadamy".Moim zdaniem osiągnął profesjonalizm w nielegalnym zatrudnianiu pracowników -super [usunięte przez administratora]t!
tad 2011-01-23 20:51:56
Pracuje tam i bardzo sobie chwale.
stef 2011-01-23 21:04:06
ja mam calkiem inne zdanie o tej firmie! fajna praca i fajni ludzie i pracadawca .wypłata zawsze ma czas pracuje już od dawna
też były pracownik 2011-01-31 12:35:56
Albo jesteś szefem i masz problem nowych naciągnąć, albo jesteś „dziadkiem spokrewnionym od [usunięte przez administratora]” i razem ruchacie ludzi ! A skoro jest tak super u P. [usunięte przez administratora] to dlaczego non-stop się ukrywa? 15 fikcyjnych adresów, 5 nr telefonicznych, których wszystkie milczą… Nie znałem wcześniej żadnego szefa, który tak postępuje! I tak się zobaczymy w sądzie Panie [usunięte przez administratora] 4 chętnych już jest poczekamy jeszcze, pewnie się więcej osób znajdzie.
anonim 2011-02-11 12:40:35
co możesz jedn z drugim powiedzieć o właścicielu jak pracowałes tam tydzień ????????????? jak byś był taki idealny to byś miał od dawna prace i nastałe ale widocznie też tak pracujesz jak cie wypłacaja. Widocznie stać cie tylko na oczerniane drugiej osoby.
zatrudniony 2014-01-29 14:39:54
Liszka,kiedy będziesz wypłacał za Auchan w Gliwicach bo cierpliwość się już kończy ,może chcesz się spotkać na sali rozpraw?
róg 2016-05-20 21:56:25
od razu? nie sądzę, to dość ryzykowne dla obu stron
Zostaw swoją opinię o PPUH Liszka Piotr ul. harcerska 14 - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Liszka Piotr ul. harcerska 14