Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Obecny pracownik

Pracuję tu już dość długo i chcę powiedzie, że REMBIS to bardzo dobra firma!!!

swój

będzie dobrze grobelne siat obali

warsztatowiec

uwazam ze zmiany na warsztacie to dobra decyzja. po zmianie kadry zarzadzajacej wiele sie u nas poprawilo. "kieras" dobrze nam placi za solidnie wykonana prace. kto jest obibokiem to widac golym okiem, niektore magistry inzyniery ze stalowych schodow chodza po warsztacie z podniesionym czolem, zadzieraja noska i mysla ze sa od nas lepsi.

PAZERNY

ALF ON JEST DO WIDLAKA NIE DO AUDI..........

Grabarz

Prawda, że firma pana Stasia stworzyła brygadę na cmentarzu (akcja znicz) bo zauważyłem w ostatnim czasie, że nasza firma sprząta cmentarz w Janikowie i pomaga kierownikom tak zwanym złodziejom w porządkowaniu swoich grobów w czasie pracy co jest dużą stratą dla naszej firmy. My pracujemy uczciwie nie kradniemy tak jak nasi kierownicy, a oni wykorzystują ten czas ludźmi naszej firmy obrabiają swoje groby myślą ,że są inni mają inne żołądki. My ciągle dłużej i nie mamy czasu na to, żeby nasze groby uporządkować pytania do Pana Stasia KTO ZA TO PŁACI? Piechulski?

dik
@Grabarz

takich firma potrzebuje na lewo robią

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
operator szlifierki

oberwator ale żeś strzelił w dychę to pisał jeden z tych spawhrabiów co spijają kawę za kurtynami a teraz im się skończy albo ten inżynier co łazi po warsztacie z tą farbą i znaczy co się da udając że na czymś się zna dobrze by było jeszcze zabrać się za tego technologa co nic nie wie muszę się dowiedzieć albo idę do kibla jeżeli będzie można zarobić i będzie kasa to ja jestem za zmianami bo uczciwi nie ucierpieli na nich tylko ci nietykalni co cały czas gdzieś się chowali i tylko po wypłaty wyłazili

m
@operator szlifierki

Rembis to bardzo dobra firma

pozytywny Obserwator

Z tego co widzę to rozwala tylko grupy lewusów co biorą kasę za nic. Tacy zawsze mają jakieś problemy bo ci co chcą zarobić za normalną pracę rozumieją to. Ciekawe kiedy ktoś się weźmie za resztę nierobów na warsztatach poukrywanych w tych swoich biurach na górze. Może tymi warto się zająć jeszcze. Chyba ktoś wreście coś zrobi w temacie spawaczy bo tam to już nikt nie miał siły się za to zabrać szczególnie, że zawsze tam mieszał pan A.

huj

(usunięte przez administratora) wróć

warsztat

REMBIS zatrudni od zaraz na stanowisko: - frezer - wytaczacz Gwarantujemy uczciwy zarobek za uczciwą pracę J.

praca za fre

FIRMA PBH zatrudni kierownika bez uprawnień jak masz 7 klas to dzwoń do sekretariatu mile widziani złodzieje i kryminaliści

walia anglia

Przez takich ludzi w Polsce jest jak jest psują rynek pracy,JAK Cię nie lubi baba w domu to wyjdz se nad jezioro albo jedz na ryby , jakbyś robił uczciwie jak miałeś pracować jedno z drugim to byś do roboty nie chodził ,,ludzie przez takich emerytów komuchów muszą pracować do 70++++++ ,moja wina że wasze dzieci uciekli do angli i z murzynkami sypiają i nie masz co robić w domu jedno z drugim

ania

Pan Stasiu boi się młodych bo wie że są lepsi za niego zyge g,,,ego jeszcze ściągfnij tego po siedmiu klasach co wie kiedy kto kawe kiedy pije to będzie dobrze znowu te stare pryki w marzeniu za nasze będą się bawić

ćwok

Wstydem są CI na emeryturze co pracują w firmie.... Palcem chłop wytyka a ma ze 4 koła na ręke a takie czasy były że dostał uprawnienia budowlane anie wie co to ćwok to mało PRZEPŁŃ PAKOSKIE TO rub na siebie ćwoku a jak masz mało w (usunięte przez administratora) to baw sie z wnukami bo firmy mAJĄ MŁODYCH A NIE Starych z papierami a komuna była dobra do do pajacowania

dyzio malaz

opłacało się zlikwidować budowlankę ... Będzie dobrze stachu obcym dasz a nie swoim postaw na emerytów to w trąbkach będziesz chodził

znawca

I CO I CO NIE PUkają do drzwi robotnicy

niekture

kierownictwo ytylko myśli89 co wywlec zrozumiale... bolec JAKBYŚ był pod kierownikiem co ciągle coś potrzebuje i karty do telefonu za swoje nie daje wnukom tylko patrzy co porwać bo taki wiek prl co da się to byś też tak widział a nie wiem czy komuś w (usunięte przez administratora) nie wchodzisz , firma ok ale kierownictwo niekture

inspektor
@niekture

Pisze się niektóre ćwoku! Wstyd tak kaleczyć j. polski. Nie zazdroszczę kolegom z Rembisu takiego pracownika. Z pewnością pracę też kaleczy.... Pozdrawiam

BOLEC

Panowie pisać trochę zrozumiale poproszę, i generalnie bez(usunięte przez administratora) bo wielu tutaj dobrych chłopaków pracuje aż miło popatrzeć. Forum jest zkonsolidowane i nastawione na negatywne wiadomości wiec bez wyłamywania sie poprosze tylko gramatyczniej poprawnie bo ledwo daje radę czytać. (usunięte przez administratora) .

Mietas

Jaca jest spawaluch teraz a nie monter kolego ale czeba oddac ze jaca i wacek to niezawodny duecik nie raz ch)opaki zamkneli ryja popaprancom i robiam dobrom robote i godzin się nieboja apamientam jaj jaclaw sie przyjmowal do firmy co ludze gadali kucowi i grupie ze h uja potrafi ze idjota bo sie bali ze konkurencja bedzie jak by byl tu monterem to by was osmeszyl robotom i godzinami. I tomek zacmin tez wam zycie ratuje ze chlop po takiej olewce przez grupe zdecydowal sie napowrot fachowiec jest mugl robic wszedzie a jednak wrucil

Cv

Jo ten grupa tu pozamiatal ludzi przez lata na wajchah w rembisie ale trochu wracaja wacek dobry spawacz co jak jest problem na serwisie to go wolajom i sie musi chlopok poniewierac po tych oddzialach. Jaca tez jest po latach i chyba z cheniem szpringrem ostatnie montery prawdziwi budowlancy wychowanw na starej szkole mostostalu

Mietas

Bolec git maślanka za wypowiedzż 3xtak pierdollione gamoni e kiedyś zapierdzielali za miche prawije po 12 i 16h w terminach ze kudly se rwać ino a teras za kase sie im nieopyla Trza było ludzi sobie w ekipe uczyc roboty zeby miec potem co wywalczyc w temacie kasy a tak to mlode chlopaki uczom ino a tam dobra jest albo pierd o l to albo o meter nie idzie i hićor mam wyjeb ane i tak tam se uczyta mlodych bo same stare niedorajdy sie zostali na auszfic i popieram many z kruszwicy to ideal na brygadiera na warsztacie z kochones gosc przyszedl i tylko pewno nazwisko na przeszkodzie stanie pewno bo taka firma

następca siuchy alkocholika

kto zrobił grupę dyrektorem no kto nawet oleju w samochodzie nie umiał dołać ten no ten złodziej z inowrocłwaia grobelny tylko kradł achłopaki robią nie czasy złodzieji czajów gro=belnych panmfilaków a czemu syn grobelnego się zwolnił? a było dobrze bioły moncił i monci a sicha to kto al;kocholik kierownik warsztatu /

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo