Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Kandyta

Firma proponuje 11.50 brutto śmiech na sali hahaha Nie Polecam!!!!!

@Kandyta

A jeszcze warto wspomnieć o ZŁODZIEJSKIM systemie plac!! Czyli „ruchomej premii” Przykładowo bez nadgodzin dostajesz 2800 w tym 800zl premii następny miesiąc masz w (usunięte przez administratora) nadgodzin masz wypłaty 2900zl bo nadgodziny 700zl a premie (usunięte przez administratora) i dał 200zl ha ha taki przyklad. Jest to złodziejski system!!!

piszesz głupoty

płot
@REMBIS

Nie głupoty tylko fakty tak jest , z zera pojęcia o robocie na to stanowislko, firma wchodzi w tyłek wszystkim tylko pan stasiu biedny nie widzi i kominki reklamuje na swoim płocie żeby to ciągnąć

Ok

Afera w Rembisie

Biały miś
@Ok

Jaka znowu afera

tygryś
@Ok

Jaka afera ludziska głupoty gadają i tyle , że laptopy wywożą i dyrektor rano o 5 siedzi i dłubie z tym niepełnosprawnym emerytem z budowlanki to normalne, za co mają chaty wybudowane >

Czy ktoś wie czy nie potrzebują w u was w firmie spawaczy

@Gość

Dobrzy fachowcy co dobrze pracują zawsze są potrzebni i w cenie

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
as

A dyrektor Piechu... ski na którą do pracy przychodzi na obiad dobre co budowlaniec się znalazł

Emilia

@rembis Dziękuję serdecznie za te informacje oraz słowa wyjaśnienia. Jak widać - REMBIS prowadzi szerokie procesy rekrutacyjne. Czy na zatrudnienie mają szanse osoby, które nie posiadają jeszcze dużego doświadczenia zawodowego? I na jaką formę umowy można liczyć na początek?

@Emilia

Umowa Zlecenie na początek w celu weryfikacji, następnie Umowa o pracę Szukamy fachowców, ale też młodzież do przyuczenia po szkole oczywiście chętnych do pracy

milo
@REMBIS

Pani Emilia to czemu nie dbacie o tych pracownikach dobrych tylko odchodza jak K.SZ.-drugi pracownik D.J.itd odnies sie to ja sie odniose do tego pozdro.

rembis
@milo

pani emilia nie wie że rembis jak pracuje po 16 godzin to nie zapewnia wyżywienia? wszystko we własnym zakresie

@milo

"dobry pracownik" jest dla jednego dobry dla innych nie Widocznie nie byli aż tak dobrzy skoro o nich nikt nie walczył

@rembis

Nie wiem nic o pracy 16 godzin. (najwyżej 12 i zaraz przywożą porcje po 8 godzinach pracy) Proszę nie robić propagandy bez pokrycia Jeżeli chodzi o "socjal" do REMBIS jest w czołówce Firm z okolicy. Dlatego ludzie chcą pracować w REMBISie i pracują po 20 lat i więcej. Ci co już zaliczyli 3 - 4 ... zakłady, wszędzie będzie im źle

cyganie mój

mają go zwolnić bo ludzi okrada i ma ksywę cygan

cdn
@cyganie mój

który to cygan ?

zlewozmywak
@cdn

twój dyrektor no proszę pierwszy , okłamał chłopaków i ucieka z roboty boi się czegoś anglia czeka na zlewaku

Emilia

@Arek Niestety, nie widziałam, żeby firma REMBIS ogłaszała ostatnio rekrutację. Radzę Ci jednak, żebyś skontaktował się nimi bezpośrednio i po prostu dopytał - może mają jakiś wakat, a jak nie, to poinformują Cię, kiedy postanowią zatrudnić nowych pracowników http://www.rembis.com.pl/kontakt.html Powodzenia!

pozdrawienia dla 8,5

Nie potrzeba mają zwolnić jeszcze z 50 osób brak pracy .pozdrawiam

REmbis to już mój czwarty zakład w którym pracuję i wydaje mi się, że nie jest taki zły. Płacą za wszystko, nie oszukują i nie ma lewej kasy. Wypłaty mogły być większe ale co zrobić. Nie rozumiem tych piszących te obraźliwe uwagi. Podniecacie się pisząc coś takiego ? Może zgłoście się do lekarza. bo coś jest z tobą nie tak. Na co dzień pewnie uśmiechacie się i zgrywać dobrych kolegów, uśmiechacie się głupio a później wieczorem siadacie do komputera bo pewnie nie możecie zaspokoić żonę i zaspokajacie pisząc coś na kogoś ? To przecież chore. Jak można mieć takie dwie twarze ? Może jednak wizyta u lekarza by się przydała, może te kompleksy wiążą się z braku zaspokojenia się. Całe życie będziesz się zaspokajał sam pisząc obraźliwe rzeczy na kogoś ? Zwolnij się, idź do innego zakładu i pokarz się na co cię stać. Może na coś więcej niż obrażanie kogoś Pewnie wiesz, że istnieje ustawa o ochronie danych osobistych. Pewnie w końcu i do tej strony ktoś się dobierze. Jak będziesz się czuć jak wszyscy zobaczą kto to pisał ? Zastanawiałeś się nad tym. Internet już nie jest bezpieczny dla takich osobników jak ty.

re pracownik
@pracownik

pracownik tez urlop ? zawsze było ze my robole i biurowi to sa lepsi a tu widac ze z tego siedzenia w biurze i nic nie robienia calkiem im odwala za robote sie wezcie i kobity to moze bedziesz madrzejszy tez bym chcial zarabiac wiecej ale co zrobic ale pisac na kolegow ktorym sie w (usunięte przez administratora) wlazi w pracy to jest zboczek. sa takie bardy dla pedalow to czemu tam nie idziesz powinni zwolnic z polowe biorowych i zaraz by firma lepiej miala

obserwator
@pracownik

To są uwagi o firmie czy odgrywanie się jakiegoś nieudacznika który nawet w oczy nie potrafi komuś coś powiedzieć ? Gdzie jest RODO ? Czy wreście ktoś może pozwie tą stronę za dopuszczanie do czegoś takiego Jak można pozwolić żeby jacyś nieudacznicy obrażają bezkarnie ludzi i strona ich broni ?

praco

Specjaliści zawsze są mile widziani

zero

Prowadzimy szukamy chętnych na genasa jan kowskiego z budowlanki zero pojęcia o robocie

Emiliaa

Emilia

@anonim Zapoznaj się z regulaminem, gdyż obrażanie innych to nie jedyny punkt, który się w nim znajduje. Nie podawaj proszę żadnych danych osobowych pracowników firmy REMBIS, gdyż to także łamie regulamin.

zapracowany steczyk

znajdz regulamin pracy 300h to normalne

Emilia

@Antek Skąd posiadasz takie informacje? Dobrze byłoby, jakbyś umotywował swoje zdanie. Pracujesz albo pracowałeś w firmie REMBIS? @chu...Rozumiem, że musiałeś mieć złe doświadczenia związane z tym pracodawcę, ale pamiętaj, że na forum należy wypowiadać się w sposób stosowny. Jeśli zatem chciałbyś jeszcze raz zabrać głos - zapraszam.

Ciekawy

Moze ktos mi powiedziec czy maja tam malarnie , jezeli tak to jakie (mniej wiecej) zarobki?

@Ciekawy

Zarobki są fantastyczne 11.50 brutto za godzinę!!!! Resztę w premii która Pan kierownik ci da a jak ale wysokość zależy od ilości nadgodzin które firma i tak zataja hehehe żal pl.

Pracuś

„Kierownik słabe wypłaty!!!- a będzie jeszcze gorzej, musimy robić bo nas (usunięte przez administratora) ????

papierosik zakaz na warsztacie
@Pracuś

do nowego dyrektora co przez niego ludzie się zwalniają .... nie pal 40 papierosów po 5 minyt=3, 3 godziny ten nowy dyro pali .3,3 h * 22 dni=72,5 w obliczeniu że gośc nie naciąga nadgodzin = 72,5/ podzielone przez 8 godzin pracy=9 dni nowy dyrektor nie pracuje przez 9 dni (usunięte przez administratora) go mać żyć i astrą na zimowych śmigać głąbie chce cie poznać

@Ciekawy

kierownik nic nie daje to dzielą brygadziści. wielkie dzięki za TAKI uczciwy podział

chuj

Biały kominki reklamuje żeby do wypłaty mieć i ogrodnicy żeby uciekali z domuo trzynastej o co tu chodzi? Żeby nowy dyrektor miał dobrze i ciamajda skodziną jeździł na jednym świetle, Daniel (usunięte przez administratora) obudź się.

Antek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

ciekaw

Agenka jan kowskiego co jeszcze trzyma w firmie przecież on na KOPALNI góra przekręty robił z tzw tofikiem , mało mu w (usunięte przez administratora) NArobocie się nie zna a chodzi jak panicz precz z emerytami

Emilia

@Sękacz Czy mógłbyś konkretniej napisać? Te słowa są bardzo poważnym zarzutem w kierunku firmy REMBIS, dlatego byłoby dobrze, jakbyś napisał więcej informacji na ten temat. Nie napisałeś nic konkretnego o tym, więc, niestety, ale Twoja opinia nie jest do końca wiarygodna. Mógłbyś ten system opisać?

A TEN OGRODNIK DO CZEGO OKRADA FIRMĘ A TEN Z SKRÓ TO JEST TO RODZINA W KOMUNIE I BĘDZIE DOBRZE TEN LEPSZY KTO WIĘCEJ PORWIE TAKIE RODZINY dobre co

Sękacz

Firma ma złodziejski system płac oparty na współczynniku. Mantostal odszedł od tego systemu zrobili stawki godzinowe bez premii np.spawacz 23 zł.na godz. Pracownicy przestali się zwalniać i nikt na wypłacie nieoszukuje

ugotowana zupa
@Sękacz

Tak samo jak i firma ELEKTRIN ;)

@Sękacz

W Firmie nikt nie wie ile zarobi na następny miesiąc. Jak można tak żyć ?

Emilia

@Byly z cgh. Pl @aniół @anonymous @wk... @Pracuś oraz @papierosik zakaz na warsztacie Przypominam, że na forum nie są mile widziane wypowiedzi łamiące regulamin, a niestety Wasze wypowiedzi właśnie takie są. Jeżeli chcecie podzielić się opinią na temat Waszej współpracy z firmą REMBIS, zróbcie to, proszę, w sposób kulturalny i zadbajcie o wartość merytoryczną wypowiedzi.

@Emilia

wolność słowa koleś od 1989 roku istnieje jak pan białecki dostał za darmo plac owi i teraz się panoszy a Ci z montokwasu w czystych portkach chodzą , nie obraziłem nikogo prawda boli

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo