Opinie o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy REMBIS sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie REMBIS sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMBIS sp. z o.o. w Janikowo

ogólny

Teraz wam pokarze jurek ogurek flek umie okraśc firmę nie co to wołek matołek garbus on umie z tej elity tylko zosatał a ma ...bez ubrawnie ń a gienek Za co kupił to za górę

tofiku lepiej jak u nas
@ogólny

bedzie lepiej jak oni...... smiech tofiki

budowlani

Dobrze się dzieje w firmie nowy kierownik budowlanki (nie to co za garbusa) będzie lepiej jak ktoś chce wrócić to droga otwarta . Firma oferuje pełen pakiet socjalny na dzieci 3 paczki świąteczne w roku umowa nie na czarno albo na działalności tylko normalnie , Fachowcy są szczególnie poszukiwani tylko fachowcy ( deputat na wczasy pod śliwą )nie bójdzie się chłopaki i zostawcie garbatygo bo zdechnie bez was my wam oferujemy pracę po 14 nie po 18 na początek 0

flek

Jurek nie bój się my za ciebie robotę zrobimy a ty w sobotę nie przychodz bo po co zero podejscia do roborty,,, a okulary załóż żebyś rysunek widział a kawa to nie do ciebie

Że my nie wiedzieliśmy że młody trzepok się zwolnił ....... Taty brak tata już nie pomógł i się zwolnił a rembis złodziejom co mieszkanie wyremontował to wyremontował brawo trzepaki... apropo a młody umi gniażdko podłączyć

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
NIE TE CZASY

DZIsiaj TRZEPOK BY NIE ROBIØ BO TRZEÆWYM TRZEBA CHODZI© DO PRACY,aOD MLEKA CHYBA FLAKÓW NIE WYCINAJÁ BRAWO Z ZASKOKIEM W CZASIE

kur wa go ma ć

komuna złodziejkanie nauczyła pokory gdzie pójdzie stary trzepok kilometrówe brał chłopakom a głupi byl

alos

Prawda zę stary grobelny do firmy chodzi po karty do telefonu , słaba emerytura panie trzepaku trzeba było więcej złomu kraść a nie teraz na emeryturze..........................................

komuna

Pan stanisław za swoje nie pije , ryby nawet mu noszono do wanny żeby z głodu chytrus nie padł a komuchy go szanują bo im wali w (usunięte przez administratora)

gnuj

Anie mógł przed wyjazdem dmuchnąć tadziowi nie w dziub tylko tam 0,9 to dużo a tak to pieniążki pujdą na komendę powiatową w inie żeby było cicho lepiej jest jak za komuny

h...u j

czy stanisław b rozdupczył swoje auto.... Prawda jest że w organiżmie miał 0, 9 promila a nasi załatwili wszystko bo ponoć układy komucha złodzieja istniejąa mu się należy firma za zło9tuwkę.... złodzieju założ se okulory na ślepia

Firmę swoją rozkurwił na niczym się nie zna i jeżd

firmę swoją rozdupczył ,jeżdzi wczorajszy po zakładzie i znaku stop nie widzi bo po co następny szlachcic od biołego ... ile do emerytury jeszcze kolejka z alkocholikiem nie wytrzyma

hikol

stachu pomorze gaciow a kominioz to wyjrebane ma do firmy podpierdala do biołego a nie umie żarówki wymienić w aucie bo po co tak jak grobelny paaaan

ciekawski

De facto gdzie można składać luż zło9żyć wniosek za orenżeradom kololowom bądz nie kololorolololowom bo ponoć dają figurantom bardzo biednym a tegoroczne lato zapowiadają ciepłe.A jak dostanę tę orenżadę co Przesiew nie chce tylko tą lepszą to gdzie wniosek na kilometrówkę żebym po okolicy miał czym jeżdzić (nie chcę tego rowera od tego pana co ma czerwony przepity kluk od picia wódki na działce )A jak to wszystko dostanę to chcę jeszcze komórkę (taki telefon do gadania)nie rzadną komurkę na działce. gdzie wniosek i do kogo złożyć

xxx
@ciekawski

Do Kominiarza vel Chętnie Pomogę :D

stach

STACHU PLEWA niech dmuchnie jutro kominiarzowi zobaczymy jak kradnie oręzadę bez procentu na działki a złom swoją drogą ,, bioły ma ciemne okulory i nie widzi złodzieja po prawicy stachu obudzsię

ggDZIE naszlifierkę takie coś nie pójdzie bo łapy sobie poobcina a robotą będzie się interesował tak jak do tej pory wogółe

CIEKAWY

Możliwe że prezesi doszli do tego żeby w firmie 10 kierowników usunąc w szczególnosci na serwisie połowę,ja bym proponował ich przenieść do brygad jako robotników bo mają rodziny a gdzie pójdą

bodo

Najlepiej mi się podobają w firmie kierownicy co uciekają z roboty ,i podpuszczają ludzi że będzie gorzej .Kierowniczku gdzie zarobisz 4,5 koła w 150 godzinach z twoją wiedzą ps jak firma jebnie to stachu nie będzie mia ł nowego samochodu co dwa lata a jak widać zdrowie dopisuje

do krolo

Na kierowniczych stanowiskach sobie krzywdy nie robia. Ludzie bez kwalifikacji siedza za biurkami a jak sie okaze ze są niekompetentni to daja im inne czasami nawet lepsze stanowisko...

ciekawski

GROBELNEGO KOMURĘ I KILOMETRÓWKĘ KTO MA

as

zostawcie go bo wszyscy wiedzą że to debil i ludzi tylko gna debil

Zostaw merytoryczną opinię o REMBIS sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w REMBIS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REMBIS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REMBIS sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REMBIS sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w REMBIS sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REMBIS sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 733 ocen.
  • Przemysłowa 30
    88-160 Janikowo