Pizzeria " MARCEPAN"

Bełchatów

Opinie o Pizzeria " MARCEPAN"

Ania 2014-04-11 11:16:10
Byłam tam pomocnicą kucharki.
Omijać Bełchatowski Marcepan szerokim łukiem ;) Zero poszanowania do pracy. Wielkie szefostwo z jeszcze wiekszym ego. Nigdy nic sie nie podoba, zawsze jest wszystkiego za malo, a nawet jak czlowiek uczciwie pracuje to i tak nie zostanie to dostrzezone. Nie wspominam juz o przynależącym tu Buenos Aires nalezacym do Bartusia a w sumie to do jego dziadków. Jedno wielkie G-ie!
Zero zrozumienia, ze jestem nowa i uczę się niektórych rzeczy + z tego co slyszalam wszyscy z gory sie madruja a sami nic nie umieją.
Ogromna rotacja kierowców i ludzi na kuchni - co miesiąc kto inny.
Trzeba wykonywac kazda rzecz bo pan szef ma widzimisie, a pani szefowa ciagle bez humoru i slychac ją na drugim koncu ulicy.
Jedyny plus to pieniadze na czas, ale nie takim kosztem ;)
Justa 2014-04-28 10:47:36
zgadzam się z powyższą opinią, tyle tylko że ja pracowałam jako kelnerka. Dokładnie jedyny plus to tylko pieniądze na czas. Wiecznie nic nie pasuje szefostwu .. Wszystko zależy od ich humorów a szczególnie od humoru szefa.. Zero szacunku dla pracowników. Nie liczą się z ich zdaniem oraz zawsze trzeba być na ich zawołanie.. dla nich możesz pracować nawet cały tydzień po 10 h dziennie a oni i tak mają to gdzieś.. Szczerze odradzam prace w tym miejscu.. zresztą nic dziwnego ze tak często zmienia się tam obsługa ;)
Marlena 2016-03-27 13:38:38
Najgorsza pizzeria w Bełchatowie! Renoma rodziny ZIAJKIEWICZÓW w Bełchatowie mówi sama za siebie. Dania wykonane z najgorszych i najtańszych składników.
Marlena 2016-03-27 13:40:28
zgadzam się w 100 %
Gość 2016-03-27 13:41:26
rodzina ZIAJKIEWICZÓW to największe złodziejstwo!!!
kr2ycho 2016-04-11 12:21:34
Kto Ci zapłacił za te głupoty
klient 2016-04-24 12:46:29
Ja tam bardzo lubię pizze z Marcepana, zawsze dobrze wypieczona, produkty świeże i co wazne pizza jest ciepła. Co do pracy, to ja słyszałem z napiwków czasem druga pensja.
Zostaw swoją opinię o Pizzeria " MARCEPAN" - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria " MARCEPAN"