GST Stadler

Peuerbach

Opinie o GST Stadler

anonim 2009-03-28 17:19:40
Słowa kojarzące się z GST Stadler (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpujaca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .slaba
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili jednak malo profesjonalni
Od jakiej stawki można negocjować pensję? do uzg.
Najbardziej podobało mi się w GST Stadler: krajobrazy
Najbardziej nie podobało mi się w GST Stadler: slabe zaplecze socjalne
lysy 2010-09-28 10:15:22
euro od 2 lat przeliczane po 3zl i 50 groszy.zlodziejstwo pytanie czy zgodne z prawem!!!!obciarzanie kierowcow za jazde autostradami!!!problemy z wykorzystaniem urlopu,nie zwracaja za dojazd ipowrot do pracy jesli dojerzdza sie swoim autem!!! sanitariaty na bazie katastrofa!!!przy pobraniu zaliczki 100e odrazu doliczaja 10e,to znaczy dostales 100e akwit podpisujeszna110e tak zarabia stadler na kierowcach to jest zgodne z prawem pytam!!!tylko czekam kiedy im sie dobiora do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaplaca za wszystko wlacznie z nadgodzinami!!!!!!
ex_stadler 2010-10-24 00:27:12
Cześć lysy jestem z Dolnego śląska pracowałem tam przez rok chcę ich podać do Sądu szukam kiera co też ma taki zamiar lub już to zrobił
henryk01@poczta.fm
jonny 2010-10-25 21:54:45
uwazajcie na ta firme
seba 2016-04-20 18:17:36
siema chłopaki czy orientuję się ktoś czy oni dalej funkcjonują? Bo na googlach jakieś rzeczy odnośnie nie wypłaconych zarobków odnośnie jakiś pracowników co to jest czy to sprawdzone info czy jakiś żart dajcie znać bo potrzebuje informacji dzięki wielkie
Zostaw swoją opinię o GST Stadler - Peuerbach
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GST Stadler