Opinie o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

GoscWawa

Widziałem ogłoszenie, że szukają kogoś do księgowości. Nie mam zamiaru starać się tam o pracę, ale tak z ciekawości pytam Czy płacą stawki rynkowe, czy powyżej? Czy w ogóle warto tam pracować? Ja pracuję w księgowości od ponad 20 lat, a od niecałych dwóch lat w malutkiej firemce i już dwa razy dostałem porządne podwyżki, a pracuje mi się tu dobrze i spokojnie, z zarobków tez jestem zadowolony, dlatego nie chce zmieniać pracy. Ciekawi mnie jednak, jak to jest w dużych korporacjach, bo nigdy w żadnej nie pracowałem.

Stefan
@GoscWawa

Szczerze to ja też czasem robię taki research w innych firmach nawet jak nie zamierzam zmieniać obecnej pracy. Warto wiedzieć co tam u konkurencji i ile płacą. Jak się czegoś dowiesz to daj znać.

Odradzam

Elżbieta

Witaj, wyjaśnisz dlaczego odradzasz? Jak długo pracujesz w Teva Pharmaceuticals? Masz zastrzeżenia do jakichś konkretnych warunków pracy (jakich?)? Do jakiego stanowiska się odnosisz?

Xxx
@Elżbieta

Pewnie do Twojego Elżbieto

Franciszek
@Xxx

Możesz na poważnie powiedzieć co nie odpowiada Ci w pracy w Teva Pharmaceuticals? Zastanawiam się czy warto tu aplikować, a opinia pracowników zawsze wiele wniesie... Jak to wygląda z kasą i atmosferą w tym miejscu? Opisz to proszę, liczę na jakieś szczegóły. :)

Witam wszystkich , chciałbym się dowiedzieć o pracy w Teva OTC czy warto składać cv. Interesuje mnie konkretnie ogłoszenie przedstawiciel medyczny Bydgoszcz , Toruń. Czy ktoś podpowie. Czego mogę się spodziewać od tego pracodawcy. Jakie zarobki , czy premia i cele są realne.

Odradzam. Tyle negatywu, tyle kłamstwa, tyle rasizmu i tyle mobbingu jak w Tevie...to jeszcze trzeba poszukać.

Pracuje od kilku miesięcy, odnosze wrażenie że jestem w zakladzie psychiatrycznym lub zakladzie karnym. Pracownice z dluzszym stażem zmawiaja się i jestem atakowana slownie przez kilka osób, niestety nie ma komu zgłosić bo szefowa to ich koleżanka kiedyś na tym samym stanowisku , wspiera takie agresywne zachowania. Pracuje bo sama praca bardzo mi odpowiada ale to przykre że ludzie potrafią być tak okrutni i bez skrupułów. Nie wiem ile wytrzymam ale wiemy że dzisiaj o prace ciężko a za wszystko trzeba płacić. ale pocieszam się że mam za co żyć, pensja zawsze na czas, praca na 3 zmiany co też bardzo mi odpowiada. Firma jest OK tylko pracownicy chorzy Agresja klamstwa intrygi. Nie bądźmy obojętni !! Pozdrawiam

Mam tylko nadzieję że te agresywne pracownice nie liczą na awans, bo chyba to nie droga do awansu. ?

Elżbieta

Hej, przybliżyłabyś mi jak wyglądają wspomniane 3 zmiany? W jakich dokładnie godzinach się pracuje w Teva? Czy zdarza się tak, że czasami wychodzi się trochę później z pracy (nadgodziny)?

xxx

Ja pracowałam w biurze w Warszawie 2 lata temu i czasem wchodzę tu żeby sprawdzić czy coś się zmieniło. Gdy ja tam pracowałam to doświadczyłam majstersztyku mobbingu w białych rękawiczkach. Nie do wykrycia absolutnie w żaden sposób (nie od wszystkich, bo nie każdy jest mobberem). Rączka rączkę myje, kolesiostwo, ustawianie się i nieróbstwo, wzajemne dawanie sobie awansów i podwyżek. Szkoda bo sama firma jest bardzo renomowana i ceniona, ale zatrudnia szumowiny.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
poziomka

cześć wszystkim - jakie warunki zatrudnienia na repa? jaka podstawa? premia realna do wzięcia? ile mniej więcej premii? jakie auto? ile wizyt dziennie? dzięki za odp

AR
@poziomka

Też jestem ciekawa

Franciszek
@poziomka

Też mnie to ciekawi, mam nadzieję że ktoś pracujący w Teva Pharmaceuticals Polska niedługo powie coś więcej na ten temat. Jeśli dowiesz się czegoś na własną rękę to koniecznie daj tu znać, czekam na jakieś informacje. :)

Lara

A co słuchać u naszej słynnej kierowniczki z CNS? Gwiazda, która mobbinguje Przedstawicielki i napuszcza członków swojego Zespołu na siebie. A prawda jaka jest - każdy wie. (usunięte przez administratora) że pracuje, cały dzień przegląda social media i przegląda (usunięte przez administratora) na internecie. Zero managerskiego podejścia. Wiecie jaki jest sposób oceny pracownika? Jakie marki nosi i jakie ubrania. Niestety Pani Agata S. nawet nie wie co to motywowanie i zarządzanie. Chyba, ze tyle co zostanie jej w głowie jak Mąż jej poda kilka przykładów z swojej firmy. Zniszczyła wielu dobrych Przedstawicieli, a także dobrych Kierowników pod którymi kopała dołki. CNS odradzam. Inne działy ok. Produkty dobre. Przed podjęciem decyzji podpytajcie innych Przedstawicieli lub związki zawodowe to powiedzą Wam prawdę.

2021
@Lara

W końcu ktoś napisał prawdę o tej Pani. Książkę byśmy napisali :) pamiętam jak startowała na stanowisko krajowego. Jaka była przejęta, ze musi zrobić prezentacje w power point, ale na szczęście wygrał Zdzisław. Ale prawda jest taka, ze gdyby nie gotowe raport to ta Pani by nic w excelu nie zrobiła. Jedyne z obsługi komputera to strony internetowe z ubraniami.

@Lara

Z tym przewodnikiem kulinarnym na koszt Pracodawcy - trafione w punkt.

Ooi

Nie polecam... Kto dba o sobie, odradzam.

Nickt

Odradzam.

@Nickt

Ja też

Teresa

Co odradzacie? Pracę w Teva? Jeśli tak, to dlaczego?

K.
@Teresa

Bowiem duży mobbing

K.

Odradzam, najgorsza korporacja. Mobbing nie ma granic.

Czy pracodawca Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

tak

Pracowałam w firmie przez rok w Biurze na Osmańskiej w dziale Administracji- moje doświadczenia były raczej pozytywne. Zdarzały się sytuacje w których przysłowiowo "ręce opadają", nie mniej jednak było to jedno z moich najfajniejszych doświadczeń zawodowych :) Firma jest dobrze zorganizowana, rozpoznawalna, inwestująca w swoich pracowników- chętnie bym tam wróciła, lecz na inne stanowisko.

Pracowałem w tej firmie 4 lata niestety zostałem zwolniony podczas restrukturyzacji.. Bywa. Dostałem spoko odprawę i teraz pracuje w innej firmie. Co mogę piwiedziec o Tevie, Mimo restrukturyzacji pracowało mi się tam bardzo dobrze, dużo zależy od przełożonego, leki ok, firma rozpoznawalna, budżety są, samochód do dyspozycji. Kasa też ok, Ja osobiście polecam pracę w tej firmie.

Anonimowy Przedstawiciel

Witajcie, żyjemy w okresie zastraszania wirusem. Jak zapewne każdy z właścicieli, prezesów firma farmaceutycznych wie , że jest to okres przejściowy i prędzej czy później wrócimy do pracy – extra zmotywowani : ) . Reprezentujemy Dział Sprzedaży – to dzięki niemu każda firma farmaceutyczna funkcjonuje. Ja się akcja wirus zakończy to jedni przedstawiciele wrócą do pracy dodatkowo zmotywowani : ponieważ ich firma zachowa się Fair-Play (Wypłaci premię, nie zmniejszy wynagrodzeń, nie dokona redukcji etatów) …. Niestety będą też firmy , których przedstawiciele wrócą do pracy z nastawieniem: podczas wirusa firma zaoszczędziła pokazując co myśli o ich pracy przed wirusem – o tym jak zbudowali rynek – z takich firm ludzie będą odchodzić). Pragnę zaznaczyć poziom oszczędności na paliwie. Pamiętajmy też, że konkurencja też nie pracuje – więc nie zabiera udziałów w rynku. Mam nadzieję, że moja wiadomości trafi do wszystkich Prezesów i Dyrektorów firm farmaceutycznych. Pozdrawiam Anonimowy Przedstawiciel.

Jola9986

Nie polecam. Ceniący prawdę, etykę i poczucie moralności nie będą się czuli dobrze.

@Jola9986

Zgadzam się.

Asia

To prawda że dobrze płacą, ale nie każdemu. Są ludzie przepracowani, którzy źle zarabiają, a są intryganci, lenie i kombinatorzy, którzy nie nadążają kupować nowych mieszkań. Trzeba sobie samemu odpowiedzieć czy taka ruletka jest dla nas ok. Ja nie polecam.

Pacjentka

Zażywanie witaminy C produkowanej przez firmę Teva (tabletki powlekane 200mg) doprowadziło u mnie bardzo szybko do tak silnego podrażnienia żołądka, że musiałam przejść przez 2 dni na dietę. Witaminę C zażywam regularnie w ilości 2 tabletek powlekanych dziennie. Nigdy nie miałam z tym problemów. Nie mogłam uwierzyć, że to właśnie Teva doprowadziła mnie do takiego stanu. Wątpiłam aż do momentu kiedy ponownie sięgnęłam po ich witaminę C. Efekt był natychmiastowy. Odstawiłam. Mam jeszcze 40 ich tabletek witaminy C i już NIGDY NIE KUPIĘ NICZEGO OD TEJ FIRMY. Wróciłam do sprawdzonych producentów

exTevianin

Sama firma super i docenia pracowitych (głównie finansowo). Zarobki jedne z lepszych w branży generycznej, flota również. Leki dobre i łatwe w promocji. Budżety promocyjne nie małe. Jak wszędzie dużo zależy od przełożonego - jeśli będzie normalny to będzie pracowało się spoko (pewnie takich jest sporo) jeśli jest psychopatą, to trzeba zawijać wrotki bo zajedzie na amen (takich niestety też było kilku). Częste zmiany leków i terenów, ale czasami na lepsze więc można polubić :)

@exTevianin

Niestety osoby o psychopatycznej osobowości mogą rozwijać swobodnie skrzydła. Patologia chciejstwa uświęcona intrygami w białych rękawiczkach.

Jakie są mocne strony pracodawcy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Rogal

duża ceniona firma płaca zawsze na czas przyzwoite leki do promocji (nie trzeba się wstydzić tego co się promuje) jasny spisany system premiowy (nie ma uznaniowego) przyzwoite płace benefity standard (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie, auto, tel, iPad/komputer) związki zawodowe

Jola

Czy firma wypłaca premie roczne? Jeśli tak to jakiego rzędu są to wypłaty?

Rogal
@Jola

Od ponad roku są premie roczne (poza kwartalnymi). Wartość trudno podać, bo zależą od tego ile cykli wykonało się na co najmniej 100%. Ale minimum to 1000 pln brutto, a max to kilkanaście tys. brutto.

Rep

Miałam okazję brać udział w rekrutacji przedstawiciel medyczny teren Wielkopolska. I odniosłam wrażenie ze kierownik regionalny w Tevie albo zabladzil w latach 90 tych i ma przekonanie ze nadal można źle traktować współpracowników, albo jest w ten sposób szkolony. Myślę ze firma która aspiruje do lidera na rynku farmaceutycznym powinna zweryfikować pracę pseudo kierowników. Osobiście byłam zażenowania poziomem rozmowy kwalifikacyjnej.

Stefan
@Rep

Osoba, która rekrutuje przyszłych pracowników powinna w sposób profesjonalny podjeść do zadania, tak żeby przyszły pracownik poczuł się dobrze i mógł w komfortowych warunkach odpowiadać na pytania i ewentualne testy. Nadużywanie swojej pozycji jest w bardzo złym tonie. Może przybliżyłabyś jaki stopień trudności przedstawia rekrutacja, czy jest etapowa i zawiera testy językowe? Przyda się to innym osobom decydującym się na aplikację.

Ann
@Rep

A na jaki teren i linie ?

Ann
@Rep

A na jaki teren i linie?

Tak
@Rep

Mam podobnie. Jeśli widzę że jakaś firma rozmowę rekrutacyjną organizuje w zatloczonej kawiarence gdzie goście słyszą pytania i odpowiedzi na rozmowie o pracę, to wiem że firma nie jest profesjonalna i od początku nie szanuje kandydatów.

Izabela
@Ann

@Rep brał udział w rekrutacji do Teva Pharmaceuticals Polska na teren Wielkopolski. Również byłabyś zainteresowana aplikowaniem na stanowisko Przedstawiciela Medycznego do tej firmy? Nie widziałam nigdzie, żeby aktualnie poszukiwali tam Przedstawicieli, ale zawsze możesz zwrócić się do nich bezpośrednio i po prostu dopytać. Tu masz kontakt: https://www.teva.pl/contact-us/ Skorzystasz z mojej rady?

Robert
@Rep

Ktoś tego Regionalnego wybrał i ktoś go szkoli..... Pewnie jaki Regionalny taki Krajowy

Joanna

@Quba, czy Multisport to jedyny benefit oferowany przez firmę Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o? Użytkownicy forum szukają informacji na temat pozapłacowych dodatków do wynagrodzenia. Jeżeli masz informacje na temat benefitów w firmie, warto podzielić się nimi z pozostałymi użytkownikami forum.

Quba

Tak Joasiu jest najnowsze Audi SQ7 jako dodatek pozaplacowy

@Joanna

Joasiu skończ już (usunięte przez administratora) tym głupkowatym slangiem

@kiku
@Joanna

Tak naprawdę benefitów pozapłacowych nie ma... Bo podstawową opiekę lekarską wszyscy dają a karty multisport do których trzeba dopłacać to nic fajnego. No i ciągle pomyłki w wynagrodzeniach za które odpowiada pracownik i musi później oddawać kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042