Opinie o NCR Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NCR Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NCR Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NCR Polska w Warszawa

hmm

Widze, ze poziom frustracji pracownikow wyrzuconych z firmy NCR Polska Sp. z o.o. osiagnal na tym forum apogeum, a raczej, sadzac po poprzedzajacym moj wpisie - dno. Chce wiec pare rzeczy tutaj sprostowac. Jesli aplikujesz do firmy, takiej jak NCR, ktora jest KORPORACJA, do tego zagraniczna i jesli wydaje ci sie, ze bedziesz mial tam warunki takie same jak w rodzinnej firmie w Milanowku, to jest to rownie urocze, jak naiwne. NCR jest korporacja i jak w kazdej korporacji nie licza sie tam ludzie, tylko tabelki i wyniki. Skladajac tam swoje CV nie spodziewacie sie chyba cieplych i bezstresowych warunkow? Powszechnie wiadomo, ze korporacje wysysaja z czlowieka wszystko i NCR pod tym wzgledem doskonale sie w te definicje wpisuje. Jednakze upowszechnianie opinii, ze prace mozna tam utrzymac tylko dzieki dawaniu d.. szefowi, jest niezwykle krzywdzace. Romanse zdarzaja sie tam rownie czesto, jak w kazdej innej firmie i takze pod tym wzgledem NCR nie jest wyjatkiem od innych. Podobnie jak w kazdej innej firmie licza sie tam rowniez znajomosci, ale jest to juz tak gleboko zakorzenione w polskiej kulturze, ze nikt nie ma juz chyba na to najmniejszego wplywu. Socjala maja rzeczywiscie rewelacyjny. Tak dobrych warunkow socjalnych nie zapewni Wam wielu pracodawcow. Pensje rowniez plasuja sie na dosc wysokim poziomie, mozliwosci rozwoju tez jest wiele i tak naprawde jesli czlowiek jest dobry w korporacyjnych tancach, to jest w stanie szybko awansowac. Jednak okupione to bedzie wieloma godzinami spedzonymi w pracy. I z wczesniejszych wpisow wnioskuje, ze osoba wypowiadajaca sie badz ktos jej bliski pracowal w dziale technicznym, natomiast prawda jest taka, ze w okreslonych okresach kazdy dzial ma mniej lub wiecej pracy. To drugie polaczone jest z przesiadywaniem w pracy po godzinach. I to rowniez nie jest odkrycie, bo w korporacyjnym swiecie wychodzenie z pracy po 8h jest uwazane wrecz za faux pas, wiec jesli interesuje Was praca od - do, to unikajcie korporacji. Reasumujac: firma NCR to zagraniczna korporacja, gdzie decyzje kluczowe podejmowane sa w USA i management polski niewiele moze na to poradzic. Nie sa najbardziej przyjazna pracownikowi firma na rynku, ale przez jakis czas moga dac szanse rozwoju, dobrego zarobku oraz doswiadczenia.

@karampuk

Po prostu polski management (usunięte przez administratora) potrafi coś załatwić dla pracowników, raczej pełni role pasterza. Cały zespół się zwolnił po konflikcie z managerem, a ona dalej sobie pracuje bo firma stała po je stronie.

nie polecam pracy, jezeli ktos chce sie rozwijac - brak mozliwosci awansu na team lidera/managera podwyzka 2-3% rocznie i nie dla wszystkich, czesto jest tak, ze manager wystawia ocene pozytywna, a podwyzki brak ktos napisal, ze bez podlizywania sie - to nie ma racji, jak ktos sie nie podlizuje do team lidera/managera to nic nie bedzie mial kazdy manager ma swoich ulubencow i to jest bardzo widoczne do pandemii byl problem z HO - mozna bylo miec 1 dzien z domu tygodniowo, i to trzeba bylo sie prosic i tlumaczyc, a to dlaczego chcesz pracowac z domu nadgodziny nie sa platne (tylko jezeli trzeba pracowac w weekend wtedy placa), a czesto jest tak, ze manager chce, by i praca byla zrobiona, i nadgodzin nie bylo, potrafia zadzwonic poznym wieczorem albo zmusic zostac dluzej, a bo cos tam dostali od biznesu jakies wiesci i praca koniecznie ma byc dzis zrobiona ciagly problem z urlopami - na koncu miesiaca nie mozna, na poczatku miesiaca nie mozna, a jak komus nie pasuje srodek miesiaca? maja taka polityke, ze zeby przejsc na inne stanowisko w firmi, to na obcenym trzeba przepracowac minimum 18 miesiecy, osobiscie znam osoby, ktore zmienialy stanowsiko co pol roku, co pol roku podwyzka, natomiast reszta ma warunek 18 miesiecy(usunięte przez administratora) ogolnie slabo, przychodzac tu do pracy spodziewalam sie lepszych warunkow i przede wszytskim mozliwosci rozwoju

@Cześć

7 lat to sporo. A pisali różnie o tych podwyżkach... Zdradzisz jak u Ciebie to wyszło?

mmmmm

- praca w korporacji, która rządzi się swoimi prawami - praca zdalna - świetna atmosfera - podwyżki inflacyjne co rok plus premie - dodatkowe benefity - lunchówka, multisport/kultura, luxmed, prawnik, ubezpieczenie etc.

@mmmmm

Dobrze piszesz, ale pomyliłeś firmę.

Marta Nowy wpis

Czy ktoś z Was pracował w dziale kontrolingu? Czy w firmie mówi się po angielsku czy po polsku?

Czy NCR Polska organizuje staże dla studentów?

Mela

Nieprawda, co piszesz, raczej nie kazdy może zostać liderem, bo nie ma tyle stanowisk, i byliby sami liderzy, nikogo nizej. Ja tam nie potrzebuje, awansu, i jest mi ok. A ostatnio kilku awansowało, ci, co chcieli i się nadawali. Może delikatnie mówiąc nie jesteś w tej grupie, co sie nadaja.... Podwyżki moze nie są za duże, ale w tym roku były i ja dostałam. Tylko trzeba dobrze pracować - może nie jesteś w tej grupie.... I nikomu się nie podlizuję, mam fajną tim liderkę, taka ludzka i mozna sie dogadac. nie chciaabym być na jej miejscu, bo to przerabana robota. A z tego, co piszesz, to dziwne, ze pracujesz w finansach - tu zawsze tak jest, na koniec miesiaca sie nie ma wolnego i tyle. Za nadgodziny ja dostaje pieniadze, ale rzadko siedze, bo sie wyrabiam. A jak mnie szefowa poprosi, to pracuje dluzej, a potem se odbiore albo kase dostane. Niestety tak jest, ze jak komus zle,t o widzi same zle. Ja lubie ludzi, sa fajni. Duzo fjanych benefitow. a teraz nawet program, ze prawnika mamy za darmo do prywatnych spraw, psychologa, jak chcemy. Zawsze mozna poszukac pracy gdzie indziej, ale do tej firmy ludzie odchodza i wracaja. to o czyms mowi. Ja nie bede sprawdzac, czy gdzies jest lepiej, bo mam znajomych i wiem, jak moze byc.

Stanowisko klakier?
@Mela

Ciekawe stanowisko. Klakier na gowork :)

@Stanowisko klakier?

Czy każdego, co napisze coś dobrego na necie nazywasz klakierem?

Wojciech
@Stanowisko klakier?

To nie można mieć innego zdania? Z czym się tu w sumie nie zgadzasz?

Ncr
@Stanowisko klakier?

Ponieważ NCR to dno dla pracowników

Ncr
@Mela

Klakiera chyba można nazwać klakierem? Płatnym, bezpłatnym. Jak naprawdę jest przecież każdy wie

Paulina
@Ncr

No właśnie ja nie wiem. Możesz dać znać jak jest naprawdę?

Cześć
@Paulina

Zawsze ludzie muszą hejtować. Ale skoro są tacy, co pracują ponad 20 lat, to znaczy, że tak strasznie nie jest. Odchodzących jest mało. Da się wytrzymać, jest dobra atmosfera, lubimy razem Coś robić, nie jest sztywno, szefostwo w porządku. Jak jesteś normalnym człowiekiem, który nie obawia się pracy, bo jest dużo, to będzie dobrze. Benefity są fajne. Mało kto daje teraz vouchery na jedzenie, a tu są. Pracuję tu 7 lat i jest fajnie.

@Cześć

były pracownik Nowy wpis
@mmmmm

Dobrze piszesz, ale pomyliłeś firmę.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie NCR Polska.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
hmm

Klakier
@hmm

Skoro są niezadowoleni to chyba coś poszło nie tak. A może wszyscy frustraci uwzięli się i zatrudnili w tęczowym NCR żeby potem dać się wywalić :)

karampuk
@hmm

Czyli wszystkiemu winni są oni w USA? ciekawe

były pracownik Nowy wpis
@karampuk

kandydat - kk

Hej, na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Order Management Specialist z językiem niemieckim? Jaka jest atmosfera w firmie?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w NCR Polska?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w NCR Polska?

Any

Z tego, co wiem, to wszyscy mamy umowę o pracę.

Elżbieta
@Any

Na okres próbny też dostaje się umowę o pracę? Potwierdzisz wcześniejsze komentarze, że można pracować zdalnie albo chociaż hybrydowo?

Cześć
@Elżbieta

Tak, jest hybryda, ale czemu nie pytasz o to na rekrutacji albo kogoś konkretnego z LinkedIna? Tu się rzadko zagląda i duzo hejtu.

Gafi
@Elżbieta

Umowy o pracę, hybrydowa praca.

AnonimM

I nie wstyd ci pomawiać i szkalować ludzi tylko z powodu pochodzenia? Pracuję w tej firmie i znam tę osobę, która nigdy nie powiedziała ani słowa poparcia dla RU, tylko pomagała czym mogła Ukraińcom. Skasuj to, wstydu oszczędź.

Gafi

Zosia, takie klamstwa i oszczerstwa - straszne, że potrafisz tak obrażac, jakim czlowiekiem trzeba byc, zeby tak hejtowac. A gowork powinien to natychmiast usunąć. Najgorsze, że to są zwykle bzdury. Nie ma tu nikogo na okresie próbnym. A szefowe obie są fajnymi osobami, które robią masę rzeczy dla Ukrainy, jak całą firma - zrzutki, kupuje leki dla dzieci, zbiera rzeczy. Wygląda, że jesteś sfrustrowanym byłym pracownikiem, który nie może się pogodzić, że dział ma wyniki bez Ciebie. Firma jest jedną z lepszych, w której było mI dane pracować, dba o pracowników, ale trzeba pracować, a nie obijać się, jak niektórzy, którzy najchętniej to by jedli obiadki po 2 godziny.

Anonimowy

Jak wygląda praca w dziale GL z francuskim? Jaki zespół, czy dużo nadgodzin? Czy NCR płaci za nadgodziny czy tylko do odbioru? Jest bonus roczny? Jak wygląda kwestia pracy zdalnej? Ogólnie polecanko czy omijać? Z góry dzięki!

AnkaM
@Anonimowy

GL ma super menadzement, nadgodziny są na zamknięciu, to oczywiste, i pracy sporo, ale gdzie jej nie ma. Idzie się dogadać- sporo zdalnie. Tu są ludzie, co pracują po 25 lat, atmosfera jest bardzo dobra. Polecam.

@AnkaM

Dzięki za odpowiedź. A jak wygląda kwestia benefitów i czy w firmie jest bonus roczny? Te nadgodziny zamknięciowe są płatne czy tylko do odbioru? Jeśli osoby pracują po 25 lat to rozumiem, że zespół składa się raczej ze starszych osób czy mieszanka?

@AnkaM

hej, jest może jakaś szansa do omówienia kwestii podwyżek względem tego stażu 25 lat? kiedyś ktoś pisał, że niby są niewielkie i ciekawa jestem sumarycznego przełożenia na oferowaną stawkę. Wiecie jak to się układa?

Kolo

NCR - bardzo bardzo spada jakość pracowników. To widać z punktu widzenia Klientów, pracowałem i w ncr i u klienta. O ncr z bankach mówi się głośno, że zaczynaja chyba zatrudniac albo po znajomosci albo za najniższa krajową, bo tak niekompetentnych ludzi dawno nie było. COraz mniej merytorycznych, konkretnych osób, coraz większa "moda" na forward managment i udawanie ze cos robie. Cos sie zle w tej firmie dzieje.

Ola

Praca nudna i bardzo slabo płatna, jak na warszawskie standardy, a nawet i ogólnopolskie. Podwyżki niewielke i tylko dla wybranych, nawet inflacyjnych dla wszystkich nie ma. Szefostwo się tłumaczy, ze nic nie może...:) Duże trudności z urlopami, na koniec miesiąca nie można, na początku również, praca w sylwestra, wigilie, pomiędzy świetami, a nawet dni świąteczne.

Hej
@Ola

Tak mają pracy dzialowfinansowych. Wg mnie jest całkiem fajnie, z szefami można się dogadać, zespół super, atmosfera fajna, ciągle ktoś awansuje. Jak się nie podoba, można sprawdzić w innych firmach.

Emilia
@Ola

Bardzo tu się różnią wersje co do płatności za pracę. Rozumiem że to zależy od działu, stanowiska i pewnie też od doświadczenia, ale żeby aż tak... Jak firma się ma pod tym względem w porównaniu do rynku?

Maria

Skoro się zgadzasz to może mi wyjaśnisz jak to tu jest z tą pracą dosłownie w każe święto i wolne? Raczej maratonu żeby każdy taki dzień zaliczyć z rzędu to nikt nie miał?

Karola

Hej. Jaki mają system w finansach? SAP, Navision?

Na jakie zarobki brutto można liczyć jako Finance Analyst?

@Marek

ja bym nie chciala mowic, ile zarabiam

@Mela

To nie mów. Chodzi mi o orientacyjne widełki brutto.

@Marek

5-6k. Absolutnie nie warto.

@Em

Są różne pensje, Em - ja mam wyższą istotnie od Twojej.

Pol
@Mela

To świadczy tylko o tym, jsk nierówno pracodawca traktuje pracowników na analogicznych stanowiskach

@Pol

Nie wiemy, o jakim stanowisku mówi Em, może ma niższe ode mnie i dlatego zarabia mniej.

Wojciech
@Mela

A o jakim stanowisku mówisz i ile zarabiasz skoro twierdzisz że kwota 5-6k to bujda?

Czy w NCBR są premie pieniężne z okazji świąt? Upominki dla pracowników z okazji Mikołaja/ Wigilii?

Emmma

Tak, dostajemy my i dzieci.

Czy urlop w NCR Polska jest płatny 100%?

mmmmm

Urlop naliczany wg polskiego prawa pracy. Umowa o pracę to tu będzie 26 dni pełnopłatnego urlopu.

Jak się pracuje z ludźmi z NCR Polska?

Ludzie są świetni, jedyna firma, w jakiej byłam, gdzie szanują siebie nawzajem, pomagają i przy tym jest dużo humoru. A szefowie normalni, wszystko można załatwić, dogadać. Mam nadzieję, że długo tu popracuje.

Mela

Dla mnie jest fajnie, mam fajny zespol i szefową, można się dogadac, Z ludzmi jest normalnie, wesolo, spotykamy sie po pracy, ale teraz mniej przez pandemie. Ale w zarzadzie sa rozsadni ludzie, normalni. Przyjdz, sprawdz, Ale jak ktos nie jest plotkarzem i nie lubi konfliktow, to tu sie dobrze bedzie czul.

Em

Ludzie są wszędzie ludźmi. Ale… im lepiej maja tym lepiej jest atmosfera.

Czy w obrębie jednego działu w NCR Polska są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Info

Tak, ostatnio były takie sytuacje.

@Info

Jak pisalam wyzej, sa, ale to prawda, ze nie jakos bardzo czesto, bo szefowie rzadko odchodzą, bo tu jest fajnie. Nie ma rotacji, to i miejsc malo ma do awansu. Ale co i raz cos się przenosi do Polski, to i stanowiska nowe są.

Em

Nie. Firma preferuje wziąć lidera z zewnątrz.

Czy NCR Polska ma ściśle ustalone godziny pracy?

Radla

To zależy, gdzie jesteś. Jest ruchomy czas pracy, ale w niektórych działach nie ma albo zmienia się według grafiku.

Kamila
@Radla

A dla tych, którzy są świeżo zatrudnieni, jaką oferują formę współpracy? Wyjaśnisz, jak to wygląda w NCR?

Radla
@Kamila

To jest firma, gdzie umowy o pracę są podstawą. Nie wiem wszędzie, ale z tego, co widzę i rozmawiam, to wszyscy mają umowę o pracę. I to mi się podoba, że nie ma śmieciówek, nikt nie zmusza do zakładania firmy.

Legas

Oj, Ty to chyba z działu na Amerykę, to się nie dziw, ze godziny takie. A atmosfera w dziale jest bardzo fajna, ludzie się lubią, spotykają poza, nawet teraz. Ja nie narzekam, dużo ludzi pracuje tu po 20 lat. Z podwyżkami to raczej w pandemii nie ma nigdzie.

Zależy od działu. W niektórych są, jak sie do kraju obslugi dopasowujesz.

Em

Nie. To zależy do działu oraz projektu, a czasami od humory managera, była taka Anicia….

Julita

Czy w ostatnim czasie spotkaliście się z ofertami pracy w firmie NCR Polska? Może wśród użytkowników forum są osoby, które chciałyby podzielić się informacjami na temat prowadzonych rekrutacji do firmy. Wątek jest pomocny dla osób poszukujących informacji na temat firmy.

@Julita

Są ogloszenia na pracuju albo na stronie ncr, trzeba sprawdzac, bo ciagle nowe sie pojawiaja

Zostaw merytoryczną opinię o NCR Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w NCR Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NCR Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NCR Polska?

NCR Polska