Ochrona TS

Opinie o Ochrona TS

leszek 2009-09-18 21:25:10
Jedna z niewielu Agencji w której pracowalem pięć lat i od początku do końca na etacie.Ożenilem się i musialem wyjechać do Krakowa. Pracując w innych Agencjach bylem wykorzystywany i traktowany jako roboczogodzina za 3,50 netto bez żadnej umowy.
Mamicz 2010-03-15 14:07:49
jeśli znasz telefon tej "super agencji" to podaj bo próbuję się z nimi skontaktować i chyba mają telefon w biurze na Marsie bo nie ma ich na Kasprowicza ani na Pułkowej
trzydziestolatek 2010-03-24 10:34:48
Ta super agencja upadła, a właściciel został zatrzymany przez policję za machloje finansowe, pracowałem tam 2 lata, pensję dostawałem regularnie to fak, oczywiście na wstępie zostałem oszukany bo miało być 5,5 na godz.a było 5 zł, ale mniejsza z tym - pracowałem bo zależało mi na pracy, niestety nie chcieli mi dać umowy żadnej przez pierwsze 8 miesięcy pracy, dopiero po tym czasie dostałem na ...okres próbny. Teraz mam te 8 miesięcy wyjęte z życiorysu bo nie mam udokumentowanej pracy w tym okresie.
real 2011-02-07 12:36:24
Agencja,która płaci 5,5 zł/h na pewno nie jest SUPER.
mikron 2016-04-18 21:12:10
anonim, z tego co sprawdzałem własnie to Ochrona TS nadal funkcjonuje, mają siedzibę na warszawskich Bielanach. Dziwi mnie jednak ta cisza w komentarzach. Co do stawek rzedu 6-7zł/h to niestety, ale taka jest branża i naprawdę czasem trudno o więcej. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Ochrona TS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona TS