Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga

Mogielnica

Opinie o Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga

były pracownik 2009-04-24 21:22:19
Zastanów się dwa razy zanim zaczniesz karierę w tej firmie. Właściciele bez wiedzy teoretycznej, a i z praktyki mało wynieśli (na tyle lat istnienia firmy). Nerwowa atmosfera, czepialstwo oraz szpiegowanie - kamery i prawdopodobnie podsłuchy, no i oczywiście "życzliwi pracownicy". Generalnie ci ostatni są najgorsi. Firma nie do polecenie, nawet najgorszemu wrogowi.
Zelid 2009-08-11 18:32:01
a na jakim stanowisku byłeś , bo aktualnie szukają kogoś do laboratorium i nie wiem sama czy warto zaczynać,,,
a 2009-09-05 12:01:46
możliwość rozwoju - na poziomie zero;
Stres i wyczerpująca praca.
Brak szacunku dla pracowników.
ze 2010-01-25 21:43:33
ciągłe szkolenia=rozwój, mozliwy awans=podwyżka, nagany znieodpowiedzialność, bardzo miłe szefostwo, biuro troszkę zakłamane:], ogólnie milutko, na produkcji noie jest ciężko, uwierzcie mi nie jest ciężko,,,niespokrewniona, niezrzeszona, z dobrego żródła,,,:]
G. 2010-08-10 08:17:45
ze - 2010-01-25 21:43:33

Co ty piszesz? jaki rozwój? jakie podwyżki? Miłe kierownictwo?!! Nie masz szcunku do samej siebie że piszesz takie głupoty. Powodzenia i życzę podwyżki ;D
pas 2013-10-26 17:30:58
Jeśli wam zdrowie psychiczne i fizyczne miłe to stanowczo odradzam!!!!! No chyba że chcecie otrzymywać pensje nie w terminie to jest to firma dla was ha ha!!!
Batt 2013-10-29 21:19:11
Dlugo pracowaleś w " Idze"? Czym sie tam zajmowałes?
pas 2013-11-05 12:35:50
Pracowałem na produkcji i stanowczo odradzam!!!!!
Batt 2013-11-19 18:33:32
A możesz troche dokładniej opisać co robiłeś i z czym miałes do czynienia?
rte... 2014-05-14 17:37:33
Firma nie do polecenia jeśli chce ktoś pracować i dostawać pensje długo po terminie to na własne życzenie...
landrynka kasia 2015-01-27 12:48:37
no właśnie, jak jest z tą rotacją w firmie Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga, czy rzeczywiście wystepuje takie zjawisko obecnie w firmie? bo ja chciałabym znaleźć nowe zatrudnienie ale nie wiem czy znajdzie się teraz jakies wolne miejsce pracy u nich. ewentualnie co jest do wzięcia i na jakich warunkach?
strecz 2015-03-22 16:04:06
praca na produkcji 72h na tydzień, a gdzie PRAWA PRACY!!!!!!NA KONIEC MIESIĄCA JESZCZE ZA TE NADGODZINY WAM NIE ZAPŁACĄ!!!!!
Aleks 2016-05-13 16:59:30
Bardzo dziękuję za to, że zaprosiliści emnie na rozmowe, szkoda że mi się nie udało, ale nie jestem zawistny, widocznie muszę się jeszcze szkolić, ale będę próbował dalej i chciałem powiedzieć Wam tutaj, że bardzo dobra firma, warto do niej próbować.
Baca@ 2016-11-01 19:54:24
Niech swoja rodzine zatrudnia do tego kieratu i zapchaja sie waflami
Zostaw swoją opinię o Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga - Mogielnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga