logo AKJ Consulting

AKJ Consulting

Wrocław

Opinie o AKJ Consulting

...... 2010-12-23 19:50:07
Prosze sie nie zatrudniac przez ta agencje. Szukaja ludzi do firmy J&R Plastic mimo ze wiedza ze ta firma jest niewyplacalna. Ja juz od 2 tyg czekam na wyplate za listopad. [usunięte przez moderatora]nawet telefonow nie odbiera.Odradzam.
ki 2011-01-05 18:26:17
UWAGA!! firma jest niewypłacalna, cechy główne firmy to brak wypłat i arogancja [usunięte przez moderatora], ABSOLUTNIE ODRADZAM !!!
ew 2011-01-07 16:13:46
firmę prowadzą nieodpowiedzialni i nieprofesjonalni ludzie, nie płaca pracownikom i nie widza w tym większego problemu. nie zatrudniajcie się tam !!!
r 2011-01-15 10:58:57
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tylko tylko można o tych ludzikach powiedzieć
phi 2011-02-01 20:07:00
To wszystko to prawda. Na pierwszy rzut oka widać, że [usunięte przez moderatora] nie są godni zaufania. O wypłaceniu pieniędzy nie ma mowy. Mam nadzieję, że w swoim życiu trafią jeszcze na ludzi sobie podobnych i pożałują... Spokojnie można ich nazwać [usunięte przez moderatora] i bandytami. Wszystkiego najgorszego!!
cvb 2016-04-19 19:37:07
bardzo dawno nikt sie tu nie wypowiadał. Pisaliście o braku wypłat, itp. Prosze powiedzcie czy firam w ogóle istnieje bo tu taka cisza że mam co do tego powazne watpliwości, zwłaszcza jak ponoc były problemy z wypłatą wynagrodzen. Z góry dzięki za info.
Zostaw swoją opinię o AKJ Consulting - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKJ Consulting