Biurohit

Skoczów

Opinie o Biurohit

były pracownik 2010-10-25 23:44:10
Pracowałem tam 3 lata temu nie polecam szef ogólnie męczący wymagania kosmiczne płaca fatalna duża rotacja pracowników
werda 2012-03-03 00:57:01
dokładnie!!! żenada. szef walnięty jak paczka gwozdzi. unikajcie tego miejsca, bo tam dorobicie sie tylko garba!!!! skupują po tanszych cenach a sprzedają max. dorzej!
leo 2012-08-24 23:14:13
pracuje tam 10 lat jest ok szef nie jest walniety praca fajna ludzie bardzo fajni
zzzzzzzzz 2014-07-01 20:03:21
Ja również polecam tą firmę. Ogólnie dobra atmosfera.
takaona 2014-09-17 16:51:44
Pracuję tam 8 lat jako PH. Ogólnie jest ok. Szef ma swoje wymagania, i bywa męczący, ale od tego jest. Jeśli pracownik robi to, co do niego należy, nie czepia się. Nie zwalniają za byle głupotę. Co do rotacji, to z 7 przedstawicieli, 5 z nich pracuje po kilka lat (2-11 lat, w biurze ekipa jest raczej niezmienna (zmieniają się dziewczyny które idą na macierzyński, a inne z niego wracają), połowa kierowców i magazynierów też pracuje już lata.
erfg 2016-04-03 21:43:54
hej hej widze ze od dawna tu nikt nie pisal..widze ze poszukuja przedstawiecila handlowego w Pszczynie wiadomo ze tutaj co miesiac rozne sa te premie..
Zostaw swoją opinię o Biurohit - Skoczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biurohit