APM CAR

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o APM CAR

pep 2010-10-25 20:25:29
Firma bez przyszłości, obietnice wysokich wynagrodzeń- tylko obietnice, następnie czekanie i upominanie się o zarobione pieniądze. Podstawa płatna na konto, jak tylko "firma" uzbiera środki na wypłaty. Brak możliwości rozwoju, rządzą bracia [usunięte przez moderatora] i kontrolują każdy krok pracowników, kto ma swoje zdanie nie jest mile widziany.
Ayran40 2014-10-21 14:53:12
Do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło, ciągłe obietnice wysokich wynagrodzeń i na tym się kończy. Najgorsze jest to, że trzeba za każdym razem upominać się o zarobione pieniądze - żenada.
Pp 2015-11-05 08:43:09
Potwierdzam, żenada na całego a wspomniani wcześniej bracia mają poważne problemy psychiczne. Obiecują, wysokie wypłaty, a w praktyce trzeba sie upominać o wypracowaną podstawę. Banda oszustów.
arek 2016-04-20 11:50:35
Pp, to pracowałęś bez umowy? Wiec teraz widzisz jak to sie pracuje na ,,czarno''
Zostaw swoją opinię o APM CAR - Kędzierzyn-Koźle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APM CAR