Opinie o Balans Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Balans Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Balans Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balans Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z (usunięte przez administratora) w firmie Balans Poland Sp. z o.o.?

ACH Nowy wpis

Żenujący poziom obsługi kandydatów do pracy,nieznający j. polskiego ukraińcy a poproszona o pomoc blondyna robiła fochy i nawijała przez telefon zamiast podejść i pomóc koledze ,ogólnie pani mocno znudzona pracą kazała na siebie czekać kilkanaście minut aż straciłam cierpliwość.Wszystko się działo w Piotrkowie Tryb. na ul. Kościelnej.

C Nowy wpis

Poziom kompetencji pracowników tej agencji jest przerażający. Lekceważą ludzi, marnują ich czas. Nigdy w życiu nie widziałam mniej kompetentnej osoby od P. Martyny. Nie wiem jak to się stało, że nie zgubiła się jeszcze we własnym życiu bo w pracy jest jak dziecko we mgle. 0 kompetencji. Informowanie o pierwszym dniu w pracy chyba wg niej nie jest zbyt ważne, pomyliła ludziom zmiany, przez co 1 z osób musiała wracać do domu i przyjechać drugi raz na kolejną zmianę. Potrafiła poinformować o tym, że trzeba iść do pracy około 3h przed odjazdem autobusu. Informowała ludzi o tym, że praca została odwołana kiedy byli oni już w zakładzie. 0 pomocy, 0 informacji, nie wiedziała nawet jak ma to wszystko wyglądać w pracy. Dodatkowo potrafi zmieniać zdanie co minutę, raz trzeba zrobić badania u jednego lekarza,potem jednak na drugim końcu miasta, kiedy się już tam dotrze to nagle znowu zmiana zdania i trzeba wrócić do poprzedniego miejsca. Nie wiem jak takie osoby mogą tam pracować i zajmować się innymi osobami, jeśli nie potrafią zająć się sobą. Ah, można jeszcze dodać, że nie potrafi czytać, około 4 osób miało błędy w umowach dot. imion rodziców, nazwy miejscowości. Wypełnia się kwestionariusz z danymi osobowymi a później i tak trzeba je podawać kolejny raz bo nie wiem co, zaginęły?

Klaudia Nowy wpis

Jest takie mądre powiedzenie, że ten się nie myli kto nic nie robi! Firma dobra i praca również!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Balans Poland Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Lutor

Współpracę z firmą Balans wspominam dobrze, mimo że była krótka. Aczkolwiek działu finansów nie polecam, iż za PIT 2018 jest do zapłaty, firma nie do końca dobrze odlicza podatek.

Joanna

@anonymous, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Balans Poland rozumiem więc, że pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu tak? Jaki typ umowy oferuje ten pracodawca? Czy w firmie jest jakiś socjal? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w Balans Poland w Piotrkowie Trybunalskim? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Pracuś

Pojawiły się nowe oferty pracy w biurze przy ul.Piotrkowskiej 51 Nowa kadra, podpowiadają gdzie co jak i dodatkowo co chwilę pojawiają się nowe oferty pracy. P O L E C A M

@Pracuś

Rozumiem, że ty też jesteś z tej nowej kadry?? :D.

Joanna

@Pracuś, czy pracujesz we wspomnianym przez Ciebie miejscu? Jeśli tak, to jak oceniasz warunki swojego zatrudnienia? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony? Czy Balans Poland zapewnia pracownikom dodatkowe profity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej?

Joanna

@Stefan, Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie Balans Poland, to najnowsze oferty pracy możesz znaleźć tu: http://www.balans-praca.pl/index.php/oferty-pracy Jest to oficjalna strona firmy Balans Poland, pracodawca oferuję prace na produkcjach oraz magazynach.

Stefan

Nie mogę znaleźć żadnych nowych ofert. Czy możecie coś podpowiedzieć?

Kate 93
@Stefan

Bo nic tam już nie ma

Olek

Podpowiedzcie jak się z agencją współpracuje? Czy posiadają również oferty pracy za granicą?

Pan My

W zasadzie "Balans" biuro Katowice na plus. Umowa na tymczasową tydzień, wszystko ładnie. Gdy musiałem przedłużyć pracowałem bez umowy - bez problemu skontaktowali się szybko w celu ustalenia. Sami zjawili się w firmie również w celu podpisania mimo 3 dni pracy bez niej - to i tak firma wpisała odpowiednią datę. Agencja Katowice na plus.

vg

Skoro są 60 lat na rynku to widać, że współpraca z nimi opiera się na dość rozsądnych relacjach, a atmosfera dopisuje.

dziabniety
@vg

xDDDDDDDDDD chyba nie polskim

Ania P

W biurze przy Piotrkowskiej pojawiły sie jakies nowe osoby. Nikt nic nie wie, co to ma w ogole być?

Joanna

@bonsaiczy dobrze rozumiem, że praca jaką Ci zaproponowano w rzeczywistości nie zgadzała się z opisem przedstawionym przez pracownika agencji? Jeśli wystąpiła taka pomyłka, to czy ją zgłosiłaś? Zawsze warto informować o takich zdarzeniach. Czy ktoś jeszcze miał właśnie taką sytuację, czy może pozytywnie oceniacie kontakt z przedstawicielami agencji?

bonsai

Nie polecam biura agencji w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 51. Z obiecanej lekkiej pracy siedzącej były tylko 4 dni z 14 pracujących a reszta to stanie przez 8 godzin. Pensja oczywiście jak za lekką. Dodatkowo panie tam pracujące mają tendencję do mylenia się przy wpisywaniu danych do komputera i trzeba się pojawiać by wypełniać druczki od nowa bo procedura.

Nowicjuszka

Poszukuje osoby która pracuje lub pracowała w firmie LBP w łodzi na ulicy Manewrowej przez Agencję Balans :) Mam kilka pytań odnośnie zatrudnienia. Mianowicie czy to prawda że pierwsza umowa na tydzień, druga już na 1,5 roku? Proszę o odpowiedź

Balans Poland
@Nowicjuszka

Witam W tej sprawie proszę o bezpośredni kontakt z przedstawicielami biura. Tel. 42 639 79 01

Joanna

@haiak@Hahahaczy udało Wam się wyjaśnić z firmą opóźnienia w przesłaniu wypłaty oraz świadectwa pracy? @Anka G. rozumiem, że Ty masz dobre doświadczenia ze współpracy z Balans Poland Sp. z o. o. Mogłabyś powiedzieć nam o nich trochę więcej? Jak wygląda poszukiwanie pracy za ich pośrednictwem?

haiak

Poziom pań pracującyh w biurze ponizej jakiegokolwiek poziomu. Podczas rozmowy miałem wrażenie, że Panie nie wiedzą same co tam robią i zostały wzięte do pracy z łapanki. KIerownik biura... to równiez jakaś pomyłka. Brak rzetelnych informacji, oferty pracy pozostawiają wiele do życzenia. Na rozmowie jest mowa o czymś innym poczym w pracy okazuje się zupełnie coś innego. Stawka godzinowa minimalna, premia frekwencyjna 50zł, to chyba mówi samo za siebie. Wypłaty nie mogę doprosić od 10.02. Jakieś szemrane nazwy niewidomo czy firma nazywa sie balans czy ppt ;/ żenada. Firma nie godna polecenia. Pracowałem przez wiele agencji pracy ale ta jest zdecydowanie najgorsza. NIE POLECAM NAWET NAJGROSZEMU WROGOWI.

Anka G.
@haiak

Za co wyrzucili cie z pracy ze teraz wypisujesz takie bzdury? Agencja jak najbardziej godna polecenia. Stawki na rynku są takie a nie inne, agencja nie ma na to wpływu. Pracowałam za ich pośrednictwem w dwóch firmach i wszystko było ok. Anonimowo łatwo jest kogoś oczerniac.

haiak

Zostaw merytoryczną opinię o Balans Poland Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski