job center ,.///ostrov u karlowych varow

Ostrov

Opinie o job center ,.///ostrov u karlowych varow

krystina./ 2010-10-24 22:47:48
hejka /co tam nadal machlojki i kretactwo w tym amphenolu az tak zle.,ja tez tam pracowałam w 2007 roku z ch,lopakiem ,powiem prawde na początku była to tragiczna sytuacja ,nie wydawane zaliczki ,obiecywali dobre pieniadze i co ,wcale tak nie było .ale nie powiem tez nie było nie najgorzej.pracowali tam rózni ludzie ,jedni przyjezdzali po prostu sie pobawic imprezy i tak dalej ,przychodzili pijani na zaklad,inni byli tacy ze odk,ladali bo mieli jakies cele i marzenia.znałam tam ludzi którzy naprawde dawali sobie rade,wiadomo ze przez agencje rarytasów sie niema,////ja jak zjechałam do polski to wypłaty na zakonczenie pracy przez job center doztałam tylko 500koron a mój chłopak wogole.pozdrawiamy i mamy nadzieje ze zeswoimi problemami sobie poradzicie .my wybralismy irlandie i juz 4 lata tu jestesmy,//pzd k/ł
Zostaw swoją opinię o job center ,.///ostrov u karlowych varow - Ostrov
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie job center ,.///ostrov u karlowych varow