F.P.H TWA

Kraków

Opinie o F.P.H TWA

ZOO 2010-10-24 11:42:59
W tej fimie panuje chaos, słowo zarządzanie-jest tam nie znane. Właściel i jego "kierownicy" są bardzo subiektywni, fałszywi i ciągną firmę na dno. dodatkowo firma jest taką zlotówą, ze glowa boli- [usunięte przez administratora] pracowałem tam i ...już po 1 miesiącu chciałem odejść-porażka
GE 2013-07-26 10:00:13
JA też tam pracowałami to dość długo jako rks, chyba rekord :) jak na tą firmę. Wyniki miałam najlepsze, ale szefowa[usunięte przez administratora] nie przepadała za mną i ...dostałam papier. Tam są kierownicy którzy zatrzymali się na etapie liczydła, a udają, że podejmują kluczowe i super decyzje dla firmy. Co do włascicieli nic złego powiedzieć nie mogę, oby tylko bardziej oceniali pracowników, nie przez pryzmat swoich "kierownków", bo są nie obiektywni.Żal mam za brak obiektywizmu, rozkręciłam im swój region i tyle, ten kto tam szuka pracy raczej niech nie wiąże duzych oczekiwań co do stażu
pracownik 2014-01-31 15:01:30
Pracuję w TWA kilka lat. Pracownicy OK, ale zarządzający(usunięte przez administratora) Zarobki niskie, premie nieregularne.
Best 2016-05-02 14:23:07
Mam nadzieję, że jest tutaj dużo pracy dla ludzi, bo generalnie jestem ciekawy jak się ma firma po latach
Zostaw swoją opinię o F.P.H TWA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.P.H TWA