brak logo

GEOJARD s.c.

Łódź

Opinie o GEOJARD s.c.

geo_rad 2010-11-29 15:13
nie polecam, zdecydowanie nie, za te pieniądze!!!
Pracownik 2013-03-28 22:16
Musze przyznać, że nowi zarabiają mało ale jak tylko się wykazałem podwyżka sama przyszła i to nie jedna. Chata, internet a na jednym z kontraktów i wyżywienie zapewniali w delegacji. Co prawda straszny zapierdol nawet po 12-14 godzin dziennie ale nie uszykujmy się; w lato robota w zimę odpoczynek a kasa się nie zmienia. Sprzęt świetny. Same roboty na serwo i gpsy spsy. Minus taki że sam zapierniczasz z palikami i instrumentem na plecach. Samochody - porażka. Jak można kupować kangury na budowę, gdzie koleiny po pas. W biurze CAD i C-Geo przydaje się i EW-Mapa. Świetna atmosfera.
Pracownik 2015-07-17 13:50
1600 do łapy na początku. Po dwóch latach już drugie tyle, ale więcej nie dostaniesz. Chyba że na kierasa kontraktu uderzasz.
pracownik2 2015-11-02 19:53
ok koledzy, ale czemu nikt nie pisze ze na minimalnym ZUS-ie. Atmosfera mila, ale kierownictwo sie cieszy jak jeden na drugiego donosi. I wtedy owszem podwyzke mozna dostac szybciej.
kiziok 2016-04-20 21:33
pracownik2, myslałem, ze miła atmosfera i donosy się raczej wykluczają. Co do donosów to wystarczy uczciwie pracować i nie ma na co donieść. Słyszałem, że jak ktos nie ma doświadczenia to może zostać tu asystentem geodety, a potem go awansują, kiedy się czegoś nauczy.
były pracownik 2017-03-27 09:32
Bardzo mi się podoba podejście kierownictwa do rozwoju firmy. Dzięki temu firma rozwija się dynamicznie, posiada dobry sprzęt. Podejście do pracownika jest pełne szacunku. Nigdzie w żadnej firmie nie miałem tak dobrego kontaktu z dyrektorem. Komunikacja w tej firmie jest świetna. Mimo, że nie pracuję w niej już 4 lata to bardzo miło ją wspominam. Cieszy mnie widok zdjęć, jak prężnie działa i z miesiąca na miesiąc jest coraz lepsza, zostawiając w tyle konkurencję. Inne firmy powinny się uczyc jak podchodzic do pracownika z szacunkiem, jakim tu doswiadczyłem. Wszędzie indziej geodetów traktuje się jak śmieci, a tu jest po prostu bardzo dobrze - tak jak powinno byc. Pozdrawiam najlepszego dyrektora kontraktu - A.P. :)

Życzę samych sukcesów pracownikom i Kierownictwu
Zostaw swoją opinię o GEOJARD s.c. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEOJARD s.c.