pomorska agencja koncertowa radosław palejczuk

Gdańsk

Opinie o pomorska agencja koncertowa radosław palejczuk

neon 2010-10-23 23:08:48
szef tej firmy to oszust nie płaci pracownikom ,artystą,podwykonawcą,jego cała działalność polega na [usunięte przez administratora]
Radek Palejczuk 2010-10-27 16:29:26
Nie może bić tak, aby każdy nieudacznik mógł bezkarnie oczerniać firmy z tworzonej z potu i krwi właściciela.. Ja Radosław Palejczuk założyciel w.w. firmy oświadczam, iż w hermetycznym środowisku jakim jest tzn polski showbiznes wypracowałem sobie(podkreślam potem i krwią) poważanie - u artystów, specjalistów ds technicznych oraz kontrahentów.
A co idzie do w.w. anonimu. mam nadzieje że ustawodawca stanie na stanowisku i zabroni tak haniebnej niesprawdzonej, krzywdzącej pseudoopini niespełnionego furiata/ke.
magda 2010-11-17 21:46:22
Miałam styczność z Radosławem Palejczukiem i zgadzam się z neonem kiedyś ta firma nazywała się evet xs i robiła tak samo.
sonic 2012-05-07 10:10:16
Urokiem interentu jest to, ze kazdy moze (nie) stety wyraziac swoja opinie anonimowo bez ponoszenia konsekwencji w przypadku naciagania np. nie prawdy.Pomorska Agencja Koncertowa to firma istniejaca przeszlo 12lat majaca na swoim koncie wielu zatrudnionych pracownikow. Pewne jest to ze kazdy kto szanuje swoja prace, angazuje sie w nia calym soba jest z niej zadowolony i doceniany. Pracuja w niej ludzie ze starzem przeszlo 10lat rowniez, wiec o czyms to swiadczy. Nie zgadzam sie z negatywnie wyrazanymi tu opiniami. Moim zdaniem sa naciagniete i mijaja sie z prawda. A tym ktorzy sie tu negatywnie wypowiadaja proponuje zrobic ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nek sumienia :-)
prostak 2016-04-21 18:48:37
pomorska agencja koncertowa radosław palejczuk z tego co mi wiadomo to raczej w tej chwili nie poszukuje nowych osób do pracy, bo tak jak piszecie już swoim starym pracownikoom muszą najpierw pouzupełniać kase
Zostaw swoją opinię o pomorska agencja koncertowa radosław palejczuk - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pomorska agencja koncertowa radosław palejczuk