PHU Collection / Euro Route Jarmolik

Bytom

Opinie o PHU Collection / Euro Route Jarmolik

gość 2010-10-23 17:51:47
[usunięte przez moderatora], prowizoryczna firma bez licencji !!! Nie płacą !!!
Zakładają różne firmy (spedycje, sklepy, kto wie co jeszcze).
Wyzyskany 2010-10-26 20:11:55
Praca-pułapka. Fikcyjny pracodawca ukrywający się pod imieniem kogoś zupełnie innego. Zatrudni na ile się da i będzie na siłę szukać pretekstu, żeby nie wypłacić pracownikowi należnych mu pieniędzy. Omijać szerokim łukiem.
Pracownik 2010-11-12 17:42:44
prosze o kontakt tequila1095@wp.pl jestem mniemam że kolejną ofiara wyzej wymienionej firmy
anonim 2011-03-03 23:10:28
Równiez zostalam przez nich oszukana - do dzis mam klucze z Biura \"Transportu i Spedycji\" w Bytomiu !!
oszusci 2016-06-13 10:39:10
Moi drodzy namierzyłem tego złodzieja i oszusta. To mój mail besser_leben@24-mail.de Piszcie ja się odezwe. Oszukal swojego wspólnika z firmy Vitrum Invest, oszukal wiele firm, okradl mase ludzi. Siedal w kryminale 5 lat za oszustwa. I tym razem tam wroci na dobre jako recydywa. Nie bojcie się go jak was zastrasza. To zwykly frajer. On się na ulicy boi pokazac by go chłopaki nie dojechali. Lepiej by go Policja pierwsza dorwala jak pokrzywdzeni. Wiem o tej mendzie bardzo dużo. I także o tym kurduplowatym lysolu Adrianie Seemannie co miał firme Seemann Bud w Katowicach. Rajmudzik ma taka mloda kurewke co była kibolka Gornika Zbrze wiec ja pol stadionu pierd.... hahahaha. Oj dużo wiem o nim. Za dużo. Okradl i naublizal nieodpowiednia osobe!!!!
oszusci 2016-06-13 10:40:23
UWAGA NA MEGA OSZUSTOW I ZLODZIEJI - Rajmund Dąbrowski wraz z jego * Barbarą Dąbrowską oraz Arkadiusz Seemann. Te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja firmy pod nazwami: Nord Impact Construction Sp. z o. o., Nord Construction Sp. z o. o. w Zielonej Górze na ul. Sulechowskiej 39B ale już stamtąd spierniczyli, Nord Construction Sp. z o o to dawny Vitrum Invest Sp. z o. o a teraz posiadaja zarejestrowana firme w Berlinie pod nazawa PBB Projekt-Bau Berlin GmbH, Berlin, Richardstraße 104, 12043 Berlin. Mogą się poslugiwac tez nazwa RB Development Group Sp. z o. o. lub innymi nazwami. Kochani zarzuca im się: 1. przyjmowanie pracowników budowlanych i nie wypłacania wynagrodzen pod byle pretekstem 2. Zatrudniania podwykowawców i nie wypłacania wynagrodzeń 3. Nieprawdziwe zarzucanie pracownikom i powykonawcom kradzieży narzedzi celem uniknecia zapłaty wynagrodzen oraz wytlumeczenie dlaczego nie oddali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do wypożyczalni sprzętu który pokątnie sprzedają! 4. Okradaja wynajmowane kwatery dla pracowników (sprawa i sciganie już zgloszona policji mienie było ukryte w Zielonej Gorze a cześć mienia już z dziupli zaczeli wywozić do innego miejsca, mienie zostało namierzone i odzyskane choć nie w całości) 5. Biora pieniądze od potencjalnych pracowników i podwykonawcow za kawetry po czym wyrzucaja i pieniedzy nie oddaja. 6. Kradna maszyny i sprzet budowlany swoich wspolnikow 7. Podrabiaja podpisy wspolnikow 8. Nie placa za kwatery pracownicze 9. Nie placa za magazyny 10. Nie placa za biura 11. nie placa za wynajmowane przez nich mieszkania jak w Polsce tak i w Niemczech. LISTA ICH PRZESTEPSTW JEST DLUGA!!! PROSZONE SA WSZYSTKIE OSOBY Z TERENU NIEMEC ORAZ POLSKI (Zielona Góra, Warszawa, Zabrze itd. ) o pilny kontakt celem zbiorowego zawiadomienia o przestępstwie (pouczenie od policji zielonogórskiej) Wiadomo nam ze stosuja metody terroru i zastaraszania ale nie musicie się ich bac. Wyzej wymienieni sa już karani i po odbytych wyrokach wiezienia
oszusci 2016-06-13 11:21:47
On tak działa.. obiecuje a potem wymysla bajki z fakturami i płatnościami czyli- za pózno wystawiona, zle wypisana, trzeba przefakturować itp...równiez ze mu nie wypłaciła firma która zleciła prace za co odpowiada glówna księgowa jego zona Barbara, która tak naprawde nie umie dobrze liczyc i na tym się nie zna, jest tępa i płytka jak potok w Żywcu i nie ufajcie jej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewinnej minie bo to tylko taka gra... w rzeczywistości jest perfidną kur.... ktorej liczy sie tylko pieniądz. Ciekawe ile jeszcze ta para oszustów pociagnie????????
oszukany 2016-06-14 14:05:31

Jeżeli ktoś jest również oszukany przez Dąbrowskich i mieszka w pobliżu, to adres w Zabrzu gdzie mieszkają ul. Krzywoń 2/1.
oszusci 2016-06-14 14:26:59

To wszystko co ludzie piszą jest prawdą.. współpracowałem z nimi i zostalem również oszukany. nazwisko dąbrowski wziął po żonie Barbarze a jego prawdziwe nazwisko to KACZMAREK.. ma dwóch synów którzy jego się wyrzekli bo tez ich okrada i oszukuje. rodzice (usunięte przez administratora) mieszkają w zielonej górze ul. gozdzikowa 20. jego ojciec byly policjant to jest prawda. rajmund zasłania sie nim że może wszystko załatwic w zielonej górze. rodzice barbary mieszkaja w zabrzu na osiedlu zaborze ul. leszczynowa 4a/6. ojcie barbary jan dąbrowski miał na siebie firme for sale... piszcie co wiecie bo mi tez na tym zależy...
Oszukany 2016-07-02 17:09:43
Panowie, zgodnie z KRS spółki mam adres poznański tj. NOWOWIEJSKIEGO 10 /6 Poznań, wcześniej był adres zielonogórski tj. Sobieskiego 2/4 Zielona Góra. Czy ktoś sprawdzał te adresy czy tam przebywają?
adam 2016-07-11 23:34:08
teraz urzędują w niemczech! adres jak wyżej proszę poczytac...
Zostaw swoją opinię o PHU Collection / Euro Route Jarmolik - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Collection / Euro Route Jarmolik