Hulanicki Bednarek Sp. z o.o.

Chełm

Opinie o Hulanicki Bednarek Sp. z o.o.

taka jest prawda 2010-10-22 17:52:56
dla pracowników bez ambicji, lubiących być traktowani krótko i po zwierzęcemu, . Zarobki 1000 zł i siedzieć cicho.
GG 2015-07-06 18:46:36
Dzisiaj nie było czym oddychac temperatura na halach przekracza 36 stopni
sa 2015-07-30 21:26:37
Temperatura to tylko część "zestawu"...Ogólny bajzel, brak nadzoru, super krótkie terminy- aby tylko wypchać za bramę, spychologia, bluzgi dyrektora...
AliBaba 2015-11-28 06:19:29
Pracowałem w firmie Hulanicki Bednarek pół roku i mogę się na jej temat co nieco wypowiedzieć. Zarobki szeregowego pracownika oscylują w granicach 1200 za 8 godzin pracy na dwie zmiany, zależne są jednak od rodzaju wykonywanej pracy ( operatorzy maszyn mają więcej ), stażu pracy i posiadanych umiejętności. Podwyżki są ale nie wiem dokładnie co ile i jakie. Premie nie zawsze chociaż często.
Firma ma dużo zamówień, z czasem na realizacje bywa różnie ale nie zauważyłem sytuacji typu "robić byle jak oby szybko". Zdarzają się problemy z produkcją ale Bajzlu specjalnie nie ma kadra kierownicza w większości młoda ale są w porządku, nie wywyższają się, traktują pracowników z szacunkiem, nie zachowują się jak szpiedzy i nie szukają na siłę haków na kogoś, w sytuacjach patowych potrafią wziąć pracownika w obronę. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że bywają nieco zbyt pobłażliwi wobec niesubordynacji niektórych pracowników ( lecz to rzadka sytuacja ) Dyrektor dużo krzyczy i przeklina ale nie widziałem takich sytuacji by komuś z premedytacją chamsko naubliżał, nie grozi zwolnieniem za to że czasem ktoś mu się odszczeknie a i ponoć zdarzało mu się przeprosić. Właściciele zakładu w porządku, nie panoszą się po zakładzie, witają się z każdym pracownikiem i widać że mają udział w procesie produkcyjnym.
Atmosfera w pracy była dobra, zdarzały się kłótnie ale nie ma chorobliwej rywalizacji, nie widziałem kapowania, zastraszania ( co prawda niektórzy brygadziści bywają nieco nadgorliwi ale jeszcze w dopuszczalnych granicach )
Jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to powiem że operatorami największych i najważniejszych maszyn na zakładzie są głównie ludzie młodzi toteż zdobycie nowych kwalifikacji jest możliwe. A starzy robią co robili bo zazwyczaj czują się z tym dobrze :) Co jakiś czas pojawia się nowa maszyna, do której obsługi przeszkala się któregoś z obecnych pracowników ( najczęściej młodych wiek 22/24 lata. )
Jako negatywy podam niskie pensje na niektórych działach, w razie potrzeby ogłaszany jest nakaz pracy w nadgodzinach które jednak zostają odpowiednio rozliczone. Można też robić ndgodz w zwykłym trybie. Nieco bardziej irytującym minusem są częste niedopatrzenia w pracach programistów którym brakuje niekiedy wyobraźni ale ogólnie dają radę i nie partaczą swojej roboty.

PS: A temu gościowi który plecie że tam ludzi traktuje się po zwierzęcemu, to chyba mózg zaćmiło i pomylił zakład z własnym domem.
Ali Baba 2015-11-28 08:04:06
Pracowałem w firmie Hulanicki i Bednarek pół roku i mogę się na jej temat co nieco wypowiedzieć. Zarobki szeregowego pracownika (na moim dziale) oscylują w granicach 1300 za 8 godzin pracy na dwie zmiany, zależne są jednak od rodzaju wykonywanej pracy ( operatorzy maszyn mają więcej ), stażu pracy i posiadanych umiejętności. Podwyżki są ale nie wiem dokładnie co ile i jakie. Premie nie zawsze chociaż często. Nie słyszałem by występowały opóźnienia z wypłatami, każdy dostawał odcinek z wypłatą do rąk własnych.
Firma ma dużo zamówień z Polski i zagranicy, z czasem na realizacje bywa różnie ale nie zauważyłem sytuacji typu "robić byle jak oby szybko". Zdarzały się zawirowania na produkcji ale Bajzlu specjalnie nie ma, kadra kierownicza w większości młoda i po studiach ale są w porządku, mówiliśmy sobie po imieniu, swoje obowiązki wypełniali rzetelnie, w stosunku do pracowników zachowywali się naturalnie, nie wywyższają się, nie szpiegują i nie szukają na siłę haków na kogoś, w sytuacjach patowych potrafią wziąć pracownika w obronę. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że bywali nieco zbyt pobłażliwi wobec niektórych pracowników (lecz to rzadka sytuacja). Dyrektor często chodzi po zakładzie, dużo krzyczy i przeklina ale nie widziałem takich sytuacji by komuś z premedytacją ordynarnie naubliżał, nie grozi zwolnieniem za to że czasem ktoś mu się odszczeknie a i ponoć zdarzało mu się przeprosić. Właściciele firmy w porządku, nie panoszą się po zakładzie, witają się z każdym pracownikiem i widać że biorą czynny udział w nadzorowaniu procesu produkcyjnego.
Atmosfera w pracy była dobra, zdarzały się nieporozumienia ale nie ma chorobliwej rywalizacji, nie widziałem kapowania, zastraszania zwolnieniem. nie miałem problemów z wzięciem urlopu.
Jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to powiem że operatorami największych i najważniejszych maszyn na zakładzie są głównie ludzie młodzi toteż zdobycie nowych kwalifikacji jest możliwe. A starzy robią co robili bo zazwyczaj czują się z tym dobrze :) Co jakiś czas pojawia się nowa maszyna, do której obsługi przeszkala się któregoś z obecnych pracowników (najczęściej młodych wiek 22/24 lata.) Narzędzia i maszyny były dobrej jakości
Sprawa klimatyzacji została załatwiona, nowe wentylatory ładnie pracują i trzymają odpowiednią temperaturę. Dystrybutor z chłodną wodą do picia był na każdym dziale i w dowolnej ilości, zapewniony był strój roboczy wraz z jego praniem.
Nikt nie pilnował z zegarkiem w ręku ludzi na przerwie.

Chętni mogą też robić ndgodz w zwykłym trybie, dodatkowe soboty płatne 150 zł. Minimalnie irytujące są sporadyczne niedopatrzenia w pracach programistów którym brakuje niekiedy wyobraźni ale ogólnie dają radę i nie partaczą swojej roboty. W razie potrzeby poprawiali błędy.
Pierwszego dnia zostałem miło przywitany przez współpracowników, nikt uporczywie się mną nie wyręczał, wszyscy byli pomocni, ogólnie załoga była super.
Praca sama w sobie była ciekawa, często robiłem coś nowego. Gdy chciałem zapalić to szedłem na papierosa, gdy chciałem odpocząć to odpoczywałem.
Uważam że czas jaki tam przepracowałem nie został zmarnowany i dobrze mi się przysłużył.
Polecam - rozbójnik Ali Baba.
były 2016-08-19 17:42:49
Tę serię pozytywnych komentarzy to chyba sam właściciel pisał, firma wygrywa kontrakty tylko najniższą ceną... dla ludzi bez ambicji ...
kaja 2016-08-23 10:23:32
Widze, że firma ma spory zakres usług, bo na pewno zajmują się produkcją rozdzielnic elektrycznych HABeR, szynoprzewody oraz produkty licencyjne MODAN tez produkują i wydaje mi się, że dosyc dobrze utrzymuja sie na rynku mimo róznych zwirowań na pewno.
Zostaw swoją opinię o Hulanicki Bednarek Sp. z o.o. - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hulanicki Bednarek Sp. z o.o.