Urząd Skarbowy

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Urząd Skarbowy

przyszła praktykantka 2009-04-18 12:45
oby tak bylo jak wyzej napisano,Co prawda to tylko 6 tygodni praktyk ale wierze ze nieznamarnowanych ;) czy może ktos sie odnieść do tego czy będąc na praktykach w tymże Urzędzie Skarbowym można nabyć jakieś doświadczenie czy będę tylko robiła kawy itp. ;/ ?? licze na szczere odpowiedzi.

pozdrawiam
anonim 2009-06-07 16:39
zapewniam Cię,że nie będziesz się nudziła ,a i na picie kawy nie będziesz miała czasu
byla praktykantka 2010-04-05 23:04
jedyne co mi powtarzali na praktykach w US gorzow to: rób wolniej, wolniej, wolniej. Wolniej stawiać pieczątek na dokumentach codziennie przez 6h nie umiałam:))
super ktoś 2011-02-24 23:23
Pozdrawiam koleżanki z pokoju 333 :) buziaki
witek 2016-04-23 18:36
a jak się kolego może pracowac w "najbogatszej firmie w Polsce"?:) oni mają pieniądze nas wszystkich w garści. ciekawe tylko czy legendy o tych wszystkich zagraniczych szkoleniach są prawdziwe czy to plotki
Petentka 2017-04-26 22:26
Urząd Skarbowy Gorzów Wlkp. 26.04.2017r. godz. 14 okienko nr 3. Agresywna i chamska urzędniczka wyżywająca się bezpodstawnie na petentach. Nikt nie oczekuje, że pani będzie uśmiechać się od ucha do ucha i z nami żartować, ale ona ma braki savoir vivre. Nie interesuje mnie , czy ta dama ma problemy. Jeżeli ma do czynienia z obsługą petenta, to jej obowiązkiem jest grzeczne kulturalne zachowanie.
Zostaw swoją opinię o Urząd Skarbowy - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Skarbowy