Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach

Katowice

Opinie o Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach

stażysta 2014-05-31 12:31:05
Pracowałam tam przez 3 lata, na szczęście udało mi się znaleźć inną prace.
Zarobki 1300 zł na rękę, masa obowiązków i nic więcej, nadgodzin nie ma. Masz zaległości na referacie siedzisz po cichu po godzinach. Premia.. była półroczna i roczna. Ta ostatnia w wysokości ok 400 - 600 zł. Teraz ma sie to zmienić, i premia będzie uznaniowa, czyli jedna dostanie druga niedostanie wcale. Jeżeli chodzi o rozwój zawodowy to.. przyjmują tylko na zastępstwo bo etatów stałych brak. Jak dobrze pójdzie to ci przedłużają co rok i tak w nie skończoność. Ci co są na etacie nie mają lepiej. Zaczyna się jako stażysta z 1300 zł na rękę, potem półroczny kurs i teoretycznie powinnaś dostać etat, tytuł sekretarza sądowego i 100 zł podwyżki jak miałaś 5 na egzaminie. Praktycznie brak kasy, kończy się kurs i dalej zasuwa jako stażysta. Następna podwyżka o 100 zł. za 5 lat. Dużo młodych ludzi zwyczajnie rezygnuje z tej pracy.. wolą chociażby drogerię. Ogólnie jeżeli ktoś ma wybór, niech idzie pracować gdzie indziej.
sekretarz 2014-11-07 18:39:12
Co do premii to potwierdzam, w tym roku nie było żadne półrocznej. Teraz mają dać jakieś 200-300 zł rocznej, ale to zależy od kierownictwa. Jak narazie zrobili tylko komisję opiniującą pracowników. Wzywają wybrane osoby i każą im opowiadać o współpracownikach, co robią dobrze, co źle, jak często sie mylą itd. Jak za komuny w SB. Marzę, żeby stąd odejść tylko gdzie teraz pracę znajdzie młoda mama? :(
Tusia 2016-04-24 22:02:06
ja mogę powiedzieć od troszkę innej strony, jako studentka prawa wiele razy muszę poszukiwać miejsca, w którym mogłabym odbyć praktyki czy na wakacje być na wolontariacie, ponieważ chcę zdobyć jak największe doświadczenie i naprawdę w sądzie rejonowym w katowicach jest to możliwe
Zostaw swoją opinię o Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach