Opinie o OPOLTRANS w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OPOLTRANS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPOLTRANS o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOLTRANS w Warszawa

Pseudonim.

Właściciel tej firmy to zwykły dz..d niby zależy mu na dobru klienta a reklamacje uznaje bądź w większości nie uznaje już tyle firm odeszło od tego imbecyla pozatym zero szacunku dla pracowników którzy to przecież zbudowali ta firmę a on zamienił to w kolchoz gdzie nikt nie chce pracować a jak pracuje to tylko chwilę i idzie do konkurencji pozdrawiam jasia

@Pseudonim.

Nie uczciwie piszesz te swoje wypociny. Sądzę, że te wszystkie oszczerstwa piszą wyłącznie Ci, którym się nie chciało pracować, bo praca jest dobra i dobrze płatna, bo się robi dla siebie albo jak dla siebie. Nic za darmo. Wszyscy w koło zarabiają włącznie ze mną po 6, 7, 8 a nawet 10 i więcej tysiaków i nie ma z tym problemu. Każdy zarabia tak jak chce. Ci co narzekają to tacy co parę dni pracują lub już im się nie chce. Gwarantuję, że jest fajnie i uczciwie. Nie zazdroszczę magazynierom mimo, że niekiedy więcej zarobią niż handlowiec, bo handlowcy się nigdy tak nie napracowali jak magazynierzy. Niektórzy chcą dużo pracować i mają za to większe pieniądze niż ci narzekający i kłamiący o firmie. Pozdrawiam wszystkich źle życzących........ A firma ma się dobrze, a ogłoszeń jest trochę bo widać rozwój i potrzeby.

Czak noris
@anonymous

Widać ze jestes jednym z przydupasow i dupowlazow,wchodzisz bez wazeliny,jak ci w twarz pluja to mówisz ze deszcz pada,a czarne do białe taka prawda ,za te 6,7,8..kafli bys wszystkich sprzedał,jaki rozwój ma firma ?czemu sa firmy zewnętrze co wożą towar nawet z centrali?czemu bus dowozi ludzi do pracy centrali?bo nikt z okolicznych wsi nie chce pracowac w tej firmie.co do magazynierów proponuje ich awansować na dhw ,czemu żaden z nich niechce piać sie wyżej a swoje podlizywanie zostaw do piątkowych raportów

Hah
@anonymous

"Rozwój i potrzeby" - klonowanie się powiodło?!

Prc
@anonymous

w/g ciebie 10 i wiecej lat nazywasz pare dni?ludzie z takim stażem odchodzą bo juz maja dość ,przykładów jest bardzo dużo

@Pseudonim.

Widzę, że masz sporo informacji o tym, jak wygląda obecnie praca w firmie OPOLTRANS, dlatego chętnie poznam Twoje doświadczenia związane z tym miejscem pracy. Możesz przedstawić plusy i minusy pracy w tej firmie? Zachęcam do wypowiedzi.

Dhw
@Sebastian

Teraz na wyjazdach to jest lajt,dali firmę zewnętrzna która wozi towar ,nie trzeba tak tyrać jak wczesniej ,na miejscu sie siedzi śniadanka obiadki sie jada tak mozna pracowac ,ja polecam

@Dhw

Znasz może powody, dlaczego firma OPOLTRANS zdecydowała się na zlecenie firmie zewnętrznej wykonywania tych zadań? Były uwagi pracowników, aby wykonać taki ruch, który poprawi zadowolenie oraz jakość pracy osób, które są zatrudnione w tej firmie?

Dhw
@Sebastian

Powodów bylo kilka ,np handlowcy na dhw juz nie wyrabiali ,byli zajeżdżani ,Np jak któryś odszedł to mozna go zastąpić takim kierowcom tel zawsze ktoś odbierze i puści zamówienie ,uwag nie pamietam raczej ciagle narzekania ze sie nie wyrabia itp,handlowcy moze maja lżej i lajt ale to rzecz kierowców z firmy zewnetrzenej którzy sa zajezdzani i co chwile sie zmieniają

@Dhw

W takim razie, czy osoby, którym zabrano obowiązki, które mają być teraz wykonywane przez firmę zewnętrzną zmieniono w jakiś sposób warunki zatrudnienia? Było zmniejszane ich wynagrodzenie, czy po prostu warunki się nie zmieniły tylko dzięki tej zmianie mają mniej obowiązków? Napisz, jak rozwiązała to firma OPOLTRANS.

Lulek dziciorób
@anonymous

A mi się podoba. Moja żona przychodzi z pracy zadowolona, najedzona i wypoczęta. 7-15 , soboty wolne, zakupy zrobione, sprawy na mieście załatwione A wszytko to w godzinach pracy. Hello ludzie nigdzie nie będzie miała lepiej!!!

Dzejsika
@Lulek dziciorób

Lulek a powiedz mi w jakim mieście robi twoja żona? Ogłoszenia są z całego kraju. Mam 4 dzieci i Sama szukam czegoś takiego.

@Lulek dziciorób

Z tego, co napisałeś, wynika, że Twoja żona jest zadowolona z warunków oraz godzin pracy w firmie OPOLTRANS. Zastanawia mnie, jak wygląda atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami w tej firmie? Czy z tego aspektu pracy również jest zadowolona? Można liczyć na pomoc i wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda.

Lulek
@Sebastian

Zadowolona jest bardzo. Mówi że jakby wygrała bańkę w lotto to by robiła dalej, tylko kolejna ciąża może ją oderwać od pracy. Chwali sobie, zadowolona, wypoczęta, najedzona a i kasa coraz lepsza. Pensja ta sama od 5 lat ale żona daje radę. A to blachę placka sprzeda na sklepie, to jajka, mleko albo jakiś serek. Hitem jest kiełbasa cienka ale to tylko jak świnie podpasiemy na święta w chliwie. Atmosfera na sklepie jest bajeczna, zonke wszyscy lubią, grilla zrobi chłopaką w godzinach pracy tak żeby kamera nie widziała a to kawę czy herbatę kierownikowi, uczynna jest. Jej nikt nie musiał uczyć i pomagać ona wie wszystko jak jej szef i dlatego coś mi się wydaje że zrobi tam karierę największa z naszej wioski. O 15 w domu już jest z zakupami a mieszkamy nie na następnej ulicy tylko w innym powiece. Polecamy szczere.

Podgolona
@Lulek

Widać ze zaradna kobieta ,umie sobie prace ułożyć haha

@Lulek

@Lulek, mam wątpliwości, czy Twoja wypowiedź jest szczera, czy może lekko szydząca względem pracy w firmie OPOLTRANS? Pamiętaj, że Twoje wypowiedzi czytają osoby, które na ich podstawie często podejmują decyzję co do ewentualnego zatrudnienia w danym miejscu pracy, więc jeżeli mogę prosić, to napisz, jak rzeczywiście małżonka ocenia pracę w tym miejscu, bo po Twojej ostatniej wypowiedzi mam pewne wątpliwości. @Podgolona, możesz potwierdzić warunki pracy, które przedstawił użytkownik powyżej? Masz jakieś doświadczenia?

@Dhw

Nie zapomnij dodać, że za człowieka, który wywozi Twój towar masz odejmowane z zysku... to chyba dość ważne...

robo1
@Prc

to musisz isc na prezydenta wtedy nie będziesz narzekal

Sebastian

O jakim wywożeniu towaru piszesz? Nie bardzo rozumiem, co napisałeś w tym wątku, dlatego chciałbym, abyś bardziej precyzyjnie przedstawił swój komentarz na temat pracy w firmie OPOLTRANS. Pamiętaj, że wątek jest czytany przez osoby, które niekoniecznie mają wiedzę na temat tego miejsca pracy.

Lulek
@Dzejsika

Kielce. Zawsze szukają na wszystkie stanowiska. Dasz sobie radę jeśli masz tylko mózg jak u wiewiórki to już masz tę robotę.

Porucznik
@Lulek

Walec ,bolec ,fiona i reszta ,towarzystwo wzajemniej adoracji ,kuklus klan jakich mało!

Pseudonim
@anonymous

Jesteś w firmie ok pracuj jak ci ten tępy szefina zagra tylko dlaczego pod moim postem jest aż osiem osób którzy się zgadzają że mną bo przeszli przez ten cyrk i totalne olewanie pracownika i klienta co do ogłoszeń zawsze w tej firmie będą bo więcej ludzi się zwalnia niż zatrudnia bo każdy potrzebuje czasu żeby przejrzeć na oczy i zobaczyć ten jakże drastyczny obraz nędzy i rozpaczy jaki funduje ten człowiek. Ciekawe dlaczego się całe zaopatrzenie zwolnilo bo mieli dość poniżania i humorow tego głupka

Pseudo handlowiec
@Pseudonim

Mowisz o tym zaopatrzeniu co kiedys sie zwolniło czy teraz ?

@Pseudonim

Jak firma zareagowała w sytuacji, gdy cała kadra zaopatrzenia zdecydowała się rzekomo na zwolnienie? Firma aktywnie poszukiwała pracowników na te stanowiska, czy może starała się, aby pracownicy, którzy złożyli wypowiedzenia, zmienili swoje zdanie? Przedstaw proszę, jak dalej rozwinęła się ta sytuacja.

Podgolna
@Sebastian

pracowałam kiedys i wszystko co pisza to nie stety prawda

@Podgolna

Możesz napisać, jak długo pracowałaś w firmie OPOLTRANS? Co było głównym powodem tego, że zdecydowałaś się na odejście z firmy? Warunki pracy, atmosfera? A może zupełnie inne czynniki na to wpłynęły? Podziel się z nami tym, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

BLADE
@anonymous

Fakt na ogłoszenia ludzie idą czemu nie. A po jakimś czasie oczy się otwierają

@BLADE

Widzę, że firma OPOLTRANS poszukuje obecnie pracowników na masę wolnych stanowisk. Więcej szczegółów w linku: https://www.opoltrans.com.pl/kariera Patrząc na dodane przez pracodawcę ogłoszenia, największe zapotrzebowanie jest na stanowisko handlowa, dlatego chciałbym poruszyć temat warunków zatrudnienia na tym właśnie stanowisku. Moglibyście napisać, jak realnie wyglądają zarobki oferowane przez pracodawcę dla nowo zatrudnionych osób? Osoby zarówno z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia mogą liczyć na taką samą stawkę początkową? Liczę, że uzyskam informację na ten temat.

Pogdolona
@Sebastian

Bo z tym kierownikiem od papug ,rubek ,lotni sie nie dało pracowac ,wszystko było ważniejsze od pracy

OLA
@anonymous

HAHAHAHA BO SIĘ UŚMIEJE -OGŁOSZEŃ JEST PEŁNO,OWSZEM JEST PEŁNO BO JAK PANI WYŻEJ NAPISAŁA ,TROCHĘ LUDZIE POPRACUJĄ ZOBACZĄ CO TO ZA (usunięte przez administratora) I UCIEKAJĄ .NIKT TAM NORMALNIE NIE TRAKTUJE LUDZI,(usunięte przez administratora)NA NADGODZINACH,MAGAZYNIERZY TEZ SA OSZUKIWANI WSZYSCY KTÓRYM WYJDZIE ZA DUZO PENSJI HAHAHAH. BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA CHOĆBY STARAŁ SIĘ NIE WIEM JAK TO SA WIDZIANE TYLKO TE ZŁE RZECZY. Reasumując ,jakby było tak słodko jak tu Pan twierdzi to nie potrzebowaliby tyle ludzi do pracy.Jeszcze w swoim długim życiu nie spotkałam się z tym ,żeby z dobrej i bardzo dobrej firmy ludzie odchodzili , a tu internet aż się roi od ogłoszeń. Dobrej pracy ludzie się trzymają tam gdzie są szanowani.

włożmitu
@Sebastian

firma dziad,kto mądry i kumaty to ucieka ,zostali tylko pazerni którzy za nic nie robienie dostają krocie i boją się odejsc bo co beda robić ,obsluga programu banalna, z kazdym dniem jest gorzej

Legia

Pytanie do pracowników, co u was robi się ze zuzytymi oponami? Tez szefuncio każe się pozbywać na własny koszt? U nas jakiś henio podjeżdża starym manem i za kilka flaszek zabiera wszystko w siną dal a w którymś lesie pewnie rośnie hałda opon. Taka wielka firma a nawet nie ma zagospodarowania odpadami. Normalnie temat dla uwagi. Haha

Szymek
@Legia

Wszędzie to samo, tak jak piszesz wielka firma, a szeryf ciśnie KO, KO cisną handlowców i masz szukać gdzie utylizowac opony... A to paintball, a to rolnicy do duszenia kiszoni, a to może ktoś na opał weźmie. Paranoja powinni się Wiszczukowi do tyłka za to dobrać. Jeszcze jakieś śmieszne limity min. 10 opon na tydzień na jednego gdzie wywieźć, a później pakują Cię w Transita na którego też jest składka jak coś się popsuje i jedziesz po godzinach..

radomiak
@Legia

u nas to samo,nikt z tym sobie nie radzi,pan szef przede wszystkim,tylko na reklamacjach umie zarobic

ULIK

Normalna firma , może nie wszystko jest idealnie ale nie przesadzajmy!!

Beata
@ULIK

Mówisz to z perspektywy osoby pracującej w OPOLTRANS? Jeśli tak to co możesz napisać na poparcie tego, że firma ta jest normalna. Na co mogą liczyć osoby w niej zatrudnione? Będę wdzięczna jeśli bardziej rozwiniesz temat.

Polak
@ULIK

Nikt normalny w opoltransie nie pracuje chyba że jest MEGA chytry albo MEGA głupi. Zbieranina pachołow i przegranych życiowo ludzi.

Były Pracownik

Pracując w Opoltrans problemem nie była konkurencja tylko sam JW. Zabija handel pomysłami, myśli ze każdy chce go oszukać, ze wszyscy kombinują.

@Były Pracownik

Sam (usunięte przez administratora) pracowników na wypłatach to i mysli ze inni oszukuja proste ,towar cienki jak najtaniej kupic drogo sprzedać ,reklamacji nie uznać ,jw najmądrzejszy i wszechwiedzący,Janusz wie najlepiej

Magazynier

-przedstawienie się -zapytania do mojego cv (szkoły, doświadczenie w pracy itp.) -cel w życiu (co pan chce robić za np. 5 lat? dalej magazynier? - lol ofc nie....) -przedstawienie pracy i nieszczęsnych godzin ahhh te 12h pracy od pon do pią great -ile chce zarabiać (ofc skromnie się mówi) powiedzmy, że na osobą jaką jestem i to była 1 praca kwota była git, no może bym się zdziwił gdyby byłą za mała a tyle godzin..

Cel w życiu, co wiem o częściach (nic XD no niestety), ile mamony chcesz?, jaki dojazd, nic o wózkach widłowych co ciekawe przeca idę na magazyniera Oo, Ogólnie mały obóz pracy, i ten nieszczęsna działalność gospodarcza, dzięki której możesz pracować non-stop... No ale dla osoby bez doświadczenia dobra praca, która da jednak trochę tej mamony - niestety nie mogę napisać ile, bo pewnie zabronione.

Kamilo

Witam Brak weryfikacij i checi spotkania z wulakanizatorem, kierwnikiem oddziały brak dokumentacji techniczej świadczyc może o chęci do dania negatywnej opinii. Prosimy o podanie dokumetacji z uszkodzeń zdjęć tresci wszytkich dowodów do których mogli byśmy się odnieść. Oczernianie profesjonalisty w swojej pracy bez dowodów jest słabe...

pan kółko
@Kamilo

Widac ze pisał to wulkanizator hahah.

Xxx

Oddział w Lublinie. Zepsuł mi aluminiową felge od naczepy podczas montażu opon. Ewidentnie za mocno scisneli w szczęka aż pogieli. Kierownik wykreca się nie odbiera tel jak już wie o chodzi i nic z tym nie chce zrobić niepoważne firma. Nie polecm

Kierownik
@Xxx

Bzdura. Koło zakładane na piastę nieumiejętnie przy pomocy rurki, bądź innego "profesjonalnego" narzędzia, zapraszałem do oddziału żeby udowodnić, że nasza maszyna nie jest w stanie tak uszkodzić felgi, co potwierdza ilość zadowolonych klientów i ilość zamontowanych opon. Nie odbieranie telefonów i wykręcanie się ??? Panie (usunięte przez administratora) zapraszam jeszcze raz na smaczną kawę i pokaże montażownice a Pan pokaże jak można przy jej pomocy tak uszkodzić felgę.

Klient
@Kierownik

Mnie z Kielcach zepsuli stopkę przy oponie ,przyszczypali i uciekalo powietrze ale kierownik dał gratisa i było po temacie ,roszczeń nie wnosiłem

Trans bet
@Xxx

Nawet nie maja nakładek na szczęki do alufelg ,ja odradzam wyleczyłem sie z ich usług i czesci

AluFelgaHaHaHa

Jestem częstym klientem Opoltransu, jestem bardzo zadowolony z usług, obsługa zawsze miła i pomocna. Wulkanizator zawsze bardzo sympatyczny, a dodatkowo wiedzę ma taką, że chylić czoła, zawsze pomocny, zawsze podpowiada, a nawet wychyla się poza kryteria sowich obowiązków. Polecam każdemu, a ostatnia opinia z aluminiową felgą? Chyba żart, nigdy w życiu nie słyszałem żadnej złej opinii o nim, poza tym widziałem wiele razy jego prace i możliwość zaciśnięcia za mocno w szczęki jest niemożliwa :) dlatego pozdrawiam Pana, który bardzo chciałby oczernić ludzi z potencjałem. Pozdrawiam i polecam każdemu! Moje sugestie dla OPOLTRANS: Bądźcie tacy jacy jestescie :) Lubię atmosferę w OPOLTRANS za: Obsluga, Panowie zawsze mili, pomocni, zawsze z uśmiechem :)

Kie

Kiekkapa na kierownika !!!!

Wianek3333

Jak wygląda praca kasjerki? Obowiązki, zarobki, warto aplikować?

Były pracownik.

Generalnie króciótko. Omijać szerokim łukiem jako pracownik i jako klient. Totalne dno!!! Moje sugestie dla OPOLTRANS: Leczenie psychiatryczne właściciela. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować ludzi.

Jezuita
@Były pracownik.

Człowieku. Jaki to pracodawca skoro tam nie ma umowy o prace??!! Te forum nie ma sensu i zasadności. Oni zalecają obsługę a nie zatrudniają ludzi. Zakładasz firmę (lub ją masz) i świadczysz usługę. Nic wiecej. Ja sprzedawałem części i co do grosza dostawałem umówioną prowizję. Wiedziałem na co się godzę. I raz było normalnie a raz (usunięte przez administratora) duzo. I co? Dostałem normalnie mimo ze ponad 10tys netto. I to Was wszystkich boli. Dziś pracuję na umowę o pracę i moze mam wiwcej czasu wolnego ale połowy tego noe zarobię i trochę żałuję. Niech admin otworzy forum dla pracownikow czyli biurowych w centrali i kasjerek. Bo tu nie bylo innych pracownikow. Przynajmniej za moich czasów.

@Jezuita

Tez miałem mieć umowę o prace a po okresie próbnym kierownik powiedział ze działalność pod pretekstem mega zarobków i tyraniem po 12h dziennie tzw zeby byc dyspozycyjnym.odradzam

Kaftan
@Były pracownik.

Leczenie najlepiej w zamkniętym ośrodku.... JW wie wszystko najlepiej: jak handlować, jak obsłużyć magazyn, co zrobić z kasjerkami, co z reklamacjami, jak rekrutować itd. Taki mega teoretyk jednodniowy mistrz. Jego pycha na początku zadziwia ale z czasem pozostaje litość i współczucie...

@Były

Dokładnie tak było, działalności albo wypad i praca po 12 godz 2,3 razy w tygodniu

robo1

firma ok.dl chcących pracować,zarobki nie sa zle

Agnieszka

@anonymous, widzę, że masz inne zdanie na temat pracy w firmie OPOLTRANS, więc chętnie poznam, więcej szczegółów, jeżeli chodzi o to miejsce pracy. Możesz napisać, jak dokładnie wyglądają zarobki na poszczególnych stanowiskach? Osoby młode bez doświadczenia zawodowego mają szansę, aby otrzymać szansę pracy w tej firmie?

Wesoły

Guten tag. Melduję się do raportu. Nie mam czasu pisać bo zapisałem się na kurs "język niemiecki w polu". Jest coraz gorzej. Co mnie pokusiło żeby zostać HW? Na magazynie pyłem szyszką, miałem lajt, dało się zarobić na boku. Fv też się zgadzała, nie robiłem nic a miałem prawie tyle co kierownik oddziału + bonusy. Było wesoło. Odkąd zostałem niby handlowcem jeszcze nigdy nie zrobiłem limitu a już niedługo rok minie.... Ale się nie przejmuje bo tylko 2 osoby na oddziale robią limit ;-) cała reszta po naście tyś. Ale podobno jest coraz lepiej. Walec robi co chce i jak chce, mi każe siedzieć na dyżurach jak sam w ostatnim miesiącu może raz był, to samo godziny pracy, przychodzi na 9 wychodzi o 16 a pisze 7-18. Nie robi nic tylko raport pisze i śmieje się z Fioną. Jest coraz grubszy, ledwo mieści się w fotelu. Ale mi to loto jak coś to pakuje się i jadę na kalafiory, szparagi i cebulę do Niemiec..... Auf wiedersehen Walec.

porucznik Pneumat
@Wesoły

A ja za to skorzystałem. Jestem kierownikiem magazynku, mam lajt i w d...pie wszystko. Jak magazynierzy se bimbają, to postraszę chińską syrenką milicyjną z mojego kosmicznego Harleya. Z nudów dreptam sobie tu i tam razem z moim białym kubeczkiem zawierającym pyszną zupkę chińską lub szóstą w tym dniu kawę jak się bardzo nudzę. Dreptam sobie do kasy, gdzie bajerze kierowniczkę kasy, która bardzo lubi moje żarciki. Potem po 15 godzince wyskoczę se po dziecko i wracam na ten magazynek lub zostaję w moim słodkim domku. Tak zlatuje mi 12 godzin ciężkiej pracy na tym magazynku, a sałatkę na koniec miesiąca zbirom jak przeciętny urzędnik państwowy. Muszę tylko lepiej zmotywować mego pachoła, który za dużo ostatnio zjada chińskich kanapek, jak ma tylko wolny czas... Ot taki mój nieszczęsny los...

Miś jogi
@Wesoły

Wesoły co tak zamilkies?pracujesz jeszcze czy wyjechałeś na szparagi?jak tam walec mieści sie jeszcze w fotelu i dalej pisze raporty cały tydzień i fiona ,dalej sielanka kebsy,placki z niedzieli i dwa słoiki herbaty?

wesoły 2

Kumaci mieli dosyć bzdurnych opisów klienta, pisania kolorowymi kredkami, nowego kierownika regionalnego, który nie ma żadnego pojęcia o częściach tylko potrafi sprawdzić ilość wykonanych ofert. A oferty trafiają do pieca lub na fikcyjne meile, których nikt nie czyta. Co do kumatych to mają się dobrze, wręcz wspaniale. Działają w konkurencji i robią swoje, w końcu czują się jak prawdziwi handlowcy, a nie jak sprzedawcy w biedronce.

cukiernik nie piekarz
@wesoły 2

hahahahahahah najwiekszym osiągnięciem byłego kierownika było zaj....100 jajek i wiadra marmolady z cukierni w której pracował..

Lotnik
@cukiernik nie piekarz

Jak tam sie ma cukiernik nie piekarz z Kielc?juz dawno o nim nie slyszalem,gdzie sie teraz podziewa?

Agnieszka

@Zdziwiony, skąd masz informację o takim poziomie wynagrodzeń osób, które pracują na magazynie w firmie OPOLTRANS? Są to informacje z zaufanego i potwierdzonego źródła? @Rekrutacja, każdego miesiąca firma OPOLTRANS ucina pracownikom wynagrodzenie na podstawie opisanych przez Ciebie sytuacji? Rzeczywiście tak dokładnie to wygląda?

@Agnieszka

Tak dokładnie tyle maja a nawet wiecej,mnie sie pozbyli bo Za dużo mówiłem i byłem nie wygodny,kierownik grzywka i pupile nic nie robili, siedzieli na tel pol dnia ,jeździli na obiadki,śniadanka do makro(do tej pory ich widze jak przejeżdżam kolo makro) i wypłatę mieli,na szczescie teraz se latam zestawem i mam ich w d.nie musze na nich patrzeć i mam spokój

Zdziwiony

Jakim cudem ludzie na magazynie zarabiają po 4 tysiące na rękę?

sir_ryszard
@Zdziwiony

To wymusza rynek pracy oraz miejscowość Warszawa. W dobie tzw. bumu hossy gospodarczej kandydata nie znajdziesz za np. 2000 zł. Pamiętaj nie zrobisz z pracownika zadowolonego, zaangażowanego w firmę, jeżeli nie zapewnisz mu odpowiednich warunków i tego pracodawcy powinni się trzymać. Słyszałem o=różne rzeczy jak np. o kierowniku produkcji dla którego 10 tys zł netto to mało, co prawda ma dom i dla Ciebie jest to np. życie nieosiągalne, ale on mówi, że klepie biedę bo nie stać go na nowego Forda Mondeo za 120 tyś zł., gdzie wokół jego domku wszyscy wożą się autami za 200 tyś.zł.

Agnieszka

@Rekrutacja, ciekawi mnie, czy firma OPOLTRANS w jakiś sposób motywuje swoich pracowników do bardziej wydajnej pracy? Jest jakiś system motywacyjny, który działa w tej firmie? Interesuje mnie również, czy przy tak dużej rotacji pracowników firma jest stabilna pod względem zatrudnienia? Opisz, jak to wygląda.

Rekrutacja
@Agnieszka

Tak motywuje 20-tego,minus 500,1000 za różne fanaberie ,np za nie dyspozycyjność tzn mniejsza liczba godz niż 220,a to za zwroty od klientow ,a to za brak opisu,brak pisania kolorowymi kretkami co miesiąc za cos,opoltrans sam nie zwalnia ludzie sami odchodzą

Majster

Czołem to jak w tych Kielcach? Bo chcem robić ale żeśta mnie nastraszyły że kierownikiem mnie zrobio jak sie bede starał.... no nie chcę bo kierownik w każdym kołchozie to za karę jest, to takie oddziałowe ucho prezesa A ja grypsowałem przecie i do wychowka żem sie nie pucował. Podrzucił by ktoś bajerke bo na nowe szkiełko nie mam A zima idzie i muszę jakoś przykitrac sałaty.

Agnieszka

@Gosia, na treść dodawanych opinii przez użytkowników, którzy przeglądają forum, nikt nie ma wpływu, ponieważ każdy sam decyduje, jak oceni swoje doświadczenia związane z pracą w firmie OPOLTRANS. @Rejrutacja, wiesz może, czym spowodowane jest to, że do pracy w firmie OPOLTRANS ciągle poszukiwani są pracownicy? @Naiwny kandydat, chciałabym, abyś rozwinął to, co napisałeś na temat warunków pracy w tej firmie. Dlaczego tak drastycznie oceniasz to miejsce pracy? Możesz to uzasadnić, aby rozwiać wszelkie wątpliwości z tym związane? @Pseudonim., rozumiem Twoje rozżalenie, ale nie wolno jest obrażać osób związanych z pracą w firmie OPOLTRANS. Zapoznaj się z regulaminem forum przed dodawaniem kolejnych wpisów https://www.gowork.pl/regulamin

Rekrutacja
@Agnieszka

Ciągle ogłoszenia na stanowiska spowodowane jest tym że nikt niechce pracować w takiej firmie po 230h,bycie poniższym, traktowany jak zło konieczne, na magazynie centralnym nie ma kto pracować,w oddziałach też, ludzie mają rodziny itp, gdzie jakiś odpoczynek pracując 6 dni w tyg??? To ludzie tworzą firmę, zespół i napędzają machine w/g niego sam zbudował!!! A może dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu ludzi? W skrucie brak szacunku do pracownika! A ci "wierni oddani" zmian się boją, a kto się strat boi ten zysków nie ogląda, życzę powodzenia tym którzy pracuja, cierpliwości i nerwów że stali!

Majster

Czołem. Chce iść do roboty do Kielc. Ale sie waham bo ludzie mówia ze to kolchoz. Może ktoś mi doradzi czy warto? Doświadczenie mam, robiłem ma pks to myki się zna.

Blada twarz
@Majster

Idź i sie zatrudnij a sie dowiesz,napewno cie przyjmia skoro znasz te myki

Pojemna
@Majster

Myki znasz dasz sobie radę. Może nawet kierownikiem zostaniesz. Masz predyspozycje. To praca dla Ciebie. A twoje doświadczenie w PKS jest bezcenne. Znam takich co pracowali w PKS i zostali prezesami.

Wesoły
@Majster

No idź idź wygryziesz kierownika walca i ty będziesz pił herbatę ze słoika i jadł placki z niedzieli koordynatorki i kasierek hehe a i pisał raport cały tydzień

Naiwny kandydat
@Majster

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane. Brakuje tu tylko czworaków żeby poczuć się w 100% jak parobek folwarczny. Chłop panszczyzniany miał więcej przywilejów i swobód niż handlowiec na własnej działalności.....

Zostaw merytoryczną opinię o OPOLTRANS - Warszawa

• Jak się pracuje w OPOLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy OPOLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPOLTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPOLTRANS?

Kandydaci do pracy w OPOLTRANS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPOLTRANS