Opinie o OPOLTRANS w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OPOLTRANS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OPOLTRANS o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPOLTRANS w Warszawa

Jak jest z pakietem medycznym w OPOLTRANS? Można dołączyć rodzinę?

Eh

Tak i sąsiadów...

Z czym?!?! Jestes na działalności, więc jaki pakiet ??? Nawet jak pojdziesz na l4 to kalkulator, który liczy wypłatę za każdy dzień Twojej nieobecności i kołchozie obejmuje 400 zł!!!! Na L4 czlowieku! A Ty o pakiet pytasz ;) jeszcze teraz ten(usunięte przez administratora) zmusza ludzi do szczepień ( mam zdj maila)

Potwierdzam. A w święta pisał maila że mamy się nie spotykać z rodziną. MiSzcz

Alf

Jak to mozna zakazać spotkania z rodzina ??

Kierownik Kielce

Macie już akceptację Szefa na wyjazdy na święta do rodziny? Bo wysłałem wniosek tydzień temu i jeszcze nie mam odpowiedzi.

Rudy

A w tym roku możecie sie widzieć z rodzina czy tez zakazal?

Kaktus
@Kierownik Kielce

To jeszcze poczekasz. Ja czekałem 3 miesiące na akceptację na wymianę klocków mega za 15 zł i się doczekałem ale dopiero jak się przyznałem że to moja wina że zajezdzam samochody, że klocki wytrzymały tylko 50 tyś km. W ramach akceptacji na wymianę otrzymałem też mandat od szefa 500 zł. Szef nas kocha i wychowuje jak ojciec. Teraz już wiem że następnym razem nie zapytam czy mogę tylko wyjmę portfel i zapłacę sam za wymianę i to jeszcze w tajemnicy przed szefem i takim to sposobem robimy 200 tyś na klockach mega

Klocki
@Kaktus

Dobre podejście,tak własnie uczy JW żebyś mu gitary nie zawracał tylko sam sobie kupił

Loczek

Witam szanowne grono Praca na handlowca mobilnego w Markach jak wygląda chodzi mi o realne zarobki atmosferę i czy faktycznie jest tak dużo klientów

@Loczek

Prawdopodobnie wszystko co uslyszales na rozmowie to ściema abys tylko przyszedł, bo od dłuższego czasu nie mogą tam znaleźć nikogo do pracy, pracuje 3 ludzi na sklepie a za moich czasów było nas siedmiu plus kierownik którego teraz nie ma. Brak szkolen, brak narzędzi do pozyskiwania klientów, atmosfera (usunięte przez administratora) szef (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) łasy na każdą twoją złotówkę "netto", brak k... czegokolwiek nawet samochod dostaniesz rozj... ze strach tym jechać, a jak coś się popsuje to Ty za to zapłacisz ze swojej pensji. Jezeli nie pracowałeś w branży to sobie nie poradzisz.

Loczek
@Były

Dzięki za odpowiedź no zobaczymy co to będzie ja jestem z tych co co myślą to powiedzą a ostatnia awantura w poprzedniej firmie z prezesem skończyła się sprawa w sądzie pacy i wygrałem więc nie straszna mi głupota szefa ew dostanie pocisk i zakończymy współpracę hehe

@Loczek

Do sądu pracy to możesz sobie iść jak jesteś na etacie, w opoltransie jestes działaczem i mówiąc kolokwialnie będziesz mógł mu naskoczyc, umowa jest tak skonstruowana ze jak zaczniesz skakać to zwolni Cie jednym e-mailem i zaplaci tylko podstawę ktora starczy Ci na podatki i ewentualnie waciki xd, nie mówiąc o tym że umowa ktora podpiszesz nigdy do Ciebie nie wróci więc nawet nie będziesz miał z czym do tego sądu pójść :) JW to cwany lis. Powodzenia, ja na szczęście mam to juz za sobą :)

Nikt
@Były

Jest patent pewien. Zamykam działalność z ostatnim dniem miesiąca i pracujesz jeszcze do końca następnego on wtedy Ci wypłaci całość nie będziesz płacił zusu za ten miesiąc i całuje cie w pompkę grubas(usunięte przez administratora)

Ha ha ha

W skrócie, dziadtrans, kiedyś tam pracowałem. To co się tam dzieje to pogrom, oprócz obsługi i rozwozu to zestawienia, dzwonienie, obsługa na miejscu. Przychodzi 20 okazuje się że zarobisz 4 tysie za 250h (usunięte przez administratora) Jego Wysokość musi zmądrzeć bo w końcu ktoś go zgłosi i się skończy wyzysk a co do opon to ochrona środowiska z miłą chęcią się tym zajmie

Nikt
@Ha ha ha

Od rana do wieczora

Jarek

Gdy ktoś myśli poważnie o rozwoju, gdy ktoś ma rodzinę na utrzymaniu lub jest średnio inteligentnym człowiekiem powinien się trzy razy zastanowić co robi. Jeżeli jesteś zwyczajnie głupim człowiekiem, lubisz być wykorzystywany, poniżany praca w tej firmie jest dla Ciebie.

robo
@Jarek

Strzał w dziesiątkę...

Magazynier

-przedstawienie się -zapytania do mojego cv (szkoły, doświadczenie w pracy itp.) -cel w życiu (co pan chce robić za np. 5 lat? dalej magazynier? - lol ofc nie....) -przedstawienie pracy i nieszczęsnych godzin ahhh te 12h pracy od pon do pią great -ile chce zarabiać (ofc skromnie się mówi) powiedzmy, że na osobą jaką jestem i to była 1 praca kwota była git, no może bym się zdziwił gdyby byłą za mała a tyle godzin..

Cel w życiu, co wiem o częściach (nic XD no niestety), ile mamony chcesz?, jaki dojazd, nic o wózkach widłowych co ciekawe przeca idę na magazyniera Oo, Ogólnie mały obóz pracy, i ten nieszczęsna działalność gospodarcza, dzięki której możesz pracować non-stop... No ale dla osoby bez doświadczenia dobra praca, która da jednak trochę tej mamony - niestety nie mogę napisać ile, bo pewnie zabronione.

Ryczałt

Czy w zwiazku z Nowym Ladem Szef doplaca Wam do ZUS, czy macie mozliwosc przejścia np.na ryczalt? Jesli tak to jakie pkd i ile %?

Czy w OPOLTRANS jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

RuDy

Tak skutecznie reagują zrzucając na pracownika problem obcinając mu za to wypłatę i twierdząc że dawno był już rozwiązany tylko nie stosuje się zaleceń wszechwiedzącego , w każdym bądź razie wina za wszystko jest zawsze po stronie pracownika i jego lenistwa

Dutusek
@RuDy

Jakim jestes pracownikiem? Wplate masz czy fakture wystawiasz? Podpisales umowe o prace? Czy napisales podanie ze bardzo prosisz o mozljwosc swiadczenia uslug na wlasnej dzialalnosci gospodarczej? Odpisz szczerze cwaniaczku...

Radom

Słyszałem ze kolejne zwolnienia ?tym razem ponoc w Radomiu się chłopaki zwolniły i poszły do nowej konkurencji

Januszek
@Radom

Zostało tylko dwóch z ośmiu. Nie wyrabiają się z robotą. Ale tak już jest jak się nie dba o ludzi. Konkurencja nie spi. Szkoda bo fajna ekipa byla. Jeżeli jw nie zmiani podejścia do ludzi to opolszajs całkowicie się rozleci.

klient
@Januszek

a prawda to, że dyrektor generalny z Radomia robił z kierownikiem oddziału Kielce czy Lublin jakieś przekręty na częściach ??????

Januszek
@klient

A tego to nie wiem. Ale który kierownik? Podobno ostatnio jw był na wizytacji w Radomiu. Więc zobaczymy co będzie dalej. Raczej nie zmieni swojego podejścia do klienta i pracowników.

Kudłaty
@klient

Ten z Radomia to cienki bolek co najwyżej płyn sobie wezmie z resztą gdzie pójdzie za taką kasę jak ma o z tak obszerna wiedza :-)za to ten z Kielc pełen podziw za wyczyny

Absolutnie nie . Szef ma swoją wizje biznesu i niewidzi problemu

piterpol

Niedługo myślę że podzielę się na forum przekrętami jakie robi opoltrans a mam ich sporo . Czekam tylko na sygnał i myślę że zainteresuje to bardzo dużo klientów . To będą niprzyjemne żeczy ale wszystko zależy od sytuacji . WREDNE PRZEKRĘTY

@piterpol

Chętnie poczytam. Możesz zdradzić rąbka tajemnicy ? panniezadowolony321@gmail.com

@piterpol

Owszem. Również mam tego troche!

Reklamacja
@piterpol

A daja jeszcze adblue za darmo w ramach rekompensaty za nieuznana reklamacje ?

Przekręt

Janusz daj spokój . Lepiej będziesz spać i kadra ci się nie uszczupli.

Rekrut

Witam. Tak mi się wydaje, że firma szuka do współpracy trochę (usunięte przez administratora) Jeżeli masz wysokie kompetencje, pewnie wyższe od osoby rekrutującej szybko zorientujesz się, że praca w harakrerze handlowca to ściema. W pięknej formie B2B ubrali zakres pracy i płacy. To nawet nie wychodzi najniższa krajowa. No i ilość godzin pracy. Dla mnie osobiście, to zwykła manipulacja. Kto ma trochę rozumu szybko puknie się w głowę i podziękuje. Osobiście firma pokazała prawdziwe oblicze. Bieda aż piszczy. Pewnie wszystko na kredyt

@Rekrut

Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Problemem firmy nie są pieniądze ( właściciel jest w pierwszej setce najbogatszych ludzi w kraju.) Problemem jest to że jest sknera naciągaczem (usunięte przez administratora)i cwaniakiem w jednej osobie.

szkoda słów

odradzam prace w oddziale Marki na stanowisku handlowca jest to porażka omijać z daleka pisze poważnie

Sławomir
@szkoda słów

Dlaczego tak uważasz? Fajnie, że podzieliłeś się tym wpisem, ale może jednak uzasadnisz dlaczego nie polecasz pracy w OPOLTRANS? Co musiałoby się Twoim zdaniem zmienić abyś mógł lepiej ocenić firmę?

Marecki
@szkoda słów

Możesz trochę więcej informacji. Bo właśnie idę tam na rozmowę

Nie moge z nim

Weźcie tego kierownika z Kielc bo juz z nim nie moge!

Walec
@Nie moge z nim

Jak tam gruby walec?mieści się już w fotelu?nie ma fiony to i nie ma kto go dokarmiać, i grill się skończył,szkoda bo to dobra kobieta była

Opał

Ziemne noce, chłodne dni a jak u was temperatura na oddziale? Akceptacja na kox już była czy tradycyjnie wpierw trzeba zarobić na to aby było ciepło ????

JanuszZLODZIEJ
@Opał

Proste! Nie mówi się klientom, że juz nie trzeba zostawiać kaucji akumulatorów, na złom i już jest na opał albo np na klocki do januszkowego Forda bo napisze jak jeździcie patalachy nie akceptuje i trzeba klocki kupić za swoje hahha

Jak długo trwa proces awansu w OPOLTRANS?

tata

ja czekałem 15 lat az sie zwolniłem

Mariusz

Jak to nie uznają reklamacji?

Vito

Handlują cienkim towarem a potem nie uznają reklamacji -odradzam zakup częsci w opoltransie Moje sugestie dla OPOLTRANS: 6 miesięcy czekam na reklamację - masakra Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wywiązywać się z umowy i nie oszukiwać

Klient
@Vito

Popieram a poza w oddziale w Kielcach na dziale sprzedaży pracuje jeden handlowiec który chyba nie wie co znaczy kultura i higiena osobista,odstrasza ludzi swoim wyglądem ,zapachem i cwaniactwem ,konsumuje jedzenie przy klientach brudnymi rękoma ,do tego podbija ceny (mnie podbił na oponach Kelly i zaworze ,osuszacza gdzie zawór kosztował koło 200zl a sprzedał jako tańsza linia wabco za ponad 500zl uważajcie na niego)ale dzięki nie uznanej reklamacji i panu Cwaniakowi zmieniłem dostawce na martex i Skuba i problemy zniknęły .polecam chłopaki doświadczone i tez robia dobre ceny a jakość towaru jest nie do porównania

Zatwardzenie
@Klient

Całą blachę placka chciał kupić od szefowej to musiał zarobić

Blacha
@Zatwardzenie

Wlasnie ,gdzie sie podziała ta fiona od placków i herbaty w słoiku ??

Wesoły
@Blacha

Magazyniery mówią że zatwardzenie miała po makowcu. Taki miała blok że pół roku na zwolnieniu była. Zyczliwi mówią że dalej gniecie ciasto ale już w innej piekarni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w OPOLTRANS?

Były

Bardzo złe, nie mówię tutaj o kierwownikach z oddziału bo to tylko pionki w rękach jw. Pochwały nigdy nie dostaniesz, Lecz mnóstwo zły słów. Pracujesz 220h i nigdy nie wiesz ile zarobisz, pewne jest to że pensje może uciąć. Socjal zerowy, samochody naprawiasz na swój koszt, komputery to złom, płacisz za wszystko co zginie lub zostanie uszkodzone. I ta nieszczesna działalność na której nic Ci się nie należy.

Rebus

Wszystko i ba temat 100 % prawdy potwierdzam tak jest

Tbtopoltrans

Opinie sa negatywne bo większość osób traktuje Opoltrans jak miejsce pracy, a Opoltrans jest to firma która daje możliwość współpracy mniej więcej na zasadach franczyzy. Dla zobrazowania: jeżeli chcesz otworzyć McDonald's możesz, ale musisz spełnić wszystkie dość szczegółowe wymagania a i prowadząc go musisz robić tak jak chce i wymaga od ciebie McDonald's. Tutaj jest tak samo, masz towar, logo, przydzielony rejon i procedury w jaki sposób obsługiwać klientów czy to z poziomu magazynu, czy przez działy handlowe. Dla przedsiębiorczych polecam !!!

wąski
@Tbtopoltrans

a jak mają traktować?a no fakt opoltrans jest jak matka a jw jak ojciec....

Ignacy
@Tbtopoltrans

dla przedsiebiorczych hehee jasiu was wyskubie do ostatniego wlosa i oczywiscie powie jak to wspaniale jest w jego dziurze zimnej, goracej w lecie za wszystko plaicisz jak zepsujesz. proponuje omijac ta firme szerokim lukiem i jeszcze troszke dalej. ktos chce sprubowac ma prawo tylko zeby nie bylo polak madry po szkodzie a tak napewno bedzie. wszyscy najlepsi juz odeszli.

Wariacik

Dobra firma tylko ludzie to kurwy ???? Zarobki 4500-7000 zależy od stanowiska. Wiec nie ma co narzekać na dobrą sprawę. Od 200 do 220h miesięcznie. Tyle w temacie.

Szerszej
@Wariacik

Uważasz ze 220 za 4000 netto to ok jeśli z tego zapłacisz zus i podatek i uzerasz się z tym mongolem masz iq widzę bliskie zeru pewnie pracujesz jako magazynier z jednym się zgodzę że ludzie to ..... I ten jegomość upadiony

@Wariacik

Do 7000 ? Przecież handlowcy sa rozliczani % od sprzedaży. Nie ma górnej granicy zarobkowej.

Ignacy
@Wariacik

pewnie jasiu to pisal jak jego firma jest świetna i oczywiscie zgadzam sie z poprzednikami ten buc nie ma szacunku dla nikogo, obcina na wszystkim placisz za nagrody z punktomanii (usunięte przez administratora)Zreszta wystarczy popatrzyc na buzki ile jest zadowoloych ile smutnych wiec to juz jest jakas odpowiedz. nigdy wiecej tego (usunięte przez administratora)

mixx

Pracował ktoś jako magazynier w Wolnicy i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Włodarczyk
@mixx

Szukaj innej pracy moja dobra rada

Czy mają jakieś dodatki dodatki socjalne?

Szerszej
@Tomek

Tak są oczywiście dodatki ale od Ciebie i Was dla tego czegos w brzeziu on dostaje największy socjal za wasze już dawno powinna się tym zająć inspekcja pracy. Ta firma to jakaś kpina na rynku i radzę omijać szerokim łukiem i szukać coś normalnego kto szanuje pracownika.

Rozliczanie Spedycji

Witajcie, jak tam wasze spedycję ? Macie na oddziałach ? Kolejny świetny pomysł jw jak ograbić pracownika z pieniędzy. W praktyce koszty spedycji są odliczane z twojego zysku, później obliczane wynagrodzenie. Ciekaw też jestem czy macie nowe zasady rozliczeń ? Nie jest już 20%z zysków tylko ok17. Żadnej informacji oczywiście nie było o zmianach warunków prowizji. Chętnie poczytam opinie jak to wyglada

Zostaw merytoryczną opinię o OPOLTRANS - Warszawa

• Jak się pracuje w OPOLTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy OPOLTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPOLTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OPOLTRANS?

Kandydaci do pracy w OPOLTRANS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OPOLTRANS