FILTROMEX

Rybnik

Opinie o FILTROMEX

Margas 2009-03-27 19:29
Słowa kojarzące się z FILTROMEX (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .Rozwojowa firma,nie wyczerpująca
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .Mili
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 700 zł
Najbardziej podobało mi się w FILTROMEX:Atmosfera zespołowa
Najbardziej nie podobało mi się w FILTROMEX:
nick 2017-05-26 12:21
Co jakiś czas szukają tam do działu zakupów i sprzedaży. Może ktoś napisać skąd taka rotacja?
qwertyyy 2017-06-26 20:30
Bo zatrudniają ciągle młode kobiety, które zachodzą w ciążę i tak w kółko macieju. Słaba firma jeśli chodzi o zarobki. Nadgodzin prawie nie ma (tylko czerwiec i lipiec, bo 2 pierwsze tygodnie sierpnia to przymusowy urlop wszystkich pracowników i trzeba magazyn uzupełnić oraz wysłać wszystkie zamówienia przed urlopem) W lipcu często soboty ale też za ustaloną od szefa stawkę. Wypłacane nadgodziny 50% max 2h dziennie. O 100% w sobotę zapomnij! Praca luźna, dosyć ciepło na hali, atmosfera miła, na starej hali lekki grzyb na ścianach ale znośny, nowa hala super ale zimą zimna, a latem piekarnik. Na ręke na początku minimalna a po pół roku do 2 lat dźwigną do 300-500 brutto więcej niż minimalna i tak do końca aż czegoś nie poszukasz i się nie zwolnisz. Dobra praca dla emerytów i kobiet, które gdzieś pracują za minimalną. Połowa firmy to siostry, bracia, kuzynostwo, sąsiedzi, ktoś tam od kogoś od szefów itp, itd. więc trzeba uważać o czym i z kim się mówi, żeby nie zostać podkablowanym.
Zostaw swoją opinię o FILTROMEX - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FILTROMEX