Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Amia ,udziałowiec Bergen Group

Pracowałeś w firmie Amia ,udziałowiec Bergen Group i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
z - 2014-04-16 06:55:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie maja pracy
zdjecie uzytkownika
edne - 2015-12-20 02:38:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej, regularnie śledzę stronki branżowe i powiem szczerze to o bergen jest coraz mniej informacji. nie wiem czy oficjele zdają sobie z tego sprawę i czy będą coś w tym kierunku dalej robić.
zdjecie uzytkownika
uuu - 2016-04-29 13:56:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chyba troszkę bredzisz... jest o nich naprawdę sporo informacji w internecie. poza tym mają swoją stronę internetową, tam są wszystkie informacje niezbędne zamieszczone. jak się interesujesz norweskim przemysłem stoczniowym to znajdziesz tam przydatne info

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Amia ,udziałowiec Bergen Group!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amia ,udziałowiec Bergen Group

Twoj email:
Wiadomość: