Opinie o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie JUMAR Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JUMAR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUMAR Sp. z o.o. w Łęgajny

Krzysiek Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, auta są w stanie opłakanym, jazda nimi nie należy do bezpiecznych. Wypłaty marne, nieuzasadnione, nie wiesz ile zarobisz w następnym miesiącu oprócz tego że najniższą masz na papierze, premie rzucają jak im się podoba. Atmosfera mało przyjazna a godziny pracy bardzo długie, kilkadziesiąt punktów dziennie samo się nie rozwiezie. Jednym słowem WYZYSK CZŁOWIEKA.

Remik Nowy wpis

Czy faktycznie firmy już nie ma?

Jasna Nowy wpis
@Remik

Zmieniła się Na Ren łęgajny. Inny nip. Inni ludzie.

wolf Nowy wpis
@Remik

Nie już nie istnieje.Teraz jest to REN.Pod nazwą Jumar została Jumar Catering inny właściciel inny adres.

Dawno nikt z pracowników JUMAR Sp. z o.o. nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Olewać

Agnieszka, Jacek, Bożena ,Monika, Robert ,Ela, Biruta , Magda, Damian, Piotrek Może Wy coś napiszcie ... Byliście częścią tej firmy... Jak Wam teraz ??

Bożena
@Olewać

.....to byly czasy ???? pozdrawiam stara ekipę :-*

wolf

Taka firma jak Jumar Sp. z o.o nie istnieje od 2 lat i można by ten wątek usunąć.

Miro

Zawsze może zdarzyć się w firmie gorszy czas. Pewnie kwestia czasu i będzie tak jak było.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie JUMAR Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko POKOJOWA
Dominika

@Nic do dodania a możesz napisać, co dokładniej się zmieniło w firmie, że w Twojej ocenie aktualna sytuacja pracowników firmy jest dużo gorsza? O jakim złym traktowaniu pracowników mówisz dokładniej - czy mógłbyś przytoczyć kilka konkretnych informacji? To konkrety są najważniejsze z punktu widzenia osób, które nie mają żadnego doświadczenia z firmą i ciężko zrozumieć kontekst wypowiedzi.

Gregor

Czy jest jakiś powód, że rzadko tu zaglądacie?

Nic do dodania
@Gregor

Tak, ta firma to już historia. I to dobrze zapisana w pamięci ludzi którzy tu pracowali. Teraz jest ren. I niestety równia pochyla.. klienci nie mają wyboru w hurtowniach wiec biorą towar z przyzwyczajenia. Ale transport siada ... rotacja pracowników ... wszystko idzie ku pogorszeniu. I przedewszystkim traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) tu problem leży...

Robert

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Niestety idealnych firm nie i co niektórzy są niezadowoleni!

Niedługo to sam kierownik będzie pracował w tym (usunięte przez administratora) ze swoimi 2 ludźmi za tą wypłatę i ciężka prace w sezonie.

kaya

A miało być tak pięknie... Tyle obiecywał Przemuś Gał.... hahaha a tu : braki nawet w Hortexie, koniec rozdawania - ktoś się w końcu połapał i patrzy Gale na lepkie łapki. Nie radzi sobie i tyle. W PSSach miała być PETARDA a co jest? NIC. Cała ta hołota nierobów z Iglotexu, którzy przyszli do Jumaru nic nie robi i odcina tylko kupony aby przetrwać kolejny miesiąc. Wprowadzają straszną atmosferę. NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU. Kiedyś to tutaj była paka... Ale to już na pewno nie wróci.

haos
@kaya

Bo niestety nie wszystkie decyzje są dobre, czasem są złe.. Posłuchaj klientów.. Co im możesz powiedzieć? Przepraszam? Czemu jednak mam przepraszać ja? Czemu mam przepraszać za nie swoje błędy? Czemu złe decyzje niosące za sobą w konsekwencji utratę klientów na korzyść konkurencji-mają wpływać na mnie? Ja mam już dosyć... Co więcej... Klienci odchodzą bezpowrotnie bo jumaru już nie ma... Sentyment ich już nie zatrzyma

ester
@kaya

idź do negresko.tam jest normalnie

Hihi
@ester

Nie mają wolnych etatów.

Iza
@ester

Ostatnio to negresko jest bardziej widoczne... Samochody częściej widać.. Ciekawe..

TrykMyk
@Iza

Ruda ???

Dominika

@anonim nie rozumiem, dlaczego jest wtedy ucinana pensja? Chcesz powiedzieć, że po prostu wypłata jest taka sama jak się pracuje w nocy jak i w dzień tak? Musisz bardziej sprecyzować swoją wypowiedź na temat pracy w REN? Wtedy będzie zrozumiała dla wszystkich.

Jumar

Za Jumaru, ale Jumaru juz nie ma.... Jumar Nie istnieje!!! To jest teraz Ren... Ren.. To już nie Jumar. Ludzie Jumaru to inny temat. Ludzie Renu to ludzie korporacji... Tu się muszą cyfry zgadzac... Zgadzają się w marcu i jesteś liderem sprzedaży, dostajesz pochwały... Nagrodę... A w czerwcu juz cyferki uciekły i co??? I jesteś już poniżany, jesteś nikim...!!! Kierownik uśmiecha się do Ciebie, po ramieniu klepie, a notatkę pisze, ze to przez Ciebie.., że nie odwiedzasz klientów... I swojego stanowiska broni... To jest korporacja... Za czasów Jumaru jak miałeś spadki wsiadał z Tobą Przemek i Co uczciwie pomógł. Nie obgadal za plecami.... Nie napisał raportu... No może się trochę pochwalił... ;) .... Kiedyś to nie dziś.... Szkoda tej ekipy... Tych zgranych ludzi.. Co jeden za drugim obstał... Pozdrawiam z Tego miejsca wszystkich Tych którzy tam zostali i życzę Wam wszystkiego dobrego... A Tym co odeszli bądź zostali zwolnieni z winy chorego systemu napewno juz jest lepiej. I pamiętajcie... Klienci są klientami dobrego handlowca.... Nie firmy...

Niskie zarobki w sezonie... Co to ma byc? Nocki jak masz to i tak zarabiasz tyle co bys mial 1 zmiane od 6-14 bo ci premie utna. wiec gdzie tu sprawiedliwosc? Za jumaru bylo lepiej.

Dominika

@KOL ale czemu zwijać? Firma REN ma stronę internetową i nie wygląda to tak jakby miała się zwijać (http://www.renspj.pl/kontakt/warminsko-mazurskie/ren-olsztyn-dawniej-jumar/91/). Możesz powiedzieć skąd masz takie informacje? Bo to istotne, żeby na forum nie pojawiały się niepotwierdzone informacje.

IGLO

Zamykają GIżycko Hahah Brak już jakiej kolwiek konkurencji w tym regionie Iglotex Brawo!!!

Kol9m

Czy to prawda że powoli zwalniają spadachroniazy z iglotexu

Swój

Tę dwa nieroby mają w końcu kontrolę,może w końcu ktoś im pokaże że kasę się dostaje za robotę a nie za uklady

df

ja to jestem ciekaw czy na chwile obecną jest szansa na to żeby były jakies aktualne oferty pracy do nich do firmy? jak ktoś coś wie to niech tu napisze

Ale

Zwalnial za picie,a sam po pijaku rozwalił firmowy samochod

Ktos

Casting trwa:-) jak na hostessę na promocje w rastach :-P

@Ktos

Piszesz o tych degustacjiach które robiła córka P. Dyrektora G-kiego na "dos-i " ? Jak Aga i Monia robiły degustacje to jedną za to wywalił... ???!!! Podobno wspieranie konkurencji... To teraz Pan G. Konkurencję wspiera???

Gala

Słabe to forum pisanie o pierdolach .Czemu nikt nie piszę że czas tych pseudo kierowników sie kończy i że już niedługo ich wywala

Ootym
@Gala

Bo ich nie wywalą skutecznie zwalają winę na innych. Mam gdzies czy mnie znajdziecie z Ip... Powiem co mysle. Glupote zrobiliscie wywalając M.K. Chociaz jakby zobaczyla pasek od wyplaty w sezonie pewnie sama sie by zwolnila. Dalej plaćcie te nędzne grosze i oczekujcie zapiepszania od rana do nocy. Towar zamawia magazynier po sztuke na glowe i jest zarabiscie. Wielcy z nas rybiarze do 10- 10 bo inaczej nie sprzedamy..W piatek (usunięte przez administratora) o niczym. I wiecznie jeki czemu sprzedaz mala. Bo mala ...bo my tylko lody potrafimy sprzedac... I wiecznie zle... Mialy byc podwyzki.. Przypominamy Przemku...

Zostaw merytoryczną opinię o JUMAR Sp. z o.o. - Łęgajny

• Jak się pracuje w JUMAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JUMAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

JUMAR Sp. z o.o.