CENTERLINE

Poznań

Opinie o CENTERLINE

anonim1953@wp.pl 2011-06-16 12:40:39
Byłem na rozmowie w tej oto firmie i przybliżę pokrótce moje wrażenia. Pseudo firma ulokowana jest w Poznaniu na Junikowie na ul. Paczkowska 26. Mieści się w kamienicy. W skład zarządu firmy wchodzą 2 sekretary ok 27lat, i kieras ok 28lat. Byłem się dowiedzieć co to za stanowisko Kierowca - Przedstawiciel. Z tego co się dowiedziałem wynika iż zajmują się sprzedażą abonamentów tpsa i novum. Telefonicznie umawiają klientów na podpisanie umowy. Ja miałbym jechać z papierami i przywieźć je podpisane. Gdy klient się rozmyśli przez noc trzeba go nakłonić do "lepszego abonamentu". Podał że średnio 50% papierów przywozi się podpisane. Samochód byłby w moim zakresie i paliwo też. Za jedną podpisaną umowę jest określona kwota wg. mnie niska. Po więcej info możecie do mnie pisać na maila. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]
Kurier 2011-07-04 13:58:16
Po przeczytaniu wpisu wyżej przyznam się że obawiałem się pracy tutaj. Teraz mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Szef odpowiedzialny i stara się pomagać, plusem jest to że zawsze można się dogadać. Od strony kuriera mogę tylko pochwalić prace, pomagają jak mogą ukłądają trasy itd... Pieniążki też dobre :-) ja nie narzekam :-)
piecho 2011-09-18 20:09:48
Dzięki zaoszczędziłeś mi czasu i pieniędzy
aniaa 2011-12-13 20:14:28
witam, chciałabym dowiedzieć sie coś więcej o tej firmie, byłam na rozmowie i nie wiem czy zaufac temu co mówią? bo nie wywarli dobrego wrazenia, Pani która prowadziła rozmowe chyba nie wiedziała w czym rzecz i chyba pracuje od niedawna, dlatego mam mieszane uczucia i nie wiem czy warto tam pojsc, bo skromnie mowiac mam duże doświadczenie w tego typu firmach z wieloma sukcesami ale czy wnosząc cos w tą firme bedą efekty na koncie :)
anonimowa 2012-01-09 22:17:26
chyba sukcesy były słabe albo ich wogóle nie było skoro tak często zmieniałaś firmy.... albo to one wymieniały Ciebie....
Tomek 2016-04-22 13:39:24
Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jak firma CENTERLINE obecnie wygląda na rynku pracy, czy prowadzą rekrutację?
Zostaw swoją opinię o CENTERLINE - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTERLINE