Tesema lub tecopol

Wrocław

Opinie o Tesema lub tecopol

marius27 2010-10-21 21:27:36
czy ktoś kiedyś pracował w tej firmie- jaki jest pracodawca czy rzeczywiście rzetelny ?
byly pracownik 2013-07-14 14:16:00
Obiecuja złote góry,wykorzystuja młodych naiwnych.Ciezka praca za marne wirtualne pieniadze ktore nie wiadomo kiedy otrzymasz.Przewija sie tam sporo ludzi i nikt nie dostaje pracy na stałe.
klik 2014-05-29 10:20:03
najgorsza firma jaka tylko istnieje, szef szuka naiwnych ludzi nie wypłacają pieniedzy, oczekuja nie wiadomo czego nie polecam
benio 2014-08-18 12:41:42
Zdecydowanie odradzam pracę tam;płaca na umowie niższa niż zaproponowana ustnie.Nie dostajesz umowy w dniu rozpoczęcia pracy-nagminnie tak robią(nie pozwól sobie na to!Nie pracuj bez umowy-bo jak sie nie spodobasz pierwszego dnia lub w kolejnych dniach to będzie problem z zapłatą za ten czas.Beznadziejna atmosfera pracy-żenująco niska kultura osobista osoby pełniącej obowiązki,beznadziejne warunki lokalowe.
ja 2015-09-20 14:04:17
Odradzam, szef cham....problem z egzekwowaniem swoich pieniędzy....
Strata czasu...
Marek 2016-07-29 22:04:15
Witam wszystkich, którzy zawędrowali na forum dotyczące firmy Tecopol.

Szef firmy jest starszym człowiekiem. Dużo rzeczy go denerwuje i irytuje. Stosuje na pracownikach mobbing psychiczny krzycząc i wyżywając się za swoje problemy osobiste i zawodowe.
Siedziba firmy mieści się w starym budynku, bez klimatyzacji. Można odnieść wrażenie jakby się było w jakiejś szkole lub przychodni. Ściany nie pamiętają kiedy były ostatnio malowane. Nie mówiąc o wygryzionej wykładzinie.
Szef jest niesłowny. Obiecuje dużo, a nic z tego później nie realizuje. To dobry manipulator. Niestety nieuczciwy. Zeruje na ludziach. Wiele razy byłem świadkiem gróźb pod jego adresem osób, u których zalega z pieniędzmi.
Proponuje nie tracić czasu w tej firmie i szukać lepszego miejsca pracy
Zostaw swoją opinię o Tesema lub tecopol - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesema lub tecopol