Opinie o UNION TRANSPORT w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie UNION TRANSPORT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UNION TRANSPORT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNION TRANSPORT w Rusocin

Zbigniew Nowy wpis

Znalazłem na stronie firmy ogłoszenie, że szukają kierowców CE. Poza nazwą stanowiska jest tylko informacja, że poszukiwani ludzie z doświadczeniem. A jeśli ktoś dopiero zaczyna w tym fachu, też może aplikować? Czy taki kandydat od razu jest skreślony? Może ktoś aplikował i do kogoś się odezwali :)

@ Nowy wpis

masowe ogloszenia pracuj olx (usunięte przez administratora) lowcy baranow na umowach na najnizszej krajowej i reszta na gębę osoby z niepelnosprawnosci wykluczeni z procesów rekrutacji na stanowiska pracy mimo umiejetnosci

P.8

Zwykłe (usunięte przez administratora) wielki prezes haha co boi się rozmawiać z pracownikami i wysyła swoją stuknieta pracownice. Nie płacą na czas podstawy sa obcinane diety to samo bo widocznie ktoś ma problemy z matematyka

Mały kłamczuszek
@P.8

Coś ty kolego (usunięte przez administratora) głupoty. Podstawa jest albo 10, albo 8-9, kiedy 10 przypada na weekend. Jak jesteś normalnym furmanem, to diet nikt nie obcina. Próbowałeś jeździć bez dziecięcych szkód?

Tati Nowy wpis

Wczoraj były podwyżki minimalnej, czy z racji tego coś wzrośnie dla Kierowca międzynarodowego C+E? Mówili coś o podwyżkach? Pytam w sprawie tej oferty pracy.

Kierowca Ce

miłe spotkanie w nowoczesnym biurowcu, na rozmowie jasno przedstawiono warunki pracy i płacy, duży nacisk rekruter kładzie na historię zatrudnienia i motywy zmiany pracy

powód zmiany pracy, systemy pracy w ostat. zakładach, sprzęt jakim jeździłem, nałogi

Agata Nowy wpis

Na stronie Union jasno i czytelnie widać zapotrzebowanie na spedytorów oraz kierowców. Mnie co prawda interesuje praca spedytora, ktoś wie jakie trzeba mieć doświadczenie żeby tu dostać pracę? Widziałam, że jest to praca w biurze, a czy w jakieś wyjątkowe dni, mam małe dziecko, jest opcja pracy zdalnej?

Witam , nie polecam tej firmy najnizsza krajowa 2650 w systemie podajze 2/1 , 2/2 jest to system w ktorym dostaje sie polowe z 2650 reszta w dietach a Pani mowi ze to jest z pakietem mobilnosci .Pani ktora odbiera te telefony to strasznie laske robi zee tam siedzi , nawet sie jej gadac nie chce szok !!!

bartul79

Witam, Jestem totalnym swierzakiem dopiero co po zdaniu prawka ce. Czy Union przyjmuje takich kierowcow? Jaką kasa na początek? Jaką umowa i ile na umowie? Czy jest możliwość jazdy na systemie 2/2? Jeśli można prosić o info w tym temacie to bardzo proszę...

Były
@bartul79

Z tego co wiem, to dostaniesz 1/2 etatu - 1000zł podstawy + 50€ diety

bartul79
@Były

Poważnie...to są idioci którzy się na to godzą?

Kiero
@Były

Taaaa 1000 ... 750 PLN na czysto plus 50e dniówki .

White
@Były

Przepraszam, ale jak kierowca zawodowy może pracować na 1/2 etatu ?

Pirat On The Road
@bartul79

Jest taka możliwość dla harego to super system 2 miesiące w trasie 2 tygodnie w domu i do tego organizuje wieczorki zapoznawcze w mewie gdzie z szoszonami gra w słoneczko bo już dawno nie wyrwał żadnego chłopca i jest mu przykro że nawet na ryneczku Lidla nie może robić interesów z imitacja firmy która za czasów taty musiała zbankrutować żeby syn nieudacznik mógł zabłysnąć

Bolesław
@Pirat On The Road

Kto pracował ten widział jak lizałeś panciowi "Harremu" (usunięte przez administratora), chodziłeś za panciem jak pies. Pięknie myłeś auto wodą z wiadra na parkingu, co by pancio nie musiał płacić za myjnię. Śmiechu warte

Hipek

Witam. Mam prawko C+E ale niestety nie mam doświadczenia. Szukam pracy. Czytałem Wasze stare wpisy / opinie, ale ciekawy jestem jaka sytuacja jest teraz. czy jest sens aplikować? Jaka jest atmosfera, jaka kasa itp.? Z góry dziękujęnza info

Mich

Hahah ile razy ich się w ciula robiło haha że niby firma zamknięta a to papierów nie ma celnych ahh a te (usunięte przez administratora)wszystko łykali

Czy rozmowa rekrutacyjna w UNION TRANSPORT odbywa się również w języku angielskim?

Mich

Jak masz taką potrzebę to pewnie ze tak

Czekam aktualnie na odbiór dokumentów i zobaczylem ich ogloszenie. Warto u nich szukac pracy kompletnie bez doswiadczenia? No i jakie sa zarobki na przyuczeniu i ile ono trwa?

Hej, czy w firmie UNION TRANSPORT płacą za nadgodziny?

Kiedyś to było

Żadnych nadgodzin, nocnych czy innych dodatków

bylyl
@Kiedyś to było

nadgodziny nocki duzyru byly wliczone w podstawe

andrew

profil na fb umarł?

byly

ale cisza, slugus dalej kasuje posty?

andrzej

czy firma bierze na przyuczenie?

Dałem sobie spokój
@andrzej

Jak chcesz tyrać za miskę ryżu, to możesz spróbować

Czy w UNION TRANSPORT są paczki/bony świąteczne?

Kiedyś to było

Nie ma takiej opcji w unionie

Pawel

Kto.ci teraz kasuje posty?

Javek

Jacek dalej jest taki /mondry/? Ciekawe że kierowcy mu nie powiedzieli czym jest

Sz. F.

A na fb od roku cisza, firma jeszcze działa?

@Sz. F.

A czym mają się chwalić? Żółtymi dafami, które wykupili u waberersa?)

jacek

jak ich znalexc na dekarskiej, tam inna firma jest od podnosnikow

Dałem sobie spokój
@jacek

Oni są na piętrze

Zostaw merytoryczną opinię o UNION TRANSPORT - Rusocin

• Jak się pracuje w UNION TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy UNION TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNION TRANSPORT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNION TRANSPORT?

Kandydaci do pracy w UNION TRANSPORT napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNION TRANSPORT