Opinie o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MerService Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MerService Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MerService Sp. z o.o. w Warszawa

Cyfra w exelu

Nie polecam pracy dla projektu RedBull. 1. Brak możliwości awansu. 2. Umowa zlecenie pomimo, że jest wymóg aby zacząć pracę na pierwszym punkcie maksymalnie do godziny 9.00 i pracować 8 godzin. Same znamiona umowy o pracy jednak Umowa jest tak skonstruowana, że nie da się doczepić. Wszystkie te wymogi są przekazywane ustnie więc brak dowodów aby pójść do PIPu Projekt trwa 3 lata a firma nadal nie wynegocjowała tak podstawowej rzeczy jak normalna Umowa. 3. Wypłata na poziomie 3000 zł + premia maks 600 zl o ile ja wyrobisz po skończonych studiach będę miał maksymalnie 2800 na rękę. Taka bogata firma a taka bieda. 4. Brak kontaktu z przełożonym. Nigdy nie ma czasu odebrać i wiecznie jesteś zdany na siebie. 5. Brak materiałów do wsparcia sprzedaży 6. Małe samochody które nie mieszczą materiałów których masz bardzo dużo 7. Telefony które nie dzialaja. 8. Najważniejsze z miesiąca na miesiąc coraz więcej obowiązków a Brak podwyżek i umowy

Takiowaki

Bardzo przemalowany obraz

Odklejone
@Cyfra w exelu

Witaj, Bardzo przemalowany obraz przedstawiłeś w tym wpisie, bzdura na bzdurze. Odnosząc się do poszczególnych tematów : 1. Awansy wewnętrzne są możliwe i wiele osób z nich już korzystało, po prostu trzeba być dobrym i trafić na odpowiedni moment - Zależy to też od lokalizacji. 2. 8h? Nie wymyślaj proszę, większość osób pracuje po 5-6h 3. Premie są tak łatwe do wypracowania, że jeżeli ich nie wyrabiasz to rzeczywiście powinieneś znaleźć inne zajęcie. 4. Przełożeni są dostępni zawsze, nawet w późnych godzinach i robią wszystko co mogą, aby Wam pomagać. Na prawdę smutne, że tak niesprawiedliwie to oceniasz. 5. Brak materiałów?? Paczka do zamówienia od ręki, na magazynach darmowe zgrzewki produktów, co za bzdura! 6. Samochody osobowe, idzie w nich pomieścić to co niezbędne - Trzeba umieć dobierać materiały a nie wpakowywac wszytsko jak leci i narzekać. 7. Jak tylko coś dzieje się z telefonem to zgłaszasz do przełożonego lub Absysco i nawet na drugi dzień masz nowy... 8. Praca jest tak lekka, że jeżeli odczuwasz przeciążenie to chyba nie poznałeś jeszcze ciężkiej pracy :)

jzisisndjd
@Odklejone

Może jeszcze stwierdzisz, że umowa o prace jest jak najbardziej możliwa i zarobki są idealne a nie na podłym poziomie ?

Odklejone
@jzisisndjd

Umowa o pracę póki co nie jest realna i uwierz mi, że nie jest to zależne od MerService. Zarobki są w porządku dla osób ze statusem studenta, poniżej 26roku - 3600 na rękę to raczej nie podłość. Nikt też nie trzyma ludzi na siłę, każdy ma prawo zmienić pracę jeżeli uzna, że chce spróbować czegoś innego i zarobić więcej :) także jeżeli pracujesz i nie odpowiada Ci to, to po co się męczyć?

Student
@Odklejone

Tak póki co mam 3600 zł ale zaraz kończę studia i widzę że muszę zerwać umowę gdyż firma jest nastawiona tylko na studentów z taką wypłata. Ludzie tutaj pracują którzy nie studiują. Co więcej mają po 40 lat nie mają żadnych ulg. Widzę że polityka firmy(Redbulla) jest taka aby zatrudnić kogoś na chwilę a potem kolejnego Zero dbania o "starych". Więc "odklejony" nie bron aż tak bo chyba nie widzisz całego obrazu.

Dorota
@Student

Nie rozumiem trochę, czyli po studiach chciałbyś wiecej wypłaty ale oni więcej nie dają? Czy o co chodzi z tym, że musisz odejść?

Juniorka
@Cyfra w exelu

Widzę, że potrzebna jest neutralna opinia a nie same negatywy czy pozytywy. Praca w projekcie RB jest ciekawa zwłaszcza jak pracujesz już dłużej i nie musisz się przejmować tym, że nikt Cię nie zna z kierownictwa lub co chwile wydzwaniać do SD i pytać o milion spraw. Ja na swoim rejonie pracuje mniej więcej średnio 6 godzin dziennie. Dużo km dziennie do przejechania ale trasowki są tak planowane, że nie robisz nadgodzin wręcz nadrabiasz na punktach gdzie masz zaplanowane 20 minut a spędzasz 5 minut. Jest to duży plus gdyż jak wrócisz do domu np. o 13 to masz dużo czasu wolnego. Wynagrodzenie faktycznie jest za małe ale wiem, że nie zależy do MerService. Wszyscy doskonale wiedzą że nasi regionalni walczą o to i pewnie w końcu wywalczą. Co do tłumaczenia, że nie ma możliwości o pracę to myślę że jak by agencja się uparła to by były ale tutaj raczej nie chcą ucinać sobie pensji. Uważam, że tak powinny być umowy o pracę pomimo tych 6 godzin bo po pierwsze SD też po tyle pracuja po drugie śmiało można by było zmienić czasy pracy na punktach i dać ich więcej danego dnia i wtedy by wyszło po 8 godzin dziennie pracy. Piszecie o telefonach. Może nie są to IPHONE ale faktycznie gdy Ci się psuje kontaktujesz się z przełożonym i zaraz masz nowy żaden problem. Samochody okej są małe. Ale jak rozsądnie to ogarniesz to się pomieścisz. Każdy nawet SD trzymają część materiałów w domu wiec nie jest to jakaś udręka tylko JSD. Zresztą w Każdy firmach PH ma taki problem. Taka branza nie ma co narzekać. Plusem jest również ilość bezpłatnych km które nam przysługują oraz mimo wszystko małe kwoty za uszkodzenia auta. Jak rozwalisz auto do stanu kasacji z własnej winy płacisz grosze. Co lepsze mogą Ci to rozłożyć ma raty. Regionali bardzo się starają aby być dla nas w 300% dostępni. Nic dziwnego że jak masz 15 osób pod sobą to nie zawsze odbierzesz. Jednak zawsze oddzwonią. Cele premiowe są banalne. No może dwa z trzech. Faktycznie czasami wpadnie cel (tak jak w tym miesiacu) który dla wielu osób będzie niewykonalny ale mimo wszystko nie dostaniesz potem zj*bow jak w innych firmach że cel nieosiągnięty. Podsumowując atmosfera pracy i spokój ducha na wielki plus. Wynagrodzenie i brak umowy to największy minus ale tutaj trzeba liczyć na poprawę. Myślę że w końcu się opamiętają z brakiem UP.

Juniorka
@Juniorka

A co do awansów. Faktycznie w projekcie RB nie ma możliwości. Możesz co najwyżej przejść do GŻ albo Coca Coli w ramach firmy ale raczej nie będzie to zmiana na lepsze.

Urszula
@Student

A jakie ulgi powinna miec osoba która ma 40 lat? Nie rozumiem o jakie ulgi chodzi?

Księgowy
@Urszula

W polsce student do 26 r.ż zarabia netto tyle ile brutto. Czyli jak ma stawkę brutto 3000 zł to dostaje na konto wypłatę 3000 zł. Jeżeli nie jesteś studentem to jak brutto zarabiasz 3000 zł to dostajesz na konto 2300 zł. Czego tutaj nie rozumieć?

Leszek
@Księgowy

Ja rozumiem, ale jak ktoś wspomniał pracują tu głównie starsze osoby, a nie takie które jeszcze się uczą. Dla takich pracowników są jakieś benefity albo dodatki? Chodzi mi głównie o socjal.

Aneta

Coś tam? :D Czyli raczej firma nie oferuje zbyt wiele?

Smuteczek

Zarówno praca jako Merch mobilny (Merservice) agent handlowy (Merservice ) PH (gż) czy starszy PH (gż) to nadmiar obowiązków. Taki Merch czy agent wykonują prace która w normalnych firmach jest podzielona na dwa osobne stanowiska. Chaos komunikacyjny, tysiąc informacji w ciągu dnia które często sobie zaprzeczają. Praca fizyczna i umysłowa. Często nie realne do objechania trasowki w ciągu 8h dnia pracy. Same wymagania, trudniej usłyszeć „dzięki”. Pewnie w każdym korpo nie jest lekko ale tu w projekcie dla GZ jeśli jesteś zatrudniony w Merservice jest jeden poważny problem: zarobki które są śmieszne, totalnie nie adekwatne do tego co musisz robić. Ale to wychodzi dopiero w praniu, kiedy zobaczysz na własnej skórze jak wyglada ta praca. Dziwi mnie to ze wola tak słabo płacić przez co pracownicy uciekają i trzeba od nowa szkolić ludzi. Przerwy w obsłudze rynku, zabawa z sprzętem i autami, szkolenie nowych ludzi itd.Nie lepiej zapłacić dobrze, uporządkować role każdego i jego obowiązki i mieć stałych pracowników, zgrana drużynę? No nie bo korpo patrzy tylko na złotówki w swojej kieszeni a nie na jakość i ludzkie odruchy .

Swett
@Smuteczek

Zapomniałeś o target pro

Smuteczek
@Swett

Nie zapomniałem, po prostu nie wiem jak wyglada tam sytuacja.

@Swett

skoro kolega nizej nie wypowie sie w tej kwesti, moze ty to zrobisz skoro znasz temat?

Tadzio
@Smuteczek

200% prawdy. Kasa fatalna, w ogóle nieadekwatna do tego co trzeba robić. Generalnie bardzo fajnie wspominam początki pracy w Merservice w rynku nowoczesnym dla GŻ i dla innych klientów. Masa ciekawych tras, sklepów, poznawania tego typu pracy, samodzielność w planowaniu trasy itp. Natomiast z każdym kolejnym miesiącem robiło się tam co raz gorzej. Kontrole terenowe ludzi z GŻ - naciągane, czepianie się najmniejszych detali. Przykre że za tyle obowiązków płacili jak w żabce. Po przejściu całej struktury na rynek tradycyjny postanowiłem zrezygnować. Tego było już za wiele. Dojazd do punktu 2 godziny + przykładowo 11 sklepów do zrobienia - kasa nadal śmieszna, naprawdę. Pozostało wiele dobrych wspomnień, aczkolwiek w obecnej sytuacji NIE POLECAM pracy w projekcie dla Grupy Żywiec.

Dorota
@Tadzio

A były chociaż jakieś premie za wyniki do tej podstawy?

Waco

Nie polecam. Firma nie do pracy na dłuższy czas (przejściowa) . Umowa Zlecenie z 4-liter. Główne założenie pracy wykonywanie ankiet (Ankieter) , ogólnie jesteś gościem od wszystkiego - zbieranie faktur marketingowych nie tylko swoich które wysyłasz pocztą za własne pieniądze ,(Wizyta na Poczcie jest dla ciebie oczywiście BEZPŁATNA) ponad 300 wizyt handlowych w miesiącu plus dodatki ;) . Obowiązki: Zbieranie Faktur , wykupy , Ankiety , układanie towaru , pilnowanie dat , rozmowa z kierownikiem , Spis cen swoich i konkurencji , dokumentacja zdjęciowa , i wiele wiele więcej. Założenie jest proste im krótsza wizyta na danym sklepie tym lepiej dla ciebie w końcu masz za wizytę nie za sprzedaż. Umówionej stawki z ogłoszenia możesz nawet nie zobaczyć. Śmieszna podstawa oraz śmieszne pieniądze za wizytę. Dodatkowo co miesiąc wypełnianie deklaracji do Zus aby otrzymać wypłatę 10-tego , ilość papierologi przytłaczająca. Przy zatrudnieniu podpisujesz Weksel in blanco , wszystkie niezgodności obciążają ciebie za twój błąd może być spora kara finansowa. Karę możesz dostać praktycznie za wszystko zwłaszcza jak się zwalniasz firma szuka pretekstu do ściągnięcia kary z wynagrodzenia , wysokość kary 1 /4 wynagrodzenie lub nawet więcej . Szkoda czasu i nerwów.

PH
@Waco

Potwierdzam to prawda wszystko.

@PH

Zatrudnią Cię nawet bez wykształcenia.sam pracowałem w tej firmie i znam kilka osób po zawodówce

Magdalena

przeszkolą chociaz jak sie nie ma doswiadczenia, czy samemu trzeba dojsc jak co działa ?

Magdalena

chciałam dopytac o ten weksel inblanco o ktorym ktos wpsominal, czy to dotyczy kazdego stanowiska ?

Jaki
@Magdalena

Boisz się.? Jak masz dostęp do firmowych pieniędzy to wszędzie jest...

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
K

Czy ktoś wie dlaczego szukają teraz przedstawicieli handlowych, koordynatorów regionalnych i reprezentantów handlowych? Czy są to nowe projekty czy nadal te związane z GŻ?

Szakal
@K

Szukają ph i merchandiserow bo obecni sie zwalniaja, a inni maja to w planach

Stefan
@Szakal

Unikać należy tej pracy jak ognia, tak samo jak ognia unikać pani Ewy S. która jest ASM. Znam człowieka który uciekł z tego bagna właśnie przez tą Panią. Kobieta która nie rozumie rzeczywistości i panicznie boi się Pana Krzysia z GŻ. Cała Grupa Żywiec to banda konfidentów, płaczków, cwaniaczków i sprzedawczyków.

Dominika
@Stefan

Ale pytanie też było czy M. obsługuje wyłącznie projekty GZ :) Może są jakieś niezwiązane z Grupą?

DRK
@Stefan

Jeżeli mogę jakkolwiek ustosunkować się do opinii Panie Rafale to chciałbym tylko dodać, że Pan tutaj trochę mija się z prawdą. Pan nie wykonywał swojej pracy w rzetelny sposób, nie wykonywał podstawowych obowiązków, które do niego należały, w swoich wypowiedziach z tego co wiem był Pan bezczelny. Teraz ktoś inny niestety musi sprzątać po Panu pozostawiony bałagan. Dodatkowo przy umówię o prace nie pracuje się po 4 godziny dziennie. jeśli chodzi o Panią Ewę to nie mogę powiedzieć złego słowa, kobieta która wie co mówi i robi, wyrozumiała i rzetelna.

Stefan

Kłamie Pani jak zawsze. 4 h razy dwa. Pani kłamie

O kogo chodzi
@DRK

Czy chodzi o Pana Rafała Z koordynatora merservice?

Zbychu
@DRK

"Ustosunkować się" i już wiem kto to pisał. Nie no, generalnie śmiech na sali że ktoś na ten (usunięte przez administratora) nie narzeka. Za takie pieniążki można ulice zamiatać i nie słuchać tak dennych ludzi wokół. Ewuniu, pozdrawiam serdecznie i życzę jeszcze większego strachu przed Panem Krzysiem z GŻ. ŻENADA, niestety.

Żałośny
@Zbychu

Rafał przestań. Byłeś słaby,nie nadawałeś się do tej pracy. Może dla ciebie stworzona jest praca w biedronce

PH
@Żałośny

Serio byłem słaby ? Może faktycznie . Dziękuję panie mocny w internecie

@PH

A kto teraz jest koordynatorem za Rafała ?

Rafał
@Żałośny

Chciałbym aby ktoś kto podszywa się pode mnie mógł to teraz w jakiś sposób usunąć lub odkręcić. Niepotrzebnie napisał to ktoś, kto znał sytuację w firmie, jak również sytuację moją. Fakt, atmosfera nie była ciekawa ale nie było i nie jest mi potrzebne pisać takie rzeczy publicznie. Myślę że postawiłem sprawę jasno. Pozdrawiam wszystkich z Merservice, zwłaszcza tych z regionu Ewy i Karola. Teraz faktycznie pisałem to ja. Trzymajcie się :)

Zuza
@K

Nowy prezes robi swoje czystki

Roman
@Zuza

Jako osoba spoza firmy jedyne, co mogę wywnioskować z tej wymiany wpisów, to że brakowało w firmie koleżeńskiej atmosfery, a może i nadal brakuje. Wspominana wcześniej duża rotacja na stanowiskach handlowych oraz wpis Majstra o zarobku netto w wysokości 2500 są zgodne z prawdą? Są w ogóle jakieś zalety pracy w tej firmie?

Olga
@Szakal

A jakie trzeba mieć doświadczenie jako ph?

Pracownikkkkkk

tak jest

Bylu
@K

Dostaniesz pracę nawet po podstawówce. Zero wymagań . Tylko żeby zapełnić vacat ????

Jakie są warunki zatrudnienia w MerService Sp. z o.o.?

MerService

Witaj, warunki zatrudnienia zależą od stanowiska o jakie się ubiegasz. Zatrudniamy pracowników biurowych, posiadamy również strukturę terenową w ramach której poszukujemy pracowników stałych jak i projektowych. Warunki zatem zależą od kilku zmiennych oraz projektu. Wszelkie szczegóły zamieszczamy w naszych ogłoszeniach o pracę a dodatkowych odpowiedzi udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy, Dział HR

Iwona
@MerService

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku młodszego specjalisty ds. raportowania? Mogę prosić o jakieś widełki płacowe? Nie ma tej informacji w ogłoszeniu.

Łukaszzz z Suł..

Witam w ogłoszeniu jest umowa zlecenie, więc kiedy są wypłaty?

Katarzyna
@Łukaszzz z Suł..

Chyba wszystko będzie na umowie opisane, jak już będziesz podpisywał? Bo z tym pewnie może być różnie, może można negocjować?

Aga
@Łukaszzz z Suł..

20-ego każdego miesiąca

Zagubiony

Kompletny brak komunikacji w firmie. Pracownicy nie wiedzą jak się rozliczać z tras. Jak raportować nieobecności Powinno zostać zorganizowane jakieś spotkanie z Panem Wiktorem z floty i Panem Tomaszem wraz z RM aby każdy z pracowników mógłby zadać pytania na które nie zna odpowiedzi. Projekt w którym pracuje trwa już 2 lata a ja nadal nie wiem jak jest rozliczana moja premia absurd

@Zagubiony

Szanowny Pracowniku, Dziękujemy za zwrócenie uwagi w powyższym temacie. Oczywiście zweryfikujemy sprawę i postaramy się wyeliminować wszelkie nieścisłości w komunikacji. Zachęcamy również do zgłaszania bieżących problemów do bezpośredniego przełożonego – pozwoli to na szybkie reagowanie i niwelowanie problemów. Pozdrawiamy, Dział HR

JSD

Ciekawe kiedy projekt Redbulla dostanie umowy o pracę... projekt trwa już 2 lata. Praca typowo pelnoetatowa ale o UOP cisza..

Witam, Czy ktoś wie kto w tym momencie jest koordynatorem regionalnym na województwo Łódzkie? Czy Pan RZ nadal pracuje ?

Xxxx

Z tego co wiem nadal jest pan RZ A wiadomo kiedy wraca pani Wiesia?? Wszyscy tu dopytują.

XYZ
@Xxxx

Pani Wiesia pewnie wróci jak odchowa dziecko. Pan Rafał niestety jest beznadziejny. Miałam nadzieję,że go zwolnili skoro szukają nowego koordynatora. Przez Pana Rafała wiele dobrych pracownikowi odeszło z firmy

KSpolsky

Praca jak praca. Pracuje jako merch mobilny. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,mi to odpowiada. Każdy przy podpisywaniu umowy powinien wiedzieć i być świadomy co podpisuje a nie później mieć pretensje czemu nie umowa o pracę. Dają samochód służbowy,można zgłosić się do ubezpieczenia chorobowego ZUS,dodatkowe ubezpieczenia jak np. PZU. Miła atmosfera,czuć że wszyscy gramy do jednej bramki. Wynagrodzenie zawsze na czas,wystarczy wysłać KP i oświadczenie w odpowiednim terminie. Zarobki dość dobre jak na człowieka w moim wieku (24 lata). Z tego co wiem można awansować i się rozwijać. Reasumując dobra firma,nie ma z nią problemów. Więcej takich firm na rynku.

Kapitan
@KSpolsky

Polak to jednak zadowolony nawet z miski ryżu . I gdzie Wy Polacy jak tutaj ktoś go wykorzystuje a on mówi jest dobrze. Noi jedzie taki prezes autem za 1 mln zł a Polak mówi eee bohater ma łeb na karku robić biznes . A ten Polak nie wie , że on ma to bo wydymał jego na kasę .

@Kapitan

O lol ???? Mój nick to pierwsza litera mojego imienia i pseudonim artystyczny mojej ulubionej piosenkarki "Mery Spolsky". Swoją drogą polecam posłuchać To raz. Dwa jestem studentem i umowa zlecenie mi pasuje bo zarabiam ponad 4k na rękę. Wszystkiego dobrego :)

Kapitan
@KSpolsky

4 K na rękę jako merchandiser mobilny. He he he za 2 miesiące dopisz.

Liczba
@KSpolsky

A no to nie zasługa Merservice tylko rządu PiS , dzięki nim nie płacisz podatku .

@Liczba

Ja nie mówię o podatku dochodowym. Nie płacę składek ZUS gdyż studenci ich nie płacą,mam na myśli składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne. Poczytaj o umowach cywilnoprawnych. Tak, właśnie tyle zarabia merch mobilny brutto w nowym projekcie. A jeśli jesteś studentem to brutto=netto. Brak elementarnej wiedzy z waszej strony i tylko krytykować umiecie

@Liczba

C.D Student który nie ukończył 26 lat i jest zatrudniony na podstawie umowy cywilnoprawnej w tym przypadku umowy zlecenia nie płaci składek ZUS. Takie rzeczy każdy wie. Chcielibyście zarabiać dużo tylko ze wy podstawowej wiedzy nie macie

Przedstawiciel handlowy GŻ
@KSpolsky

Praca jako merchandiser mobilny, projekt Grupa Żywiec-piwa. Plusy: auto, telefon, zarobki: jeżeli pit0 albo ktoś na działalnosci to ok, jeżeli bez pit0 to złodziejskie składki ZUS itp. tego kraju zjedzą Wam większość, pani od HR bardzo miła, koordynacja w porządku. Minusy: niestabilność zatrudnienia (Żywiec może w kazdej chwili zakonczyc projekt mówiąc, że dotknęła go pandemia i różne inne powody a OEX nic nie zrobi, pozostanie mu rozwiazac umowy z merchami, był juz taki przypadek (nie dotyczył oex) a ludzie zostaną bez pracy, bo umowa zlecenie nic nie gwarantuje !!! - sklepy ( zależy od rejonu, jak jest dobry to ok, jak bałagan na punktach- roboty fizycznej co nie miara) - ciężka praca fizyczna !!! Piwa to nie papier toaletowy. - praca to przede wszystkim wykładacz towaru, przez próbujących dowartościowac sie ludzi nazywany merchandiserem. - mozliwosc awansu ( prawie żadna, to zwykly pośrednik, na PH Żywca trzeba miec zupelnie inne predyspozycje, żaden znany mi PH nie awansowal od pośrednika). - zdobywanie doświadczenia ( nigdzie sie nie liczy merchandiser, to nie PH) Generalnie robota fizyczna dla studentow, ani dobra ani zła, zarobic i uciekac do normalnej pracy.

Mon
@KSpolsky

Możesz napisać jakieś są Twoje obowiązki jako mercha?

Miła atmosfera ????????????????

Żenada

Żałuję każdego dnia w tej firmie. Umowa zlecenie,stawka żenująca. Teraz pracuje jako kierownik w największym dyskoncie w Polsce. Mam umowę o pracę,bogaty socjal i spokój przede wszystkim. Czego chcieć więcej. Nie polecam tej firmy,dobra praca na wakacje dla studenta

KBC + KRA
@Żenada

To prawda. Firma nie warta uwagi. Ciężka fizyczna praca plus stres non stop i presją . Tylko Panie w biurze w Warszawie i Pani rekrutująca mają dobrze . Reszta musi na nich pracować .

Leszek
@KBC + KRA

Ciężka praca nie jest taka straszna, żeby tylko dobrze za nią płacić. Ale chyba pensja też nie była najwyższych lotów. Możesz napisać ile zarabiałeś? Więcej niż najniższa krajowa?

Renault
@Leszek

Najniższa krajowa .(usunięte przez administratora)

Kandydaci

Pani Dario dlaczego Pani nie poleca ?

Anonimowy

Jak najbardziej polecam współpracę z firmą MerService. Rzetelny pracodawca.

Każdy wybiera co chce jak ci nie pasuje to się zwolnij po co obczerniać Firmę

@Monika

Żartowałam oczywiście . He he. Nie polecam oczywiście

MerService

Czytelnicy, powyższy użytkownik bezprawnie nawiązuje do mojej osoby podpisując się zmieniając jedną literę w moim nazwisku. Bardzo proszę o nie łączenie tego wpisu z moją osobą – moją tożsamość możecie zweryfikować na naszej stronie: https://merservice.pl/ Użytkowniku – sprawa została już zgłoszona do Admina. Takie zachowanie można uznać za karalne podszywanie. Z poważaniem, Daria Widurska Dział HR

Daria Widumska
@MerService

Karalne to jest wykorzystanie ludzi i nadużycie przepisów prawa pracy. Pracownik wykonujący pracę 168 h w miesiącu w stałych godzinach pod nadzorem kierownika to jest umowa o pracę, a nie zlecenie jakie dajecie . Sprawa została zgłoszona już do Państwowej inspekcji pracy. A ja mam naimię i nazywam się tak . Pozdrawiam Daria Widumska

Wiesiek

Wiesiek Nie polecam tego pracodawcy szczególnie w projekcie dla Grupy Żywiec . Dużo by mówić , ale opinie poniżej to prawda 10000 proc.

Maks

A ja uważam firmę Merservice za dobrego pracodawcę. Jest to firma dla ambitnych nie dla leni. Możliwość zdobycia doświadczenia . Samodzielna praca w terenie. Wynagrodzenie na czas. Jak komuś się nie chce pracowac to wszędzie będzie narzekał. .... Moje sugestie dla MerService Sp. z o.o.: Praca dla ambitnych

Max
@Maks

"Wynagrodzenie na czas" jest faktycznie chyba jednym pozytywnym argumentem żeby tu pracować. Problem w tym ,że taki argument ma każda firma na rynku pracy.

Iza
@Max

Rozumiem, że również jesteś pracownikiem MerService. Skoro uważasz, że wynagrodzenie wypłacane na czas jest jedynym pozytywnym argumentem, przemawiającym za pracą w tej firmie mam następujące pytanie: co byś zmienił, by praca tam była dla Ciebie satysfakcjonująca? Każda opinia z pierwszej ręki jest cenna dla zainteresowanych osób.

Rece opadaja
@Iza

Kadrę zarządzającą...nieliczne jednostki podchodzą po ludzku...reszta ma Cię gdzieś. Radz sobie sam.

Jakie narzędzia pracy zapewnia MerService Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

MerService

Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy, tj. laptop, telefon, tablet, samochód - są one oczywiście zależne od potrzeb i zajmowanego stanowiska. Wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie.

Rece opadaja

Nie można.

KierownikHCC

Nowy KR na województwo łódzkie i wielkopolskie to jakaś porażka. Słaba współpraca po wielu latach owocnej współpracy z byłą panią KR. Niech szybko wraca pani W

PKA
@KierownikHCC

Ile ludzi tyle opinii. Ja bardzo chwale sobie nowego koordynatora,bardzo kompetentny :)

Kierownik C&C
@KierownikHCC

Potwierdzam Pani W bardzo konkretna i rzetelna osoba.Odpowienia osoba na odpowiednim stanowisku. Nowy KR nie zrobił na mnie dobrego wrażenia mało komunikatywny. Czekamy na powrót naszej Pani W

AD.......C_C
@Kierownik C&C

Poprzednia Pani koordynator to bardzo kompetentna osoba z dużym zasobem wiedzy. Pomocna i twardo stojąca po ziemi!!!!!!! Pozdrawiam Panią KOORDYNATOR ;-) Tego nam brakuje zainteresowania ze strony nowego KR.

Małgorzata
@AD.......C_C

Cześć, czy po zmianie Koordynatora zmieniło się coś w firmie? Zaszły jakieś zmiany w warunkach pracy w Merservice np.? Czy chodzi jedynie o wspomniane zainteresowanie?

AD........C_C
@Małgorzata

Pracownik a Pracownik to różnica. Nowy KR nie interesuję się merchami na hali jak poprzednia Pani W. Chodzi po hali i się plącze żadnych konkretów sprawia wrażenie nie zbyt konkretne!!!

Pracownik hali
@KierownikHCC

Witam, Potwierdzam bardzo konkretna osoba jesli chodzi o Panią W. Miła, pomocna wszędzie jej pełno . Nie bylo dla niej rzeczy nie mozliwych.

Jdk
@AD........C_C

Może chłopak dopiero się uczy? Dajcie spokój. Wielu rzeczy nie wie to fakt, natomiast myślę że wszystko z czasem ogarnie.

J
@Jdk

Przy J napewno jak zarobić a się nie narobić hahahah a czasy są zmienne i wymagające widocznie :)

Klient
@KierownikHCC

A czy ktoś wie kiedy wraca Pani W ? Bardzo kompetentna osoba. Komunikatywna i odważna.

Przedstawiciel handlowy

Agent Handlowy da rynku tradycyjnego to jest to samo co mercz mobilny. Uwaga zmiana nazwy , (usunięte przez administratora) to samo .

Robert
@Przedstawiciel handlowy

Ile PH zarobi obecnie w MerService? Czy firma oferuje jakieś samochody służbowe do użytku własnego poza godzinami pracy? Na pewno wiesz coś na ten temat więc liczę że coś mi powiesz. :)

@Robert

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Informacje odnośnie zarobków publikujemy w naszych ogłoszeniach a wszelkie szczegóły wyjaśniamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli zainteresowała Cię konkretna oferta to zapraszamy do kontaktu pod adresem: hr@oex.pl Pozdrawiam, Dział HR

Były pracownik.

Idealnie w punkt. Dziwię się ludziom którzy jeszcze tam pracują. (usunięte przez administratora) i nic więcej.

Majster
@Robert

Ponad 3000 jeśli się nie obijasz zarobisz. Tak, są samochody służbowe, do użytku prywatnego z ograniczeniem km. Są to niestety samochody z niższej półki.

Awe
@Majster

Pod warunkiem , że jesteś do 26 roku życia brak podatku

Zostaw merytoryczną opinię o MerService Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MerService Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MerService Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MerService Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MerService Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MerService Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MerService Sp. z o.o.