Opinie o BTH IMPORT STAL w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BTH IMPORT STAL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BTH IMPORT STAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTH IMPORT STAL w Kraków

Józek z maszyn

Ja zarabiam więcej niż Piotrek (usunięte przez administratora)

Kacper

@ger gdzie jest taka oferta ?

ger

pojawiła sie oferta pracy na operatora maszyn do ciecia blach z kregu. Ktos moze cos wiecej powiedziec jak praca wyglada? kierownictwo, ludzie itp?

Kamil

Jak jest z weekenadami? Ile wypada pracujących i ile wolnych? Sa jakieś nadgodziny czy tylko 168 godzin?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Samodzielna Księgowa w firmie BTH IMPORT STAL? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w BTH IMPORT STAL? Chętnie zatrudniają?

Agh

Wspołpracują ze studentami z AGH Racing i budują bolid formuły

Babuka

Ile zarabia handlowiec z doświadczeniem w bth ?

JarosławK
@Babuka

500+

Ab

Witam chciałbym zapytać o system pracy bo z tego co wiem to pracuje się po 12 godzij, ile wypada weekendów wolnych w tym systemie w miesiącu?

Cała wypłata idzie już na konto bankowe?

Bank
@Michał

Od zawsze byly piniondze wysyłane na konto

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak nawet na 1dniowej próbie

Georg

Witam, podjąłem pracę niedawno. Pracy jest sporo. Kierownyk wymagający ale so ustalone normy i praca dobra. Wynagrodzenie na czas. BO w poprzenjej firmie były koperty. Tu wszystko jest na kącie bankowym.

zenon
@Georg

koncie chyba... chyba że Ty masz kąto bankowe....

Czy ktoś wie dlaczego do bth są cały czas przyjęcia ??ogłoszenia wogole nie znikają , a jak już to na chwilę i od nowa ...

jerzyk

Jak sie ludzie do roboty nie nadaja to tak jest.

@jerzyk

Ciężko trochę uwierzyć w to co pan napisał, jest tutaj dużo opinii negatywnych. Można powiedzieć że jeszcze z tak dużą ilością negatywnych opinii nie spotkałem się.. Czy towar wydawany przez waszą firmę również jest nienadający się? Bardziej idzie stwierdzić po opini że to ludzie odchodzą z tej firmy

Zdziś

Stara gwardia pracuje od kilku dobrych lat. To młodzi ździwiajo. Telefony komórkowe i portale społecznościowe w głowie.

Dat
@Zdziś

Jest Pan nadzwyczaj aktywny w odpowiadaniu na wszelką krytykę. Trochę to podejrzane, skoro uważa się Pan za pracowitego. Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że nie ma Pan po pracy ciekawszych zajęć, niż odpisywanie, na każdy negatywny komentarz...

wujek franek
@Zdziś

Stara gwardia jak nazwałeś, to głównie rodzina, a że rodziny się nie zwalnia, to robią długo na dobrych warunkach, ten z zawodem zięć, nic nie robi, a będzie robił długo.

Wujek zenek

Wujek Franek a co ty robisz w BTH? Może byśmy sie umówili na jakiego lodzika po godzinkach

Stan

Mam ofertę z tej firmy, miałem już rozmowę z panem TK, oglądałem hale itd. chciałbym wiedzieć jak tam jest, jaka atmosfera jak firma traktuje pracowników jak wygląda szkolenie nowych i czy naprawdę tak jest jak mi mówiono że w weekendy paca jest dobrowolna i lepiej płatną. Sama praca mniej mnie interesuje bo pracuje w branży i wiem co się tam na maszynach robi. Czytam tu różne opinie ale mało konkretne i mało pomocne.

@Stan

Miałeś juz rozmowę, w sensie spotkanie rekrutacyjne? Nie pomogę Ci, ale sam chciałem Cię dopytać o przebieg tego spotkania. Powiesz ile etapów rekrutacji i jakich pytań można się spodziewać? Dobre warunki?

St
@Marcin

Miałem rozmowę z panem Tomaszem. Ogólnie jestem niepewny na temat tej pracy i firmy. 3 zmiany od pon-pt mi pasują kasa jaką mi zaproponował też jest ok. Pracuje w AMP więc pracę znam. Pytanie na co aplikować chcesz. Jeśli nie na produkcję to nie wiem. Mi pytań dużo nie zadawał, proponował mi dzień na zapoznanie z firmą ale wolałem się po hali przejść, pokazał mi maszyny i rodzaj produkcji, w sumie nic strasznego i szczególnego. Blacha jedzie 30 m/min więc jest masa czasu na ogladanie materiału, przynajmniej o takich prędkościach mówił, dla mnie to nie problem bo nrmoalnie pracuje z materialem który kilka razy szybciej się przemieszcza. Liczę na jakiegoś obecnego pracownika i ocenę pracy w firmie bo to co tu czytam to jakieś dziwactwa są.

Wujek Franek
@St

W każdym dziwactwie jest trochę prawdy, a w ogóle to a jakim dziale piszesz, Twoja wypowiedź jest dla mnie nie do końca zrozumiała.

pracowni z długim stażem
@Stan

moim zdaniem jak będziesz pracował uczciwie to uczciwie będziesz traktowany, warto spróbować.

Małyyyy
@pracowni z długim stażem

właściciele tej firmy mają ludzi za nic, twierdzą że obsługi na tych maszynach można małpe nauczyć. Firma dno.

Roksana

Czy na produkcje w BTH mogą aplikować kobiety? Tnę na laserze już 4 lata.

@Roksana

Dodałaś wpis ponad 2 miesiące temu, czy finalnie zdecydowałaś się aplikować do BTH? Jeśli tak, to napisz proszę czy jesteś zadowolona z pracy w tym miejscu, liczę na Twoją odpowiedź.

Ktoś

Święta racja, podpisuje się pod tą opinią jest w 100 procentach prawdziwa.

Gowork. Kadry

Nie podoba Ci się kierownik to przecież po co się męczyć. Można zawsze złożyć wypowiedzenie.

Ktoś
@Ktoś

Wreszcie ktoś napisał o czym wszyscy tam pracujący wiedzą ale ciężko jest rozbić ten układ. Jedyna nadzieja ze Łukasz coś z tym teraz zrobi i poprawi warunki pracy ludzi z tego działu żeby praca nie była kara. W końcu zadowolony pracownik to lepszy pracownik.

Nie mogę na to patrzeć

Przychylam się do tej opinii, podpisując się pod nią obydwiema rękami. Dziwię się bardzo, że już dawno nikt się nim nie zajął. Patrząc na to z drugiej strony, to jest on doskonałym narzędziem do robienia brudnej roboty. I dopuki robi wyniki, to wydaje mi się, że Zarząd nic z tym nie zrobi, bo niby co ich to obchodzi. Zresztą, jak widać ktoś z kadr natychmiast postawił posta w jego obronie. Dlatego uważam, że najlepszym wyjściem byłoby zainteresować tym odpowiednią instytucję, jak np. Inspekcja Pracy.

Palownik

Kilka błędów , Pan (usunięte przez administratora). Jest tak słabym managerem że nawet mobbingu (w jego słowniku i umiejętnościach nie ma nic "zaawansowanego") nie potrafi co dopiero kierować kilkunastoma osobami. Poza tym zgoda z całym jego kółeczkiem ustawionych pomagierów. Z tym koniem nie ma się co kopać. Syn właściciela z kolei jest dwulicowy co innego mówi a potem i tak posyła Pana C. Lub Pana L. ze smutną miną i poważną rozmową...

Parafianin.
@Gowork. Kadry

To jak z pedofilią w kościele. Nie podoba ci się ksiądz w parafi to zawsze możesz się wyprowadzić. A (usunięte przez administratora) zostaje na swoim bo biskup go chroni. Brawo wy.

Zaspany Joe

Jeśli wymieniasz kogoś z imienia i nazwiska to sam też się podpisz swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Z tego co wiem RODO o owiązuje wszystkich a nie tylko wybranych. Ewidentnie chcesz zaszkodzić tą wypowiedzią wyżej wymienionej osobie, ponieważ nazwiska syna właściciela nie podałeś.

Tygrysek ze stumilowego lasu.
@Parafianin.

Dokładnie tu możesz wszystko zmienić. Nie musisz chodzić do pracy tym bardziej do BTH. Wiarę też możesz zmienić na buddyzm i zapalić świeczki. Z tego co wiem to PIP był niedawno i kontrola przebiegła pomyślnie

Krakowianin

A jak tam Pan print screen?

Bartek K
@Krakowianin

A kto to?

GumowyLucek
@Zaspany Joe

Nazwisko syna właściciela może znaleźć średnio inteligentny szympas w KRS. Po drugie tłuku pancerny musisz się douczyc bo chyba ledwo maturę na słuchawce zdales - rodo obowiązuje osoby prawne a nie fizyczne, także swoje wypociny wstaw swoje między bajki o swoim kryptogejowskim koledze który lubi paru młodych chłopców z działu i jednego lysego co myśli że jest zabawny a jest conajwyzej żałosny.

GumowyLucek
@Krakowianin

Styka się końcówkami z przyjaciółmi z działu

Battło
@GumowyLucek

Mrugam ci oczkiem w pracy. Hetnie poznam twoje czekoladowe oczko. Spójż choć raz na mnie w pracy

Z45

Witam, A ja jestem po pierwszych dniach na produkcji. Czytam tu trochę wypowiedzi jakby pisały to osoby sflustrowane. Przyjechałem tu z daleka. Zarobki które oferuje firma są ponad przeciętne. Osoby które pomagają wdrożyć się do pracy wydają się być zmotywowane i nie znudzone. Kierownik kontroluje pracę. W mojej poprzedniej firmie byk wielki chaos tu wydaje się być wszystko poukładane. Pierwsze wrażenie ok. Choć mówią o osobie z działu programów że nie dała sobie rady na nowym stanowisku. Że poniższe wojny to właśnie on rozpoczął właśnie tu na tym forum. Bywa i tak.

makumba

Stanowczo nie polecam tej firmy jako miejsca pracy. Operator nie tylko odpowiada za obsługę maszyny ale jest jednocześnie magazynierem i kontrolerem jakości. Za dużo obowiązków jak na jedną osobę, nie trudno o pomyłkę a jak przyjdzie co do czego to i tak zawsze zwalają winę operatora. Obiecują wysokie zarobki i premię a wystarczy pomyłka czy reklamacja i dostaje się gołą podstawę. Premia miesięczna przyznawana według kaprysu kierownika i kadrowej. Nie jasny system płac dla pracowników, jeśli sobie nie przypilnujesz to mogą cię okroić z wypłaty.

buc
@makumba

ja też nie polecam pracy w tej firmie.dzisiaj robisz tu jutro tam ,a ile godzin to się dowiesz jak do pracy przyjdziesz.standardowo jak idą święta to jest najwięcej roboty i o urlopie zapomnij.

Zdziś
@makumba

A ja na odwrót. Polecam. na wycinarce laserowej wraz z premiami zarobiłem ponad 5kPLN netto. Widocznie pracujecie jak łajzy. Kontrolerzy jakości są w firmie, magazynierzy także. A ze z wycinarki trzeba ściągnąć elementy to chyba to podstawowy obowiązek operatora?

blabla
@makumba

Niem ma już maliny i złotego ? Oni zaczynali wprowadzanie krawędziarek i laserów do BTH To co teraz będzie? Pozdrawiam tych co wypadli z wesołego autobusu - kiedy to były niezłe integracje :) Pozdro były pracownik (zadowolony :)

Robotnik

Bez Maliny to już nie jest tak (usunięte przez administratora)

Malina najlepszy

Mateusz
@Robotnik

Malina dobry kolega i pracownik był. Szkoda go.

Ciotka Kryska
@Robotnik

A malyna to był nierób. Cały dzień na fejsbuku i za szafa siedział.

Mateusz

Za to Ty jesteś pracuś.

@Ciotka Kryska

Malina to jeszcze coś robił teraz to dopiero ściemnianie nastało.

Kyrle Elejson

hyba za szafą walił gruche ten Malinowy

Karwowski Stefan
@Ciotka Kryska

Bzdura.Maliniak to był fachowiec ale Rysiek go załatwił a potem poszedł do piekła.

@Robotnik

Kto to jest ten legendarny Malina???

Zdzisek

A słyszałem że bokser coś zabrał o dużej wartosci koledze z pracy więc chyba jakieś podstawy były?

Boxer

Z tego co wiem to twój ''gach''miał dostać 5 tys. na sport ale wybrał flaszkę to po co te żale

@Boxer

Chyba raczej macie slabe info i, mylicie osoby. Hahahaha gaszku

@Zdzisek

A ja zadnego "boksera" nie znam hahaha

@Natka

Ktoś tutaj usunął moją opinie a więc wniosek jest jeden - była w niej tylko i wyłącznie nie wygodna PRAWDA. Ciekawie..

Nosacz Janusz

Zarząd to jest właściciel i otoczenie dokłada wszelkich starań aby zniechęcić pracowników do pracy i stworzyć z firmy (usunięte przez administratora). Zacznijmy od tego że nie dawno wprowadzono zakaz używania telefonów komórkowych w pracy, bo przecież operatorzy nic nie robią tylko siedzą na FB i grają w gry a robotę wykonują krasnoludki. Przy wejściu do kibla i jadalni wprowadzono bramki tak więc liczy się pracownikom czas wypróżniania. Nie dość tego że tylko jest 15 minut przerwy na 12 h pracy to jeszcze liczą czas aby sie czasem nie zasiedzieć na przerwie i by maszyny nie ostygły . Co chwila wymyślają to nowe rozporządzenia zarządu. Ostatnio na firmie panuje nerwowa atmosfera, co nie sprzyja pracy. Proponuje zacząć szanować i zmienić podejście do pracowników bo skończyły się już te czasy gdzie za bramą na miejsce jednego czekało 10 innych.

Grego
@Nosacz Janusz

Jest dział kadr możesz się przecież zwolnić i zmienić pracodawcę. Nikt z tobą ślubu nie brał.

Inspektor

Pora nocna Zgodnie z Kodeksem pracy pora nocna obejmuje 8 godzin przypadających między godziną 21.00 a 7.00 rano. Wyboru przedziału czasowego dokonuje pracodawca .Czas pracy pracownika, który wykonuje prace szczególnie niebezpieczne lub związane z dużym wysiłkiem fizycznym bądź umysłowym, we skazanym przedziale godzinowym, obejmującym porę nocną, nie może przekraczać 8 godzin na dobę. Przepisy kodeksu nie dotyczą BTH ponieważ praca jest tu jest lekka, łatwa i przyjemna nie wymagająca urzywania szarych komórek mózgowych.

Zostaw merytoryczną opinię o BTH IMPORT STAL - Kraków

• Jak się pracuje w BTH IMPORT STAL?

Zobacz opinie na temat firmy BTH IMPORT STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTH IMPORT STAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BTH IMPORT STAL