Opinie o Magnum Pub Mariusz Owczarz w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Magnum Pub Mariusz Owczarz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magnum Pub Mariusz Owczarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnum Pub Mariusz Owczarz w Bielsko-Biała

Czy w Magnum Pub Mariusz Owczarz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ona Nowy wpis

Ja byłam bardzo zadowolona. Umowa normalnie , wynagrodzenie zawsze wypłacone na czas, pewnie opinie osób które chciały zrobić konkurencje :) Stek i wino fajny klimacik i dobra załoga

Grażyna Nowy wpis

No niezbyt pasują mi te warunki o których piszecie, ale może coś się zmieniło przez te lata? Bo chyba już bez umowy się nie pracuje? :) Ktoś wie na jakie stanowisko lepiej aplikowac? Kelnerka czy barmanka? Jakies rady? :)

Zawiedzionu

Jak to jest, że barmanka-kelnerka wymaga od klientów żeby po sobie sprzątali i mówi to wprost, że to nie należy do jej obowiązków??? Od tego chyba jest, żeby sprzątać puste kufle i szklanki. To jest jakiś dramat!!!

Wojciech
@Zawiedzionu

Zgłoś to może szefowi knajpy? Może to racja, jest tam okienko do oddawania naczyń?

Anka Nowy wpis
@Wojciech

Po to jest barmanka przecież i kelnerka

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Magnum Pub Mariusz Owczarz spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jak szefostwo w Magnum Stek Pub w Bielsku- Biała? Spoko traktują ludzi?

Szczery

... szczerze?

K&M
@Szczery

W magnum pub jest to samo szefostwo, co w restauracji stek i wino. Porażka. Praca bez jakiejkolwiek umowy, ciągle odwlekanie próśb o podpisanie umowy i ustalenie stawki. Będąc nie raz 13h pod rząd w pracy na nogach nie ma ani minuty przerwy, nie ma wydzielonego miejsca w którym można sobie spokojnie zjeść - możesz to zrobić na stojąca w przejściu lub na zmywaku przy koszu na śmieci pełnym resztek jedzenia po klientach. Masa nie porozumień, wszyscy z góry zakładają z góry, że wszystko wiesz, denerwują się i krzywo patrzą na zadawane pytania, wieczny chaos. Uważam, że w Bielsku jest tyle pracy w gastronomii, że można sobie spokojnie znaleźć coś lepszego, z lepszymi warunkami niż panują tutaj. Totalnie odradzam.

benek

Praca w pubie nie jest ani łatwa, ani najlepiej oplacalna. To dobre dla studenta, jakies 2 tysięce mozna dorobić.

niedoszły pracownik

Podzielam opinie poprzednie, ja tam pracowałem i nie wypłacili mnie mimo ze inna była umowa. dziwne szefostwo

spostrzegawczy

To fakt, szefostwo z kategorii "znam się na wszystkim najlepiej".

magnum_nie

Nie polecam...wyzysk i poniżanie,bez umowy...a szefostwo..ma o sobie wysokie mniemanie to niestety za mało, pewnie dlatego taka rotacja

qwe

w jednym wielkim skrocie to masakra, praca w tym klubie, szczegolnie jeśli chodzi o kontakt z szefostwem

Zostaw merytoryczną opinię o Magnum Pub Mariusz Owczarz - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Magnum Pub Mariusz Owczarz?

Zobacz opinie na temat firmy Magnum Pub Mariusz Owczarz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Magnum Pub Mariusz Owczarz
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Emilii Plater 21
    43-300 Bielsko-Biała