Opinie o Advertise Group Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Advertise Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Advertise Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Advertise Group Sp. z o.o. w Gliwice

mania Nowy wpis

myślę że trzeba obserwowac czujnie, normalnie wśród sprzedawców są spore rotacje tutaj działasz ze sprzętem medycznym - prowizje są duże to i rotacja mniejsza

zdecydowanie na nie Nowy wpis

Domyślam się kto jest autorem tej jedynej pozytywnej opinii. Ja zdecydowanie odradzam. Praca ponad siły,bardzo stresująca, zero uznania ze strony pracodawcy mimo, iż większość osób daje z siebie wszystko, bardzo niskie zarobki, żadnej możliwości rozwoju. Od biedy, na początek, dla zdobycia pierwszego doświadczenia może być, ale dłuższa współpraca to strata czasu.

judi Nowy wpis

Fajna i przyjemna atmosfera. Pracuje juz od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

ee Nowy wpis

właśnie natrafiłam na ogłoszenie z tej firmy na stanowisko szkoleniowiec - fizjoterapeuta i postanowiłam co nieco poszukać na jej temat... serio aż tak??

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Advertise Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
aaa

"praca w młodym zespole" rotacja wręcz szalona, nie długo nie będzie sensu zapamiętywać imion ...

hejka

Kiedyś była chociaż przyjemna atmosfera, fajni ludzie ale teraz po zmianach organizacyjnych te pozytywy odeszły. Szkoda.

SS

Telemalketer to jeszcze dobra fucha... Gorsze jest to, że przez pierwsze pół roku, a nawet rok, jesteś bardziej pracownikiem fizycznym, magazynierem, specjalistą do wszystkiego...

ahi

Nie polecam. Firma nie zapewnia żadnych ścieżek rozwoju pracownikowi, wręcz przeciwnie - jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to źle trafiłeś no chyba, że lubisz być telemarketerem.

Zostaw merytoryczną opinię o Advertise Group Sp. z o.o. - Gliwice

Advertise Group Sp. z o.o.
  • Kopalniana 14E
    44-100 Gliwice

Advertise Group Sp. z o.o.