Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa Kapitałowa Specjał. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Kapitałowa Specjał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Długołęka Aleja Jana Pawła Ii 80 lok. 5

Alina

Panie Sylwestrze, w odpowiedzi na Pana niesprawiedliwy wpis o Panu Golonie, chcę Panu przypomnieć za co Pan został zwolniony dyscyplinarnie z pracy. Miałam nieprzyjemność pracować z Panem, na szczęście krótko, w Instytucie Archeologii na Solidarności. Od początku dołączenia Pana do naszego zespołu próbował Pan rządzić kolegami i rozstawiać ich po kątach, mało tego obrażał Pan również pracowników Instytutu. Na początku stycznia porzucił Pan pracę, bez powiadomienia nie stawiając się na dyżur w dniu, który sam Pan wybrał zaznaczając go w grafiku. Inny pracodawca wyrzucił by Pana z hukiem, ale Pan Golon wyciągnął do Pana rękę i dając Panu jeszcze jedną szansę, przeniósł Pana na inny obiekt. Ale i to niczego Pana nie nauczyło. Swoim zachowaniem zmusił Pan Kierownika do dyscyplinarki. Pokazał Pan, jakim jest człowiekiem: niezgodnym, kłótliwym, roszczeniowym i nieodpowiedzialnym. Szkoda, że nie chce Pan tego zrozumieć, lecz za wszystkie swoje niepowodzenia obwinia innych. Chcę Panu przypomnieć co mi Pan zrobił, odbierając z Instytutu mundur. Popchnął mnie Pan tak mocno, że upadłam i porządnie się potłukłam, a Pan uciekł, jak ostatni tchórz, nie sprawdzając, czy nie potrzebuję pomocy. Gdybym uderzyła głową o schody, być może już by Pan siedział w więzieniu za zabójstwo. Pracuję w Specjale już ponad rok i tyle mogę powiedzieć, że rzadko się zdarza, by zarówno Firma, jak i Pan Kierownik Jerzy Golon tak dbał o dobro i potrzeby pracowników. Nikomu nie odmówił pomocy. Niech więc dobrze się nad sobą zastanowi, bo inaczej nigdy i nigdzie nie będzie Panu dobrze. Alina Ch.

@Alina

O ile mi wiadomo - jak pracodawca ma problemy z pracownikami (na własne życzenie) na obiekcie jak również z zatrudnieniem nowych pracowników a TU chce odejść mu jeden z lepszych pracowników- daje się takiego niesfornego pracownika na gorszy obiekt na tzw "minę" to stara metoda firm ochroniarskich. Poza tym Sylwek poszedł na obiekt (na którym nie chciał być) chory a ten Golon - kierownik nie zainteresował się sytuacją realnie i zwolnił go telefonicznie na odległość i to dyscyplinarnie. Następnego dnia Sylwek poszedł do lekarza i dostał Zwolnienie lekarskie ale i to nie pomogło- to jest ekstremalne złe postępowanie tej firmy. Natomiast ta babcia- Alina nie zna CAŁEJ SPRAWY a dostała prośbę aby osmarowała i oczerniła Sylwka- tak się Specjał i kierownik Golon boi że nawet swoich pracowników namawia aby stanęli w jego obronie bo wie że źle zrobił i ma i będzie mieć problem z pracownikami- ale to już jego sprawa.....

Ile jest zmian w Grupa Kapitałowa Specjał?

Pracownik Nowy wpis

Pan Golonka, bo tak mogę o nim napisać, człowiek bez ambicji i podejścia do ludzi kasy brak ciągle tłumaczy, że za tydzień, miesiąc i tak w koło w biurze odsyłają do niego nikt nie może pomóc.

Alina

KREATOR Nowy wpis
@Alina

Piszę w imieniu Sylwka - bo sam pracuje w ochronie wiem że to porządny gość, uczciwy ponad miarę i pomocny znam sprawę i tyle co mi wiadomo to i na panią były skargi od pracowników Instytutu a Sylwek się nie rządził TYLKO pomagał na prośbę kierownika pana Jerzego Golona pokazywał nawet SMSa "jesteście dorośli więc rządzicie się sami" miał głęboko w poważaniu KAŻDEGO PRACOWNIKA (piszę TU o zwykłym pracowniku a nie o lizusach taką jak pani jest). W każdym miejscu można spotkać miękką ligninę i przytakiwaczy którzy za mizerne korzyści będą się podlizywać w nieboskłonach- powiedzmy że to nie moja sprawa ani Sylwka. Fakt jest taki że to pani się rządziłaś w Instytucie mając się za "starszą babcię" - nie traktowałaś Sylwka jako stałego pracownika, lekceważyłaś go a o sytuacji której piszesz to Sylwek musiał się wydrzeć przez zamknięte grube dźwiękoszczelne drzwi w zimę aż gardło zaczęło go boleć, nie upadłaś NIC CI SIĘ NIE STAŁO KŁAMIESZ (za korzyści) mało tego rzuciłaś jego uniform na ulicę na śnieg i w powietrzu musiał chować uniform do plecaka. Pytanie NAJWAŻNIEJSZE gdyby tak było jak piszesz to czemu kierownik od razu się z Sylwkiem nie pożegnał gdy Sylwek już chciał po raz drugi odejść ze Specjału- tylko jego kierownik ten Golon zaproponował mu jeszcze gorszy obiekt na którym nawet nie chciał być......KŁAMSTWO PANI NIE JEST NAJMOCNIEJSZĄ STRONĄ - proszę się bardziej postarać a ludzie wiedzą że w każdej pracy są lizaki ......poza tym jak czytam ile jest tu negatywnych opinii o tej firmie a tego pani nie przykryje swoim przytakiwaniem.

SLY Nowy wpis
@Alina

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Grupa Kapitałowa Specjał?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grupa Kapitałowa Specjał się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Odradzam zatrudnianie w tej firmie szukają osoby niepełnosprawne do pracy obiecują że otrzymasz umowę o pracę zwodzą trzy tygodnie pracownika że będzie umowa od 1 go maja i będzie praca a dzień przed rozpoczęciem pracy zmiana grafiku mam pracować trzy dni z rzędu po 16 h i dzień wolny mają grupę specjalna dodatkowo dowiaduje się że nie otrzymam umowy o pracę bo koordynator i pan kierownik w Warszawie pan Golon twierdzą iż mi nie rządzą umowy bo się boją że pójdę na zwolnienie lekarskie wstyd i upokorzenie może was spotkać dlatego ostrzegam przed tą firmą zwłaszcza w Warszawie żerują na ludziach chorych i ich wyzyskują !

@Adam

Coś mi to przypomina jak czytałeś moją wypowiedź ze stycznia tego roku też odradzałem - teraz odradzam jeszcze z jednego względu bo w centrali w Rzeszowie mają bajzel a oznacza to że jakiekolwiek pracownika zastrzeżenia i skargi nie są rozpatrywane i mają je głęboko w poważaniu. Poza tym pan Golon to brat cioteczny prezesa więc jest nie do zdarcia i może robić co chce - pełna dyktatura jak wszędzie w ochronie.....ta firma już dawno zeszła na (usunięte przez administratora)......

@Adam

Co do tego Pana Golona to pali mu się grunt pod nogami właśnie dostałem "ostrzeżenie" od niego abym wykasował wszystkie wypowiedzi- czyli oni też to czytają i jeszcze szantażują byłych pracowników którym dał zwolnienie dyscyplinarnie z paragrafem 52. Gdy chciałem do niego odpisać to zablokował odpowiedzi- nawet rozkazują po zwolnieniu pracownika "rozkaz i już" zapomina że żyjemy w państwie prawa a przede wszystkim w wolnym kraju....Jak nie umie współpracować to szantażuje nawyki z rodu (usunięte przez administratora)

Leon

Witam przedewszystkim (usunięte przez administratora) na godzinach są nie wypłacalni .Zawsze problem z godzinami twierdzą że wypłacą ale kiedy .

SLY

Sugeruję aby nie zatrudniać się w firmie Specjał w Warszawie u kierownika Jerzego Golona on słodzi i wychwala obiekty a później okazuje się że to nie są obiekty dla osób niepełnosprawnych a pracownik jak jest chory ma za wszelką cenę zostać na obiekcie bo może zostać zwolniony z art 52 KP a rozwiązanie umowy może taki pracownik dostać bez wypowiedzenia. Panuje tam wszelaka dyskryminacja brak zrozumienia przez kierownika a kierownik nawet nie czyta SMS-ów i ma trudności z odbieraniem telefonów poza tym rzuca na obiekty na oślep bez żadnego zrozumienia i rozmowy a większość tych obiektów nie są dostosowanie dla osób niepełnosprawnych, pozdrawiam.....

Przemysław
@SLY

A jaki jest w dyskusji ten kierownik, idzie mu wytłumaczyć, że przy danym schorzeniu nie da się pracować na niedostosowanym obiekcie? I jacy są pozostali kierownicy, można tu prosić o przeniesienie do innego?

@Przemysław

O ile mi wiadomo TU w Wa-wie mamy TYLKO jednego kierownika na wszystkie obiekty. Ten kierownik wysłucha cię teoretycznie ale praktycznie słucha się TYLKO siebie i tak zrobi nie tak jak TY poprosisz ale jak on chce i będzie ci słodził i przekonywał że wykonał dobry wybór ale problem polega na tym że na obiekcie to TY jesteś a nie on. Kierownik J. Golon przeniesie Cię na inny obiekt ale zazwyczaj na gorszy albo tam gdzie jest za dużo pracowników i powie ci później że sobie rady nie dajesz. Trochę sam jest pokręcony i nie wie ile ma pracowników na obiektach......

Krystian W.

Witam widzę że znowu poszukują kierownika logistyki co jest nie tak tacy kierownicy się trafiają czy coś nie tak jest w oddziale Wrocław że szukają kierownika logistyki co 3 4 miesiące czy jest sens iść na rozmowę jak atmosfera i kadra zarządzająca czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w oddziale Wrocław

Michein
@Krystian W.

Stary artykuł

Jakie są mocne strony pracodawcy Grupa Kapitałowa Specjał?

konkretny

- dobre wynagrodzenie - wolne weekendy - grafik często dopasowany do potrzeb pracownika - porządek - dobra atmosfera - kadra kierownicza z którą można dojść zawsze do porozumienia

Dawid

W każdą niedzielę pracownik zatrudniony w firmie Grupa Kapitałowa Specjał zobowiązany jest pracować? Chciałbym sprecyzować również kwestię zarobków, które firma ta oferuje. Może skoro zdecydowałeś się już wypowiedzieć w tym wątku to będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak to dokładnie na podstawie Twojej wiedzy wygląda?

Konkretny

Zdecydowanie widzę tutaj kolejnego pacjenta bardzo niedowartościowanego. Dodatkowo jeszcze z ortografia też mało do czynienia miałeś widzę. Do tematu jednak: - dobra atmosfera nie opiera się na odpowiedzialności, a budowaniu stosunków między pracownikami. Odpowiedzialność jest, były już conajmniej dwie inwentaryzację i wyszły dobrze. Nikt żadnych pieniędzy nie płaci, więc jak pojęcia nie masz to się nie wypowiadaj. - zaczynasz prace w niedzielę ale piątek rano masz już wolny, więc tak jak napisałem - weekend wolny. - grafik jest układany pod pracownika, przynajmniej w większości przypadków tak jak pracownik ma potrzebę, tak zmiana jest realizowana. Co ma do tego telefon aby ewentualnie przyjść wcześniej? To działa w dwie strony. Mylisz pojęcia ale z perspektywy wypowiedzi się nie dziwię. - z Mariuszem to akurat pracuje się batdzo dobrze i nie mam mu nic do zarzucenia. Twój komentarz to jakaś argumentacja dziecka z przedszkola chociaż i tu pewnie to za wysoko. Nie pozdrawiam

CHIRSTMES
@konkretny

potwierdzam, bardzo dobra ekipa, a sroga może być zima.

Szukają telemarketera we Wrocławiu. Ktoś pracuje na tym stanowisku? Jakieś opinie? Wrażenia? Proszę o odpowiedź. Dzięki

@Ania

Nie szukają. To są tak zwane fałszywe ogłoszenia, co by konkurencja myślała, że firma taka super i rozwija się w czasie pandemii. Nigdy w żadnym oddziale nie było takiego stanowiska i nigdy nie będzie. Od sprzedaży są PH, a od obsługi posprzedażowej dział obsługi klienta.

????

Fejk

Ogłoszenia są dodawane z centrali w Rzeszowie dla każdego z oddziałów. Dany oddział nawet nie wie, że takie ogłoszenie wisi w internecie. Żadna rekrutacja nie będzie prowadzona. Przykro mi.

DoFejk
@Fejk

Rekrutacja jest prowadzona i takie stanowisko w oddziale Wrocław będzie. Wypisujesz głupoty.

@DoFejk

Kiedy? Bo ogłoszenie już zdjęli, a żadnego odzewu?

@DoFejk

Jakim prawem piszecie tutaj takie bzdury i tym samym sugerujecie, że firma faktycznie szuka kogoś? Minęły 4 miesiące i żadna rekrutacja na stanowisko Telemarketera nie była prowadzona.

Klima

wypowiedź bez sensu.

Bierutowska Wro

Dzień dobry, Czy mogę prosić o merytoryczne info na temat pracy w Firmie Specjał? Wszystkie "za" i "przeciw" - najlepiej :)

Prac
@Bierutowska Wro

Jakie stanowisko Cię interesuje?

Jak długo trwa proces awansu w Grupa Kapitałowa Specjał?

Prawda

Tak długo aż nie zaczniesz wchodzić w (usunięte przez administratora) firma pod psem na awans liczyć mogą tylko kapusie

Jola

Proszę zatrudnij się, to się przekonasz. Bardzo pozytywna firma i ludzie którzy ją tworzą

rats

Polecam z czystym sumieniem pracę w firmie Specjał

ta
@rats

To znaczy że nie masz sumienia :) Ja nie polecam bo tam nigdy nikt nie dotrzymał słowa

do rats
@ta

A Ty jesteś kłamcą. Proszę o przykłady.

Aldona
@rats

Ja wiem za co pracuję i wszystko w terminie dostaję.

Natalia
@Aldona

No to tyle dobrze, a wiadomo o co mogło chodzić z tym całym niedotrzymywaniem słowa? Zdarzały się kiedyś jakieś niejasne sytuacje?

kandydat

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko PH Alkohole . Może ktoś napisać coś o tym stanowisku ?

Uciekaj jak najdalej

Firma pod psem naobiecują i nigdy nie dotrzymają słowa.Od specjału trzymaj się jak najdalej porażka na całego.Od czerwca wprowadzili odpowiedzialność materialną.Wykorzystali chwilowy kryzys na rynku pracy.

odpowiedzialny
@Uciekaj jak najdalej

Z tą odpowiedzialnością materialną sprawa ciągnie się od wielu lat !!!!!! Nawet kierowców obciążali za jakieś szkody, być może są jeszcze wpisy na ten temat.

No more spaecjał
@odpowiedzialny

Co gorsza odpowiedzialność materialna jest wprowadzona niezgodnie z prawem.Prawo mówi wyraźnie powyżej ośmiu osób na magazynie odpowiedzialność nie obowiązuje.

Ferdynand

@Fejk Czy jesteś w ogóle pracownikiem firmy że pozwalasz sobie na wypisywanie takich bzdur?

Lidia

Firma Grupa Kapitałowa Specjał obecnie poszukuje na stanowisko Kierownik logistyki. Z oferty pracy wynika, że zapewniają stabilne zatrudnienie w dużej organizacji zajmującą się dystrybucją dla klientów zewnętrznych, umowę o pracę o czas nieokreślony, atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy oparty na mierzalnych wskaźnikach. Czy ktoś z was jest zainteresowany pracą na takim stanowisku?

@Lidia

Tak ja jestem. Niestety nikt nie odpowiedział nt. poprzedniego kierownika :)

Były już
@Zainteresowany

Skończysz jak każdy albo sprawa w sądzie albo do zapłacenia.W przeciągu mojej pięcioletniej kariery poznałem ze sześciu kierowników.Każy został zwolniony.Czy jeszcze mam coś dodać ?

marek

mam pytanie: ile kierownik zmiany zarabia i czy dalej podpisuje się weksle w tym magazynie???

AL
@marek

Trzeba sie zjawić na rozmowie rekrutacyjnej ale weksli już nie ma

Kierownikzmianowy
@marek

Ile zarabia to róznie...akord jest i podstawa ale weksli już nie ma od klilku lat

Olga
@Kierownikzmianowy

To znaczy od czego zależy to, ile w Specjał zarabia kierownik? Mnie interesuje stanowisko kierownika sklepu w Dusznikach. Możesz podać chociaż widełki?

@marek

Właśnie chcą wprowadzić odpowiedzialność materialną, bo zbliża się inwentaryzacja. Jeżeli magazynierzy się nie zgodzą to chcą wszystkich zwolnić. A jak się zgodzą to trzeba będzie płacić im po kilkanaście tysięcy jak kiedyś.

Uciekaj jak najdalej
@Kierownikzmianowy

Od czerwca wprowadzono odpowiedzialność materiałową.Kiedyś pracownicy mieli do zapłacenia nawet po 7000 zł.Teraz pewnie bedzie podobnie

Były pracownik.

Praca kompletowane WZ w "specjał" Wrocław była dużym wyzwaniem fizycznym jak i psychicznym, ale i tak to nie jest najgorsze odpowiedzialność materialna jest chodź na rozmowie o pracę nie było nic wspominnane przez (usunięte przez administratora)) o takich praktykach wręcz mówił że { przecież nic nie podpisywałeś} praktyka jest inna popsułeś naprawiaj albo płać. Do tego dodam że jest to praca na akord więc im wiecej wpracujesz tym więcej pieniędzy ale teraz czy dla pracownika czy pracodawcy. Osobiście nie polecam i przestrzegam by ten magazyn omijać szerokim łukiem.

Zakopany

Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę na magazyniera i fajnie to wygląda muszę powiedzieć. Weekendy wolne tylko ile z tego akordu można zarobić? Ciekawe czy mnie wybiorą?

lolipop
@Zakopany

Zarobisz tyle ile wyrobisz ;) jak się chociaż trochę starasz i są wuzetki do pikowania to 3 z przodu to nie problem

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Długołęka

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Grupa Kapitałowa Specjał
1.9/5 Na podstawie 87 ocen.

Grupa Kapitałowa Specjał