Opinie o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. w Złotoryja Przemysłowa 12

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. w Złotoryja Przemysłowa 12

misiek

A Pani Kierownikowa to już w ogóle do pracy nie będzie chodzić.

zawiedziona

Ludzie tam chyba w końcu trzeba dyrektora wymienić bo chłop nie ogarnia od dłuższego czasu i pozbywa się najlepszych. Tylko kasa, kasa, a ludzie się nie liczą nawet ci co tą firmę stworzyli. Dla mnie kierownik był tylko ciara i hanysz a reszta niech się w (usunięte przez administratora) pocałuje.

mały

Dzisiaj nastąpił koniec tego zakładu. Jedni debile wybrali drugiego debila na kierownika, a ten co coś umiał i na czymś się znał poszedł w odstawkę. Panie Dyrektorze życzę powodzenia bo ciężko teraz będzie teraz ogarnąć ten (usunięte przez administratora)

Góral

Słyszałem że zmiany w firmie i to na grubo...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Obecny pracownik

Jak komuś nie po drodze z dobrą pracą to dlatego narzeka?

prudac
@Obecny pracownik

taki pracownik jak np BĄBEL,ocelot,czy INNI W TYM LIDERZY nie bedą narzekać bo to dziobaki i w innej pracy sobie nie poradzą a za ,,uprzejmie donoszę tez są wynagradzani -prawda.

pytanie
@prudac

A ja mam pytanie, bo Bąbel to jeden z bardziej ogarniętych gości na produkcji. Powiedz mi czy masz większe pojęcie o produkcji od niego?

czasWskazuje

ta firma kiedys byla renomą w okolicy. teraz nawet pies na to nie chce sikać

TikTak
@czasWskazuje

Nawet pies z kulawą nogą. Ale nie ważne nadchodzą święta czas wybaczania i zgody. Bądźmy dobrej myśli

Hurra
@TikTak

Hurra będą pierniki!!!... Przepraszam czekoladka

awdd
@Hurra

dobre i pierniczki i z głodu to wszystko wpierd,,, ale w biurze to sobie lepiej dadzą

KALKULATOR
@czasWskazuje

słyszeliście juz firme FAIST przejmuje inna firma ciekawe co będzie trzeba złozyć podanie w innej firmie bo tu lepiej nie będzie

Obserwator
@KALKULATOR

Przecież tu pisze ta sama osoba, zadaje pytania, odpowiada i podkreca atmosferę, z kim wy ludzie pracujecie?

Bitumen
@Obserwator

Nie jedna a dwie osoby J. i M gwiazdy naszej firmy

jacobs

Opinia: coraz gorzej sie tutaj robi, jeszcze dwa lata temu była jakaś chęć do pracy, teraz przychodzi sie po marne grosze, coraz wiecej osób odchodzi a ludzie nie chcą przedłużać umowy, niedługo te wszystkie osoby z biura bedą popierdzielać po magazynie i produkcji i może im wystarczy na opłaty

adam
@jacobs

a JANEK z konkubiną i paroma osobami będą pracować ,zawsze jakies ochłapy zostaną na stołówce niema jek to darmoszka

@adam

Pan Janek to tylko podpier*** i śpi na warsztacie :)

brg
@Adam

jestem z zakładu obok ijak to czytam to myslę że u Was tylko ten Janek z konkubiną pracujom

jrek
@brg

tak jest na tapecie bo to najgorszy nieudacznik co niema wiedzy ,wygląda jak ,,nos ma jak grzbiet rekina i pachnie gorzelnią ,,,reszta nie do opisania,,

figa

trafne określenie tam w górach przy baranach był by potrzebny nie trzeba się myć przebierać ,kolegów tu niema a tam by z baranami chociaz pogadał bo tylko beczeć umie , bo rozum to zgorzały ma przezarty,,,

Baran ze stada

Pani/e baco nie pisze się zarzondza, tylko zarządza.

Baran
@figa

Niema to kobieta, która nie mówi.

Www
@Adam

Edzia schudnij bo ci tłuszcz mózg zalał nadajesz się tylko do skakania po bananach i zgoła tego wąsa

fresx

zostaw JASIA on święta na osadowym spędza i niema czasu na internet ozygany lezy z irusiem

???

Jak tam było na andrzejkach?

!!!
@???

Trzeba było iść a nie siać ferment..

AndŻej
@???

Było jak było miał się lać wosk ale paru osobom się ulało kilku się zlało część się później zalała teraz jeden leje ferment, przepraszam sieje...

Ciara

Czy w firmie już panuje spokój?

ProdÓkcja
@Ciara

W firmie nigdy nie było spokojnie i nigdy nie będzie

ludź

Ludzie dajcie sobie spokój

Gosc

Jak tam grubej u nowego brygadzisty stęskniona za kierownikiem i wyższa wyplata i lewych pieniądzy?

Luz
@Gosc

Wyplata napewno zadowalająca będzie porządek do roboty a nie ściema i fajeczki a brakuje pewnie spier..... Po paru godzinach na chatę a tu trzeba 8 godzin siedzieć haaaaa

co za gruba ?

Zzzz
@.

Jak to kto flisiara,wąsata edia pedzia i jak tam jeszcze na nią gadają nie wiem

aphhg
@Gosc

zapierdal,,,a nie co to przedszkole ,MARTUSIA jakos na kalanderku nie narzeka .ale jak ma narzekać jak ona niema języka ani kolegów to komu ma się pozalić ,a jej gązo ma ją w dup,,,

Olo
@Zzzz

Ja tam wiem że mówi na siebie (usunięte przez administratora) haha

No widać
@aphhg

No zapiep.... la widziałem jak skacze po paletach i banany prostuje jak małpa i zagląda na koleżaneczki flisiareczki jak chodzą co chwilę na papieroska .

penelopa
@Zzzz

ta pani z kalandra to ktos stworzył ją dla hecy z tyłu plecy z przodu plecy ha ha a jakie ma nogi co ona kombinerki nosi miedzy nogami

Meksyk
@penelopa

Widać że wąsata zabolały słowa prawdy i szuka tematu na siłę po to wolne bralas to się ogarnij opinie faist to nie całe życie a dzieci zasmarkane lataja

PIĘKNA I BESTIA
@Meksyk

zobacz na swojego dzieciaka , ciekawe czyj on jest chyba nosem tego nie zrobił kup lusterko stań razem z nim i zobacz jaka z was udana para a i niech siostrunia dołączy kazdy z innego klanu z SĘPOWA HA HA

Meksyk
@PIĘKNA I BESTIA

Ale desperatka tak to jest jak się nie ma faceta i nie ma cię kto wyr.....c i żeby jeszcze ktoś chciał rozmowa z tobą jest jałowa (usunięte przez administratora) stąd a ty pisz dalej nie krępuj się jeśli to całe twoje prywatne życie ciao

Blisko

Ej hola jestem z Wilkowa to o tobie słyszałem i twoim byłym a może obecnym i to bardzo dużo. Dziewczyno jak o kimś piszes to zastanów się czy w twojej rodzinie jet ok. Bo tu można naprawdę dużo napisać o twoim byłym obecnym i o tobie. Nie jesteś anonimowa można na forum napisać coś to i owo a to naprawdę będzie prawdą.

NieMam
@aphhg

''niema'' to osoba, która nie mówi..niemowa !!! Tobie pewnie chodziło o to, że ona nie ma kolegów, nie ma np. długich włosów itd. :D Pozdrawiam

Mysl

Dwóch kierowników?ja się pytam po co i tak tylko jeden ma jaja i potrafi myslec

gaska
@Mysl

JANEK jest mądry ,a najlepiej na poczatku tygodnia jak mu z gara charą daje dlaczego nikt go na balonik nie weżnie ,jest tez paru innych którzy najeb,,,przychodzą do pracy

Madzia

Pracuje ktoś "normalny" w tej firmie?

Chuck

Diabeł:)

ręceDiabła
@Chuck

a my jak przystało na wiernych sługusów samego Belzebuba mieszamy smołe :D

SmakoSZ
@Madzia

przecie mmy tylko smarujemy smołaĄ chleb na przerwie..a tu zara czy normalni :D

ALA

tak pracuje mądry JAŚ fasola i jego IRUŚ

...
@ALA

Najmądrzejsza osoba w tej firmie jest kiero z linii jeden a tak apropo mogl pożyczyć Piotrowi parę złotych żeby sobie kupił kurek od grzejnika i nie musiałby kraść o k.....sory zapomniałem że pan kiero jest tu od pożyczania a nie odwrotnie i jeszcze te tłumaczenie że chciał pożyczyć do szatni żeby skarpety wysuszyć litości hahahahah

Hej ho
@...

Piotrek mam nadzieję że na kleju niczego nie odkreciles bo to byłoby trochę niebezpieczne ale co ty o tym możesz wiedzieć jak tyle czasu nie potrafisz najprostszych zeczy ustawic.dobrze że pan kierownik dał ci odpocząć od maszyny dość się skompromitowales ale pamiętaj będziesz musiał się jakoś zrewanżować ta dobrocia i pożyczyć kase

adsfd

Jankowi i innym juz niezalezy czy on bedzie chory bo on/i juz są chorzy specjalista się kłania zobaczcie na ich wygląd ,kto jest kierownikiem a kto liderem itd kasa i układy robią swoje oni wszyscy nigdzie indziej niedadzą sobie rady badziewie zbierane jescze za ciare...

Módlmy się za to

Osoby, które zmuszają pracowników tej firmy do pracy w weekendy i są za to odpowiedzialne kradnąc czas i rodzinę pracownikom powinny zachorować na raka. To by była odpowiednia kara za takie praktyki.

....
@Módlmy się za to

Ale ty jesteś pierd.....nawet największemu wrogowi bym takiego czegoś nie życzył.....czub

syf

bo nie wole z twoją konkubiną przebywać bo twój nos jest za mały ,,,

kjsdfsdsdf
@syf

odnośnie tego wielkiego nosa to ci mowie ze to co na wystawie to i pod ladą czego nie mozna powiedziec o twoim nosku

kidk

czy to prawda ze JANEK jedzie do Chin a jego konkubina z Irkiem na osadowy słyszałem ze dobrze trzyma za od wędki,to prawda,,

Lord
@kidk

No właśnie i tu cię boli Janek i jego kobieta ale spokojnie z zazdrości jeszcze nikt się nie zesrał hahahha

hhj

Nasz kierownik lis przechera czemu do chin się nie wybiera? Może pozyczal kasę od Niemców i nie oddal dlatego go w chinach nie chca

oto jest pytanie
@kidk

No właśnie kidk czego nie jeździsz do chin?

sonia

Janek niech ci pomoże pisać twoja pani z kalandra bo bzdury wypisujesz ,i pamiętaj jak będziesz dobrze produkował to nie bedzie przekładania bo tony to nie wszystko i pamiętaj pryśnić jest dla wszystkich,,,

SoniuToniu
@sonia

PRYSZNIC a nie pryśnić kurcze litości pouczać kogoś żeby zabłysnąć a samemu łeb mieć wypchany trocinami.

vafel
@SoniuToniu

długo szukałeś/aś tego błędu,suchotnico czy szczurku Janku

Ludzkie slabosci. Przedstawil ...

Drodzy Państwo krisu wszyscy Polacy i inne osoby zamieszczacie tutaj tak dziwne wpisy aż głęboki żal zbiera się w sercu. Ośmielę sie w tak zacnym inteligentnym oraz niewątpliwie doborowym gronie postawić diagnozę wylanych przez was słów smutku żalu jaki was dotyka i wypływa z niedokonca rozwiniętych płatów mózgowych. Osoby które osiągnęły lub doszły do czegoś w tym zakładzie lub gdziekolwiek są dla was karierowiczami złodziejami i wszystkimi innymi koszmarami które dręczą wasze niespełnione czekające w ciemnym zaułku ambicje. Ile to razy marzyliście , śniło się wam ze to w waszych dłoniach spoczywa ster odpowiedzialności kierowania lub zarządzania jednostkami wam podległymi. W niektórych przypadkach rozczarowanie przychodzi o 5:00 wraz z dźwiękiem budzika otwieracie oczy spoglądacie obok o matko w myślach przeklinacie dzien. w którym poznaliście ta zjawę która sapie tuz obok. Wstajecie toaleta wychodzicie do pracy a jeszcze kanapki z wczorajszym chlebem i już krew złość uderza do głowy przecież oni tam będą żarli obiad a ja będę zapie..jak wol. Zapominacie o najważniejszej sprawie WY IDZIECIE DO PRACY w której podpisaliście umowę iż przez godziny które tam jesteście zobowiązujecie się do wykonania czynności obowiązujących na stanowisku pracy. Ale wy jesteście ambitni widzicie wszystko co się tam dzieje ten kradnie temu rodzina się przysłużyła i tak dalej i tak dalej. Wpisy typu za płotem powstanie zakład i wszyscy tam pójdziemy ... a tam czeka już czerwony dywan rozścielony dla waszych pewnie stąpających stop i jest inaczej tak jak trzeba .. a jak tak PRACA to jest zakład pracy który płaci wam za prace jaka wykonacie ,w każdej chwili możecie odejść jeżeli chcecie możecie zgłosić kradzież i inne nieprawidłowości ale wy wolicie anonimowo bez konfrontacji jak zwykła (usunięte przez administratora) umieszczać tu te wpisy. Tak zaraz ktoś napisze ale to klika nikt się tym nie zainteresuje a był któryś z tych pisarzy i miał odrobinę odwagi ,, tu ja ma bo to nie ja'' wyprostowany zgłosił to kadrowej prezesowi nie a po co. Na tym portalu umieszczają owe wpisy ludzie bez ambicji płytcy puści bez odrobiny odwagi bo jeżeli tam maja miejsce takie sytuacje naprawdę i nie przemawia przez was zwykła zazdrość a złość na faktyczny stan to jest tzw. ,,aparat mowy narząd który bierze udział w tworzeniu dźwięków ludzkiej mowy'' i głośno o tym mówił lub odszedł stamtąd a za powód odejścia podał praktyki tam stosowane oraz zachodzące sytuacje. Dobra rada skupcie się na sobie ZAWISC powoli zabija.

aJednak
@Ludzkie slabosci. Przedstawil ...

jak inaczej nazwiesz awansowanie poprzez łapówki? Najpierw F miała awansować ale coś tam nie pykło więc żeby nie rozkręcić afery trzeba było prędko zaopatrzeniowca wsadzić gdzieś do góry. W tym zakładzie od wielu lat stosuje się praktyki awansu poprzez łapówkę. Przez ostanie trzy lata było o tym cicho ale ostatnimi czasy widać że pan łapówkowicz się uaktywnił. I nie ośmielaj się kpić z osób tu piszących- zajmij się swoim kółkiem różańcowym. Piszesz że płacą za wykonaną pracę. Nie raz i nie dwa trzeba było przekładać części za ludzi zatrudnionych na magazynie i kto nam zapłaci za wykonywanie ich pracy? Produkcja jest od produkowania- nie od mycia, sprzątania, szorowania ( w szanujących się firmach to robią firmy zewnętrzne), nie od przekładania części na magazynie, nie od problemów jakościowych bo grubasowi i ślepej nie chce się paru części przerzucić. Widziałem wiele na tym zakładzie, największym problemem tutaj jest chyba to że co niektórzy mają ciągle zmieniany zakres obowiązków i muszą robić za dwóch. Ciekawe czy w takim momencie dostanie chociaż dwie stówki premii. aa zapomniałem, najpierw trzeba swoich kolesi obdzielić.

Bolek i Lolek
@aJednak

Dobrze że niedługo będzie można kupić broń.Jak ktoś się nie będzie słuchał to się w wszystko załatwi na miejscu:))

Ludzkie slabosci.Przedstawil....
@aJednak

Nazwe to tak jak wczesniej obrazasz , oskarzasz kogos poniewaz jestes tu anonimowo (usunięte przez administratora) cio.Wreczanie oraz branie tzw lapowek jest karalne mozesz to zglosic np. w prokoraturze.Ty rowniez mozesz tam miec wizyte , art.216 zniewazanie.Co do ludzi z magazynu ,,kto nam zaplaci za wykonywanie ich pracy'' to co napisales jest tak glupie ze dreczy mnie pytanie czy ty rano sam sie ubierasz czy ktos ci pomaga.Tego pana jak go nazywasz grubego oskarzasz o to ze mu sie nie chce paru czesci przezucic a kto mu zaplaci za wykonywanie twojej pracy ktora wczesniej spartaczyles.A tekst i nieosmielaj sie kpic z ludzi ktorzy tu pisza (usunięte przez administratora) cio skad ty to wzieles.A co to za kolko rozancowe o ktorym piszesz bo ja znam plastyczne muzyczne.Uwazaj to za koniec naszej konwersacji z powodu ...i tu bym musial bardzo ale to bardzo brzydko napisac o stanie twojego umyslu wiec PA

haha
@Ludzkie slabosci.Przedstawil....

więc przeanalizuj to swoim plastyczno muzycznym umysłem że ludzie na produkcji powinni pracować na produkcji, a ludzie z magazynu na magazynie, a kierownikiem trzeba się urodzić i mieć to w genach.

Reda

No tak, najpierw dwóch Panów nic nie robiło, teraz jeszcze Pani dołączy. Inne działy kompletnie lekcewažone.

ten zaklad to dno
@Reda

jak to nic? Praca na telefonie na fejsiku też się liczy

Zostaw merytoryczną opinię o SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. - Złotoryja

• Jak się pracuje w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.?

SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 141 ocen.

SIKA AUTOMOTIVE ZŁOTORYJA Sp. z o.o.