FUH Golec Karol

Mysłowice

Opinie o FUH Golec Karol

brawur 2011-08-02 15:51:00
Firma wielki KRZAK strzeżcie się tej firmy .[usunięte przez moderatora]. Naciągacz uważjcie- lepiej nie zarobic niż stracic to co sie ma!!!
Gość 2012-03-14 14:27:07
Jak wygląda sprawa z kasą płacą w terminie i na ile dają umowę?
santiago 2012-03-24 11:02:47
Niestety to prawda. Pensje "do uznania". Ogólnie[usunięte przez moderatora] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Nie zaczynajcie tam pracy.
obserwator 2012-06-21 20:45:57
Ta firma to tragedia! widze jak chlopaki pracuja na remontach w elektrocieplowni polkowice. tyraja bez przerwy a jeden stary dziad z rekami w kieszeni drze [usunięte przez moderatora] o nic byle ponizac. wstydz sie [usunięte przez moderatora] i gdzie ochrona bhp dla pracownika?
wielki1972 2012-06-30 20:05:17
pracowalem 5 dni przy moscie w muszynie.w pore zrezygnowalem.szkoda zachodu.mijac szerokim lukiem [usunięte przez moderatora]
ja 2012-07-03 21:51:04
Ma ktoś nr tel komórkowego do Pana Karola Golec? Starm się do niego dodzwonić na telefon stacjonarny od dłuższego już czasu ale cisza.
ewahobbit 2013-02-18 15:25:52
to prawda, mam nieszczęście pracować w firmie, którą pa... nie pan, ale Golec naciągnął na wyżywienie. Powinni się poszkodowani zebrać i oddać wspólnie do sądu. Jeszcze dwa tygodnie i będę się o to starać. Postarajcie się tu zajrzeć jaszcze za dwa tygodnie.
h.h.h.h. 2014-03-16 15:06:29
Ten BARAN jest teraz często w OBORNIKACH ŚLĄSKICH KOŁO WROCŁAWIA nabiera lub nabija znów w butelkę j/t Golec.Ludzie nie pracujcie dla niego ma tak duże długi.
W Obornikach próbuje wyremontować wiadukt oraz przejście podziemne na dworcu
anonim 2 2014-04-29 19:55:07
anonim: My zostaliśmy tak samo poszkodowani jak Pani. Szukamy osób do współpracy, aby odzyskać co swoje. Prosimy o kontakt
ewahobbit 2014-10-26 21:51:58
teraz ta firma nazywa się GP KONSTRUKCIE I też nie
Ran 2016-05-13 23:20:11
Mam wrażenie, że nie do końca tutaj czytacie ze zrozumieniem, ale dlaczego wątek umarł to ja w ogóle nie rozumiem, zwłaszcza, że firma ma się bardzo dobrze, jak wiadomo, no nic, czasami widocznie tak już musi być, ale polecam spróbować u nich pracy.
Zostaw swoją opinię o FUH Golec Karol - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUH Golec Karol