"Eko-Gruz"

Łódź

Opinie o "Eko-Gruz"

waleczny 2015-09-01 19:42:36
Nie dajcie się nabrać znów ogłaszają na olx że przyjmą kierowcę naciągacze oszuści...Omijajcie szerokim łukiem ta firmę!!!!!!!!!!
waleczny 2016-03-16 18:15:22
Omijajcie szerokim łukiem ta firmę!!!!!!!!!!
nowy 2016-04-07 17:11:42
Czemu tak twierdzisz co z nimi nie tak?
RAFCIO 2016-07-05 06:21:22
Rotacja jest na pewno mniejsza. Bo już sporo osób się poznało na tym pocięcie. Co do socjalu. To umowa na najniższą krajową, do tego dostaniesz nawet szafkę w tym czymś co jest szatnią. Nie polecam pić wody z kranu (przemysłówka) bo taniej. Jeszcze co ważne. Dla twojego bezpieczeństwa som kamery na każdym kroku. Ale to tylko dla twojego bezpieczeństwa. Co do sprzętu. jedna złota zasada, ty jesteś od jechania a nie od stanu technicznego. To resztę sobie dośpiewaj. Co do roboty. Nie jest ciężka lecz czasami upierdliwa. Bo jak coś uszkodzisz np.: chodnik, trawnik, bramę bo jest wąska (klient nasz pan dogadaj się z nim). To przy wypłacie za płacisz jak za zborze. Co do ilości pracy. Jak nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie masz za dużo. A więc z czym to się wiąże, do domu. Oczywiście za darmo. Tak więc decyzja należy do was. PS: Jak przychodzisz do pracy to nie jako pracownik tylko potencjalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co chce im wszystko ukraść.
Zostaw swoją opinię o "Eko-Gruz" - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Eko-Gruz"