"Eko-Gruz"

Łódź

Opinie o "Eko-Gruz"

waleczny 2016-03-16 18:15
Omijajcie szerokim łukiem ta firmę!!!!!!!!!!
nowy 2016-04-07 17:11
Czemu tak twierdzisz co z nimi nie tak?
Mikor 2017-02-01 16:29
Byłem na rozmowie o prace i niestety nie podobały mi się warunki pracy i płacy.
sąsiad 2017-04-09 23:10
Kurzyciele jakich mało
kierowca 2017-05-28 10:16
Pracuje w tej firmie i jak każda ma swoje wady i zalety. Pracuje sie normalną ilość godzin i codziennie wraca do domu. Auta którymi sie pracuje sa na biesząco naprawiane. Ciuchy robocze przyznawane sa 2 razy do roku. Jeżeli chodzi o finanse to płacone jest zawsze terminowo. Faktycznie nie należą one do najwyższych ale sa stale i stabilne. Nie jest to bardzo ciężka i fizyczna praca aczkolwiek wymaga myślenia i przewidywania różnych sytuacji. Upierdliwe jest pracowanie w kurzu i pyle. Atmosfera miedzy kierowcami jest przyjazna i życzliwa jeżeli komuś zależy to będzie pracował.
S 2017-08-22 11:47
Nie prawdą jest to co piszesz. Albo jesteś nienormalny albo firmy Ci się pomyliły. Masz chyba za dużo czasu i dlatego wypisujesz tutaj takie bzdury. W EkoGruzie pracują tylko najlepsi kierowcy, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą są sumienni i obowiązkowi a przede wszystkim potrafią myśleć. Przykro mi, że nie spełniłeś tych oczekiwań i musiałeś odejść. Nie każdy nadaje się do pracy w charakterze kierowcy.
Praca każdego kierowcy oceniana jest przez zespół kierowników i nie może być mowy o żadnej stronniczości. Jeśli zespół ludzi źle ocenił Twoją pracę to pora zastanowić się nad przyczynami zamiast wypisywać oszczerstwa i kłamstwa. Podejdź poważnie do wykonywanej pracy kierowcy, albo
pomyśl o zmianie zajęcia zanim komuś zrobisz krzywdę na drodze - oszczędzisz sobie i innym problemów.
Kogucik 2017-08-24 13:25
Ty idioto co wymyslasz . Puknij sie w czolo chyba ze dali ci 2.50zl do.wyplaty za rekomendacje. Hahah debil debil . Nastepnym razem nie.pisz takiej bzdury bo ludzi na.mine wrzucasz
S 2017-08-31 18:02
Kogucik ty kertynie. Jesteś byłym pracownikiem, który okazał się skończonym idiotą.
Nie nadajesz się do żadnej pracy bo jesteś upośledzonym umysłowo debilem haha.
Byłeś brudasem i flejtuchem, nierobem i złodziejem. To dlatego straciłeś pracę. Chyba do tej pory pracy nie znalazłeś i dlatego masz tyle czasu na wypisywanie tutaj takich bzdur. Dobrze, że już Cie nie ma w zespole bo z takim imbecylem nie dało się pracować.
Kierowiec 2017-09-21 13:44
Czy by sie dostac do tejze firmy mozna startowac z kat B?
Zostaw swoją opinię o "Eko-Gruz" - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Eko-Gruz"