"Eko-Gruz"

Łódź

Opinie o "Eko-Gruz"

waleczny 2015-09-01 19:42
Nie dajcie się nabrać znów ogłaszają na olx że przyjmą kierowcę naciągacze oszuści...Omijajcie szerokim łukiem ta firmę!!!!!!!!!!
waleczny 2016-03-16 18:15
Omijajcie szerokim łukiem ta firmę!!!!!!!!!!
nowy 2016-04-07 17:11
Czemu tak twierdzisz co z nimi nie tak?
RAFCIO 2016-07-05 06:21
Rotacja jest na pewno mniejsza. Bo już sporo osób się poznało na tym pocięcie. Co do socjalu. To umowa na najniższą krajową, do tego dostaniesz nawet szafkę w tym czymś co jest szatnią. Nie polecam pić wody z kranu (przemysłówka) bo taniej. Jeszcze co ważne. Dla twojego bezpieczeństwa som kamery na każdym kroku. Ale to tylko dla twojego bezpieczeństwa. Co do sprzętu. jedna złota zasada, ty jesteś od jechania a nie od stanu technicznego. To resztę sobie dośpiewaj. Co do roboty. Nie jest ciężka lecz czasami upierdliwa. Bo jak coś uszkodzisz np.: chodnik, trawnik, bramę bo jest wąska (klient nasz pan dogadaj się z nim). To przy wypłacie za płacisz jak za zborze. Co do ilości pracy. Jak nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie masz za dużo. A więc z czym to się wiąże, do domu. Oczywiście za darmo. Tak więc decyzja należy do was. PS: Jak przychodzisz do pracy to nie jako pracownik tylko potencjalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co chce im wszystko ukraść.
Mikor 2017-02-01 16:29
Byłem na rozmowie o prace i niestety nie podobały mi się warunki pracy i płacy.
sąsiad 2017-04-09 23:10
Kurzyciele jakich mało
slon 2017-04-14 11:41
Poszukuję osób które pracowały w w/w firmie na u/z i są w posiadaniu jakichkolwiek zdjęć, dokumentów, nagrań, imiennych faktur za odzież roboczą, badania lekarskie, szkolenia BHP itp. oraz wyrażają zgodę na użycie w/w dokumentów w sprawie.
Więcej szczegółów po pozytywnej weryfikacji przydatności.
Proszę o kontakt wyłącznie poważne osoby i tylko przez e-mail. slonwawelski@protonmail.com
kierowca 2017-05-28 10:16
Pracuje w tej firmie i jak każda ma swoje wady i zalety. Pracuje sie normalną ilość godzin i codziennie wraca do domu. Auta którymi sie pracuje sa na biesząco naprawiane. Ciuchy robocze przyznawane sa 2 razy do roku. Jeżeli chodzi o finanse to płacone jest zawsze terminowo. Faktycznie nie należą one do najwyższych ale sa stale i stabilne. Nie jest to bardzo ciężka i fizyczna praca aczkolwiek wymaga myślenia i przewidywania różnych sytuacji. Upierdliwe jest pracowanie w kurzu i pyle. Atmosfera miedzy kierowcami jest przyjazna i życzliwa jeżeli komuś zależy to będzie pracował.
SCANIA 2017-05-30 16:22
Pracuję w tej firmie od ładnych paru lat.... Nigdy nie miałem żadnych problemów z pracodawcą. Jak się trochę myśli co się robi to za nic Cię nie obciążą.Wypłaty terminowe,codziennie jestem w domu z rodziną. Jeżeli chodzi o zarobki... każdy chciałby jak najwięcej ale jak na Łódzki rynek pracy uważam za nie naj gorsze i adekwatne do wykonanej pracy. Auta może nie nowe ale sukcesywnie wymieniane i naprawianie. Dziwię się trochę tym którzy piszą te brednie o kamerach,kurzu i szatni..... idź do "Dziadtransu" dostaniesz Siuśtkę z przodu,garniturek i białą koszulkę,nowe auto a wypłatę na trzy raty albo wcale i wtedy będziesz pisał że Cię okradli... Ale pojeździsz sobie "nówką"..... Bajkopisarze.... Idź za Fajerę 3/1 to po jednym kółku paczki Pampersów Ci zabraknie. I tyle w temacie "pseudodrajverzy" wstyd mi za was.
Zostaw swoją opinię o "Eko-Gruz" - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Eko-Gruz"