Opinie o "Eko-Gruz" w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Eko-Gruz". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "Eko-Gruz" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Eko-Gruz" w Łódź

anonimowy

praca kierowcy odbywa się na zabytkowych pojazdach, w zasadzie to skansen, mamy rok 2021 a to co stoi u nich na placu to toczące się trumny, w ciągu kilku godzin tej jakże fantastycznej przygody zostałem potraktowany jak śmieć przez jakiegoś pociotka ''z góry'' krótko mówiąc to nawet (usunięte przez administratora) nie jest

czarny1
@anonimowy

Jak podpisywać umowę to tylko w obecności prezesa lub zastępcy,ponieważ reszta personelu robi co tylko jej się chce, przyjmują na chwilę potem wypad bo już jesteś nie potrzebny, człowiek miał ochotę pracować to taki szczur bez tytułu wypiera...j,nie pasujesz do zespołu,a tak myślałem że fajna przygoda a tu masz ci los,kierownictwo to najpierw nie skoczy na te pływające trumny pojeździ i dopiero zatrudniać a nie na takim sprzęcie jazda i nie wiesz czy cały wrocisz,ech szkoda

Robek

Mi sie podobało w EKo. Dobrze wspominam. Ja zadowolony, polecam.

@Michael

Co do tej wspomnianej pracy w biurze i pisaniu czegokolwiek o godzinie 10tej to pracownicy mają w tym przypadku przerwę czy istnieje swobodny dostęp do sieci? Kto nadzoruje pracę biurową, czy w tym przypadku weryfikowane także są jakieś wyniki?

Larysa Nowy wpis

Fizyczny na ręcznej sortowni może teraz zarobić jakoś do 6 500 zł a przynajmniej tak piszą teraz w ogłoszeniu. możecie przy tym mi napisać jak obecnie pracuje się na te 3 zmiany z opisu? partner jeszcze w tym stylu nie pracował i pytanie czy nawet szybko by się przestawił?

anonimowy

Wanda
@anonimowy

@anonimowy chętnie przeczytam więcej na temat pracy w tym miejscu. Jak wiadomo dużo zależy od atmosfery pracy. Wpływ na dobrą pracę ma zachowanie zarówno pracownika jak i przełożonych. Powiedz, jakie warunki umowy oferuje firma, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

@Wanda

WYSTARCZY POCZYTAĆ!!!

Prawda!
@anonimowy

Takie "dziad-korpo" ukarać za wszystko - chociaż auta się rozlatują - to premie (usunięte przez administratora) a nagrodzić nawet słowem ciężko. Nie polecam nawet komuś kto chciałby przyuczyć się do zawodu kierowcy.

Maniek
@anonimowy

Podawana kwota wynagrodzenia w ogłoszeniach na (usunięte przez administratora)na stanowisko kierowcy jest kwotą za praktycznie 2 miesiące pracy :) no i koperty z "premią" nie dostaniecie raczej na początku. Wyjść na pauzie na stację po Hot Doga nie można :) pauze 45 min najlepiej spędzać w kuchni gdzie co drugi kierowca pali papierosy i nie interesuje go że ty nie palisz:)

Czarny193
@Maniek

Sory Winetu dlaczego każdy tu zaglądający pisze takie brzydkie opinie,nie rozumiem tego,jeśli nie pasuje klimat stawka to idź człecze do innej pracy,ciekawe jak byś się czuł jak by w tej firmie pracował twój bliski też byś mu tak obrabiał cztery litery,wstyd, jeśli sam się nie przekonasz w swojej pracy nie obgaduj firmy,bo dla mnie firma dała mi kopniaka i przygarnęła pozytywnie do pracy ,vice prezes w przadku fajny kontakt, dyrektor dał pomocną dłoń i kolega A.... i T....,pomocni kierowcy,ukłony serdeczne, również dziewczyny w biurze, pozdrawiam

czarny1 Nowy wpis

Sara

A właśnie ciekawi byliśmy z partnerem czy jakieś opinie się pojawią, bo parę godzin temu właśnie ofertę dla operatora wrzucali. :D jest tu ktoś z maszyn i by opisał mniej więcej jak się teraz pracuje? widzimy, że stawki podobne jak te dla C+E z tym ze tu jest max 7,200 zł jak na razie a co będzie w kolejnym kwartale? Przewidujecie podwyżkę?

@Sara

Oni wiecznie szukają pracowników od kilku lat bez przerwy ogłoszenie wisi

@Piotr

Widzę, że po nowym roku jak na razie ten próg 7200 zł pozostał na tym samym poziomie. Skoro tak to kiedy tak w ogóle podwyżki jakieś tutaj uruchamiają? O tak jak piszecie, od pierwszego stycznia jest oferta na te ładowarkę, co jest powodem? Jak oceniacie te maszyny?

czarny1 Nowy wpis

Chciałbym wiedzieć te 7200 jak 4000 dostaniesz to jest wszystko co możesz zarobić w tej firmie,jedynie pozostawionym panią Pauline i prezesów reszta do zwolnienia

Graźka

Częstotliwość wrzucania ofert częstotliwością, pytanie najpierw ilu ludzi tu potrzeba? faktycznie od dwóch dni potrzeba kogoś na sortowanie gruzu budowlanego. I jak się przy tym teraz robi? tak samo jak inni widzę te kwotę maksymalną: 7200 zł. czy ona docelowo przez cały rok już taka będzie? zastanawiam się czy by chłopakowi waszej oferty nie podesłać. Ciekawa tez jestem czy tej kwoty nie przebija już żadne stanowisko?

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Praca sezonowa na południu Niemiec
Wangen im Allgäu
Runtime GmbH

Cześć, to tak dala jasności, w jakim stanie teraz są samochody? Czym się jeździ tak konkretniej? Kiedyś pisali, że auta były w dość słabym stanie ale nie widzę by w tym roku ktoś cos więcej o tym pisał a jakby nie patrzeć. Teraz wisi oferta na takiej stronie dla kat C lub C+E na Łódź i okolice. Widełki mnie ciekawią, bo są od 6,5 do 7,5 tys., z czego wynika ten tysiak różnicy?

Robek

Mi sie podobało w EKo. Dobrze wspominam. Ja zadowolony, polecam.

jann
@Robek

To czemu wspominasz a nie pracujesz tam?hehe

Ekoeko
@jann

I opinie dajesz o 10 kiedy normalni ludzie siedzą za kółkiem a nie w biurze:)

Michael
@Ekoeko

A to wszyscy o 10 siedzą za kółkiem? Nikt nie ma wolnego danego dnia? Nie ma zmian? Hmm.. ;)

@Michael

Czy firma "Eko-Gruz" kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Adolf

Praca tam jako pracownik sortowni za te piniądze w takich warunkach to jest po prostu żart jakiś do tego ta premia którą mogą zabrać z byle co ,a podejscie do pracowników nie ma zadnego traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) wiec odradzam kazdemu pracy tam na sortowni

Tadi

W przyszłym tygodniu odwiedzi nas wycieczka-ponoć z pip----u,będą zwiedzać sortownię.

Wanda
@Tadi

Jest tego jakiś powód, że Was odwiedzą? Czy to tak "profilaktycznie"? Niech ktoś da znać jaki efekt tych odwiedzin.

Weronika

A nad czymś konkretnym teraz działacie, że tak kolegę namawiasz do pracy? W ogóle wisi tu ogłoszenie dla kierowcy i widziałam stawkę do 20,3 tys, za jaką konkretnie pracę taka kwota jest oferowana? jak w miarę znośna to może partnera przyślę?

Kluki

Dwa pytania. 1 gdzie oni te auta znajdują? To jakaś prehistoria, wynalazki, z kilometra na drodze widać że to eko gruz 3 osie kon, ruchoma podłoga do tego, Scania 4 na hakowcu masakra 2 gdzie oni kierowców znajdują na takie szajsy? Jak ta firma dalej tyle lat działa. Nie do wiary...

nie warto

Wypłata to jałmużna, a tabor to skansen. Trzymają się tylko ludzie z problemami dlatego trzeba dmuchać żeby w ogóle przystąpić do pracy. ????

Firma "Eko-Gruz" dodała ofertę pracy na stanowisko Kierowca. Warto składać swoje CV?

jonny

ABSOLUTNIE NIEEEEEEE PORZĄDNA FIRMA NIE MUSI SIĘ OGŁASZAĆ!!

Nie

Nie

jack
@jonny

Dokladnie nie musi....

jack

Absolutnie nie to (usunięte przez administratora) jakich mało jedna z najgorszych firm zajmująca się śmieciami

Jarosław
@jack

Co tak odradzasz? Pracujesz tam, że jesteś taki zorientowany? Ile płacą na początek, bo jak kasa się zgadza to nie powinno być tak źle, nie?

Do kandydatow

Zdjecia koparek jak i same sprzety w ogloszeniach OLX nie sa wlasnoscia eko-gruzu.

Pytajacy

WItam ile można wyciągnąć na rękę na sortowni? Czy zakład daje ciuch robocze? Czy są nadgodziny? Dużo osób pracuje Benefity/dodatki Z grubsza widziałem robotę i zdaje sobie sprawę że jest brudna jak cholera czy są tam jakieś maszyny operatorskie?

Krzysiek

Umowa o pracę sezonową, samochody jak widać - nieźle się ktoś musi podkładać przy badaniach technicznych.

@Krzysiek

Zgierz tam przeglady obok jednostki wojskowej. Zakladka ...w dowodziku i do przodu-))Ryzykant z niego ...wszystko do czasu

@Krzysiek

Zgierz przy jednostce woj. stacja diagn.tam jest desoerat;)))

do kierowcy

chłopaki gdzie ta super firma wywozi teraz śmieci?

@do kierowcy

tam gdzie nie wolno...

Piękny Marian

Pracowałem trochę na sortowni,jeśli chodzi o pracodawcę to pieniążki na czas,tyle że problem aby dostać umowę o prace.Ludzie na sortowni to jakaś porażka.Ja pracowałem na zmianie u kolegi z tramwajowej.Na maszynach dwaj bracia,starszy ok,młody to pajac i głupek +stary ch.... i pajac z Bałut(jeździ audi B3)któremu wydaje się ze jest kierownikiem.Kurdupel z ul.tramwajowe to wazelina i konfident zreszta tak jak operatorzy maszyn,także nowym proponuje dwa razy przemyśleć co się mówi i robi! Generalnie na sortowni nie jest lekko,ale można wytrzymać .Pomijajac różne aspekty jako praca na przetrzmanie jest ok ze względu na to że pieniądze są na czas.

Aleksandra
@Piękny Marian

Wypłata w terminie to już absolutna podstawa, no ale oczywiście dobrze, iż w "Eko-Gruz" skrupulatnie się tego pilnuje. Napomknąłeś coś o tym, iż dosyć trudno jest tam otrzymać umowę o pracę, co trochę mnie zaniepokoiło. To po jakim czasie, najwcześniej, można ją dostać?

Turbo
@Aleksandra

Czy eko gruz stosuje jakieś zabezpieczenia przed koronawirus em?

Piekny Marian
@Aleksandra

Proszę zapytać w kadrach,u mnie zwlekano jakieś 3 tygodnie więc podziękowalem!

@Aleksandra

Min pół roku nie pytaj tylko czytaj komentarze...

Poszkodowany

Jestem zawiedziony. [Dzisiaj o godz. 9.20 w Łodzi skrzyżowanie ul. Bartoszewskiego i Pryncypalnej. Nastąpiła kolizja z pracownikiem firmy Eko-Gruz. Kierowca ten ma kamerę. Powinno być widać, że zjechałem w jego stronę. Ponieważ, z mojej prawej strony wymusił inny pojazd pierwszeństwo. Wjechał on na skrzyżowanie pomimo, że nasz pas ruchu( kierowcy tira, mój) mieliśmy zielone światło. Nic nie blokowało ruchu aby opuścić to skrzyżowanie. Pracownik napewno będzie składał materiał dowodowy. Może on potwierdzić moje słowa. Proszę o nie ignorowanie tego komentarza. Wszystko powinno być widoczne na materiale dowodowym.] Po przeczytaniu tego komentarza proszę o kontakt. 518-485-451 Michał Dołęgowski

BIURO
@Poszkodowany

NR TEL PRZEKAZALIŚMY KIEROWCY,KTÓRY SKONTAKTUJE SIĘ Z PANEM.

Norma
@Poszkodowany

Zap.....laja 90 po miescie, bo premi nie bedzie. Tylko po co, premia nie opodatkowana, z czego bedziecie zyc na emeryturze jak tak sie dajecie?

@BIURO

A INNE WASZE NICKI JAKIE ŻEBY SIEBIE ZACHWALAĆ ?HAHAHHAAHAH

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Szczery

Nie ma takiej opcji nawet . Ludzie czekają po pół roku i bez efektu

Yyev
@Szczery

Nie najpierw jest umowa zlecenie na okres próbny a później bo pracę

Grzegorz

Przyjmują 5 kierowców, sprawdzają kto najszybciej biega i najwięcej punktów zrobi. 4 zwolnią bo nie sezon i szukają za jakiś czas następnych co sie złapią na hasło "codziennie w domu"

Kierowca
@Grzegorz

Co ty gadasz . Jak nie byłeś nie wypowiadaj

Zostaw merytoryczną opinię o "Eko-Gruz" - Łódź

• Jak się pracuje w "Eko-Gruz"?

Zobacz opinie na temat firmy "Eko-Gruz" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Eko-Gruz"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Eko-Gruz"?

Kandydaci do pracy w "Eko-Gruz" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Eko-Gruz"
1.6/5 Na podstawie 43 ocen.

"Eko-Gruz"